Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Eye test check:

 

http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/79492/x-files-deron-williams - u Williamsa mało i pomarańczowo pod koszem, a u Pierce'a mało i zielono pod koszem. Oboje żerują na waleniu trójek.

 

http://www.hoopdata.com/shotstats.aspx?team=%25&type=pg&posi=SF&yr=2013&gp2=0&mins=0 - Pierce
http://www.hoopdata.com/shotstats.aspx?team=%25&type=pg&posi=PG&yr=2013&gp2=0&mins=0 - Deron

 

Zresztą nie bez powodu Kidd próbuje wmówić Deronowi, że musi częściej wbijać się pod kosz, jak z czasów collegu i Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie lubie graczy którzy są jacys tacy mało atletyczni. wiadomo że są czasami jakieś ograniczenia genetyczne - zasięgu ramion, wielkosci obreczy barkowej nie powiększysz czy nawet max vertical, ale bez jaj mam wrażenie że niektorzy zawodnicy typu sullinger czy olynyk w ogóle nie wiedzą jak wygląda siłownia. przecież to jest sport. nie wystarczy mieć dobrego skillsetu. trzeba też byc szybki zwinny i skoczny. jasne że niektorym trudniej spalic zbedny tluszcz ale na tym polega work ethic. masz gorsze geny? postaraj sie wypracować cięzką pracą i przelanym potem lepszą fizyczność. przecież to tylko może uczynić zawodnika lepszym - nic na tym nie traci. dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy nie pracują nad sobą. lenistwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie większość widziała ale może nie wszyscy jakie bajery w statach na nba.com są teraz:

 

Player Tracking Data Debuts

Spurs_Leonard_distance_385x215.gif
 

Using six cameras installed in the catwalks of every arena, SportVU constantly tracks the movements of every player on the court and the ball. The data collected provides new stats based around speed, distance, player separation and ball possession.

 

http://stats.nba.com/playerTracking.html

bajrerów to jest masa szkoda że za to podstawowych rzeczy nie idzie się dowiedzieć, ogólnie porąbana sprawa ta cąła strona, zresztą cholera jak sama liga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie lubie graczy którzy są jacys tacy mało atletyczni. wiadomo że są czasami jakieś ograniczenia genetyczne - zasięgu ramion, wielkosci obreczy barkowej nie powiększysz czy nawet max vertical, ale bez jaj mam wrażenie że niektorzy zawodnicy typu sullinger czy olynyk w ogóle nie wiedzą jak wygląda siłownia. przecież to jest sport. nie wystarczy mieć dobrego skillsetu. trzeba też byc szybki zwinny i skoczny. jasne że niektorym trudniej spalic zbedny tluszcz ale na tym polega work ethic. masz gorsze geny? postaraj sie wypracować cięzką pracą i przelanym potem lepszą fizyczność. przecież to tylko może uczynić zawodnika lepszym - nic na tym nie traci. dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy nie pracują nad sobą. lenistwo?

Widzisz jednak da się grać jeszcze w koszykówkę, myśląc i będąc atletycznym, sprytnym a nie naszprycowanym do przesady, patrz Durant, patrz Irving?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, Bledsoe ma zawyżone staty, bo

 

a) robi co chce (stąd liczba strat)

B) good stats/bad team

 

Ogólnie podobnie zachowywał się Darren Collison, kiedy wyskoczył za Paula. Zresztą nazwisko Paula nie jest tutaj przypadkiem w obu przypadkach. Nie wiem czy od czasu Shannona Browna w LA był ktoś, kto tak kopiował styl gry kolegi z zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie lubie graczy którzy są jacys tacy mało atletyczni. wiadomo że są czasami jakieś ograniczenia genetyczne - zasięgu ramion, wielkosci obreczy barkowej nie powiększysz czy nawet max vertical, ale bez jaj mam wrażenie że niektorzy zawodnicy typu sullinger czy olynyk w ogóle nie wiedzą jak wygląda siłownia. przecież to jest sport. nie wystarczy mieć dobrego skillsetu. trzeba też byc szybki zwinny i skoczny. jasne że niektorym trudniej spalic zbedny tluszcz ale na tym polega work ethic. masz gorsze geny? postaraj sie wypracować cięzką pracą i przelanym potem lepszą fizyczność. przecież to tylko może uczynić zawodnika lepszym - nic na tym nie traci. dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy nie pracują nad sobą. lenistwo?

