Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Problem Rapparze to się pojawił kiedy pisałeś non stop, że grasz triangle, a nagle po wyborze KJ stwierdziłeś, iż zagrasz co Ci pasuje pod rywala, co części graczy się bardzo nie spodobało. Jest różnica między dopasowywaniem ewentualnych rotacji minutowych, zmiany na small-ball, podkręcenia tempa, wymiany jednego startera na drugiego pod konkretną serię, ale nie zmiana całej strategii ofensywnej zespołu.

Było powiedziane, że gramy wedle starych zasad i NIKT zgłaszając się nie zgłosił żadnych obiekcji do tego. Czy tylko ja uważam, że kiedy się dołałcza do jakiejś zabawy to sie zapoznaje zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob gralo w poprzednij zabawie tak i nikt nie podniosl w tej sprawie glosu do czasu zakonczenia draftu.

System byl, w ostatniej chwili wam sie nie spodobal, nie moja wina.

Teraz cos po prostu ustalcie.

Wiem że na początku włożyłeś w to dużo wysiłku ale potem jak zaczęły się nie porozumienia (Czesc jednak z Twojego powodo tzn troszke nieczytelnych zasad) niestety strzeliłes focha (trwającego do tej pory). Za dobrze to o Tobie nie świadczy wiec weź się w garść.

Proponuję i myślę ze sięz tym zgodzisz. :

1) Opisy - są podstawą tego co grają zespoły dla mnie i Ja jak kto nie opisał jak wygląda atak czy będzie miedzy każdą runda totalnie to zmieniał to dam temu wyraz w swoim głosie. Ale każdy decyduje za siebie jak będzie głosował i jak tego nie chcesz to tego w "swoim" głosie nie uwzgledniaj.

2) Losowanie- temin opisów był do srody wiec po prostu wylosuj raz jeszcze.

3) System - Brazylijski z losowaniami miedzy każda runda.

4) rozgrywki w parach -->gameplan (posyłany do oosby trzeciej) + rebutal. (1 tyd na gameplan??)

 

Chyba wszystko. Nie ma co płakac trzeba grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było powiedziane, że gramy wedle starych zasad i NIKT zgłaszając się nie zgłosił żadnych obiekcji do tego. Czy tylko ja uważam, że kiedy się dołałcza do jakiejś zabawy to sie zapoznaje zasady?

 

Akurat co do opisu od poczatku były watpliwosci. i dlatego pisze ze jak to co inni woleli przestało Ci pasowac to zabierasz zabawki z piaskonicy. A szkoda bo jak pisałem dużo wysiłku w to już włozyłes i nie rozumiem dlaczego akurat tak opisy i konsekwencja w taktyce tak ci przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady były czytelne z poprzedniej zabawy, jeśli ktoś czegoś nie zrozumiał to dlaczego tego nie zgłosił? Robimy 8 rundą, nie ma żadnych uwag mimo, że już prawie gramy miesiąc i nagle się paru ludziom nie podobają zasad(bądźmy uczciwi, że nie wszystkim) i nikt nie potrafi niczego ustalić.

Bez komentarza.

 

Wcześniej pisałem, że gramy wedle starych zasad.

Jak miałeś jakiś problem, czemu wcześniej go nie zgłosiłeś?

Akurat co do opisu od poczatku były watpliwosci. i dlatego pisze ze jak to co inni woleli przestało Ci pasowac to zabierasz zabawki z piaskonicy. A szkoda bo jak pisałem dużo wysiłku w to już włozyłes i nie rozumiem dlaczego akurat tak opisy i konsekwencja w taktyce tak ci przeszkadza.

Ja zabieram? Cały czas czekam na jakiś konsensus wypracowany przez większość, który zaakceptuje. Na razie go nie ma i cały czas piszę by do jakiegoś dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na początku włożyłeś w to dużo wysiłku ale potem jak zaczęły się nie porozumienia (Czesc jednak z Twojego powodo tzn troszke nieczytelnych zasad) niestety strzeliłes focha (trwającego do tej pory). Za dobrze to o Tobie nie świadczy wiec weź się w garść.

