Skocz do zawartości

Random shit 13/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zobaczyć LeBrona w Spurs, nie mówię, że teraz, za rok, czy kiedyś, ale ciekaw jestem jakby to wyglądało. James w systemie Popovicha...

Jak Tim i Manu odejdą na emeryturę, to Spurs będą mieli dość pieniędzy na Jamesa, więc to znowu nie takie niemożliwe (choć imo ruch nie w stylu SAS). Wtedy S5 Parker, Green, Leonard, James, Splitter, a do tego Mills, Marco, Diaw i Baynes na ławce? Mogłoby być nieźle.

 

Choć ja i tak najbardziej chciałbym M. Gasola w Spurs. A jak Tim ma kończyć, to mogą przyjść nawet obaj. Gasolowie w ultrazespołowej drużynie, z dobrymi obrońcami obwodowymi i strzelcami. Ach fajnie sobie... pomarzyć... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo trochę...

Odnośnie Global Games (na forum nie znalazłem tematu), to wybiera się ktoś może na jakiś mecz? Ja już mam bilet kupiony na SAS- Fenerbahce w Stambule na 11 października, więc jakby ktoś też się wybierał to można się nawet na miejscu już spotkać na jakieś piwko ;)

Mam nadzieję, że będzie okazja chociaż zobaczyć TD i pozostałych i że po tym sezonie nie skończy Timmy kariery.

Modów przepraszam za zaśmiecenie, jak coś to można wydzielić temat nawet jakby była potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś luknąć jakie mecze,gdzie i kiedy będą w europie?Znalazłem tylko Alba Berlin Spurs z Berlinie.

 

 
8 października- San Antonio vs. Alba Berlin, Berlin 
11 października- San Antonio vs. Fenerbahce, Stambuł
11 października- Cleveland vs. Miami, Rio
12 października- Brooklyn vs. Sacramento, Szanghaj
15 października- Brooklyn vs. Sacramento, Pekin
na NBA.com taki terminarz znalazłem, w Europie tylko dwa mecze przedsezonowe, więc nie za dużo, i to w dwóch ta sama drużyna.
Edytowane przez Tomek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
8 października- San Antonio vs. Alba Berlin, Berlin 
11 października- San Antonio vs. Fenerbahce, Stambuł
11 października- Cleveland vs. Miami, Rio
12 października- Brooklyn vs. Sacramento, Szanghaj
15 października- Brooklyn vs. Sacramento, Pekin
na NBA.com taki terminarz znalazłem, w Europie tylko dwa mecze przedsezonowe, więc nie za dużo, i to w dwóch ta sama drużyna.

 

 

 

na nba.com znalazłeś? na nba com napisali Stambuł i Szanghaj, to niezłego masz translatora 

przyznaj, że to z probasketu albo z innych gwiazd basketu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nba.com znalazłeś? na nba com napisali Stambuł i Szanghaj, to niezłego masz translatora 

przyznaj, że to z probasketu albo z innych gwiazd basketu ;)

http://www.nba.com/global/nba_global_games_tip_off_during_preseason_on_three_continents_2014_04_09.html

Proszę ;)

No chyba, że ja coś źle przeczytałem, albo czegoś nie zauważyłem- jak tak to zwracam honor :)

Edytowane przez Tomek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nba.com znalazłeś? na nba com napisali Stambuł i Szanghaj, to niezłego masz translatora 

przyznaj, że to z probasketu albo z innych gwiazd basketu ;)

 

Chłopak postarał się i zamiast copy/paste przepisał, jednocześnie tłumacząc miesiące i miasta, a ty jeszcze po nim jedziesz. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.