Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Być może problemem są ustawienia konta. Uprasza się zatem wszystkich, żeby sprawdzili, czy mają zaznaczoną opcję przysyłania maili z powiadomieniami. Jakby ktoś nie wiedział, gdzie szukać tych ustawień, to ikonka znajduje się po lewej od nazwy zespołu, po wejściu w roster. Można też wejść linkiem: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/29094/[mój numer teamu]/editteaminfo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas ruszyć dupsko i nadrobić 3 opuszczone mecze przez kontuzjowanego Pelikana "da mi 3" Andersona...

 

przewietrzyłem skład wchodząc w dziwnie leżącego z boku Stuckeya... myślicie że zagra dziś spore minuty?

z Memphis dostał szansę no ale tam cicho było o Jenningsie który ma podobno wrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas ruszyć dupsko i nadrobić 3 opuszczone mecze przez kontuzjowanego Pelikana "da mi 3" Andersona...

 

przewietrzyłem skład wchodząc w dziwnie leżącego z boku Stuckeya... myślicie że zagra dziś spore minuty?

z Memphis dostał szansę no ale tam cicho było o Jenningsie który ma podobno wrócić?

Jak chcesz tankować FG%, to Stuckey jest rzeczywiście świetnym rozwiązaniem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wziąłem i się nie "zawiodłem" bo brakowało mi jego 1/5 z pola...

 

dodatkowo rozpoczynam mozolne odrabianie strat w stratach i Josh Smith bardzo mi pomógł dokładając do 2 strat Rodneya kolejnych 6.

abym nie poczuł się zbyt komfortowo w FT% dodał 1/3 w tym elemencie gry

a cały zespół jak nie zbierał tak nie zbiera.....

 

Wieczór pełen niespodzianek.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wziąłem i się nie "zawiodłem" bo brakowało mi jego 1/5 z pola...

Trzeba się było słuchać bardziej doświadczonego kolegi ;]

 

BTW MarySixers chyba dalej nie dał znaku życia i jest offline.. szkoda

Nie dał, nie dał. Na yahoo się też nie logował. Już jakiś czas uznaję, że zrezygnował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że MarySixers nie daje znaku życia od samego początku, nie był na drafcie i nie loguje się do ligi od 27.09 wprowadziłem jedną zmianę w jego lineupie, korzystając z doświadczeń ligi III Ł. Na ławkę trafił Glen Davis, a do gry najlepszy rezerwowy, czyli Metta. Konieczne było przy tym przesunięcie Zellera z F na C

 

Dzięki temu skład MarySixers będzie generował jak najmniej niedogranych meczów, których skutki omówił Leszczur

 

Aha - ewentualne protesty chciałbym z miejsca uciszyć informacją, iż komisz ma mozliwość ingerencji w składy dowolnego zespołu ligi i to co zrobiłem nie jest żadnym nadużyciem posiadanych uprawnień. Po prostu w oczekiwaniu na ewentualne decyzje - lepiej żeby drużyna nie wpadała w coraz większy dołek na wypadek, gdyby miała zostać przez kogoś przejęta.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7 dniach rozgrywek i z ~40 meczami w prawie kazdej druzynie tabela na srednich wyglada tak...

 

Rank Team roto

2. Big Bang 94

3. DevastationTeam 89,5

4. Hell Antonio Ostrygi 88,5

5. Wazki Wroclaw 86

8. Obroncy Krzyza 81

1. Energy Team 80

10. Warsaw Celtics 78

6. Milwaukee Bucks 74

9. BukkakeNii 72,5

11. Heisenberg's Crew 68,5

7. Money Gang 67

12. Kacperro Crew 64

13. HIT SQUAD 56

14. MarySixers 45

15. Vae Victis 36

 

W tej lidze tabela na srednich po pierwszym tygodniu jest niemal identyczna jak moje prognozy przedsezonowe, wiec um, tak trzymac Panowie! ;-)

Swoja droga, ciekawe jak wielka roznice robi te 6 gier miedzy Energy Team, a Warsaw Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że taka tabelka na średnich może się już nigdy nie zdarzyć, więc pozwalam sobie ją wkleić dla potomności ;]

LP GP TOTAL Team
 1 59 109  Wazki Wroclaw
 2 55 98   DevastationTeam
 3 54 88   Big Bang
 4 52 81   Hell Antonio Ostrygi
 5 60 77,5 Milwaukee Bucks
 6 55 77   Obroncy Krzyza
 7 58 73   Energy Team
 8 61 71,5 BukkakeNii
 9 49 67   Kacperro Crew
10 40 63,5 HIT SQUAD
11 59 61   Heisenberg's Crew
12 65 60,5 Money Gang
13 52 60   Warsaw Celtics
14 50 50   MarySixers
15 53 43   Vae Victis

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lot Ważek na szczyt tabeli naprawdę godny oklasków - fajnie to wygląda na wykresie na stronie statystyk ligi. Ja tylko mam nadzieję, że moja drużyna jeszcze trochę namiesza - póki co Tyson się leczy a ja liczę na mocną poprawę produkcji Valanciunasa, Beverleya i Burksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurczę, dwa pierwsze miejsca mocna okupowane! 

dobrze że ten trade Wall- Conley nie doszedł do skutku no mógłby nam mieszać, co nie Washko? :tongue:

A do tego ty nie wykonałeś ani jednego ruchu w składzie od 31.10 :smile: To się nazywa dobry draft!

 

Nam namieszać? :smile: Chyba raczej tobie ;] Na mój ogląd byłbym mocno do przodu, choć Nene jak już wyzdrowiał, to zupełnie dobrze pociska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.