Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Serio, Jinks?

 

 

Nikt mu nie zabroni, ale zaleciało lekką bufonadą :smile:

 

Btw, nie przestaje mnie zadziwiać, że niektórzy pod własnym nazwiskiem na fb używają słów na ch..., j... i tym podobnych. A potem ludzie się dziwią, że politycy na taśmach tacy niekulturalni.

 

tzn ok, mechanizmy kierujące tym są proste, i o ile jestem w stanie to zrozumieć to jednak ciągle trochę mnie to dziwi --- ja chyba starej daty jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy OKC nie mogli wystartować po Chandlera? Nie chce mi się sprawdzać kontraktów, ale pakiet typu spadający Perk + 29. pick z perspektywy NY wygląda ok.

 

Durant powinien bacznie przyglądać się poczynaniom Prestiego w offseason, bo Blunder stoją w miejscu. Mają spadający kontrakt Króla Zasłon, dwa picki z końca 1 rundy więc ten 29. mogą spokojnie gdzieś wysłać, mają nawet młodych, których Brooks znowu będzie kisił na ławie. Można to jakoś sensownie opakować i postarać się o realne wzmocnienie. A Kevin robi się nerwowy...

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy OKC nie mogli wystartować po Chandlera? Nie chce mi się sprawdzać kontraktów, ale pakiet typu spadający Perk + 29. pick z perspektywy NY wygląda ok.

 

Durant powinien bacznie przyglądać się poczynaniom Prestiego w offseason, bo Blunder stoją w miejscu. Mają spadający kontrakt Króla Zasłon, dwa picki z końca 1 rundy więc ten 29. mogą spokojnie gdzieś wysłać, mają nawet młodych, których Brooks znowu będzie kisił na ławie. Można to jakoś sensownie opakować i postarać się o realne wzmocnienie.

 

Chandler zarabia więcej niż perk. Poza tym 29. pick to niewielka cena za Chandlera imo. Bo perk to raczej wartosć ujemna niż dodatnia w tym tradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bardziej chodziło mi o sam pomysł. Spadający Perk, pick z końca pierwszej rundy i powiedzmy Lamb/Jones/ktokolwiek.

Knicksi dostali za Chandlera: dwa picki (jeden z początku 2. rundy i drugi z końca tejże), głupi kontrakt Jose, spadającego Sammy;ego i 2 ogórki. To śmiesznie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy OKC nie mogli wystartować po Chandlera? Nie chce mi się sprawdzać kontraktów, ale pakiet typu spadający Perk + 29. pick z perspektywy NY wygląda ok.

 

Durant powinien bacznie przyglądać się poczynaniom Prestiego w offseason, bo Blunder stoją w miejscu. Mają spadający kontrakt Króla Zasłon, dwa picki z końca 1 rundy więc ten 29. mogą spokojnie gdzieś wysłać, mają nawet młodych, których Brooks znowu będzie kisił na ławie. Można to jakoś sensownie opakować i postarać się o realne wzmocnienie. A Kevin robi się nerwowy...

 

ale jak mieli robić transfer? przecież w OKC się na tym nie znają, oni robią transferów tylko klepią te co dostają od innych (Harden, Green)

Durant niedługo dołączy do uciekających gwiazd jeśli chce coś wygrać ale sądzę że się za bardzo lubi z RW i Brooksem i bedzie się tam kisił z nimi dodając kolejne MVP za RS

Spoko, bardziej chodziło mi o sam pomysł. Spadający Perk, pick z końca pierwszej rundy i powiedzmy Lamb/Jones/ktokolwiek.

Knicksi dostali za Chandlera: dwa picki (jeden z początku 2. rundy i drugi z końca tejże), głupi kontrakt Jose, spadającego Sammy;ego i 2 ogórki. To śmiesznie mało.

 

jeśli była by taka opcja to wiadoomo że by ją wziął Jax, widocznie Perk jes nie do wyciągnięcia z OKC, przecież to wazny czynnik ich ofensywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephen A. i Skip to pajace, ale w jednym mają rację - KD wyraźnie łapie frusta i zaraz zaczną się fochy, a następne w kolejce jest przebieranie nogami w kierunku big marketu. Jeszcze jedne PO z Perkiem i Thabo w s5 i facet nie wytrzyma :smile:

 

Są trenerzy/GMs świetni w prowadzeniu zespołu z punktu A do B i za to Prestiemu chwała. Ale mam duże wątpliwości, czy w OKC jest ktoś, kto ma plan, jak dość z B do C.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephen A. i Skip to pajace, ale w jednym mają rację - KD wyraźnie łapie frusta i zaraz zaczną się fochy, a następne w kolejce jest przebieranie nogami w kierunku big marketu. Jeszcze jedne PO z Perkiem i Thabo w s5 i facet nie wytrzyma :smile:

 

Są trenerzy/GMs świetni w prowadzeniu zespołu z punktu A do B i za to Prestiemu chwała. Ale mam duże wątpliwości, czy w OKC jest ktoś, kto ma plan, jak dość z B do C.

