Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem jeden mecz UCLA w tym sezonie( z Duke ) i LaVine poza atletyzmem niczego ciekawego nie pokazał. Dużo cegieł i czasem był całkowicie niewidoczny. Przypakować trochę by się też przydało. 

Jak wyglądał w innych spotkaniach?? Zachwyty nad nim są tylko na podstawie atletyzmu czy pokazał coś więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jeden mecz UCLA w tym sezonie( z Duke ) i LaVine poza atletyzmem niczego ciekawego nie pokazał. Dużo cegieł i czasem był całkowicie niewidoczny. Przypakować trochę by się też przydało. 

 

Jak wyglądał w innych spotkaniach?? Zachwyty nad nim są tylko na podstawie atletyzmu czy pokazał coś więcej??

W dzisiejszych czasach atletyzm + smooth shooting stroke wystarczą.

A z Duke to zagrał najgorszy mecz w sezonie.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po UCLA vs Duke. Nawet fajny meczyk. Jabari wygląda na Carmelo z trochę lepszą głową, ale z jedynką bym go nie brał, świetny scorer, ale żaden playmaker, z podejrzaną obroną. LaVine fajny, ale potrzebuje czasu, może być z niego Nick Young, a może Vince Carter. Trudno powiedzieć. Jaram się (umiarkowanie) Kylem Andersonem. Gość robi na boisku z grubsza wszystko i "tylko" brak atletyzmu powoduje, że nie jest w TOP5 draftu. Fajny kandydat na steal w drugiej połowie 1. rundy, 6'9 PGs zawsze są w cenie, do tego Kyle ma naprawdę długie łapy i nie jest jakąś straszną tyczką w obronie. Szkoda, że tak ciężko o mecze UCLA, bo polowałem na nich od początku sezonu. Straszny smród mają pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś napisał, że Bennett pójdzie w TOP2, a Waiters w TOP4 to też by było "not gonna happen" :grin:

 

 

Dla mnie LaVine jest 7 prospectem tego draftu na ten moment. Parker, Wiggins, Embiid, Exum, Smart, Randle i po nich właśnie Zach.

 

Gordon?

 

Widział ktoś w akcji Jamesa McAdoo? Koleś rzucił mi się parę razy w oczy, ma szansę na I rundę?

 

Bardzo chimeryczny. Ma potencjał, ale nie potrafi poskładać tego wszystkiego do kupy.

 

Jestem świeżo po UCLA vs Duke. Nawet fajny meczyk. Jabari wygląda na Carmelo z trochę lepszą głową, ale z jedynką bym go nie brał, świetny scorer, ale żaden playmaker, z podejrzaną obroną. LaVine fajny, ale potrzebuje czasu, może być z niego Nick Young, a może Vince Carter. Trudno powiedzieć. Jaram się (umiarkowanie) Kylem Andersonem. Gość robi na boisku z grubsza wszystko i "tylko" brak atletyzmu powoduje, że nie jest w TOP5 draftu. Fajny kandydat na steal w drugiej połowie 1. rundy, 6'9 PGs zawsze są w cenie, do tego Kyle ma naprawdę długie łapy i nie jest jakąś straszną tyczką w obronie. Szkoda, że tak ciężko o mecze UCLA, bo polowałem na nich od początku sezonu. Straszny smród mają pod koszem.

 

Anderson jest wolny. Like reaallyyy sloooowwwww.

 

Parkerowi średnio wróży to, że nie potrafił mu ustać.

 

btw. Joel Embiid watch - 17-8-1-2, 9/12 z osobistych, monster blok i putback.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też nie a poza tym mam wrażenie że Gordon zostanie rok dłużej na uczelni . Takie mam przeczucie bo jednak poza świetną obroną to jednak wciąż mu dużo brakuje.

 

A co do obrony Parkera to ja nie wiem czy to nie jest jakiś wymóg trenera aby czasem PArker nie wpadł w kłopoty z faulami no i ja jednak nie zgodzę się jeśli chodzi o porównania do Melo bo melo to głównie jumpery a Jabari to połączenie niesamowitych wjazdów pod kosz z szybkim składaniem się do rzutu w taki sposób że obrońca nie daje rady zareagować. Świetne panowanie nad piłką dobry przegląd i oddawanie piłki do wolnego gracza.

 

I jednak liczba przechwytów i bloków u Jabariego robi wrażenie choć na pewno dość często odpuszcza obrone picków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak nie zgodzę się jeśli chodzi o porównania do Melo bo melo to głównie jumpery a Jabari to połączenie niesamowitych wjazdów pod kosz z szybkim składaniem się do rzutu w taki sposób że obrońca nie daje rady zareagować.

 

Serio? Porównania do Carmelo są jak najbardziej na miejscu, zwłaszcza pod tym względem co napisałeś. Melo uważany był za najgroźniejszego ofensywnego zawodnika w NBA... Właśnie przez to że był jumpshooterem, ale i świetnie wchodził pod kosz. Niejeden obrońca nawet mówił że gdy Melo jest w natarciu przy koszu to ciężko go zatrzymać. Więc Jabari jak najbardziej to taka nowa forma Anthonego... Tyle że z wyższym IQ i lepszą grą zespołową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon według mnie będzie kozakiem, takie połączenie atletyzmu, iq i agresywności musi się dobrze skończyć.

 

Parker jest znacznie bardziej efektywny niż Carmelo i generalnie więcej daje z siebie w defensywie, ale obrońcą jest zwyczajnie słabym i będzie miał w cholerę problemów na wyższym szczeblu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.