Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Inna sprawa, że troszkę ten zegar wystartował z opóźnieniem, które zadecydowało.

 

Wydaje mi się że opóźnienie będzie zawsze bo przycisk naciska człowiek i zanim zobaczy ze ktoś dotknął to mija trochę czasu. inaczej nie byłoby rzutów typu fisher 0.4 teraz green 0.6 Btw w halach przeciwników, a zawsze myślałem że ludzie obsługujący zegar, sędziowie, statystycy lepiej traktują home team. Moze jednak są jednolite standardy w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to góra oprócz Indiany i Spurs na totalnym spokoju to całkowicie zawodzi. Bulls dopiero kupują rozpałkę, Heat standardowo smażą swojego grilla po cichu w kącie, Thunder są tylko na dobrej drodze (fire Brooks, Adams s5), a Clippers po raz 3. próbują nas nabrać na ten sam numer. 

 

Rockets są rzadziutcy, Howard nie wrócił do Beast Mode i ogólnie do-wyrzygania się na nich patrzy. Szkoda, że Garcia nie podpisał vet gdzieś indziej w Teksasie. 

 

Nets to projekt anty-Heat. Ale i tak przyspieszą tempo zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rockets to ciekawa sprawa, podobno DH z Hardenem strasznie gwiazdorza, a jak cos nie wyjdzie, to wyzywaja sie na Linie. w sumie po tym, jak nawet Nash krytykowal Howarda, to mozna bylo byc niemal pewnym, ze jest z nim cos nie tak od tej strony mentalnej. ale ze brodacz to tez jakis oszolom? kto by sie spodziewal.

 

ps

na realGM Bastillon zdazyl juz pojechac po Kiddzie za to, jak graja nets ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodacz zamiast grać o mistrzostwo to wziął 20 baniek więcej i zwiał do Rockets, przynajmniej nie musi się wysilać, tak jak DH.

Najważniejsze to zatweetować i wrzucić fotke na instagrama z teammates, nic więcej się nie liczy u rakiet.

Jak dla mnie to team na max drugą rundę PO

 

 

Myślę że trzeba poczekać na reakcję McHale'a. Bo coś mi sie wydaję że eksplozja jego charakteru musi nastapić jeśli takie gwiazdorzenie ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, a jak Twoja godność zza Wielką Wodą?

 

Ogólnie chemia w Rockets to kwas siarkowy. Cały poprzedni rok nie widziałem Parsonsa ze zdjętym bananem z twarzy, chyba nawet w łóżku z Linem nie jest jak kiedyś...

 

Jeszcze trochę z tym poczekam zanim puszczę wirusa na miasto, ale Howard nie wrócił i nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrają się chłopaki i będzie dobrze, przy ich kontraktach za bardzo nie mają wyjścia

 

poza tym na zachodzie obok thunder i gasnących spurs przez najbliższych parę lat nie będą mieli za bardzo konkurencji [ja w clippersów z griffinem pod koszem nie wierzę za bardzo, choć chciałbym się mylić ] 

a czekaj, golden state jeszcze, ale to kolos na glinianych nogach [/kolanach/kostkach]

 

byle tego Asika jakoś mądrze opylić

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rockets to ciekawa sprawa, podobno DH z Hardenem strasznie gwiazdorza, a jak cos nie wyjdzie, to wyzywaja sie na Linie. w sumie po tym, jak nawet Nash krytykowal Howarda, to mozna bylo byc niemal pewnym, ze jest z nim cos nie tak od tej strony mentalnej. ale ze brodacz to tez jakis oszolom? kto by sie spodziewal.

 

 

wygląda na to, że Kobe potrafi popsuć chemię nawet w nieswoim klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.