Proponuję i myślę ze sięz tym zgodzisz. :

1) Opisy - są podstawą tego co grają zespoły dla mnie i Ja jak kto nie opisał jak wygląda atak czy będzie miedzy każdą runda totalnie to zmieniał to dam temu wyraz w swoim głosie. Ale każdy decyduje za siebie jak będzie głosował i jak tego nie chcesz to tego w "swoim" głosie nie uwzgledniaj.

2) Losowanie- temin opisów był do srody wiec po prostu wylosuj raz jeszcze.

3) System - Brazylijski z losowaniami miedzy każda runda.

4) rozgrywki w parach -->gameplan (posyłany do oosby trzeciej) + rebutal. (1 tyd na gameplan??)

 

Chyba wszystko. Nie ma co płakac trzeba grac

Dużo pracy?? Nie chciało mu się nawet skopiować zasad z poprzedniego draftu, na który teraz się powołuje...

 

Zbudował skład, którym nie wie jak ma grać, dlatego teraz wciska ludziom kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady były czytelne z poprzedniej zabawy, jeśli ktoś czegoś nie zrozumiał to dlaczego tego nie zgłosił? Robimy 8 rundą, nie ma żadnych uwag mimo, że już prawie gramy miesiąc i nagle się paru ludziom nie podobają zasad(bądźmy uczciwi, że nie wszystkim) i nikt nie potrafi niczego ustalić.

Wcześniej pisałem, że gramy wedle starych zasad.

Jak miałeś jakiś problem, czemu wcześniej go nie zgłosiłeś?

 

Ja zabieram? Cały czas czekam na jakiś konsensus wypracowany przez większość, który zaakceptuje. Na razie go nie ma i cały czas piszę by do jakiegoś dojść.

 

Przeczytaj moje punkty i poszukaj czy poza tobą ktoś się z nimi nie zgadza. właśnie jest consensus do tego co napisałem. I nie trzeba do tego głosowania. Jedyna rzecz do ustalenia sa czasy na napisanie gameplanu itd ale to moze zostac tak jak było poprzedno. W postach jak pamiętam zgodziliśmy się że zostaje system brazylijski tylko z losowaniem co runde. Do opisu też nie przypominam sobie zeby ktoś poza tobą protestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że na razie się wypowiedziała 1/3 osób. Dh12 na przykład wcześniej w dyskusji był bez opisów, zresztą patrząc na opisy to z połowa ograniczyła się do opisu zawodników, podobnie jak w poprzednim drafcie, gdzie na przykład opis Chytruza to było w zasadzie epifatium jak zajebisty Bernard King był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym, że na razie się wypowiedziała 1/3 osób. Dh12 na przykład wcześniej w dyskusji był bez opisów

 ale dojebał wcale nie gorszy opis od januarego, nie wiem czy ty tego nie rozumiesz, że WSZYSCY są za podaniem taktyki (mniej więcej)

 

podyskutuj sobie w ten sposób jeszcze trochę, a gwarantuje Ci, że załatwisz sobie lose'a już na starcie bo to jest k**** dziecinada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dojebał wcale nie gorszy opis od januarego, nie wiem czy ty tego nie rozumiesz, że WSZYSCY są za podaniem taktyki (mniej więcej)

 

podyskutuj sobie w ten sposób jeszcze trochę, a gwarantuje Ci, że załatwisz sobie lose'a już na starcie bo to jest k**** dziecinada!

W zasadzie Dh12 był podany jako przykład gracza, który nie napisal nic o grze poza opisami jednym zdaniem, że gra everybody involved co jest równoznaczne nie napisaniu niczemu.

