Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

gry za obecny sezon w naszej ligowej tabelce ze składami?

 

Yahoo ma go w rankingach ogólnych na 55 miejscu (ale to ranking nie uwzgledniajacy roznic w ustawieniach ligi). Ten ranking jest niewiele warty.

Monster ma go na 43 miejscu w standardowym 9-cat i na 38 gdy bierzemy Ast/TO zamiast osobych asyst i strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że taka tabelka na średnich może się już nigdy nie zdarzyć, więc pozwalam sobie ją wkleić dla potomności ;]

 

LP GP TOTAL Team

 1 59 109  Wazki Wroclaw

 2 55 98   DevastationTeam

 3 54 88   Big Bang

 4 52 81   Hell Antonio Ostrygi

 5 60 77,5 Milwaukee Bucks

 6 55 77   Obroncy Krzyza

 7 58 73   Energy Team

 8 61 71,5 BukkakeNii

 9 49 67   Kacperro Crew

10 40 63,5 HIT SQUAD

11 59 61   Heisenberg's Crew

12 65 60,5 Money Gang

13 52 60   Warsaw Celtics

14 50 50   MarySixers

15 53 43   Vae Victis

 

 

Kolejny tydzień za nami. Pierwsza piątka i ostatnia dwójka bez zmian wobec pozycji z zeszłego tygodnia. Przewaga lidera spadła z 11 do 8 punktów. Największy awans zaliczyli Money Gang - o 11,5 punkta i o 5 pozycji,  i Warsaw Celics - o 8 punktów i 4 pozycje. Największy spadek Kacperro Crew o 8,5 i 4 pozycje, Obrońcy Krzyża - o 8 punktów i 2 pozycje i BukkakeNii o 5 punktów i 3 pozycje.

 

Rank GP TOTAL Team

1   94 104,5 Wazki Wroclaw

2   91  96,5 DevastationTeam

3   89  84,5 Big Bang

4   82  81   Hell Antonio Ostrygi

5   99  75,5 Milwaukee Bucks

6   91  73   Energy Team

7  110  72   Money Gang

8   89  69   Obroncy Krzyza

9   79  68   Warsaw Celtics

10  68  67,5 HIT SQUAD

11 100  66,5 BukkakeNii

12  99  59,5 Heisenberg's Crew

13  75  58,5 Kacperro Crew

14  81  55,5 MarySixers

15  87  48,5 Vae Victis

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pasuje. I wysyłanie 2 razy trade'a Caron Butler, Tony Wroten za Grześa Monroe nie pomoże bym to zaakceptował. Nie wiem czy tak po prostu wysłałeś 2 razy, czy dlatego, że ja od razu dałem reject z dopiskiem, a Ty myślałeś, że oferta nie doszła i ponowiłeś.
Powiem tak, ciulowa oferta ale zawsze coś, aktywność się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co proponujesz i jest tak jak piszesz bo to samo było z Gooziem..

 

szybki reject sprawiło ze myślałem że nie kliknąłem...

Monroe przytulę w trejdzie 2:2 więc podrzuć propozycję.... może być nawet z Andersonem

 

edit: a gdzie widać na stronie głównej odrzucenie propozycji i komentarz autora rejectu bo nie widzę nigdzie?

tylko w mailu czy jest też adnotacja będąc na stronie yahoo? bo mam przekierunkowanie na wirtualną stąd mi w skrzynkę yahoo nie wchodzi...

 

edit 2: widzę na poczcie wp.pl stąd niekompatybilność systemu z yahoo...

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pasuje. I wysyłanie 2 razy trade'a Caron Butler, Tony Wroten za Grześa Monroe nie pomoże bym to zaakceptował. Nie wiem czy tak po prostu wysłałeś 2 razy, czy dlatego, że ja od razu dałem reject z dopiskiem, a Ty myślałeś, że oferta nie doszła i ponowiłeś.

Powiem tak, ciulowa oferta ale zawsze coś, aktywność się liczy.

 

za to twoja jest na prawdę warta przemyślenia... kurcze trudno mi się ja analizuje bo taki zestaw graczy chimerycznych raczej.... straty w blokach masakryczne i nie wiem czy stać mnie na takie FG% w dół. Daj mi jeszcze chwilkę czasu.... niezły orzech do zgryzienia....

