Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto potencjał Memphis a Wolves, to niebo a ziemia.

 

Imo Grizzlies są właśnie o zamienienie Zacha na Love'a od faktycznej walki o mistrzostwo. Marc ukryje słaby def KL, zbiórki tak samo albo lepiej, a ofensywnie Love dodałby coś naprawdę ekstra.

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że taka wymiana jest realna czy choćby możliwa. Jedynie stwierdziłem, że sportowo Love pasuje najbardziej właśnie dla Memphis. Conley, Lee i Allen na obwodzie, a za nimi Love i Gasol? Omg, każdy rywal w PO wychodziłby w pampersach.

 

Tak samo obecni Spurs są o Marca Gasola od ZNISZCZENIA tej ligi. Dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze bylby kretynem pakujac sie w wolves po badz co badz udanym sezonie w miskach

 

Nie do końca. Ze sportowego punku widzenia oczywiście by stracił, ale pamiętaj, że to Minnesota native. Powrót do domu, taki klimaty, może to dla niego ważne. No ale nie ma tematu.

 

Memphis to musi zrobić deal z Kings  i wybrać McDermotta. Problem jest taki że pewnie by musieli wysłać Z-Bo i przyjąć w zamian radosny kontrakt Landry + Thompson. Ale oni potrzebują dokładnie takiego bombardiera

 

Idea słuszna i dla Miśków to super sprawa, tylko nie przychodzi mi do głowy dlaczego Kings mieliby wziąć Z-Bo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jinks

 

Raz że potrzebuje weterana który ogarnie radosną ferajne a co by nie mówić o Z-Bo to jemu się nie fika więc myślę że DMC w jakimś kierunku podąży. Zresztą zobacz jak na szatnię Wizards pozytywny wpływ wywarł Gortat.

 

A dwa to Kings najgorszą produkcję mają właśnie z pozycji PF. Z-Bo może być Twoim go to guyem plus jeszcze kilka innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że Zach spada po sezonie. W każdym razie - rozumiem, mentor i produkcja.

 

Sacto jak powietrza potrzebuje dwóch rzeczy: weteranów do szatni i dobrego obrońcę na PF, by ukrywać Boogiego (+ jakiś obrońca na obwód byłby fajny). Po prostu nie wiem czy Zach to aż tak dobry fit dla Sacto i czy nie warto rozglądać się za innym sposobem wymiany tegorocznego picku.

 

Oglądając Kings w tym roku najbardziej biły po oczach dwie sprawy: gra falami i beznadziejna obrona. Nie jestem pewien, czy akurat Zach jest lekiem na całe zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żartowałem jakby co. Żeby nikt sobie nie myślał...

 

No właśnie nie widziałem jak to traktować. :smile: Czasy Jail Blazers to jedno, a tymczasem Zach się ogarnął. W Memphis to mu wystawiają laurki za to, jaki to z niego fajny gość i lider w szatni.

 

Taj to marzenie, chłop byłby idealnym fitem dla Scto. Podobno Cavs chcą się pozbyć Tristana - Kings mogliby to rozważyć.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie widziałem jak to traktować. :smile: Czasy Jail Blazers to jedno, a tymczasem Zach się ogarnął. W Memphis to mu wystawiają laurki za to, jaki to z niego fajny gość i lider w szatni.

 

zach_randolph.jpg

 

What was I sayin.... Cous, you gotta behave, be professional and shit

 

420x316-amd_westphal_demarcus_cousins.jp

 

These refs man...

 

Grizzlies-Zach-Randolph-back-at-practice

 

Yeah, yeah.... you ain't called them cocksuckers this time. That's progress man, that's progress...

 

zachmf.gif

 

WHAT IS THIS NIGGAS PROBLEM LOOKING IN MY GENERAL DIRECTION?

 

zach-randolph-1.gif?w=400&h=230

 

Fuck you bitch

 

91ctnb.gif

 

Imma punch this bitch too, laying here, pissing me off...

 

demarcus_cousins_starters.jpg

 

Give this man an extension

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pera probuje z Zachiem przedluzyc umowe, obie strony chca dalszej wspolpracy. Coraz bardziej spodziewam sie tutaj sciagniecia w miejsce Kosty Paula Gasola i wybraniu jakiegos SF z rzutem z draftu. Jak sie nie polamia i cos wykombinuja z Princem - strzelec, strzelec, strzelec, to moga realnie myslec o byciu contanderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings są zainteresowani Lovem, nie musi obiecać, że przedłuży. Tylko Kings po za pickiem nie mają nic ciekawego do zaoferowania Minnesocie.

Wizards to następny chętny po Miłość z Minnesoty.

 

Kyrie Irving ponoć sam nie chce maxa od Cavs.

Idealne rozwiązanie dla LAL, NYK czy nawet Houston, bo Love w Kings nie zostałby choćbym nie wiem co. Myślałem, że coś się zmieni w tej organizacji, a na razie wynika, że nic z tych rzeczy i nadal mamy kretyńskie zarządzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne rozwiązanie dla LAL, NYK czy nawet Houston, bo Love w Kings nie zostałby choćbym nie wiem co. Myślałem, że coś się zmieni w tej organizacji, a na razie wynika, że nic z tych rzeczy i nadal mamy kretyńskie zarządzanie.

GM narazie nie zachwyca, ale zobaczymy co dalej. Gay mimo wszystko nie był takim złym ruchem, ale mogli odpuścić i spróbować tankować, choć nie jestem tego fanem, ale by się przydało Królom.

Nie zapominajmy, że Boston też zainteresowany jest Kevinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.