Jeśli to kest case, ja też napiszę, że gram everybody involved basketball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł banujemy RapaRa na jego miejsce dajemy MVPrzemka - przynajmniej on wykazywał zapał i chęci, a tutaj to szkoda w ogóle gadać

 

skończyłem i spierdalam

 

życzę wytrwałości

 

 

 

Swoją drogą sam napisałeś gameplan z założeniami: atak jest dostosowany pod przeciwnika, 

 

 

 

 ale napisałem ogólne założenia (szybki atak, walka na tablicach, Jordan jako wolny elektron)

 

ciężko mi dojebać opis jak większość z Was z przyczyn które już znacie, pomimo tego nikt się nie dojebał do mojego opisu, przynajmniej nie w takim stopniu jak do Twojego.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą sam napisałeś gameplan z założeniami: atak jest dostosowany pod przeciwnika,

 

Co Ciebie obchodzi jaki kto opis napisał? Jego sprawa. Nie ma taktyki można będzie uwzględnić w ocenie. Właśnie dlatego uważam że nie dojdziemy do porozumienia bo Ty po prostu za nic nie chcesz żeby w opisie liczyła się taktyka. i na siłe krecisz, szukasz bzdurnych powodów i próbujesz innych uszczęśliwiać na siłe. Okaż troche szacunku dla pracy tych którzy włozyli wysiłek w opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł banujemy RapaRa na jego miejsce dajemy MVPrzemka - przynajmniej on wykazywał zapał i chęci, a tutaj to szkoda w ogóle gadać

 

skończyłem i spierdalam

 

życzę wytrwałości

 

 

 

 

 ale napisałem ogólne założenia (szybki atak, walka na tablicach, Jordan jako wolny elektron)

 

ciężko mi dojebać opis jak większość z Was z przyczyn które już znacie, pomimo tego nikt się nie dojebał do mojego opisu, przynajmniej nie w takim stopniu jak do Twojego.

W swoim ataku napisałeś, że grasz na Howarda post up i inside-outside, co jest raczej wolnym atakiem i run&gun co jest w teorii najszybszym atakiem. Napisałeś, że grasz Jordanem jako wolny elektron i jednocześnie w stylu Dirka z Mavs, który grał w set plays. Rozumiem, że w ten sposób sobie swobodnie wybierasz, to ja się ograniczę do grania KJ, Adelman offense, Princetown i triangle, też akurat 4.

 

Co Ciebie obchodzi jaki kto opis napisał? Jego sprawa. Nie ma taktyki można będzie uwzględnić w ocenie. Właśnie dlatego uważam że nie dojdziemy do porozumienia bo Ty po prostu za nic nie chcesz żeby w opisie liczyła się taktyka. i na siłe krecisz, szukasz bzdurnych powodów i próbujesz innych uszczęśliwiać na siłe. Okaż troche szacunku dla pracy tych którzy włozyli wysiłek w opis

Jak dla mnie gameplany to jest właśnie miejsce na rozpisanie set plays, zrobienie nawet grafik(muszę sobie na ipada ściągnąć ten program co January używał) i jak widzę tyczy to większości, bo everybody involved basketball tyczy się tutaj każdego zespołu, bo wątpię by ktoś decydował się dawać fory grając w 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o tym programie? http://www.jes-soft.com/playbook/

 

btw :

ja rozumiem że dla ciebie gameplan jest odpowiednim miejscem. Dla nas odpowiednim miejscem jest opis. Z wszystkimi konsekwencjami.

Zadnym argumentem nie jest ze ktos ma ch.... opis. Ryzyko tej osoby. Argument  "W swoim ataku napisałeś, że grasz na Howarda post up i inside-outside, co jest raczej wolnym atakiem i run&gun co jest w teorii najszybszym atakiem. Napisałeś, że grasz Jordanem jako wolny elektron i jednocześnie w stylu Dirka z Mavs," jest argumentem totalnie głupim.

primo)     Skoro tak opisał to i w gameplan moze napisać podobnie.

secundo) Jego sprawa jak napisał. Reszta w głosowaniu oceni

Tertio) Cały czas swoje dopóki nie wyjdzie na twoje co jasno wskazuję kto teraz chamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie hamuję w żaden sposób, bo skoro gramy z opisami, to nie możemh zacząć bez wszystkich, czyż nie? A skoro nie możemy i tak zacząc, to jak mogę hamować?

Skoro dla circa połowy opis gameplan jest właśnie miejscem by to opisać, według mnie z ostateczną decyzją można by poczekać do wypowoedzianie sie 9 osób w zgodnym duchu, wtedy wrzucę do opisu strategię ataku i zagrywki(defensywę mam w miarę opisaną).

Wystarczylo na appstore wpisac playbook i wyskoczylo w ciul programow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.