 

z drugiej strony tak chcę aby się tu trejdy rozhulały ze mam tą świadomość że może za bardzo chcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za to twoja jest na prawdę warta przemyślenia... kurcze trudno mi się ja analizuje bo taki zestaw graczy chimerycznych raczej.... straty w blokach masakryczne i nie wiem czy stać mnie na takie FG% w dół. Daj mi jeszcze chwilkę czasu.... niezły orzech do zgryzienia....

 

z drugiej strony tak chcę aby się tu trejdy rozhulały ze mam tą świadomość że może za bardzo chcę.

 

Ja Tobie chyba oferty nie wysyłałem, pomyliłeś mnie z BIG BANG. Bo dostałem od Ciebie wiadomość:

 

 

muszę wywalić jeszcze Butlera więc ciut gorzej to w ostateczności wygląda... a Gasol zamiast Zacha?

która była skierowana własnie do Big Banga - patrząc na zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co miałbym brać samego Walkera? I tak się boję o zdrowie Kemby bo na razie nierzucająca ręka totalnie nie działa. Ja chciałem Zacha a jednak oddając Smitha za obu graczy dostaję -91 bloków w sezonie i przygarniam epicki %FG który dalej pikuje w dół.

Smaczkiem jest to, ze mam już 4 kontuzjowanych graczy w tym 3 (Gee Lopez i MCW których i tak trzymam a nie ma info o 2 kiedy wracają). Koniecznie musiałem rozmienić na drobne Smitha ... niestety. Jak odejdzie jeden wysoki z Pistons to pewnie pożałuję tak szybkiej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co miałbym brać samego Walkera? I tak się boję o zdrowie Kemby bo na razie nierzucająca ręka totalnie nie działa. Ja chciałem Zacha a jednak oddając Smitha za obu graczy dostaję -91 bloków w sezonie i przygarniam epicki %FG który dalej pikuje w dół.

Smaczkiem jest to, ze mam już 4 kontuzjowanych graczy w tym 3 (Gee Lopez i MCW których i tak trzymam a nie ma info o 2 kiedy wracają). Koniecznie musiałem rozmienić na drobne Smitha ... niestety. Jak odejdzie jeden wysoki z Pistons to pewnie pożałuję tak szybkiej wymiany.

Nie miałem na myśli Twojej perspektywy :smile: Na mój gust Wojtek dostaje, owszem, bloki, w których jest słaby i nieco poprawia trójki, ale do tego pogarsza sobie: FT% - w sposób oczywisty, FG% - bo nic nie wskazuje, by Smith jako SF miał rzucać skuteczniej niż 47% i straty.

 

Do tego Smith gra póki co lepiej niż rok temu, a Kemba znacząco gorzej. I jak się to wyrówna, to może się okazać, że dostałeś Zacka gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co miałbym brać samego Walkera? (..). Ja chciałem Zacha

Ignazza akurat FG% Kemby (szczególnie w połączeniu z Zachiem) bardzo nie zaboli - już teraz jest 2 w lidze pod tym względem. także czystą hipokryzją jest mówienie, że ten trade jest równy. być może tradycyjnie mylnie interpretuję to, co pisze Iggy, ale Walker (top 40 z zeszłego roku jakby ktoś zapomniał) jako dodatek wyrównujący trade - Smith (Top50)- Randolph (Top80)? takim "dodatkiem" mógłby być, patrząc na skład Big Bang i rankingi, np Manu (a nawet Anderson trzymając się rankingów za ten rok) ale nie Walker. Nie jestem fanem tego ostatniego ale raczej się nie łudzę, że się nie poprawi w trakcie trwania sezonu (coś jak case Jrue Holidaya).

 

J-Smoove to jeden z najbardziej niewygodnych graczy roto wg mnie (przerobiłem jego temat w poprzednich latach) - jego kaszanienia FT% i TO, na wcale nie za wysokim FG% można być pewnym zawsze. bloki nie usprawiedliwiają innych aspektów tej wymiany

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.