Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ń


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

no tak ale w przypadku kontuzji lepszych zawodników większość wyników się nie utrzyma taka jaka jest ale prawdopodobnie spadnie,

więc te mecze kontuzjowanych zawodników trzeba zapchać jakimiś zastępcami którzy z definicji robią gorsze staty.

dobrze rozumiem ? ;)

 

Tak. Dlatego w prognozowaniu wyników mozna używać "statystyk zastępczych", czyli czegoś na wzór przeciętnego zamiennika dostepnego w kazdej chwili na waiverach. Ale to ma większy sens w drugiej połowie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie devilnevercry ma racje

 

że kiedyś się przydarzą kontuzje to ciężko przewidzieć, ale te średnie bazują na braku kilku podstawowych zawodników którzy od początku sezonu nie grają a przy wyrównanej stawce w kilku kategoriach mogą sporo namieszać np. Rondo, Kobe czy Sanders (który miał mi trzymać bloki, mam nadzieję że dzięki niemu w tej klasyfikacji podskoczę o parę punktów)

 

ale i tak dzięki że wrzucacie tutaj te tabele ze średnimi bo uatrakcyjniają grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy zostałem królem rzutów spudłowanych 28/83 i 33%FG gdzie prym wiedli Ilyasowa 3/16 (18%), Walker 4/18 (22FG%) i Anderson (6/18 33%) gdzie Kemba dołożył jeszcze  5 strat i widzę 4 bloki ? Co on robił na boisku bo na pewno nie grał?

Zachary poprawił  mi FT% nie trafiając 5 rzutów a Leonard dalej cieniuje i nie korzysta z potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odpuścić trójki bo i tak jestem w tej kategorii na dole, z tego powodu mam do wymiany Jamala Crawforda albo Ryan Allena, ich druga zaleta jest wysokie FT.

Czekam na propozycje na priv, wysocy niscy rozważę każdą propozycję, duża ilość strat mi zbytnio nie przeszkadza

 

Do nie zainteresowanych sory za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny pech jak zwykle u mnie nie pozwalający mi rozwinąć skrzydeł:

 

do stale kontuzjowanych:

 

McGee

ściągniętego w trejdzie Iggiego (11 z rzędu)

wiecznie z problemami urazów Lopeza

farbowańca Lina

połamańca MCW (kolano 7 z rzędu)

a wcześniej przecież nie grali także Anderson i Ilyasova

 

dochodzi poobijany Tony Parker.....

 

i jak żyć Panie Premierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopez się zesrał do końca sezonu.... rozumiem ze to potwierdzone info i muszę go wywalić?

szukam zbiórek i bloków bo gości mam malutkich

 

wybierajcie panowie bo nie mam nietyklanych

 

już ten mój lament jest wieczny...

wrócił jeden wypadł drugi...

 

McGee Lopez Lin Ilyasowa ześ kuźwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba ze dwa dni mamy nowego lidera i nikt nawet o tym nie napomknie? :) choc pewnie nie na długo skoro AD wrócił do Ważek

 

a ma ktoś może tabelkę po średnich, bo nie chce mi się dłubać w excelu

 

Ignacy ja mogę np Misiasapppa przytulić chętnie za któregoś z moich bydlaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rank    Team          GP    FG%  FT% 3PTM   PTS  REB  AST  ST   BLK  TO    TOTAL
1    Obroncy Krzyza   278    15    2    14   10   12   14   10   9    11   97
2    Wazki Wroclaw    277    2    14    9    7    4    12   15   14   13   90
3    DevastationTeam  275    14    6    15   14   5    6    5    11   12   88
4    Milwaukee Bucks  301    10,5  12   13   8    11   8    12   4    6    84,5
5    Hell Antonio     251    13    5    7    15   10   7    13   10   4    84
6    BukkakeNii       294    4     7    6    6    13   9    6    15   9    75
7    Warsaw Celtics   248    7,5   4    1    3    14   15   14   12   2    72,5
8    HIT SQUAD        241    9     9    3    1    9    5    9    13   14   72
9    Money Gang       300    12    3    5    9    15   10   8    8    1    71
10   Energy Team      265    5,5  15    2    13   3    11   11   2    5    67,5
11   Big Bang         279    3     8    8    12   7    13   7    6    3    67
12   Kacperro Crew    231    7,5  10    11   11   2    3    1    3    8    56,5
13   Heisenberg's     285    5,5  12    4    2    8    2    3    7    10   53,5
14   Vae Victis       263    10,5  1    10   4    1    1    4    5    15   51,5
15   MarySixers       261    1    12    12   5    6    4    2    1    7    50

 

 

O, nawet się nie rozjechała. Cóż, załamany postawą swoich osłów, nie wklejałem wyników, bo są dla mnie druzgoczące. Skoro jednak listopad był dobry, a grudzień zły, to liczę, że styczeń będzie znów dobry. Tylko AD musi zacząć grać jak przed kontuzją, a nie jak teraz.

No i gratki dla Obrońców Krzyża.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja w tabeli lepsza niż realna!

 

Lopez out for season a to była moja podstawowa opcja podkoszowa poprawiająca %

McGee dalej cisza kiedy wróci a nowy nabytek Ilyasova się pokruszył i rozleciał

 

Wrócił Parker, Iggy oraz Lin jeszcze niezupełnie i tylko genialna gra ( bez przesady) Kemby ( 9 zbiórek!) utrzymuje mnie w grze

 

szybko wziąłem Mozgowa który choć trochę daje mi cokolwiek podkoszowego i byłem zaskoczony że w gratisie można go przytulić.....

w nocy grała cała 10 więc trochę (+4) odbiłem się od dna bo poprzez kontuzje mam sporo meczy w plecy i wysokiej średniej raczej nie utrzymam.....

 

oddani Smith i Lee nie graja jakoś mega potężnie ale już zaliczyli mecze jakich mi brakowało wcześniej

życie!

 

niestety dalej kuleję w blokach, 3, stratach i FT.... jak mi PG przestrzeliwują 2-3 FT to co ja mam powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w zwyczaju być tak oszczędnym w slotach jak Ty więc jadę Middletonem póki jest gorący (w kilku ligach nawet) - ale wiem, że to się może skończyć równie szybko, jak się zaczęło :)

 

bardziej liczę na produkcję nowopozyskanego Klaya Thompsona (choć ceną utraty mojego ulubieńca Hibberta) - powinien mi pomóc w podciągnięciu kulejących kategorii. zabezpieczeniem bloków mają się zająć Chandler, Wright, Henson (bary tęsknią za Tobą Larry Sandersie!!!) i Vala.

 

nadal poszukuję steali ale jakoś trudno mi się handluje z ciągłymi próbami analopenetracji przez potencjalnych kontrahentów więc wolę grać tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat bo zaczynaja sie ruchy trasferowe a raczej propozycje!

 

bukus skad ty wytrzasnoles Middletona? gosc wszedl w rotacje jak w maslo.....?

nadal pragne poprawic bilans i podpytuje czy jakas gwiazda nie jest na sprzedaz ktora was zawodzi?

szukam kloca pod kosz....

Favors, Monroe, Hill.

 

Ja tak samo nie oszczędzam w slotach, ale na poczatku zawaliłem bo wystawilem kilka razy totalnych bananowców - będzie to boleć.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.