Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam aż któryś z tankujacych teamów nadzieje się na Randle'a. Gość z tych opowieści wygląda jak Beasley.

 

BEASLEY AKURAT NA ZAWSZE ZAMKNĄŁ USTA KRYTYKOM I WYMAZAŁ POPRZEDNIE SEZONY Z KART HISTORII BO BARDZO DOBRZE SIĘ SPRAWDZA JAKO ZAPYCHACZ GARBAGE TIME.

 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać, mam nadzieję, że nie zepsułem atmosfery na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobry mecz Randle'a możecie polecić do zobaczenia? Najlepiej na dobrych przeciwników ;) Linkiem do ściągnięcia też nie pogardzę.

http://sport-video.org.ua/MSSKW121113.html

Jedyny mecz z mocnym przeciwnikiem, 8 strat. Oprócz tego dobry stat line.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek albo inny spec od NCAA  powiedz mi co sądzisz o Vonlehu z Indiany bo jak zobaczył jego cały ostatni mecz to wyglądał niewiarygodnie po obu stronach parkietu - niezły kozioł - niezły rzut - coś czuje że on pewnie i tak musi nabrać masy a że nie ma jakiegoś wariactwa na jego temat to będzie grał 2 lata na poziomie NCAA ale jak dla mnie ten gościu może być lepszy niż Randle ( z tym że mam problem ile on tak naprawdę ma wzrostu bo widziałem i 6.8 i 6'10

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet wyfaulował cały front Michigan State. Druga połowa to miazga, przy double, triple teamach, bez specjalnej pomocy ze strony swojej drużyny. Nie ma takiego połączenia ballhandlingu, szybkości i post moves w NBA. Akcja, w któej zrobił spin move, drop step i up and under - który z wysokich NBA to potrafi? Na takiej szybkości? A to jest dopiero freshman.

 

David West, Blake Griffin, David Lee, Zach Randolph, Kevin Love - to są te wasze wielkoludy, czołowe czwórki ostatnich lat w NBA.

 

Spójrzcie na to z drugiej strony - jakie możliwości będzie miał Randle przy spacingu z NBA.

 

Rzut to jest jedna z najprostszych rzeczy do poprawy. Co istotne, to że Randle ma "motor" - facet nie gra, on nakurwia, non stop. Ta agresywność + ponoć poukładane pod kopułą, nie ma opcji na powtórkę z Bustley'a i Bustinsona.

 

Swoją drogą, tak sobie szperam i  jeszcze nie spotkałem się z negatywną opinią jakiegoś scouta.

 

PS. Embiid - wow.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet wyfaulował cały front Michigan State. Druga połowa to miazga, przy double, triple teamach, bez specjalnej pomocy ze strony swojej drużyny. Nie ma takiego połączenia ballhandlingu, szybkości i post moves w NBA. Akcja, w któej zrobił spin move, drop step i up and under - który z wysokich NBA to potrafi? Na takiej szybkości? A to jest dopiero freshman.

 

David West, Blake Griffin, David Lee, Zach Randolph, Kevin Love - to są te wasze wielkoludy, czołowe czwórki ostatnich lat w NBA.

 

Spójrzcie na to z drugiej strony - jakie możliwości będzie miał Randle przy spacingu z NBA.

 

Rzut to jest jedna z najprostszych rzeczy do poprawy. Co istotne, to że Randle ma "motor" - facet nie gra, on nakurwia, non stop. Ta agresywność + ponoć poukładane pod kopułą, nie ma opcji na powtórkę z Bustley'a i Bustinsona.

 

Swoją drogą, tak sobie szperam i  jeszcze nie spotkałem się z negatywną opinią jakiegoś scouta.

 

PS. Embiid - wow.

Dodam tylko jeszcze to, że talent i dominacja w NCAA nie są jedynymi czynnikami, które świadczą o udanej karierze w NBA. Taki Thomas Robinson może i pod względem talentu i dominacji jest w stanie konkurować z Randlem, ale widocznie mentalnie nie jest gotowy na grę NBA - a to bardzo duży obszar, jeśli rysować by takie koło indywidualnego sukcesu. Randle w NBA jeszcze nie zagrał, ale jestem dobrej myśli, bo jednak busty zdarzają się dużo rzadziej.

 

Będziecie odszczekiwać swoje słowa o słabym drafcie, bo nie minęły 2 tygodnie, a już większość talentu gra zgodnie ze swoim hypem (Smart, Jabari, Randle, Gordon), ponad oczekiwania (Embiid) albo ciągle jest zagadką (Exum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEASLEY AKURAT NA ZAWSZE ZAMKNĄŁ USTA KRYTYKOM I WYMAZAŁ POPRZEDNIE SEZONY Z KART HISTORII BO BARDZO DOBRZE SIĘ SPRAWDZA JAKO ZAPYCHACZ GARBAGE TIME.

 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać, mam nadzieję, że nie zepsułem atmosfery na forum.

Nie przecze. Gość to majstersztyk Spoelstry. Tylko, że nie tym miał być na tym etapie kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jeszcze to, że talent i dominacja w NCAA nie są jedynymi czynnikami, które świadczą o udanej karierze w NBA. Taki Thomas Robinson może i pod względem talentu i dominacji jest w stanie konkurować z Randlem, ale widocznie mentalnie nie jest gotowy na grę NBA - a to bardzo duży obszar, jeśli rysować by takie koło indywidualnego sukcesu. Randle w NBA jeszcze nie zagrał, ale jestem dobrej myśli, bo jednak busty zdarzają się dużo rzadziej.

 

Będziecie odszczekiwać swoje słowa o słabym drafcie, bo nie minęły 2 tygodnie, a już większość talentu gra zgodnie ze swoim hypem (Smart, Jabari, Randle, Gordon), ponad oczekiwania (Embiid) albo ciągle jest zagadką (Exum)

 

Dodam jeszcze, że przeciw Michigan State Randle miał przecież naprzeciw większego od siebie seniora, który w mockach pojawia się w top 20 (Payne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorykę, znaczy ze co wolno się składa :P bo jak chodziło o mechanikę to w sumie zgoda z tym że on faktycznie trafia a to najważniejsze ( w sumie to ma klawy arsenał rzutów); Podobno niema zresztą bardziej pracowitego gościa w Ncaa od Smarta, faktycznie Historia może zatoczyć koło jak w tym drafcie 2003? z jamesem i anthonym( teraz mamy Wiga i Parkera) którzy byli tak mega hypowani Heat dostali Wadea i w sumie wątpię żeby żałowali że tak to się dla nich ułożyło.

 

Na Dxie oglądałem zajawki Exuma i rozśmieszyło mnie jak powiedział ze wzorem rozgrywającego jest dla niego Rose :P Ze już te gnojki nie mają lepszych idoli do naśladowania ;) takich co to już hofami są itd. :P

 

ps. To porównywanie Randla do beasa i TRoba kompletnie chybione imo; Plus @Maciek ten drugi przestawiałtych swoich rywali jak już był juniorem, ch. z tego że dwa lata siedział ale co się nauczył to jego plus go obudowali itd Randl dla mnie startuje z kompletnie innego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.