Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie ankieta na temat opcji daily czy tomorrow?

Mam nadzieję, że w ogóle :smile:

I wez tu szukaj wspolnego mianownika... co sadzicie o takiej ankiecie...

"O ktorej godzinie najczesciej pobierasz FAsow?

od 10 rano do 1 w nocy [czyli bardziej korzystna jest Daily-Today]

od 1 w nocy do 10 rano [czyli bardziej korzystna jest Daily-Tomorrow]?"?

To chyba oddaje sedno sprawy?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wez tu szukaj wspolnego mianownika... co sadzicie o takiej ankiecie...

"O ktorej godzinie najczesciej pobierasz FAsow?

od 10 rano do 1 w nocy [czyli bardziej korzystna jest Daily-Today]

od 1 w nocy do 10 rano [czyli bardziej korzystna jest Daily-Tomorrow]?"?

To chyba oddaje sedno sprawy?

Dokładnie o to chodzi :nevreness:  Im wyższy poziom drzewka tym więcej głosów za daily tomorrow :nevreness:  

Większość jest chyba za daily today, ale najlepiej wrzuć szybko ankietę żeby kwestia szybko się rozwiązała :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOo zaczęło się, teraz widać że wyższy poziom maja gracze wstajacy rano... Czego to człowiek się nie dowie na tym forum ;)

A może zrobimy ligę dla wystających o 5 rano, dla takich o 9 itd. Od razu załóżmy że ta o 5 rano nazwiemy liga mistrzów! ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wez tu szukaj wspolnego mianownika... co sadzicie o takiej ankiecie...

"O ktorej godzinie najczesciej pobierasz FAsow?

od 10 rano do 1 w nocy [czyli bardziej korzystna jest Daily-Today]

od 1 w nocy do 10 rano [czyli bardziej korzystna jest Daily-Tomorrow]?"?

To chyba oddaje sedno sprawy?

 

Widzę że ciągle wątpisz w inteligencję uczestników gry i próbujesz sprowadzić znowu dyskusję na niski poziom umniejszając argumenty zwolenników opcji tomorrow, którym sam nie jesteś.

Taka ankieta co ma dać? Sprowadzając to do proponowanego przez Ciebie poziomu to że dostaniesz informację kto ma problemy ze snem albo jest rannym ptaszkiem, albo lubi pospać?

Ankieta albo jesteś za opcją Tomorrow albo za daily i tyle.

 

Tylko czekać jak znowu dannygd się odezwie z lawiną jego argumentów nie dopuszczających że ktoś może myśleć inaczej.

 

EDIT: Danny jesteś  a już myślałem że straciłeś czujność ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOo zaczęło się, teraz widać że wyższy poziom maja gracze wstajacy rano... Czego to człowiek się nie dowie na tym forum ;)

A może zrobimy ligę dla wystających o 5 rano, dla takich o 9 itd. Od razu załóżmy że ta o 5 rano nazwiemy liga mistrzów! ;)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Im wcześniej wstajesz, tym większy wybór masz na FA. Zakładając, że godzina wstawania nie wpływa na poziom menedżera, to ci którzy wstają wcześniej, powinni sobie lepiej radzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tutaj nawet nie ma co gadać, skoro przy jednej z opcji trzeba czekać na "nowy dzień" na yahoo, a przy drugiej można sobie dodać kogo się chce KIEDY SIĘ CHCE.

 

Spokojnie ...

To tylko argument jednej ze stron, druga ma oczywiście swoje które też mają ręce i nogi.

Jedni i drudzy się okopali i zamiast po raz kolejny przerzucać się racjami pewnie częściej odbiegając od meritum,

lepiej tego nie przeciągać tylko trzeba dać szansę ANKIECIE.

Żeby staropolska większość miała szansę zdecydować, a mniejszość miała okazję wziąć to na klatę.

Nawet jak w opinii mniejszości większość nie ma racji albo się kompletnie nie zna na niuansach rozgrywki.

I żeby nie było - wcale nie przesądzam o czyimś zwycięstwie - czas zakończyć ten wątek dyskusji raz na zawsze 

bo zawsze będzie można się powołać na wynik ankiety a nie ustawienia wyjściowe ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ...

To tylko argument jednej ze stron, druga ma oczywiście swoje które też mają ręce i nogi.

Jedni i drudzy się okopali i zamiast po raz kolejny przerzucać się racjami pewnie częściej odbiegając od meritum,

lepiej tego nie przeciągać tylko trzeba dać szansę ANKIECIE.

Żeby staropolska większość miała szansę zdecydować, a mniejszość miała okazję wziąć to na klatę.

Nawet jak w opinii mniejszości większość nie ma racji albo się kompletnie nie zna na niuansach rozgrywki.

I żeby nie było - wcale nie przesądzam o czyimś zwycięstwie - czas zakończyć ten wątek dyskusji raz na zawsze 

bo zawsze będzie można się powołać na wynik ankiety a nie ustawienia wyjściowe ligi.

W dzisiejszych czasach to może się różnie skończyć:

Ostatnio słyszę w telewizji, ze większość powinna dbać o interesy mniejszości, a nie tylko o swoje :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ...

To tylko argument jednej ze stron, druga ma oczywiście swoje które też mają ręce i nogi.

Jedni i drudzy się okopali i zamiast po raz kolejny przerzucać się racjami pewnie częściej odbiegając od meritum,

lepiej tego nie przeciągać tylko trzeba dać szansę ANKIECIE.

