Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn z jednej strony krytykujesz decyzje gdy do niej dochodzi bo nie rozumiesz skad sie wziela, a z drugiej nie traktujesz jej jako dowod, ze dla kogos byl przewidywalny taki rozwoj wypadkow??? Przeciez to jest sprzecznosc...

Hmmmmmmm, albo uwazasz iz wszystkie decyzje innych nie sa racjonalne ;-P

To moją wypowiedź komentujesz?? ;] Ja twierdzę, że nikt nie przewidywał, że w tym roku AD będzie grał _aż_ tak dobrze, jak KD w zeszłym. Nie odnoszę się do niczyich decyzji, tylko piszę, że fakt, że ktoś w zeszłym rok przeszacował potencjał nie jest dowodem na to, że spodziewał się gry na poziomie Duranta w tym. To chyba logicznie oczywista oczywistość, prawda? W każdym razie dla mnie twierdzenie: "biorąc w zeszłym roku AD w ierwszej rundzie uważałem, że w tym roku zagra na poziomie Duranta" jest fałszywe.

 

Wciaz uwazam, ze lorak popelnil wtedy blad... ale tylko dlatego, ze mogl poczekac z runde, ale to nijak nie zmienia faktu, ze mial racje co do AD. On byl materialem na 1 runde juz w debiutanckim sezonie.

No właśnie. Sam potwierdzasz moje słowa, więc czemu je krytykujesz? :smile: Nie był materiałem na pierwszą rundę, a tym bardziej - bo nie spełnił oczekiwań rok wcześniej - nie był materiałem na pierwszy pick w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Washko 

nic nie zmieniałme bo chciałem zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądało po moim drafcie gdzie było sporo nie pewnych, jak dobrze będzie grał Bledsoe, Kanter i Hawes
no i też Ariza wyskoczył 

 

no i póki co nie ma co zmieniać :P

może później zawalczę o jakieś lepsze punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 3 rożne wersje... więc przesadzasz...

a liczyłem, że się pomylisz i clikniesz nie tam gdzie trzeba...

mało akcji w naszej lidze ... w jak mi odpisywałeś to pisałeś coś w tym stylu "ja bym widział raczej tak..." i weszło mi własnie to 2 za 1 więc z czym problem...

 

napisz jak oryginalnie proponowałeś to przemyślę... mi na skrzynce wyszło że Edzio+Lin za Jrue

 

edit: propozycje 1:1 2:2 i 2:1 wystarczyło wcisnąć reject x3 to mniej pracy niż twój powyższy post więc nie rozumiem problemu w sumie.....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coooo? "ja bym widział raczej tak..." to była propozycja za Davida Lee - całkiem inna - ale się z niej wycofałem

 

oto historia TWOICH propozycji:

 

9.11.2013 17:47 - Lin / Ed Davis za Holiday

12.11.2013 00:14 - Lin za Holiday

12.11.2013 00:19 - Lin / Ed Davis za Holiday / Henson

12.11.2013 00:22 - Lin / Ed Davis za Holiday / Henson

12.11.2013 00:28 - Lin / Ed Davis za Holiday

 

celem takich propozycji, w takiej częstotliwości jest ewidentnie wkurwienie przeciwnika ale przede wszystkim robienie z siebie mega-debila

 

wytłumacz mi łaskawie pantofelku (orzęsku z podgromady równorzęsych) sens ponawiania propozycji wciśnięcia lekko połamanego tajwańczyka tracącego minuty, czasem z dodatkiem Edzia 10 min/g Davisa za kolesia, który mimo słabego początku zalicza 7 ast/g . jakie korzyści niby miałbym osiągnąć w tym tradzie oprócz ograniczenia strat (no bo typy niegrające zwykle ich nie generują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin chyba czyta e-nba :smile: ładny meczyk ale 0 asyst w 46 min to przekozackie osiągnięcie jak na PG

 

wiesz twój za to pierwszopiątkowy wybór Rakiet przebił jego niesamowicie.....

 

tak bardziej na temat...

 

dalej mam dziurę w zbiórkach ale jak mam nie mieć kłopotów jak:

 

Josh Smith zebrał całe 3 a Millsap 5 zbiórek czyli odpowiednio podkoszowi zanotowali powtórkę  z osiągnięć Parkera i Lina...

