Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, ja też sporo straciłem przez kontuzje Kawhiego i Terrence'a, bo wszelki misterny plan poszedł wiadomo gdzie, ale czy ktokolwiek teraz jest od czasu kontuzji Duranta ironmanem? Griffin, Anthony czy Bosh też się zbytnio nie łamali, a jednak ten przypadek ich również dotknął. Może i Leonard będzie omijany, ale jeśli rozegra w miarę zdrowy sezon, będzie to wartość dodana. Dla mnie nadal warto ryzykować, bo na tym cała rzecz polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. byliby wsrod was chetni do stworzenia ligi lub lig head2head w przyszlym sezonie? moim zdaniem to najciekawsza forma fantasy, trzeba byc mega aktywnym, a po drugie walka trwa caly rok i chodzi o wygranie PO  a nie tak jak w przypadku zwyklej ligi fantasy points czy roto, ze  w grudniu styczniu mamy juz wysforowanych faworytow do wygrania ligi. ja gram w paru ligach h2h na yahoo co roku i sa mega ciekawe mimo tego ze tylko polowa druzyn jest aktywna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. byliby wsrod was chetni do stworzenia ligi lub lig head2head w przyszlym sezonie? moim zdaniem to najciekawsza forma fantasy, trzeba byc mega aktywnym, a po drugie walka trwa caly rok i chodzi o wygranie PO  a nie tak jak w przypadku zwyklej ligi fantasy points czy roto, ze  w grudniu styczniu mamy juz wysforowanych faworytow do wygrania ligi. ja gram w paru ligach h2h na yahoo co roku i sa mega ciekawe mimo tego ze tylko polowa druzyn jest aktywna.

Pomijajac temat wyzszosci formatu [bo to sprawa indywidualna] wydaje mi sie, ze nie ma co tworzyc kola od nowa gdy wystarczy dolaczyc do lig h2h z tradycja na sznurowce - http://www.sznurowadlo.pl/viewforum.php?f=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac temat wyzszosci formatu [bo to sprawa indywidualna] wydaje mi sie, ze nie ma co tworzyc kola od nowa gdy wystarczy dolaczyc do lig h2h z tradycja na sznurowce - http://www.sznurowadlo.pl/viewforum.php?f=2

Podzielam zdanie wiLQa, natomiast w przyszłym sezonie zamierzam się zmierzyć, o ile znajdzie się miejsce, z H2H na sznurowadle. Akurat będę miał wolne miejsce po wypadnięciu z LM ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.