Problemem nie do końca jest Presti, tylko Bennett, czyli właściciel, który ogląda każdego dolara po pięć razy z każdej strony i wszędzie szuka oszczędności. Myślisz, że trejd Hardena był pomysłem Prestiego? Przecież gdyby dostał zielone światło od właściciela na podpisanie takiego kontraktu jaki chce brodaty, to Harden pewno dalej grałby w Thunder. Dlaczego Thunder nie wykorzystali w zeszłym sezonie MLE? Wątpię, żeby Presti nie widział nikogo, kto mógłby wzmocnić OKC. Być może nawet Presti chętnie by zwolnił Brooksa, ale Bennett się na to nie zgodzi, bo wyniki są niezłe, lud chodzi na mecze, więc po co marnować ok. 8 mln?

 

Presti i tak nieźle uzupełnia ten skład młodzieżą i weteranami, ale nie ma wielkiego pola manewru, nie za bardzo z jego winy.

 

Najdalej za rok zrobi się Durant-drama, czemu się wcale nie dziwię, bo jak widzisz, że Twój pracodawca nie chce za wszelką cenę być najlepszy, a Ty jednak chcesz być najlepszy, to idziesz do takiego, który podziela Twoje zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa czy Wy już nie przesadzacie. Ile klubów było lepszych od Thunder w ostatnich 3 latach? San Antonio i Miami.. Durant z Oklahomą albo jest w finale albo ociera sie o nie. Oklahoma to jedyny klub który ma trzech graczy z TOP 25 i dwóch z TOP 10

 

Myślę Karpik że żaden klub w tej lidze nie jest w stanie uciągnąć 3 max graczy. Nawet kiedy Big 3 w Miami weszli w pułap 20+ to okazało się że trzeba amnestiować Millera i nagle Heat nie ma kasy aby ściągnąć kogokolwiek bo za minimum weterani nie chcą grać. A gdyby Big 3 grało za maxa to Heat pewnie nigdy nie mieliby kasy na rolesów.

Oklahoma na pakiet RW/KD/ibaka i harden wydaliby w przyszłym 62 mln i nadal nie byłoby gwarancji że daliby radę przeskoczyć Spurs czy Heat

 

Spurs jest potęgą bo od zawsze tam każdy godził się grać za pieniądze poniżej swojej wartości rynkowej.  Green który po świetnym PO podpisał umowę za 4 mln na sezon . Kawhi też na pewno podpiszę za mniej niż maxa. Jakby tam gracze byli chciwi na kasę to dziś wielkiego Spurs by już nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przesadzamy :smile:

 

Nie mam pretensji o puszczenie Hardena (pretensje to złe słowo - Blunder są jedynym klubem w lidze, którego naprawdę nie lubię). Natomiast trzymanie Perka na siłę, męczenie się z tym Thabo, generalnie pasywna postawa na rynku to gruba przesada. I jeszcze ten Brooks na dokładkę.

 

Nie wiem, czy Bennett to faktycznie dusigrosz, jeśli tak, to cofam słowa odnośnie Prestiego, bo dobrze łata ten zespół rookasami i Fisherami/Butlerami. Ale oni są o włos od bycia finalistą rok w rok, mają jednego z dwóch najlepszych graczy na tej planecie. Nikt im nie każe brać następnej gwiazdy, ale właśnie zaryzykować teraz z takim Chandlerem ale wyciągnąć Afflalo. Wyobraźmy sobie, co by było, gdyby OKC miała trenera z lepszymi zagrywkami + takiego Tysona zamiast Perkinsa.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale problemem jest Bennett, bo on otwarcie mowi, ze nie chce placic podatku. Presti w trakcie sezonu przebakiwal cos o tym, ze zamierza z Durantem przedluzyc kontrakt, ale bedzie probowal z nim sie dogadac by zszedl z kasy, by byly wzmocnienia. Takze moze Presti sam jest pasywny, ale z drugiej strony ma zwiazane rece i tez jest uzalezniony od wlasciciela, ale oby to sie na OKC nie zemscilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Karpik że żaden klub w tej lidze nie jest w stanie uciągnąć 3 max graczy. Nawet kiedy Big 3 w Miami weszli w pułap 20+ to okazało się że trzeba amnestiować Millera i nagle Heat nie ma kasy aby ściągnąć kogokolwiek bo za minimum weterani nie chcą grać. A gdyby Big 3 grało za maxa to Heat pewnie nigdy nie mieliby kasy na rolesów.

Oklahoma na pakiet RW/KD/ibaka i harden wydaliby w przyszłym 62 mln i nadal nie byłoby gwarancji że daliby radę przeskoczyć Spurs czy Heat

Nie bardzo rozumiem w związku z czym to piszesz. Mi chodziło tylko o to, że oddanie Hardena nie było prawdopodobnie decyzją Prestiego.

 

A co do tych 3 maxów, to przypomnij sobie payroll Lakers z Kobem, Dwightem, Gasolem, Nashem i MWP albo tegoroczny Brooklynu. Knicks też nie mieliby problemu z dźwignięciem 3 takich umów. Także istnieją w tej lidze drużyny zdolne tyle płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.