Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Embiid dopiero od 2-3 lat gra w kosza. To nie jest normalnu prospekt - on musi się wiele nauczyć a zawsze lepiej na uczelni niż w NBA - akurat jemu dodatkowy rok na uczelni przydałby się

 

Blake Griffin kosmicznie zyskał dzięki temu że grał 2 lata a nie rok w NCAA. Smart też moim zdaniem się rozwinął jak zawodnik.

 

Pożyjemy zobaczymy jak to będzie

 

P.S. Boston będzie miał mega ciężko aby wylądować w TOP 5 draftu bo przed nimi jeszcze fascynujące 4 mecze z 76 ers, pojedynki z Magic i ogólnie tankującym Wschodem. Wschód po prostu choćby nie wiem jak chcieli tankować to jednak mają tyle pojedynków przed sobą  z innymi tankującymi że cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Embiid dopiero od 2-3 lat gra w kosza. To nie jest normalnu prospekt - on musi się wiele nauczyć a zawsze lepiej na uczelni niż w NBA - akurat jemu dodatkowy rok na uczelni przydałby się

 

Niby dlaczego? NCAA to nie jest schronisko, gdzie słabe i ranne zwierzęta przygotowuje się do wypuszczenia na wolność, najlepsze warunki, trenerzy i specjalisci są w najlepszej lidze i jest nią NBA. Zostać w NCAA ma sens w przypadku zawodnika, który nie ma szans na ten moment poradzić sobie w NBA. Dla Embiidów czy Anthonych Davisów drugi rok to jest tylko stanie w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od całej reszty, to Lakers też, a także Wilt, KAJ czy Bynum

akurat oby tradycji Bynuma to on nie kontynuował.

 

Chłopak nie miał nigdy ani zdrowych kolan, ani głowy...

 

Dobrze, ze Blazers nie bedzie w loterii, bo Ci mają jedną z najlepszych tradycji w łamaniu swoich franchise playerów Bowie, Roy, Oden i ktostam zdaje sie w 90s też się im łamał ;]

 

Ja nie mowie, ze Lakers sa zlym kierunkiem dla Embiida, mowie tylko, ze obecne tank teamy nie są złymi kierunkami, bo to nie Bobcats (choc mozliwe), Bucks, ani Hawks a spore markety. Gdzies przed sezonem pisałem, ze boje sie, ze Lakers mogą wygrać loterie, ale zostałem sprowadzony na ziemie, ze maja kobe i gasola i to inna polka, ale jestem przekonany, ze bedac wysoko w loterii mocno prawdopodobne jest ze piłeczka z ich logiem będzie na tyle wyjątkowa ze zostanie wyciągnięta jako ostatnia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014 first round draft pick from New York

New York's 2014 1st round pick to Denver [Denver-Minnesota-New York, 2/22/2011]; 

Zakładając aktualną pozycję NYK to ten pick jest  top10. Ale jak wejdą do PO, a przy takim Wschodzie to możliwe, to ten argument jest żaden. Liczyłem, że zaskoczysz czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając aktualną pozycję NYK to ten pick jest  top10. Ale jak wejdą do PO, a przy takim Wschodzie to możliwe, to ten argument jest żaden. Liczyłem, że zaskoczysz czymś.

 a czym innym miałbym zaskoczyć?

 

wiesz, ja cały czas liczę, że ten pick uda się wyrwać - strasznie mnie wkurwił ostatni run Nix, ale co poradzisz, jak nic nie zrobisz?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w rosterze Den dostrzegasz coś czego ja np. nie widzę. Życzę wyrwania picku w loterii, ale będzie ciężko.

 

no niestety, trzeba wierzyć, że Bargniani i JR nie pokazali jeszcze pełni "umiejętności" ;)

 

zobaczymy jak to będzie, najważniejsze, że wschód jakby nie wyglądał jest bardzo wyrównany, no ale fakt trudna spawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, trzeba wierzyć, że Bargniani i JR nie pokazali jeszcze pełni "umiejętności" ;)

 

zobaczymy jak to będzie, najważniejsze, że wschód jakby nie wyglądał jest bardzo wyrównany, no ale fakt trudna spawa

 

zapomnij NYK będą spokojnie grać w PO i mogą nawet podbić na miejsce 3-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij NYK będą spokojnie grać w PO i mogą nawet podbić na miejsce 3-5

 jak narazie to mają bilans 15-25 i ostatni hot run zamienili na 3 wtopy z rzędu

 

w ostatnim meczu z Indy gdy Melo rzucał 15pkt w 1Q, NY miał dwie celne akcje z trumny wszystkie po put backach

 

desyszynmejking Bargnianiego jest na poziomie mojego 65 letniego sąsiada, który przeszedł właśnie operację przeszczepu wątroby (still drinking) 

 

grają tak c***owo, że potrzebują JR'a, aby grać ciut mnie c***owiej

 

nie jestem naiwny i wiem na co teoretycznie stać Knicks, ale na razie to oni muszą zacząć grać przynajmniej na poziomie 0.500, bo walka o PO na wschodzie będzie zacięta, przynajmniej tak to wygląda, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem naiwny i wiem na co teoretycznie stać Knicks, ale na razie to oni muszą zacząć grać przynajmniej na poziomie 0.500, bo walka o PO na wschodzie będzie zacięta, przynajmniej tak to wygląda, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom 

 

Faktycznie walka będzie i to taka historyczna ;) Pomijając Bulls (którzy nie wiem kompletnie co w końcu zamierzają zrobić) wygląda na to, że będzie ostra walka teamów, które oscylują w okolicach 0.400 :P Ogólnie na początku sezonu teamy, które zamierzały tankować nagle zrozumiały, że się muszą bardziej postarać bo nowe potęgi z Detroit i Brooklynu były bliżej Wigginsa (czy tam teraz Embiida) niż oni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.