Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Idę się upić ze szczęście - mam własnie w lodówce dobre belgijskie Leffe -

 

Niewiarygodne ktoś po tylu latach w końcu zrozumiał że Iguodala to jeden z najlepszych obrońców na obwodzie po tylu latach pierwsza nominacja do piątki obrońców

 

JAk za rok zobaczę Leonarda w pierwszej piątce ( na co zasłużył bardziej niż George) i Tiago zamiast Le Brona to w końcu uwierzę że wybierają rozsądni ludzie a nie tacy co kiedyś widzieli 3 mecze na krzyż

 

czy ja wiem...

 

 

And James Harden got MORE votes than Draymond. Note to the Harden/Lee voters: You're great at this. Just wonderful.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma Koba nawet w 2nd? łaaaaaj

 

ewidentnie te wybory również przeprowadzone zostały w niechlujny sposób, urągający dobrym praktykom, bez szacunku dla wyborców oraz członków obwodowych komisji wyborczych i mężów zaufania

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Presti said the Oklahoma City Thunder have yet to give thought to the possibility of amnestying Kendrick Perkins, who has one season left on his contract.

"It's not something that's been considered to this point," Presti said.

When asked about Steven Adams' progression late in the season and its impact on Perkins, Presti said the final 10 games should not change the team's thinking.

 

ROTFL k****, szkoda że poprzednie 250 meczów nie zmieniło ich myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie decyzja Benneta raczej, aby nie ''amnestiować'' Perka. Szkoda bo raczej go nigdzie nie ruszą, chyba, że znajdzie się w trakcie sezon kto będzie chciał czyścić salary to jakaś nadzieja może się pojawi.

 

 

Jazz Eliminate Boylen From Coaching Search; Considering Snyder, Gentry, Griffin, Mystery Candidate

Ciekawe kim jest ten tajemniczy pan ? Stockton może ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile się nie mylę, to ten sam gość nie zagłosował też na Oladipo do pierwszej piątki debiutantów i również tłumaczył się pomyłką (albo to był koleś od Hardena, nie jestem pewien)

I pewnie jeszcze przy MIP głosował 1. Durant 2. Lebron 3. Gryffin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynamy nową erę w Nix, przydał by się chyba już nowy temat na następny rok, z FA i tak nikogo nie podpisza, picków nie mają więc największy transfer tego lata już się odbył

no pewnie jeszcze pozostaną dywagacją co się stanie z Melo ale czuję że przyjmie propozycję Jaxa i poczeka jeszcze rok w NY nim przeniesie swoje talenty na południe 

 

jeśli zatrudniasz Jaxa na GM to spodziewaj się jego ludzi na trenerce wiec to mnie nie dziwi, kasa też nie, w końcu to NYK więc płaca automatycznie idzie w górę - poza tym to nie pieniądze Phila więc rozdaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.