Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem podjarki Steinem. Widzę, że duży, widzę, że coś tam broni ale w tak upakowanym drafcie nie powinien iść w pierwszej 10, no nie ma bata.
 

A powiedz mi Jendras jak w tym ostatnim meczu Ellis ? Widzę w nim napraaaawdę solidnego rolesa do NBA, hustle hustle i jeszcze raz hustle. Nikt o nim nie mówi, a np. ten mecz z Duke to on przecież ciągnął przez 30 minut dla Wigginsa. Naprawdę nie chce mi się meczu z Toldeo oglądać... no chyba, że warto ? Są emocje ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Findek - jeśli możesz mieć gracza w typie Chandlera, to szkoda by ci było na niego top 10 picku?

 

A Ellis rozpieprzał na desce przeciwko niskiemu frontcourtowi Toledo - podobnie zresztą, jak reszta wysokich. Problem według mnie polega na tym, że on ma raczej skill pf'a w ciele sf.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw - Embiid zaczął rzucać trójki.

 

W tym samym meczu został wyrzucony, bo kogoś tam walnął.

Szczerze? Nie podoba mi sie to.

 

Gość dopiero wkracza w świat koszykówki i albo jest jak zagubiony gimnazjalista, który próbuje wszystkiego co podrzuca mu szkolne życie i chce sprawdzić czy najlepszy jest w wyrywaniu dup, fazowaniu z ziomkami czy graniu na kompie albo jest po prostu źle prowadzony i ktoś chce go uczyć wszystkiego. Bardzo bym nie chciał, żeby za 4 lata wspominać 12.01.2014 jako dzień kiedy dowiedziałem się o początkach końca wielkiej kariery Embiida.

 

Bo jak umiesz wszystko, to nie umiesz nic naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie podoba mi sie to.

 

Gość dopiero wkracza w świat koszykówki i albo jest jak zagubiony gimnazjalista, który próbuje wszystkiego co podrzuca mu szkolne życie i chce sprawdzić czy najlepszy jest w wyrywaniu dup, fazowaniu z ziomkami czy graniu na kompie albo jest po prostu źle prowadzony i ktoś chce go uczyć wszystkiego. Bardzo bym nie chciał, żeby za 4 lata wspominać 12.01.2014 jako dzień kiedy dowiedziałem się o początkach końca wielkiej kariery Embiida.

 

Bo jak umiesz wszystko, to nie umiesz nic naprawdę.

 

nie widzę nic złego w próbowaniu różnych rzeczy na tym etapie. zwłaszcza, że mówimy o gościu, który po dwóch latach gry w kosza ma lepszą pracę nóg, niż większość zawodowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine dopiero 32 w nowym mocku na draftexpressie. Jak teraz sobie radzi?? Widziałem tylko 1 mecz w jego wykonaniu gdzie nie zachwycił, ale dużo osób pisało o nim, że mega talent. Rozumiem, że draftexpress jest strasznie ostrożny jeśli chodzi o nagłe zmiany w rankingach, ale czy to nie jest przesada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine w meczach z mocniejszymi rywalami (Duke czy Arizona) w ogóle sobie nie radził. Słaba skuteczność, często niewidoczny długimi fragmentami. Dla niego chyba najlepiej byłoby zostać jeszcze rok na uczelni.

Nie wiem, czy oni się kierują układając te rankingi, choćby 12. miejsce dla McDermotta, który gra świetnie, ale bardziej pasuje do NCAA niż NBA, do tego ma skłonności do przybierania na wadze - przed Hoodem, Robinsonem czy Seldenem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regis

 

A co masz w sumie do zarzucenia Mc Dermottowi bo obejrzałem sobie 3 mecze Creighton i facet świetnie rusza się bez piłki, ma fantastyczną technikę rzutu, składa sie do rzutu chyba zanim dostanie piłkę , ciężko go zabkokować, świetnie biega po zasłonach, mega efektywny. Zdecydowanie wyższy Korver.  I zdecydowanie wszechstronniejszy w ataku. Tu nie ma potencjału All star ale kolo może od razu wejść w rolę świetnego zadaniowca. Poza tym nie jest dziurą w obronie bo całkiem nieźle pomaga .

 

Selden to na razie potencjał i moin zdaniem on będzie miał większy problem na poziomie NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich zainteresowanych Embiidem: druga połowa meczu z Iowa State - must watch.

 

fakt, że rywal praktycznie bez wysokich, ale jak gość radzi sobie z double teamami, to dla mnie niespotykane.

 

jeśli jednak komuś się nie chce oglądać całości:

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich zainteresowanych Embiidem: druga połowa meczu z Iowa State - must watch.

 

fakt, że rywal praktycznie bez wysokich, ale jak gość radzi sobie z double teamami, to dla mnie niespotykane.

 

jeśli jednak komuś się nie chce oglądać całości:

 

Koles ma full package w ataku - swietna kontrola ciała, dobrze panuje nad pilka, ma swietne rece, a do tego ma kurewską przewagę fizyczna. No i ewidentnie uprawiane dotychczas sporty robia swoje - chłopak jest po prostu ogarniety w sportach zespolowych, widzi co sie dzieje. Ciekawe komu się poszczęsci w drafcie.

 

BTW: jak patrze na Milwaukee to gdyby nie ich współczesna historia to rzekłbym, że maja mega fajne papiery na granie za pare lat. 

Sanders, Henson, Antek czyli long,athletic,defensive i do tego wrzucic kogos kto umie punktować i liderowac - jakiegoś Exuma, czy innego kozaka w ataku na 2-3 i może być tam naprawde ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że już widziałem opinię że Embiid niekoniecznie chce iść od razu do NBA bo woli się jeszcze podszkolić na poziomie NCAA . Widziałem już też opinię że Gordon też chyba zostanie kolejny rok na uczelni i nagle się okaże że całe tankowanie moze się o kant dupy roztrzaskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.