 

Rodney nadal nie zwalnia tempa i zanotował 4/15 w FG i z bajecznymi 26% pilnuje abym w FG% za wysoko nie poszybował.

 

Lin dał mi poza 31/0/5/2/1 także 5 strat więc w tej kategorii nadal jestem liderem i mocnym kandydatem do TPG of the Year

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym Edziem to nie wiem co mam robić bo boję się mu zaufać a dziś przebił moich podkoszowych i zgarnął 7 zbiórek liczbę nieosiągalną dla wymienionych wyżej....

 

Patricka nie lubię tak jak Lina jednak pewnie fochy Howarda mają wpływ na fakt, ze Lin S5 nie powącha.

Nie zmienia to jednak mojej nadziei że minut będzie miał więcej a lepsi obrońcy ( z S5 przeciwnika) wybiją z głowy grę Patrickowi.

A jak PB wygląda po urazie? w pełni zdrowy?

 

na razie wziąłem DeMarra Carrolla który stratuje w S5 Hawks na ratunek po kontuzjach moich wysokich... zgodnie z zasadą ze moi wysocy nie zbierają powalczę o tą statystykę niskimi.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało mało...... a jak już coś wyślesz to jeszcze zrypy.... :mushroom: ....

najlepsze jest to, ze mój miłośnik moją propozycję skasował w tej samej minucie a ja zanim zobaczyłem maila widziałem ze znikął mi trejd więc posłałem jeszcze raz myśląc że się nie załadował.....

 

cytuję:

12.11.2013 00:19 - Lin / Ed Davis za Holiday / Henson

12.11.2013 00:22 - Lin / Ed Davis za Holiday / Henson

 

Mi niestety jeszcze mylą się nazwy zespołów w kontekście nicków z forum i nie pamiętam kto jest kto...... 9wiem wiem w yahoo jest to opisane)

 

Dodatkowo myślałem, że samej dyskusji o wymianach będzie więcej i zanim wyśle propozycję po'chatuję' z GM przeciwnym a tu tylko maila i maila dostaje i to z opóźnieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tu nie wyczułeś bo akurat złośliwy nie byłem... owszem chciałem wcisnąć ale wystarczyło może i drugi raz zaakcentować LINA nie chcę za żadne skarby i po kłopocie

 

wierz czy nie z jakąś tam ukrytą szyderą nie miało to wspólnego bo nie mam takiego charakteru.....

 

dodatkowo na skrzynce wp.pl dostałem takie dziwne urwane zawiadomienie i tam nie zobaczyłem nazwiska Lee stąd początkowo myślałem, że chcesz ugrać po prostu 2:1..

 

a wiadomości o trejdach parkują mi w spamie nie wiem dlaczego i stad straciłem okazję bo wysłano mi ( przez pomyłkę potem ustaliliśmy z autorem propozycji ) Mcgee za Iggiego.. bym szybko klepnął i miałbym sporo lepsze wyniki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że MarySixers nie daje znaku życia od samego początku, nie był na drafcie i nie loguje się do ligi od 27.09 wprowadziłem drugą zmianę w jego lineupie. Na ławkę trafił kontuzjowany Matt Barnes, a do gry najlepszy rezerwowy, czyli Dorell Wright.

Barnes wyzdrowiał, więc wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lina nie chciałeś... aż mi się gęba cieszy jak widzę co gość zaczął grać 34/5/12 ale także rekordowe 8 strat...

 

co z Hardym?

 

mocne występy Ryska Jeffersona i tony Wrotena sprawiły że biorę ich do składu. Zobaczę co z tego wyniknie tym bardziej ze mam powoli szpital w składzie bo do kontuzjowanych Mcgee i Andersona doszedł MCW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie widzę że jest w rankingu za sezon aż 28.....

 

na razie kombinuję oddanie kogoś z moich wysokich: Broo Misiap lub Smith lub Lee mogą zmienić klub.....

Lin Edzio także....

 

chętnie poprzez fakt ze mam już sporo kontuzji ( doszła w nocy 3) oddam w systemie 2:1

no i marzy mi się Harden....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.