Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Rappar, ale czemu sie denerwujesz? take it easy

 

Mi chodzi o luki w regulaminie, a nie o george'a, bo taki durant tez zostal wybrany z tego roku i jesli ci nie pasuje, to mozesz sobie przekleic w moim poscie george'a na duranta :smile:

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar powiem Ci tak:

 

jeżeli uważasz, ze George po rozegraniu niespełna poltora sezonu jest wiarygodnym grajkem to ok, ale weź pod uwagę, że nawet wybrierajac ten sezon i poprzedni to i tak 70% spotkan wiecej zagral w poprzednim więc jego wiarygodnośc delikatnie mowiac jest niezbyt duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24h na draft od ostatniego picku btw jest? A potem w razie czego co -> aż się pojawi gracz, który nie wybrał czy też nowe 24h?

 

Bo to jest ważne, gdy np w ciągu pół h może wybrać 10 menago obsuwając pick nieobecnego niżej,

To drugie, mimo wszystko 24h to sporo czasu, a decydując się na tą grę każdy z nas zdecydował, że poświęci temu trochę czasu. Picki są średnie raz na 3-4 dni i wtedy można poświęcić te x czasu na zastanowienie się i 30 sec na napisanie postu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej mam pytanie- co to za system dziwny ABBA, że ja nie mam teraz 2 picków? 

 

W sensie normalne ABBA to 1-15; 15-1; 1-15 a nie jakieś twory 1-15; 15-1; 15-1; 1-15. WTF? 

 

Czy ja czegoś nie rozumiem? 

 

Oczywiście się dostosuje ale nie kminie ni c*** tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.