Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak lajtowo?

 

Duncan, Malone, Garnett, Barkley, McHale, Rodman, Pettit...

 

Konkurencja jest spora, może i łapałby się do tego TOP5, ale nie lajtowo. Nie uznałbym tego za bezdyskusyjne.

 

Malone, McHale, Rodman i Petit są pólkę niżej od Dirka. Garnett miał większy wpływ na zespół ale nie był tak dobry jako volume scorer więc aby z nim budować mistrzostwo trzeba było mieć inną zajebistą/zajebiste opcje w ataku. Więc Ci dwaj są 2-3 w zależności od argumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno, pierwszy numer draftu  w czterech meczach nie trafił jeszcze rzutu... miał ktoś kiedyś gorszy start w historii? Gość w ogóle wygląda jakby preseasons spędził w KFC a nie na sali, parę minut na pakiecie  i wygląda jakby miał płuca wypluć on jest po jakimś urazie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i sam napisałem, że może i rzeczywiście łapałby się do TOP5, ale określenie 'lajtowo' potraktowałem jak 'bezdyskusyjnie' a konkurencja jednak jest i pewnie przy okazji takich dyskusji nie wszyscy umieszczają WunderDirka aż tak wysoko. Mi tam to osobiście nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja biorę Barkleya i Malone'a przed Dirkiem ale dyskusji tu było na ten co nie miara a na dodatek choć osobiście i tak dla mnie nr 2 jest Kevin McHale gdzie dostajesz pełen pakiet ofensywno-obronny i pewnie najlepszy technicznie pf w historii tej gry ale tak między nami mówiąc nie wiem jaki sens jest wspominać w wątku o roku 13/14 że Dirk dla kogoś jest TOP 5 a może TOP 2 bo i tak każdy jest okopany na swoich pozycjach i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maju miał operację barku i do połowy września nie mógł grać 5on5, biegać za bardzo pewnie też nie mógł wcześniej.

Mogliby mu darować granie w meczach o stawkę dopóki nie "wyprostuje" spraw kondycyjnych. Zdaje się, że taki początek sezonu, mając mimo wszystko na barkach trochę presji związanej z bycia 1 pickiem, może się odbić na jego psychice.

 

Ale tak generalnie na razie, zgodnie z planem zresztą, rookie dupy nie urywają. Wiadomo że jest trochę pecha w tym wszystkim, bo kontuzje wykluczyły z gry połowę top10 (Porter, Len, McCollum, Noel i Burke). Może się na końcu okazać, że największym stealem draftu było wyciągnięcie Schroedera. Żałuję że go Mavs nie wciągneli, tylko trejdneli 16 pick do Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 5pf

Duncan

Garnett

Dirk

Barkley

Malone

 

Byla juz o tym dyskusja i mniej wiecej takie byly wnioski.

 

chyba k mać twoje wnioski :P olać Mailmana bo zaraz znafcy pojadą o stronniczości i takie tam pierdoły, ale Barkley na dobrą sprawę jest spokojnie ponad Nowikiem, ten cholerny sezon 93 gdyby nie najlepszy grajek w dziejach się nie trafił na jego drodze to by miał tego misia który by go pewnie w tej debilnej logice wywindował na topowe miejsce, bym powiedział pierwsze ale centra Duncana nie da się przeskoczyć :P

Ta, powiedz to Norweskim biegaczom i biegaczkom  :smile:

Ogolnie astma, nie przeszkadza w uprawianiu profesjonalnego sportu, poki sie jest pod okiem lekarzy.

i całym rzeszom pływaków u których to absolutna epidemia astmy ostatnio wywaliła, w sumie profesjonalne "pływactwo"= astma, mało higieniczne te baseny jeden od drugiego się zaraża :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jru Holliday łamie serca posiadaczom rotto...

 

WIEM ŻE TO DOPIERO POCZĄTEK ale...

 

 na razie z tankujących drużyn wszystkie notują niespodziewane zwycięstwa:

 

76ers 3 w tym wyjazdowe oraz z Bulls i Heat

Bobcats nie mając Big Ala 2 w tym 1 wyjazdowe

Orlando 2 w tym z nets

 

i wszystkie na początku tabeli są ponad NYK i CHBulls

 

faworyci zachodu

Suns 3 zwycięstwa w tym jedno wyjazdowe (Pelicans)

 

tylko Boston i Jazz trzymają fason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko Boston i Jazz trzymają fason

gratki dla nich :hurt:  Plus jeśli ktoś faktycznie chce mieć top pick i nie chce żeby były jakieś wątpliwości co do tego że tak będzie to powinien budynia zatrudnić, koniecznie w pakiecie z sidem lowe :D:hopelessness: budyń to jak taki kiedyś polski bodzio baniak byłby wtedy, koleś który coś gwarantuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam zróbmy zamach na komentatora Cavaliers. Nikt nie ma gorszego głosu, tekstów i stylu. Rynsztokowy komentator.

 

Paul George jest chyba najlepszym two-way graczem w lidze po Lebronie. Ma-sa-kra. Hibbert nawet nie musi drgnąć, a swoje 5 bloków zawsze złapie. Pacers w tym roku, a Pacers rok temu na tym etapie to dwa różne światy jak Angola i Szwajcaria.

 

Bynum-Jennings

Lawson-Nate

Isaiah-Vasq

WBrook-Reggie

 

nie podoba mi się ten model grania dwoma PG naraz. Thunder raz popłynęli tak daleko, że do lineupu dorzucili jeszcze Fishera.

 

 

Knicks bez Chandlera to 35W team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks bez Chandlera to 35W team.

Rok temu byli bez niego 12-4, więc tu nie chodzi o niego, tylko o te, że chłopaki są generalnie w kiepskiej formie. Chandler nie ma wiele wspólnego z faktem, że w ataku najczęstszą zagrywką jest 1na1, Carmelo i Felton budują nowe osiedle z cegieł, a młody Timmy nie nadaje się jeszcze do gry w NBA (chociaż ma czasem niezłe momenty). A no i zapomniałbym - Amar'e Stoudamire to najgorszy obecnie zawodnik w lidze.

 

Póki co jako tako prezentowali się Iman i właśnie Czendla, więc przez jakiś czas (4-6 tygodni ponoć) może być oczywiście gorzej, bo nie chce nawet myśleć co zostało na chwilę obecną pod koszem, ale zakładam, że forma wróci, a minuty Tima przejmie JR, który ma zagrać już w niedzielę ze Spurs.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.