Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie plecy Walla to nasza największa przepustka do zejścia lidera na ziemię. sam mam Johna w jednej lidze i drżę przed każdym spotkaniem.. gdyby Washko zdobył Conleya to już moglibyśmy zacząć oficjalnie bić się o drugie miejsce przy tak grających Davisie i Martinie & Ibace wracającym z otchłani dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie plecy Walla to nasza największa przepustka do zejścia lidera na ziemię. sam mam Johna w jednej lidze i drżę przed każdym spotkaniem.. gdyby Washko zdobył Conleya to już moglibyśmy zacząć oficjalnie bić się o drugie miejsce przy tak grających Davisie i Martinie & Ibace wracającym z otchłani dupy

Bez przesady, jeszcze nawet miesiąc nie minął, więc nie siej defetyzmu w lidze, bo skończymy w 5 aktywnych :smile: Inna sprawa, że takiego startu Davisa, to najstarsi górale się nie spodziewali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to sobie każdy może gadać. Jak chcesz mnie przekonać, że stawiałeś, że Davis będzie grał na poziomie zeszłorocznego Duranta, to udowodnij to :smile:

obejrzyj draft fbbest sprzed roku. przy licytacji AD powiedzialem cos w stylu, ze bedzie lepszy niz LeBron ;)

 

BTW, jak juz Wilqowi mowilem, szkoda ze to byla moja pierwsza aukcja w zyciu, bo nie wiedzialem jak sie w takiej sytuacji zachowac i odpuscilem. a moglem miec teraz i Georga i AD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, to sobie każdy może gadać. Jak chcesz mnie przekonać, że stawiałeś, że Davis będzie grał na poziomie zeszłorocznego Duranta, to udowodnij to :smile: Inna sprawa, że wystarczy, żeby ostatecznie osiągnął projekcje z BBM, a i tak to będzie hit.

 

Chyba juz jest? Nowe wcielenie Olajuwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

obejrzyj draft fbbest sprzed roku. przy licytacji AD powiedzialem cos w stylu, ze bedzie lepszy niz LeBron ;)

Nie liczy się! Nie powiedziałeś kiedy! Za 7 lat na pewno :tongue:

 

BTW, jak juz Wilqowi mowilem, szkoda ze to byla moja pierwsza aukcja w zyciu, bo nie wiedzialem jak sie w takiej sytuacji zachowac i odpuscilem. a moglem miec teraz i Georga i AD...

Pamiętaj zatem żeby już nigdy nie odpuścić żadnego zawodnika! A my Ci już z resztą pomożemy :-)

BTW - ciesz się z tego co masz w kiperze i nie narzekaj, bo Bóg Zemsty Roto (zwany Aresem, lub w niektorych kręgach AreNAsem) tylko czeka, żeby Ci dupsko przysmażyć! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to sobie każdy może gadać. Jak chcesz mnie przekonać, że stawiałeś, że Davis będzie grał na poziomie zeszłorocznego Duranta, to udowodnij to :smile:

Tzn z jednej strony krytykujesz decyzje gdy do niej dochodzi bo nie rozumiesz skad sie wziela, a z drugiej nie traktujesz jej jako dowod, ze dla kogos byl przewidywalny taki rozwoj wypadkow??? Przeciez to jest sprzecznosc...

Hmmmmmmm, albo uwazasz iz wszystkie decyzje innych nie sa racjonalne ;-P

 

To swoista logika :-) Dla mnie wybór Loraka oznacza, że wtopił rok temu. Na obecne wybory decyzje sprzed roku nie mają znaczenia

To zwyczajna logika! Lorak [i nie tylko on] zakladal iz AD bedzie wymiatal juz w zeszlym sezonie. Ergo twierdzenie, ze nie dalo sie przewidziec jego dobrej gry w tym ignoruje osoby, ktore dokladnie to przewidzialy i jest spoznione o jakis rok.

 

Lorak w zeszłym sezonie Davisa brał z 6ką w Lidze Niezwykłych Dżentelemnów - także po roku wychodzi na jego :smile:

niektorzy juz rok temu widzieli, ze AD bedzie wielkim graczem.

Otoz to.

Wciaz uwazam, ze lorak popelnil wtedy blad... ale tylko dlatego, ze mogl poczekac z runde, ale to nijak nie zmienia faktu, ze mial racje co do AD. On byl materialem na 1 runde juz w debiutanckim sezonie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu nie chodzi o obecne wybory lecz o ewaluacje zawodnikow i niektorzy juz rok temu widzieli, ze AD bedzie wielkim graczem.

Świetnie, ale tak można powiedzieć o każdym rookiem i w dodatku co do części okaże się to prawdą :smile: Podkreślam, że chodzi mi o _ten_ sezon i o granie na poziomie Duranta z zeszłego, a nie o bycie świetnym w przyszłości, nie o to, że będzie lepszy od Bronka itp. O konkretne BBM na poziomie 1,25, za które można było wywalić na drafcie i 90 dolców. A Le wykombinował nawet, że i 100 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.