Żeby staropolska większość miała szansę zdecydować, a mniejszość miała okazję wziąć to na klatę.

Nawet jak w opinii mniejszości większość nie ma racji albo się kompletnie nie zna na niuansach rozgrywki.

I żeby nie było - wcale nie przesądzam o czyimś zwycięstwie - czas zakończyć ten wątek dyskusji raz na zawsze 

bo zawsze będzie można się powołać na wynik ankiety a nie ustawienia wyjściowe ligi.

 

 

Nie będziemy robić ankiety co do aukcji. Nie będzie ankiety co do tego, że gramy roto ani nie będzie pewnie ankiety, że mamy 10 slotów na graczy. Po prostu pewnych spraw nie należy głosować, bo mają zbyt duże znaczenie. 

 

Pisałem już wiele razy - daily niczego nie uniemożliwia z góry, bowiem jedyny negatyw (niemożliwość pobrania gracza w nocy czy rano) jest spowodowany brakiem zapobiegliwości menedżera i pozbawieniem się gracza, którego można od razu wywalić.

Tommorow uniemożliwia wstawienie pobranego gracza tego samego dnia i nic tu nie da żadna zapobiegliwość.

 

Liczę oczywiście, że w końcu zrozumiecie, że tu nie chodzi o niczyją wygodę, tylko sposób działania obu rozwiązań, z których tylko jedno daje pełne pole do popisu menedżerowi, a drugie go ogranicza i w dodatku zmusza do tego, by był wróżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę oczywiście, że w końcu zrozumiecie, że tu nie chodzi o niczyją wygodę, tylko sposób działania obu rozwiązań, z których tylko jedno daje pełne pole do popisu menedżerowi, a drugie go ogranicza i w dodatku zmusza do tego, by był wróżką.

 

Miałem już na ten temat się nie wypowiadać bo mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie ale nie mogę się powstrzymać.

 

Washko - tak to napisałeś że ja mógłbym to skopiować i podać jako idealny argument ZA opcją tomorrow ;)

 

To własnie opcja daily ma ograniczenie. I ja w niej muszę być wróżką żeby kogoś mieć ciągle na benchu (zamiast grać niezłe mecze w składzie - po to go przecież wcześniej wziąłem) i go móc wywalić ;)

 

Przecież skoro opcja TODAY jest tak dobra to wygra ankietę w cuglach, right?

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcos czujny jestem nawet we snie ;)

Swoja droga zamiast tu w kilku graczy krzyczeć o ankietę, zbierz 76 chętnych do daily-tommorow i tym samym "zmus" wiLQa do zmian w regulaminie. Bo na razie to widzę kilku chętnych do zmiany i kilkunastu do. status quo...

 

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się co? Mamy się zaczaić za rogiem na Wilqa i mu w prostych żołnierskich słowach wyjaśnić jak od teraz ma być?

Kredki mu z piórnika wyrzucić czy samochód porysować? ;)

Ja nie mam zamiaru kogokolwiek w jakikolwiek sposób zbierać, ani robić jakichś oddolnych ruchów.

Jak dla mnie to czas po prostu zamknąć w końcu tą dyskusję ankietą i tyle.

I potem więcej do tego nie wracać.

A że mieliśmy już ankiety w dużo bardziej błahych sprawach to już inna sprawa.

Ja znam wady i zalety obu opcji, inni również są w stanie sobie wyrobić zdanie i za czymś się opowiedzieć.

I wcale nie jest to kilku GMów i dobrze o tym wiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już na ten temat się nie wypowiadać bo mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie ale nie mogę się powstrzymać.

 

Washko - tak to napisałeś że ja mógłbym to skopiować i podać jako idealny argument ZA opcją tomorrow ;)

 

To własnie opcja daily ma ograniczenie. I ja w niej muszę być wróżką żeby kogoś mieć ciągle na benchu (zamiast grać niezłe mecze w składzie - po to go przecież wcześniej wziąłem) i go móc wywalić ;)

 

Przecież skoro opcja TODAY jest tak dobra to wygra ankietę w cuglach, right?

 

Ty porównujesz wywalenie do wstawiania, a to jest nieporównywalne. Porównaj sobie wywalenie do wywalenia i wstawienie do wstawienia. Przy D-T masz ograniczenie-dowolność i dowolność-ograniczenie. Na to pierwsze ograniczenie masz wpływ, a na to drugie ograniczenie - nie masz. A kogoś zawsze musisz mieć na benchu, a jak przejdzie opcja IL, to nawet 4 graczy będziesz mógł mieć gotowych do wywalenia przy graniu pełnym składem. Wyraźnie zatem widać, że opcja Tommorow ogranicza możliwości i jest zwyczajnie gorsza w związku z tym.

 

Opcja Tommorow byłaby lepsza tylko wtedy, gdybyśmy chcieli wykluczyć możliwość wstawiania graczy na ostatnią chwilę przed rozpoczęciem spotkania. Tylko nie wiem po co mielibyśmy tak chcieć zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz washko, że możliwość wystawienia gracza "na dziś" jest ważniejsza od możliwości zastąpienia DOWOLNEGO gracza w DOWOLNYM momencie?

 

Nie jestem ślepo zapatrzony w żadną z opcji, ale jeśli nie gra się w h2h, gdzie rotowanie "na teraz" jest bardzo przydatne, to wydaje mi się, że wolę mieć po prostu możliwość dodania kogo chcę i kiedy chcę.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.