Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości porównałem nasze średnie i Wazki wygrywają 5:4 :grin:. Mamy tylko dwóch wspólnych zawodników.

GP      FG%     FT%     3PTM     PTS         REB        AST        ST           BLK        TO

131    0,443    0,810   1,130     14,885     5,687     3,496     1,366      0,893     1,733       Wazki Wroclaw
127    0,474    0,820   1,150     14,047     5,370     3,378     1,126      0,709     1,638       Red Panthers

 

Miejsce w danej kategorii w lidze to już zależy od specyfiki danej ligi i składów innych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem drugi, ale mi bardziej o straty chodziło że idzie zbudować zespół walczący o mistrza z bardzo małą ilością strat i to nie jest nic niezwykłego.

 

to też szacuneczek za wykręcony wynik! miałem na myśli straty ale w ścisłym połączeniu z pozycją zajmowaną w lidze i przewodzeniu również w innych kategoriach. dla mnie zawsze straty są kategorią nie do opanowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to czemu? Zach w zeszłym roku był w Top100 i przecież jak na wysokiego, to kaszanił tylko bloki.

 

Z Zachem mam chyba problem natury filozoficznej. Niby ewidentnie kaszani tylko bloki. Ale na dobrą sprawę poza zbiórkami nie ma innej statystyki w której byłby bardzo mocny.

Ja to widze tak: po stronie ewidentnych kosztów masz trójki, ATO (lub TO w standardowym 9-cat), bloki i stls. Do tego niespecjalnie mocne pts i ledwie poprawne FT%. Zysk ze zbiórek i FG% jest zbyt mały żeby jakoś szczególnie zmienić jego ogólną wartość.

Top100 nie jest wynikiem beznadziejnym, ale raczej Zacha nie widziałbym jako głównego powodu, zeby krytykować wymianę w której jest wrzutką. Stąd komentarz o przecenianiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten trade 

 

David Lee i Reggie Jackson za Iggy+Iliasova

Dziwny głównie dlatego, to już drugi trejd, w którym Big Bang oddaje Ignazowi dwóch niezłych kolesi za jednego gorszego, bo RJ to wypełniacz. Jeszcze dwa takie pomysły i nie będzie kim grać ;]

No i nie kumam tego też z perspektywy statystyk, bo Ignaz leży w Reb i FT% i oddaje te kategorie, za to jest drugi w Stl, a jeszcze bierze więcej. No chyba, że to tylko część planu i będzie kolejny trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że tym razem lepiej na tym tradzie wychodzi Big Bang (chyba, że Ignazz faktycznie zaczyna olewać FT i REB). Lee, jeśli pozostanie zdrowy, to maszyna, która zapewnia stałą, wysoką produkcję (oprócz bloków), RJ faktycznie dodatek ale produktywny. Ilyasova bywa bardzo nierówny, Iggy nieźle zaczął sezon ale nie wiadomo jak go będzie kontynuował po kontuzji. Daje zajebiste AST z SF ale kładzie FT, daje steale ale niżej niż TO. Nie wiadomo zresztą czy Barnes dobrą grą teraz nie odbierze mu paru minut w rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że tym razem lepiej na tym tradzie wychodzi Big Bang (chyba, że Ignazz faktycznie zaczyna olewać FT i REB). Lee, jeśli pozostanie zdrowy, to maszyna, która zapewnia stałą, wysoką produkcję (oprócz bloków), RJ faktycznie dodatek ale produktywny. Ilyasova bywa bardzo nierówny, Iggy nieźle zaczął sezon ale nie wiadomo jak go będzie kontynuował po kontuzji. Daje zajebiste AST z SF ale kładzie FT, daje steale ale niżej niż TO. Nie wiadomo zresztą czy Barnes dobrą grą teraz nie odbierze mu paru minut w rotacji

Czy wyjdzie lepiej, to się okaże, bo teraz to nic nie wiadomo. Np. były plotki, że Iggiemu się coś urwało, a tylko sobie naciągnął. Ale zawsze może się urwać ;] Mi chodz o to, że Big Bang trejduje, jakby miał 20 graczy, a nie 13 i nie wiedział kogo ma wystawiać. A to dopiero początek sezonu i to dosyć ryzykowna zabawa, bo 3 kontuzje w zespole, to żadne wielkie halo, a zaległości od razu się robią. Uzupełnianie ich fasami jest średnim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny głównie dlatego, to już drugi trejd, w którym Big Bang oddaje Ignazowi dwóch niezłych kolesi za jednego gorszego, bo RJ to wypełniacz. Jeszcze dwa takie pomysły i nie będzie kim grać ;]

No i nie kumam tego też z perspektywy statystyk, bo Ignaz leży w Reb i FT% i oddaje te kategorie, za to jest drugi w Stl, a jeszcze bierze więcej. No chyba, że to tylko część planu i będzie kolejny trejd.

 

FT oddaję a mam teraz towar na szukanie porządnych REB...

 

poproszę już za chwilę o oferty nawet 3 za 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża porcja cyferek:
Rank Total Team
 1 106   Wazki Wroclaw
 2  95   DevastationTeam
 3  85   Hell Antonio Ostrygi
 4  82   Obroncy Krzyza
 5  79,5 Milwaukee Bucks
 6  75   Money Gang
 7  72   BukkakeNii
 8  70,5 Energy Team
 9  70   Warsaw Celtics
10  66,5 HIT SQUAD
11  65   Big Bang
12  60   Kacperro Crew
13  59,5 Heisenberg's Crew
14  50   Vae Victis
15  44   MarySixers

 
Ostro w górę w punktach poszli Obrońcy Krzyża (+10), co jednak przełożyło się tylko na 1 oczko w rankingu i Milwaukee Bucks (+8,5) - o dwa oczka. W dół poleciał za to Big Bang, który z wielkim hukiem spadło o 7 pozycji i 9 punktów. Najwięcej zlecieli MarySixers - 12 i Wazki (-8), co jednak specjalnie nie wpłynęło na wielkość przewagi ani miejsce.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ta tabela pokazuje jak skończy się sezon jeśli wszyscy zagrają pozostałe mecze na takim samym poziomie, tak?

tzn. uśredniając? 

 

bo przez kontuzje wiadomo że paru zawodników nie zagra tak jak wcześniej i trzeba zalepiać ich spoty jakiś szrotem z FA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ta tabela pokazuje jak skończy się sezon jeśli wszyscy zagrają pozostałe mecze na takim samym poziomie, tak?

tzn. uśredniając? 

 

bo przez kontuzje wiadomo że paru zawodników nie zagra tak jak wcześniej i trzeba zalepiać ich spoty jakiś szrotem z FA 

 

Nie, ta tabela pokazuje aktualne wyniki, oparte o średnie w każdej z kategorii. Dzięki temu unikamy problemu z różną ilością rozegranych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale w przypadku kontuzji lepszych zawodników większość wyników się nie utrzyma taka jaka jest ale prawdopodobnie spadnie,

więc te mecze kontuzjowanych zawodników trzeba zapchać jakimiś zastępcami którzy z definicji robią gorsze staty.

dobrze rozumiem ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.