Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "system player" jest mistrzem, ten 'system player' jest FMVP w wieku 23 lat. Pisanie przez kogoś takiego jak Durant, że tylko dzięki systemowi Leonard jest mvp finałów jest śmieszne i KD pisząc takie rzeczy, wygląda jakby miał mały ból dupy. Takie gdybanie nie ma żadnego sensu, nie wiem, czy George byłby lepszym rozwiązaniem dla Spurs niż Leonard, nie wiem też jak grałby Leonard gdyby dostawał tyle rzutów i swobody w ataku, co PG. 

MVP Finałów jest się za występ w finałach więc leonard jest mvp bo dostał się do nich ze swoją drużyną i  zagral najlepiej ze swojej druzyny, nie dlatego że jest lepszy od PG. Biorąc pod uwagę, że skoro nawet matt bonner sie na coś przydaje popowi, a w rotacji grają tacy gracze jak diaw, a leonard jest mvp finałów to szczerze ja nie chcę nawet myśleć jaki rozpierd** robiłby u Poppovicha Paul George i o ile lepszy byłby teraz niż jest.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kawhi z całym szacunkiem nie ma jeszcze żadnego startu do tego jakim obrońcą był Pippen. Poza tym uwielbiam jak ktoś porównuje gruszki do jabłek bo to porównanie jest z d... za przeporszeniem

 

Statystyki Pippena za 2 pierwsze finały czyli jak teraz Kawhi

 

20,8 ppg/ 8,8rpg/7,2 as 2 przechwyty

 

Słaba trójka bo tylko 21% ale PER 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kawhi z całym szacunkiem nie ma jeszcze żadnego startu do tego jakim obrońcą był Pippen. Poza tym uwielbiam jak ktoś porównuje gruszki do jabłek bo to porównanie jest z d... za przeporszeniem

 

Statystyki Pippena za 2 pierwsze finały czyli jak teraz Kawhi

 

20,8 ppg/ 8,8rpg/7,2 as 2 przechwyty

 

Słaba trójka bo tylko 21% ale PER 26

 

 

nikt nie będzie równał hall of fame do gracza, który dopiero się kształtuje. kawhi poślizgnie się o skórkę od banana w lato, zerwie ACL i tyle będzie po jego sławie. ale jest prawo porównywać każdego z każdym tym bardziej, że tutaj jest to usprawiedliwione. 

 

pominąłeś oczywiście to że Pippen miał 25 lat gdy zagrał w pierwszych finałach i jak weźmiesz per36 to tych różnic aż tak nie widać. Pippen biegał po 43 minuty na mecz a Kawhi 33 minuty, więc te 10 minut to jest dość spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon się skończył, to też można podsumować sezon na forum. IMO forum się rozwinęło, nie wiem co na to miało wpływ (LUBIĘ TO!), ale jest co czytać. Ciekawe wymiany zdań, opinii, dyskusje, a jakość postów i nawet ich ilość zaskakują pozytywnie ;).

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie będzie równał hall of fame do gracza, który dopiero się kształtuje. kawhi poślizgnie się o skórkę od banana w lato, zerwie ACL i tyle będzie po jego sławie. ale jest prawo porównywać każdego z każdym tym bardziej, że tutaj jest to usprawiedliwione. 

 

pominąłeś oczywiście to że Pippen miał 25 lat gdy zagrał w pierwszych finałach i jak weźmiesz per36 to tych różnic aż tak nie widać. Pippen biegał po 43 minuty na mecz a Kawhi 33 minuty, więc te 10 minut to jest dość spora różnica.

dość spora różnica na korzyść Pippena. 

Leonard już przy tej ilości minut ledwo oddychał, a jak by mu dołożyć jeszcze 10 min, to myślę że byłby dużo mniej efektywny.

 

To bardzo dobry gracz, ale też uważam, że jest trochę wypromowany przez grę pod Popem. Gdyby grał w innym klubie może byśmy w ogóle o nim nie słyszeli. 

A ja tu czytam, że osiągnął w koszykówce więcej niż Durant...

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mój post został wykasowany?  :panda:

trudno drugi raz napisze, sadze ze Durex wolałby wygrac FMVP + misia a nie jeżeli te wysztkie tytuly najlepszego punktujacego gracza ligy wlacznie z IO i MŚ.

W ogole Barkley matke zdolny bylby sprzedać dla piersionka. Malone ze Stockiem mniej ale mowimy juz o prestizowej nagrodzie- ju kno what ij mean. Taki Iverson mial to wszystko ( moj pierwszy jersey) a zarazem systemu/mozliwosci/sytuacji losowych nie przeskoczy.

Misia nie zdobyl bo trafil na sciane. I ten caly hejt Durexa na KL#2 mnie w sumie cieszy :grin:

edit: reasumujac FMVP oraz mistrzostwo jest bardziej wartosciowe w mojej ocenie

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu mój post został wykasowany?  :panda:

trudno drugi raz napisze, sadze ze Durex wolałby wygrac FMVP + misia a nie jeżeli te wysztkie tytuly najlepszego punktujacego gracza ligy wlacznie z IO i MŚ.

W ogole Barkley matke zdolny bylby sprzedać dla piersionka. Malone ze Stockiem mniej ale mowimy juz o prestizowej nagrodzie- ju kno what ij mean. Taki Iverson mial to wszystko ( moj pierwszy jersey) a zarazem systemu/mozliwosci/sytuacji losowych nie przeskoczy.

Misia nie zdobyl bo trafil na sciane. I ten caly hejt Durexa na KL#2 mnie w sumie cieszy :grin:

edit: reasumujac FMVP oraz mistrzostwo jest bardziej wartosciowe w mojej ocenie

A wg mnie IO > MVP Finals+obrączka. Dlaczego? Ano dlatego, że amerykanie mimo, że narodem nie są, to są bardzo przywiązani do swojego kraju. Dzień weterana, gwieździsty sztandar, Biały Dom, 50 gwiazd na fladze i wygrana dla kolebki koszykówki. 

 

To skoro się bawimy we wróżbitów co by Durant chciał, to ja powiem tak: Prędzej Leonard dołoży do swojej szuflady medal IO niż Durant obrączkę za misia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.