Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak postarał się i zamiast copy/paste przepisał, jednocześnie tłumacząc miesiące i miasta, a ty jeszcze po nim jedziesz. ;]

Chciałem po chamsku skopiować, ale niestety ta tabelka się rozjeżdżała jak dodawałem posta, więc musiałem odpalić translator i tłumaczyć miesiące... ;)

Edytowane przez Tomek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballmer miał razem z Hansenem kupić jakiś team i przenieść do Seattle. Clippers podobnie jak Bucks mają ponoć w umowie sprzedaży brak możliwości relokacji co zmniejsza szanse na powrót Sonics w najbliższych latach.

2 miliardy dolarów - nieźle. Kasa która poszła na zakup Bucks to najwyraźniej grosze a Forbes musi sobie skorygować szacowane wartości zespołów.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chce rozstawać się ze swoją chatą za 12 baniek. Swoją drogą podobno najdroższą w NBA.

Nie spodziewałem się, że Bosh ma najdroższą chatę prędzej Kobe albo Garnett ;] Nie dziwie mu się, kto by nie chciał żyć w Miami.

 

Vinny Del Murzyn kolejny kandydat do objęcia trenerki w Minnesocie. Wolves to mają jak nie Mitchell, a to VDN... biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.

 

Adrian Griffin, Tyron Lue, Alvin Gentry i Lionel Hollins to kandydaci na coacha Cavs.

 

Dobrze, że szopka z Clippers się skończyła. 2mld grubo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinny Del Murzyn kolejny kandydat do objęcia trenerki w Minnesocie. Wolves to mają jak nie Mitchell, a to VDN... biednemu zawsze wiatr w oczy wieje.

 

Większość go ocenia przez pryzmat trenowania LAC, ale w CHI odwalał kawał dobrej roboty:

 

8wcbv8.jpg

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson zdradził, że Knicks zechcą odkupić możliwość wybierania w drugiej rundzie tegorocznego draftu od drużyn, które posiadają bogactwo takich picków.

 

 

Ugotowali się z tymi pickami na długie lata i teraz Jackson musi rzeźbic. Co oni mogą za to zaoferowac takim Wolves, Bucks, 76ers, Dallas, Raptors?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.