Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Eric Gordon póki co wygląda mizernie.

 

Wkurwia mnie to, bo miał być top 10 overall, pokazać co potrafi itd. a teraz zawodzi w fantasy.

 

A i w ogóle to Pelicans to jakiś dziwny twór. Wydaje się, że skład mają dobry, Evans nawet się wpasował, Davis progres a Holiday i Gordon bez szału. 

 

Warriors są zajebiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Gordon póki co wygląda mizernie.

 

Wkurwia mnie to, bo miał być top 10 overall, pokazać co potrafi itd. a teraz zawodzi w fantasy.

 

W czym Ci zawodzi? Bo on gra na razie dokładnie to co oczekiwałem, a z czasem może być chyba tylko lepiej. Co ty myślałeś, że po takim okresie bez gry będzie z miejsca napierdalał na tym poziomie co w Clippers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Gordon póki co wygląda mizernie.

 

Wkurwia mnie to, bo miał być top 10 overall, pokazać co potrafi itd. a teraz zawodzi w fantasy.

 

A i w ogóle to Pelicans to jakiś dziwny twór. Wydaje się, że skład mają dobry, Evans nawet się wpasował, Davis progres a Holiday i Gordon bez szału. 

 

Warriors są zajebiści.

Skąd takie wnioski?

Oglądałem ich pierwsze 2 mecze i tam wyraźnie Evans się nie wpasował ... Był chyba gorszy niż zeszłoroczny Austin Rivers. Co gorsze, nie gra z shooterami jak zapowiadał Monta przed sezonem. Cenię go jako trenera, ale nie wiem czy nie rotuje zawodnikami za dużo i czy nie powinien pozwolić na uptempto, zwłaszcza jak Ryan wróci do gry.

 

Eric Gordon zaś gra całkiem nieźle i obecnie to ich drugi gracz.

 

Dziwnie skonstruowana drużyna, Brian Roberts to bardzo dobry grajek ale nie ma za bardzo od kogo wziąć minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem wszystkie mecze pelikanów oprócz tego z dzisiejszej nocy i też nie wiem czemu się czepiasz Gordona. no chyba że z czystej perspektywy fantasy - wtedy rozumiem ból ;]

 

co do Montego, to coraz więcej fanów NOP na niego narzeka (np. z powodu wspomnianego rotowania, czy bezmyślności po timeoutach) i kto wie czy nie jest on jednak przecenianym coachem. bo tak na dobrą sprawę czym się wykazał?

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Gordon póki co wygląda mizernie.

 

Wkurwia mnie to, bo miał być top 10 overall, pokazać co potrafi itd. a teraz zawodzi w fantasy.

 

Według kogo miał być top 10 overall? Beznadziejnie zbiera (1.8 rpg w zeszłym sezonie, career high 2.9), asyst ma mało, przy bardzo dobrych wiatrach może dociągnąć do 20ppg. Czym on ma w fantasy działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według kogo miał być top 10 overall? Beznadziejnie zbiera (1.8 rpg w zeszłym sezonie, career high 2.9), asyst ma mało, przy bardzo dobrych wiatrach może dociągnąć do 20ppg. Czym on ma w fantasy działać?

w pierwszych 3 sezonach w LAC mial srednio 45% z gry; 38% za trojke; 81% FT; 3 zb; 3 ast; 1 stl; 2 TO i 2 PF oraz 18 PPG.

to material wg mnie na top40-50 w roto, w zadnym wypadku top10. Po trzech latach niegrania w Nowym Orleanie zdziwilbym sie bardzo gdyby wskoczyl w tym roku do top100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka była Jego cena? bo w roto aukcjach był bardzo tani i raczej się zwraca.

 

co do Montego, to coraz więcej fanów NOP na niego narzeka (np. z powodu wspomnianego rotowania, czy bezmyślności po timeoutach) i kto wie czy nie jest on jednak przecenianym coachem. bo tak na dobrą sprawę czym się wykazał?

Być może dlatego, że kładł/kładzie większy nacisk na obronę niż atak? Jednak przy takim rosterze aż się prosi o uptempo i używanie 9 graczy: jrue ,roberts,gordon,tyreke,aminu,morrow,ryan,davis,smith

 

pg jrue 36/roberts 12

sg gordon 30/morrow18

sf aminu 12/tyreke 36

pf: ryan30min/aminu 18min

davis 36min/smith 12

 

Przez 12minut można by wypróbować taką piątkę(zwłaszcza że roberts i morrow trafili sporo trójek po podaniu Reke):

roberts

morrow

tyreke

ryan

smith

 

Niestety czasem na parkiecie jest aofensywny Stiemsa i to od razu psuje atak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac to ze cale miami, moze poza Colem jest nudne jak flaki z olejem, to faktycznie gra Battiera w obronie idealnie podsumowuje cala gre heat. Battier podlazi pod kazdy wjazd bo wie ze jedzie na opinii defensora i gwizdki rozloza sie dla niego zawsze na okolo 50%.

Tzn nawet jak sie wyfauluje to zdazy nabrac pasiaki na 5/6 ofensow.

Dokladnie na takiej kalkulacji opiera sie cala ta over the top obrona heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.