Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwsza nie bede sie tlumaczyl co i jak ale sa regiony swiata gdzie straszne problemy z netem (np Kuba, wiem bylem widzialem).

 

Tam gdzie sie wybieramy prawdopodobnie dostepu nie bedzie badz bedzie mega ale to mega ograniczony.

 

Opis napisalem juz pare dni temu wlasnie dlatego ze nie olewam kolegow z gry aczkolwiek moglem sie calkowicie wyjeba**** .

 

Niepozdrawiam.

 

ja nie wnikam czy takie coś było zamierzone czy nie, ale w tamtym drafcie też były takie osoby, które bawiły się tylko do momentu końca draftu, a później olały sprawę i tego tylko nie pochwalam

 

jeśli jest tak jak piszesz chomik to spoko, nie miej mi za złe

 

 

 

A ja mam ogólem więcej lików, więc jestem fajniejszy 

 

 

połowe masz od Findka, więc się nie liczysz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sens tej zabawy polega na tym, żeby zrobić ją sprawnie i szybko. Im dłużej kombinujemy i marudzimy, tym bardziej traci się zapał.

 

Nie rozumiem czemu i komu przeszkadza losowanie par (losowała niezależna osoba). Prezentacja drużyny jest niezależna od gameplanu i jeśli ktoś wybierał zgodnie ze swoim przekonaniem i koncepcją to taki wstępny zarys drużyny mu się nie zmienił.

 

Lećmy w tych parach, jakie są, a kolejne etapy i drabinkę ustali się poprzez szybką ankietę. Będziemy mieć przynajmniej pierwszy etap za sobą.

 

GRAJMY DO c***A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekolada sorry ale jaki problem jest zrobic R1-R16 bo nie rozumiem twojego toku rozumowania. k**** to jest 5 minut roboty a ty tu się zachowujesz jakbyśmy cię 3 miesiące chcieli przetrzymywać. 

 

Prawie połowa jest przeciwna narazie- karpik, january,wowo,kucio,julek,findek,koelner. Nie lepiej dać temat z ankietą, 24h i jedziemy od jutra normalnie już z rozlosowanymi użytkownikami, potworzy się tematy każdego matchupu i heja dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowo vs
Julekstep

Karpik vs
Gregorius

Havlicek vs
RappaR

DH12 vs
Lewebiodrosmoka

Agresywnychomik vs
Ignazz

Kucio vs
Julius

Koelner vs
P_M

January vs
Findek

Tu jest oryginał od Loraka, zawsze można Wowo - R1 i Findek - R16, zresztą mi to tito. 

Wowo, prawie połowa jest przeciwna, ale nie mojemu systemowi par, z czym masz problem tylko ty, a z kwestią opisu i gameplanu. I o to się toczy dyskusja właściwie wszystkich poza tobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik mam wrażenie też, reszta się niewypowiedziała bo nie byli od wczoraj na forum. Problemu wielkiego nie mam i jak pisałem ja się dostosuje ale nie wiem czemu nie grać lepszym systemem tylko gorszym. Zabawy i tak nie ma wstrzymanej bo mało kto obczaja forum. 

 

opisy jak gramy w tych parach zbędne.

 

jeśli już to wowo R-1 julekstep R-16  : http://wychowaniefizyczne.pl/userfiles/_download/prot_brazyl16.pdf

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisy jak gramy w tych parach zbędne.

No nie są zbędne, bo zanim napiszę gameplan o tym jak ograniczam fajną trzeba przyznać paczkę Gregoriusa, to wolałbym się dowiedzieć jak zamierza grać. Nie chodzi tu nawet o jakieś szczegółowe opisy poszczególnych setów, tylko żeby mieć ogólny obraz systemu i tego jak poszczególni zawodnicy będą wykorzystywani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój opis drużyny jest ciągle ten sam. Opis zawodników się nie zmienia. Jak Nash nie bronił tak nagle nie zacznie być Paytonem :)

 

Dopiero gameplan będzie decydował jak się ustawiam wobec Jordana (LeweBiodro) czy kogo innego potem trafię.

 

Mam taki pomysł: zróbmy temat "prezentacja składów" jeśli komuś uda się pierwszemu skrobnąć opis, a poszczególne pary będą miały już osobne tematy z gameplanami i komentarzami/oceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.