Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze byłoby rappar bo sam zobacz, że temat ruszył jak był długi weekend. w tygodniu jednak ludzie mają trochę zajebany czas. a na kacu w niedziele zawsze znajdzie się wena twórcza. myślę, że raczej nikt nie oleje draftu, a jak oleje to załatwimy u Borysa aby go zbanował , nasłał cyganów, którzy sprzedadzą go do zoo we Władywostoku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie są zbędne, bo zanim napiszę gameplan o tym jak ograniczam fajną trzeba przyznać paczkę Gregoriusa, to wolałbym się dowiedzieć jak zamierza grać. Nie chodzi tu nawet o jakieś szczegółowe opisy poszczególnych setów, tylko żeby mieć ogólny obraz systemu i tego jak poszczególni zawodnicy będą wykorzystywani.

 

Opis to podstawa a ze to fantasy to roleplaying to musi byc :) (pozatym ja juz sie naprodukowalem ;) )

 

P.s. Jak tak bedzie szlo w miare wolno to moze wroce jeszcze na czas i podolam napisac jakis game plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to głosujemy.

 

Nowe pary czy zostają?

 

możliwe odp : a) nowe B) stare c) obojętne.

 

Z góry domyślam się, że każdy kto myśli o zagłosowaniu na nowe pary w głowie ma głos - cholera posądzą mnie o to, że boję się przeciwnika. Ja też się tego boję, ale trudno losowanie poszło ciut za szybko, kiedy jeszcze nie ustaliliśmy do końca systemu i tego co robimy z opisami.

 

moja odp. :

 

a) nowe.

 

wyniki :

 

a) 1

b ) 0

c) 0

 

Pytanie:

 

Czy jak będzie 1 głos na nowe i 15 na obojętne, to będą wybrane nowe pary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.