 

Może przerzuć się na lekkoatletykę? Albo jeszcze lepiej triathlon IM. Sto razy bardziej cenię talent koszykarza, niż atletę, którzy obecnie robią rozpierdziel w lidze. Siłownia jako wzmocnie ok, ale NIE dla dojebanych pseudokoszykarzy, którzy po 18 roku życia nie mają nawet podstaw do ułożenia porządnego jumpshota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie lubie graczy którzy są jacys tacy mało atletyczni. wiadomo że są czasami jakieś ograniczenia genetyczne - zasięgu ramion, wielkosci obreczy barkowej nie powiększysz czy nawet max vertical, ale bez jaj mam wrażenie że niektorzy zawodnicy typu sullinger czy olynyk w ogóle nie wiedzą jak wygląda siłownia. przecież to jest sport. nie wystarczy mieć dobrego skillsetu. trzeba też byc szybki zwinny i skoczny. jasne że niektorym trudniej spalic zbedny tluszcz ale na tym polega work ethic. masz gorsze geny? postaraj sie wypracować cięzką pracą i przelanym potem lepszą fizyczność. przecież to tylko może uczynić zawodnika lepszym - nic na tym nie traci. dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy nie pracują nad sobą. lenistwo?

Sully over DeAndre

Pekovic over Javale

Dudley over Shanon Brown

 

mam dalej wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekovic wpierdala hot dogi z gryfem od hantli na śniadanie takze średni przykład.

Silny jest fest, ale podlany jest masakrycznie. To raczej taki fenomen atletyczny jak Zach Randolph czy Marc Gasol, czyli 250% siły, niski punkt ciężkości i stopy przywiercone do podłogi w zalanej formie.

 

Ogólnie beka z tego, jak ludzie myślą, że Irving i DURANT nie są atletyczni. 

 

Totalnym non-athletic athlete jest Rubio na przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie napisałem że teraz wszyscy mają spędzać poł dnia na siłowni żeby wyglądać jak howard. chodzi mi o to że do skillsetu warto czasami dodać odrobinę atletyzmu w szerokim tego słowa znaczeniu:) durant i irving w moim mniemaniu są atletyczni - nie są może silni ale szybcy, zwinni + durant ma niesamowity wyskok (zresztą kd ma taką budowę ciała że żeby zbudować masę mieśniową musiałby masować :D a to raczej mijało by się z celem). chodziło mi bardziej o gości z ewidentną nadwagą, gdzie ona niewątpliwie ich ogranicza.

 

bez przesady z rubio. wg mnie ma odpowiednią sylwetke do swojej pozycji i stylu gry. potrafi zrobić wsad (niespodzianka!) więc nie jest z nim tak źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bez przesady z rubio. wg mnie ma odpowiednią sylwetke do swojej pozycji i stylu gry. potrafi zrobić wsad (niespodzianka!) więc nie jest z nim tak źle :grin:

Mój kolega (185) też potrafi zrobić wsad, a nie jest murzynem i w ogóle już nie ćwiczy. Litości, nawet Nash pakuje jak chce.

 

Przecież błagam cię, gdyby chociażby Sully, czy KAŻDY INNY zawodnik NBA nie ćwiczył na siłowni dziesięć razy częściej niż największy wariat z twojego osiedla to w tej lidze by się nie utrzymał. Po prostu mają sufit trochę niżej i tyle. Dirk jest lajtowo top 5PF all time, a nigdy (nawet w prime) nie napierdalał plakatów i często wolał wide open J aniżeli jakiś lay-up 1 na 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.