Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

na LMA Chytruz ci wyczerpująco odpisał. co do Kareema, jesteś w oczywistym błędzie, co wynika z tego, że albo tamtego tematu na realGM nie czytałeś, albo czytałeś bardzo wybiórczo. nie wiem co wg ciebie oznacza "deprecjonowanie" obrony Kareema. kiedyś ugruntowane było, że Kareem to obrońca na poziomie Duncana/KG a może i nawet lepszym. ja ten mit wraz z paroma posterami obaliliśmy. wykazaliśmy to na wielu podstawach, z czego team defense nie był najważniejszym, lecz to co się działo z teamami Kareema, gdy jego nie było. przejście Kareema z Bucks do Lakers nie spowodowało wielkich zmian defensywnych, kontuzja Kareema w '74 nie spowodowała wielkich zmian defensywnych, kontuzja Kareema w '78 nie spowodowała wielkich zmian defensywnych. w dodatku trzeba wziąć pod uwagę krytyczne głosy na temat obrony Kareema z jego czasów, gdzie jego transition defense i pick and roll defense były powszechnie znane jako wady jego gry. tak więc nie robiłem z Kareema słabego obrońcy, lecz kwestionowałem pozycję Kareema wśród all-time defensorów (co jest skutkiem nieprzeczytania tematu i wypowiadania się mimo tego); analizy Kareema nie oparłem o samo teamD, lecz na wszechstronnej analizie wielu informacji, wielu zespołów w których grał, zmian wśród graczy, występów drużyn w playoffs etc. na koniec wreszcie, tamta dyskusja była precedensowa, potem były jeszcze inne, w których te wnioski się potwierdzały. Kareem miał poważne braki w niektórych elementach defensywy, przez co jego impact na team D nigdy nie był tak odczuwalny jak wśród innych topowych wysokich. gadasz bzdury kompletnie wyssane z palca, nie czytasz tematu i się wypowiadasz. give me a break.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na opisy pozostałe i w sumie trzeba ustalić pewne rzeczy na temat serii przed losowaniem.

To dogadajmy fast, bo chcę wiedzieć na czym stoję, od końca draftu powoli mijają dwa tygodnie, a na razie jedyne co zostało zrobione to posty podające boxscore i osiągnięcia zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dogadajmy fast, bo chcę wiedzieć na czym stoję, od końca draftu powoli mijają dwa tygodnie, a na razie jedyne co zostało zrobione to posty podające boxscore i osiągnięcia zawodników.

 

może to do Ciebie dotrze, że prawdopodobnie jakbyś nie pospieszył się z losowaniem, a najpierw z racji "organizatora" rozwiązał podstawowe kwestie - wszystko potoczyłoby się o wiele szybciej...

 

a teraz to moim zdaniem jesteś ostatnią osobą, która powinna narzekać na obecny stan rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie podstawowe kwestie rozwiązałem przed początkiem zabawy.

 

jasne k****, Twoja organizacja to łapu-capu all-time, nie chcę wchodzić już z Tobą w gimbusowskie sprzeczki, więc sobie podaruje dalsze ciągnięcie tematu

 

dziękujemy ci o Panie RappaRze za Twój trud i poświęcenie

 

chylę czoła (w stronę klopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lubie wchodzic na onety czy grupy na fb z tego typu osobnikami, dostarczaja mi wtedy ogrom radosci  :smile: 

 

gimbusy na onecie zjadają Cię charyzmą

 

mógłbym dać z tuzin przykładów na Twój zajebisty wkład w organizacje, ale nie muszę tego robić, każdy wie jak było... nie wierzysz to się zapytaj

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel jest przez to, że większość opisów to ch*, a nie opis. Nic o ofensywie poza "gra piłką i movement". Jak teraz ku*wa mam zrobić opis na Ciebie, jak możesz mi wyskoczyć albo tym że grasz triangle, albo tym, że wrzucasz KJ do pierwszego i jakąś inną ofensywą?

 

Masz to co chciałeś i zmarnowane dwa tygodnie, by udowodnić że miałem racje. Zresztą mój opis to i tak dzieło sztuki przy Ignazza cY Findka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już 15 opisów jak chciałeś, wymusiłeś swój punkt(twoje teksty w ogóle wprowadziły ten problem, wcześniej nikt nie miał problemu ze starym systemem), cóż znajdź więc teraz rozwiązanie jakie większośc zaakceptuje :) ja bym juz sie chcial do gameplanów szykowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel jest przez to, że większość opisów to ch*, a nie opis. Nic o ofensywie poza "gra piłką i movement". Jak teraz ku*wa mam zrobić opis na Ciebie, jak możesz mi wyskoczyć albo tym że grasz triangle, albo tym, że wrzucasz KJ do pierwszego i jakąś inną ofensywą?

No ja lojalnie uprzedzam, że jak ktoś (np RappaR) wyjedzie z hasłem w gameplanie, że gra trójkąty, to ma u mnie dużego minusa na starcie, jeśli w opisie zespołu nie było jasno napisane, że zespół gra trójkąty. Triangles to trudna do nauczenia ofensywa, więc nie kupuję tego, że zespół, który tego nie gra na co dzień, nagle wychodzi na mecz/serię i zaczyna napierdalać niczym Bulls'96.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo opis został?

 

sytuacja jest prosta, jeśli ktoś w opisie nie napisał jak jego zespół ofensywnie gra lub jeśli nie napisał czegoś w opisie i to będzie całkowicie odmienne do gameplanu to ja tego nie kupuje. 

 

obronę to rozumiem ponieważ ciężko napisać założenia defensywne jak się nie zna przeciwnika.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak karpik uważam, że jak ktoś nie napisał co gra w opisie, to nie mają zgrania. opis był dla mnie tym, czym RS jest dla drużyn wchodzących do playoffs. jak ktoś w opisie nie miał ofensywy, żadnych zagrań, to dla mnie jest równoznaczne z tym, że w RS grali każdy c*** na swój strój. biorąc pod uwagę, że nieliczni dali jakąś strategię, dla mnie mają na starcie ogromną przewagę ze względu na znacznie lepszy coaching.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poprzednia zabawa to jakiś wielki wyznacznik? Wtedy pozwalając na takie coś zaje*aliście, ale tu większość nie kupuję czegoś takiego i w głosowaniu to będzie mieć duży czynnik. Jak tworzymy DRUŻYNY to mają to być drużyny, a potem jak będziemy opisywać zwycięzce przykładowo : "mistrz ALT '14 w pierwszej rundzie grał trójkąty, w drugiej princeton, w półfinale run'gun, a finał popisowo zakończył wzorując się na schematach Adelmana" to zakrawa na kpinę.

 

Dlatego piszę, iż przed losowaniem trzeba coś ustalić, bo inaczej będę mógł dwa tygodnie sobie odpuścić, a dopiero potem pisać gameplan nie wiedząc co kombinuje rywal.

Duzo osob gralo w poprzednij zabawie tak i nikt nie podniosl w tej sprawie glosu do czasu zakonczenia draftu.

System byl, w ostatniej chwili wam sie nie spodobal, nie moja wina.

Teraz cos po prostu ustalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.