Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

co znaczy - "ale nie za bardzo ekstremalny rozklad kategorii" odnośnie mojego teamu?

Tam byl znak zapytania ;-)

Ale ogolnie mi wychodzi malo kategorii przecietnych, wiec glosno mysle czy to dobrze czy zle... Tzn prawie na pewno sie to jakos wyrowna, ale nie wiem, w ktora strone bo to zalezy od tego jak uzupelnisz sklad i od reszty druzyn.

 

Tak wlasciwie dla Ciebie to pytanie moze niewiele znaczyc, ale z punktu widzenia wrozenia z fusow trudny jest do odgadniecia kierunek, w ktorym pojdzie druzyna.

 

oceniłeś tylko 12 teamu co z 3 pozostałymi?

Sa solidne i mi wychodza ze startem na srodek stawki, wiec nie mialem nic do powiedzenia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a na kolejnosc nie zwracajcie uwagi...

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5]:

HIT SQUAD  [ekstremalny boom-or-bust, przy zdrowiu wymiecie, przy kontuzjach wpadka]

Hm, co to znaczy przy kontuzjach wpadka? Przecież już teraz wiadomo, że: Bryant, Bynum i Okafor nie wiadomo czy i kiedy zagrają, Amare będzie grał po 20 minut i nie będzie występował dzień po dniu, Granger jest zupełnie drewniany i nie sposób liczyć, że będzie grał jak przed kontuzją (o ile mu się nie odnowi i o ile w ogóle będzie grał więcej niż 20 minut), do tego dochodzi co chwilę kontuzjowany Noah. Już na pierwszy rzut oka widać, że aby rozegrać wszystkie mecze trzeba będze się grubo posiłkować fasami, więc jak dla mnie ostatecznie będzie nędza i o boomie, to można pomarzyć.

 

Big Bang [bardzo fajna glebia, tylko bloki slabe]

To jest rzeczywiście jeden z faworytów. Na szczęście słabo wychodzi mu też FG%, więc póki co ryzyko odjechania od reszty stawki nie jest znaczne :smile:

 

Hell Antonio Ostrygi [mocny fundament, o trojki i asysty lepiej walczyc czy odpuscic?]

Co do asyst, to tak źle nie wychodzą, a jeśli MCW będzie grał chociaż przeciętnie, to będą zupełnie przyzwoite. Zważywszy na możliwy overkill w punktach i zbiórkach, to odpowiedź na Twoją wątpliwość wydaje się jasna.

 

Wazki Wroclaw e-nba [overkill w blokach, sporo ryzyka zdrowotnego]

Overkill w blokach pokłosiem nieplanowanego wybrania Ibaki. Na szczęście nie jest on tak szokujący jak to początkowo wyglądało. W dodatku Hell Antonio jest tuż tuż, więc trzeba się liczyć z utratą jednego punkcika. Co do zdrowia, to założyłem, że nic dwa razy się nie zdarza i Wall z Davisem będą grali jak należy, a resztę ewentualnych problemów powinno się dać nadrobić fasami. Nie zwróciłeś przy tym uwagi, że mam dziurę w asystach, więc jakby ktoś chciał bloki za asysty, to mój mail jest znany.

 

To tyle - gram w tej lidze, więc nie będę uprzedzał faktów, bo będzie się tylko trudniej wymieniać ;]

 

Ogolnie to jest tu zadziwiajaca ilosc podobnych druzyn, zwlaszcza te w mojej opinii slabsze drafty poszly jakby w tym samym kierunku. Z jednej strony wydaje sie, ze mozna je latwo naprawic, ale z drugiej jak sie uwzgledni, ze kilka innych teamow bedzie robic to samo to moze byc duza konkurencja. Ze wszystkich lig wydaje mi sie, ze tu jest najlatwiejsza do naprawienia strefa druzyn slabych takze zycze Wam ostrej walki do samego konca ;-)

Dobrze z tego widać, że wszyscy mają o co grać, bo w zasadzie każdy prócz Big Bangu może spaść. Gorzej, że będziemy grać chyba w 14, bo Marysixers nie daje znaku życia. Nie zna go ktoś i nie mógłby mu nawrzucać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, co to znaczy przy kontuzjach wpadka?

Ile w sumie gier zabiora? Czyli odnosnie tych kontuzjowanych to kwestia kiedy wroca i w jakiej formie, a odnosnie tych kontuzjogennych czy i co ich dopadnie. To co opisales to wg mnie najgorszy mozliwy wariant, a wg mnie do sukcesu Piter05 potrzebuje tylko by niektore znaki zapytania poszly po jego mysli.

 

Nie zwróciłeś przy tym uwagi, że mam dziurę w asystach

Nie zwrocilem uwagi bo wg mnie nie ma tam dziury ;-)

Przynajmniej w kontekscie innych druzyn, 2 dobrych PG to spokojnie budulec na okolice srodka.

 

Gorzej, że będziemy grać chyba w 14, bo Marysixers nie daje znaku życia. Nie zna go ktoś i nie mógłby mu nawrzucać?

Szkoda, ze zniknal, ale z drugiej strony gdy wszyscy o tym wiedza moga probowac sie dostosowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Hedo to ja wyskoczylem :grin: musialem odejsc szybko od kompa a tu syrenka ze mam kogos nominowac. Nie chcac stracic jakiejs ciekawej licytacji, wrzucilem 1szego lepszego i odszedlem. Nawet nie zwrocilem uwagi ze wrzucam Hedo ktory z pewnoscia zostanie u mnie za ten marny 1$ :grin: blad juz naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ci goozman napisać na re, ale to w sumie wszystkich dotyczy, że może być problem ze składaniem propozycji przez yahoo, bo nie wszystkim dochodzi/czytają. Lepiej pisz przez PM

 

nie wiem czy ludzi tak boli ten nowy interfejs yahoo, czy gramy z takimi lamami - propozycje tradów widać przecież na stronie drużyny - żadnych innych oddzielnych powiadomień nie ma. Tylko w momencie odrzucenia trade'u leci info na maila z ewentualnym komentarzem odrzucającego, jeśli raczy się wypowiedzieć

 

do Ciebie Washko pretensji nie mam, bo normalnie odrzuciłeś i jakiś tam powód podałeś, ale wysłałem z 5 innych propozycji i jeśli brak odzewu przez 2 dni to dla mnie już olewanie - więc dzisiaj wszystko anulowałem

 

proponowałem kilku panom Davida Westa - ale doszedłem do wnosku, że to za solidny zawodnik roto na wymienianie za SG/SFów.

wystarczy mi dwóch starterów z FA - Anderson z Philly i Carroll z Atlanty. trochę szkoda mi Mo Williamsa ale z Burksem i Beverly'm głębię na PG/SG już jakąś mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ludzi tak boli ten nowy interfejs yahoo, czy gramy z takimi lamami - propozycje tradów widać przecież na stronie drużyny - żadnych innych oddzielnych powiadomień nie ma. Tylko w momencie odrzucenia trade'u leci info na maila z ewentualnym komentarzem odrzucającego, jeśli raczy się wypowiedzieć

Wrong, na maila idzie również powiadomienie w momencie składania oferty. Przynajmniej w poprzednich sezonach tak miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wg mnie najlepiej najpierw sie dogadac, a potem wysylac na Yahoo.

Wygodniej negocjowac poprzez forumowe PMy, ewentualnie maila jesli jest znany, niz tak wysylac w ciemno.

Tym bardziej, ze jak sie wysle oferte na Yahoo i ona tam wisi to w miedzyczasie moze sie zmienic wartosc uwzglednionych zawodnikow [np przez kontuzje].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.