Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

dziś obejrzałem sobie Minny po raz pierwszy, Love jakiś taki wczorajszy był (b2b zdaje się), Griffin go przepychał jak chciał, Paul kilka razy przywołał Rubio do porządku, 4 faule wymusił na nim w 3Q, ale tak jak kolega wyżej pisze - Martin gra pięknie, aż miło patrzeć. jak te rzuty mu wpadają, to jego gra wygląda tak... płynnie? jakoś tak poprawnie, tak jak powinno, że się można pod wąsem uśmiechnąć.

 

a Brewer to jest świrus. zapieprza w te i nazad cały czas, wszystkie (świetne) outlety od Love wyłapuje, rzuca się na bezpańskie piłki, choć i jego Paul raz skarcił.

 

ale suma sumarum to boleśnie się Minny dziś oglądało. co się stało ze Shvedem? dobrze, że Barea ich tam ciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a Brewer to jest świrus. zapieprza w te i nazad cały czas, wszystkie (świetne) outlety od Love wyłapuje, rzuca się na bezpańskie piłki, choć i jego Paul raz skarcił.

 

Paul złapał go w pół jakby chciał zrobić WWE takedown, ale nikt tego nie gwizdnął, bo mecz był w Staples. W odwrotnej sytuacji flop Paula byłoby widać z kosmosu obok Muru Chińskiego. 

 

Rubio idealnie bronił Paula, a ten w sumie gdy dostał tylko więcej wolnego (Barea) to od razu kręcił kołowrotki. Paul at his best w tym sezonie.

 

 

LANCE STEPHENSON AND STILL RISING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance daje jasno do zrozumienia Birdowi na kogo powinien postawić, ciekawe czy Stephenson utrzyma formę, bo jeżeli tak to Granger jest skazany na ławkę. W sumie jako instance offense na 2 unit rywali powinien dać radę, ale raczej ego na to nie pozwoli, więc Larry już pewnie dzwoni do GMów poszukując scoring puncha z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance daje jasno do zrozumienia Birdowi na kogo powinien postawić, ciekawe czy Stephenson utrzyma formę, bo jeżeli tak to Granger jest skazany na ławkę. W sumie jako instance offense na 2 unit rywali powinien dać radę, ale raczej ego na to nie pozwoli, więc Larry już pewnie dzwoni do GMów poszukując scoring puncha z ławki.

A oddac go do Milwaukee za Butlera i Ersana/Zaze z tym ze Grenger zaliczy sie juz chyba do tych ktorzy nigdy nie beda w pelni zdrowi

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay Thompson to teraz jest difensiw madafaka.

W ogóle jeśli chodzi o "WOW" factor po obu stronach to Klay w tym sezonie prowadzi w Warriors, chociaż mamy też powrót Iguodali na salony, co jest o tyle dziwne, że przecież ubiegłoroczni Nuggets wydawali się już tacy-najbardziej-pod-Iguodalę.

 

Thunder będą mieli problem w crunch, bo teraz Durantowi oprócz Westbrooka doszedł jeszcze Reggie Jackson, który chyba nie do końca zna swoje miejsce w szeregu. Ogólnie Thunder to ball watch i iso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem napisać, miał nawet pod koniec genialną akcję na Durancie, gdzie go przystopował.

 

W ogóle Barnes też świetnie wyglądał. Znakomite post game, cierpliwość, nie forsowanie niczego, gra jak weteran. Tak swoją drogą Harrison mi przypomina trochę George'a , tylko z troszkę gorszymi warunkami w D, acz lepiej rozwiniętym atakiem. Widać, że pomimo świetnego atletyzmu jest koszykarzem, widać także, że gra sama do niego przychodzi, co bardzo dobrze rokuje.

 

@Chytruz, to daj to top5!

 

Dla mnie:

Kura

Barnes (uwielbiam typa)

Thompson

Iggy

Lee

 

I nagroda specjalna: Bogut za bloki, all-D level i ogólnie tafnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay Thomspon potrzebuje dosłownie miejsca na paznokcia małego palca lewej stopy, żeby złożyć się do rzutu zza łuku. Poza tym obojętnie co by się nie zdarzyło to jego jumpshot zawsze wygląda tak samo i zawsze jest idealnie wyprowadzony. Chyba tylko Ray Allen tak potrafi i to ponoć jest jego przepis na wieloletni sukces.
Warriors z tego co czytałem podniecają się też tym, że Klay nie spuszcza piłki poniżej linii pasa, kiedy składa się do rzutu po podaniu. Lakers kiedyś jarali się Bynumem, że wbiega po linii prostej pod kosz i ustawia się na post upie od razu pod samą dziurą. Instynkt to się nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami 9 spotkań i póki co Evans, o którym pisałem, że nie wygląda źle; wygląda w rzeczywistości przejebanie źle. 

 

24 minuty, USG 24% a TS 39%. Trójki rzuca na kosmicznych 12% i bogu dzięki odpala niecałą jedną na mecz. 

Ortg 84.

 

Moje long term predictions utrzymują mnie w przekonaniu, że hajs wygrany u buka to dar niebios. 

 

Jennings będzie lepszy niż Westbrook.

Evans będzie przec***em.

Kendall Marshall będzie lepszy w NBA niż Lillard.

 

brawo wowo, brawo ja   :applouse:  :applouse:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The shot-blocking prowess of DeAndre Jordan and Marcin Gortat is not scaring opponents much. Teams shoot better than 60 percent at the rim when they are around. That puts them near the Al Jefferson Zone (65.4 percent of shots made when he's there). 

 

Gortat jest ogólnie najczęściej atakowanym pod obręczą wysokim w lidze - respekt do Polaków zagranico rzeczywiście jest mizerny. 

 

Dla porównania Hibbert i Brook są najlepsi z tych co przyjmują na klatę starterów (~33%), bo Gibson i Splitter mają najlepsze wskaźniki ogólnie - 31%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On Friday, Roy Hibbert became the seventh player ever to record at least 100 points, 80 rebounds and 40 blocks in their first nine games of a season.

 

With this accolade Hibbert joins an elite list of centers that includes Hakeem Olajuwon, Kareem Abdul-Jabbar, Patrick Ewing, David Robinson and Dikembe Mutombo.

Całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.