Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Ponitka raczej w 2015, będzie miał wtedy 22 lata rocznikowo przez co w drafcie będzie automatycznie. W 2014 musiałby się zgłosić sam ale białasy z Europy na sg/sf będący przewidywani na wybór pod koniec 2. rundy albo wcale raczej tego nie robią.

Liczyłem że Karnowski będzie nakurwiał jak Olynyk w tamtym sezonie, trochę mu jeszcze brakuje, jak się poprawi to może się zgłosi w 2014. Zawsze go możesz zapytać na twitterze, może odpowie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Virginia - Karnowski. Niezły mecz. Przemo na celowniku fanów gospodarzy i Pangos nisczący trójkami. Klawy zawodnik z tego Kanadyjczyka.

 

BTW. We włoszech uruchomiono Fox Sports 2, a na nim to, co do tej pory prezentowało ESPN America (w tym NCAAB). Może coś jest na rzeczy i tę niszę w Polsce zajmie nowy kanał, właśnie Fox Sports? Swego czasu była mowa o tym, że niby mają wystartować od stycznia, ale na razie cisza. Ktoś wie coś więcej?

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** gwałce replay z tą ostatnią zagrywką Embiida ;]

 

Koleś jest zagadką z niesamowitym upsidem, jak wcześniej przypominał mi D-Roba, tak teraz nie mam watpliwosci kogo przypomina najbardziej. Ma niesamowicie miękką rękę jak na wysokiego przy tych hakach, pewnie gdyby grał w kosza rok dłużej bylby niekwestionowaną 1ką tego drafu.

 

Zastanawiam się, czy lepiej dla niego, zeby ograł się jeszcze rok w NCAA jako starter, czy zeby zbierał już NBAowskie szlify - oczywiscie 2ga opcja jest niby lepsza, ale pod warunkiem, ze trafi do jakiejś sensownej organizacji z dobrym player development. 

 

Żałuje powoli tego tradu z Noelem, bo troche jego obecnosc zabija szanse Philly na wybranie Embiida. 

 

Hibbert, Howard, Drummond, Embiid - za 2-3 lata mamy szansę mieć kilku naprawde niezłych C w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** gwałce replay z tą ostatnią zagrywką Embiida ;]

 

Koleś jest zagadką z niesamowitym upsidem, jak wcześniej przypominał mi D-Roba, tak teraz nie mam watpliwosci kogo przypomina najbardziej. Ma niesamowicie miękką rękę jak na wysokiego przy tych hakach, pewnie gdyby grał w kosza rok dłużej bylby niekwestionowaną 1ką tego drafu.

 

Zastanawiam się, czy lepiej dla niego, zeby ograł się jeszcze rok w NCAA jako starter, czy zeby zbierał już NBAowskie szlify - oczywiscie 2ga opcja jest niby lepsza, ale pod warunkiem, ze trafi do jakiejś sensownej organizacji z dobrym player development. 

 

Żałuje powoli tego tradu z Noelem, bo troche jego obecnosc zabija szanse Philly na wybranie Embiida. 

 

Hibbert, Howard, Drummond, Embiid - za 2-3 lata mamy szansę mieć kilku naprawde niezłych C w lidze

Howard po kontuzji i starzejący się tracąc swój atletyzm? Nie bardzo. Ja bym za to dorzucił Lopeza do tego. I może Cousina jeśli ten okrzepnie kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bekę z tego jak Wiggins jest traktowany. Chłopak miał z miejsca stać się hybrydą Lebrona i Pippena? Popatrzcie, gdzie jeszcze 2-3 lata temu był Paul George i co o nim sądzili, ci wszyscy którzy nie mieli w zwyczaju oglądać Indiany dzień po dniu. Co to znaczy nie mieć rzutu w dzisiejszych czasach? Niewielu jest w lidze gości, z których nie da się ulepić reliable jumpshootera (MKG).

 

Wiggins ze swoim potencjałem defensywnym, atletyzmem zdecydowanie przejmie ligę za 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.