Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

A po co Jazz niby Embiid skoro Favors to center rasowy a jeszcze mają Goberta i Kantera którego nie wiadomo czy da się przerobić na czwórkę? A mają dziurę na obwodzie

Bo w drafcie potencjał >>> fit. Embiid to potencjalnie najbardziej dominujący gracz w lidze w perspektywie trzech-czterech lat, gdy LeBron fizycznie będzie Jordanem z drugiego 3peatu. W takim wypadku nie zastanawiasz się, że masz na centrze Favorsa. 

 

Aczkolwiek volume scorer a'la Parker - najbardziej NBA ready spośród prospektów, to rzeczywiście idealny fit dla Jazz. Wiggins musi poprawić fundamentals, Randle to niewiadoma, czy z jego warunkami będzie bottom line allstarem, czy faktycznie difference makerem, Exum ma olbrzymi mankament w postaci rzutu, Embiid może zanotować season-like Davis na samym początku - Parker to full package ofensywnie i już w pierwszym roku to będzie rookie season a'la Durant. Potem się okaże, czy Parker będzie miał na tyle rozsądku, że zostanie Durantem, albo gwiazdką na pułapie Anthony'ego.

 

Overrated draft?!

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogicznie myśleli w Portland w 1984. Po co nam Jordan, jak mamy dziurę pod koszem. Weźmy sobie Bowie'go! ;) Według mnie trzeba brać najlepszą opcję. Oczywiscie ch. wie kto najlepsza jest opcją. Nikt nie jest wróżką, ale Embiid ma potencjał Hakeema (Skoro już tak nawiązuję do tego draftu)

 

Iowa State jest niedorzecznie dobra ofensywnie. Czekam z niecierpliwością na ich mecze w Big 12. Już w styczniu graja z Baylor i 2 razy z Kansas. Zapowiada się interesująco.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze kto będzie wybierał z jedynką, bo np. Sixers raczej nie wezmą Embiida skoro mają Noela. Jazz też podkoszowych już właściwie mają. Zobaczymy jak to się ułoży.

 

Wezmą wezmą. Jak Embiid dalej będzie się tak rozwijał jak się rozwoja - olaboga, liga może już zacząć się trząść. Gościu TRZECI rok gra w zorganizowaną koszykówkę (a w niezorganozowaną wcześniej też podobno nie grywał) a już wygląda jak nr 1 draftu. Od startu sezonu zrobił taki postęp, że to naprawdę zaczyna się robić niesamowite. Jeszcze kilka miesięcy i do ligi będzie wchodził drugi Hakeem. 

 

Oczywiście przesadzam, ale jeśli ten czlowiek nie będzie kimś wielkim w lidzie to ja się zawiodę straszliwie, potencjał ma niesamowity i jak widać powoli zaczyna go wypełniać. Marzy mi się żeby poszedł do Orlando, Magic mieliby fajnego następce Howarda a rdzeń drużyny w postaci Embiid/Oladipo byłby mega przyjemny dla oka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczenie Embiida bo się ma Kantera albo Noela to żart. Przy takim Drummondzie można się zastanowić, ale bez przesady. Oby nie było jak z Odenem.

Czy ja wiem - Wiggins to tez talent porownywany do Lebrona, nawet jesli nim nie zostanie, to kariere Pierce powinien miec. Ogolnie top5 jest uznawane za future superstar, wiec bym raczej bral pod zespol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - Wiggins to tez talent porownywany do Lebrona, nawet jesli nim nie zostanie, to kariere Pierce powinien miec. Ogolnie top5 jest uznawane za future superstar, wiec bym raczej bral pod zespol.

Dokładnie. Nie tylko Embiid ma potencjał. Parker i Wiggins też są mega talentami więc myślę, że jak ktoś ma młodych, rozwijających się centrów, a nie ma np. SF, to weźmie SFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko która z drużyn co ma szanse na #1 ma młodych, rozwijających się centrów?? Argumenty typu: nie bierzemy Embiida bo mamy Vucevicia czy Noela mnie nie przekonują, nie ta półka. W tym momencie jedynie na miejscu Kings ,Raptors i Jazz dokonuję innego wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko która z drużyn co ma szanse na #1 ma młodych, rozwijających się centrów?? Argumenty typu: nie bierzemy Embiida bo mamy Vucevicia czy Noela mnie nie przekonują, nie ta półka. W tym momencie jedynie na miejscu Kings ,Raptors i Jazz dokonuję innego wyboru. 

Co jest złego w Noelu? Lepiej miec paré Wiggins+Noel niz Embiid+Noel. Pamiétaj, ze Noel tez wchodzil jako 1st pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.