Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbym się kłócić z Twoimi projekcjami, a to nie ma sensu

Huh? Tzn w jakim wariancie bloki Hibberta nie beda kluczowe dla jego wartosci? Bo w kazdym dotychczasowym sezonie byly... wiec o ile nie oczekujesz jakiejs drastycznej zmiany profilu to szczegoly odnosnie projekcji nie maja znaczenia.

 

a u mnie jest poprawa (coś jak na ESPN) do 0,49 i 16 PTS/g

Wg mnie to optymistyczny scenariusz dla FG%...

a punkty to zupelnie nierealne, ale przez te roznice w opinii FB dziala jako gra ;-)

 

a do tego poziomu wystarczą mu przecież tylko średnio 2 rzuty celne zamiast dwóch pudeł

To nie jest "tylko" a "historyczna poprawa"! Przeciez to by oznaczalo 60+% z gry ;-)

 

Ale i tak bym go wolał od Kantera ;]

I Garnetta...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest "tylko" a "historyczna poprawa"! Przeciez to by oznaczalo 60+% z gry ;-)

 

 

no tak.. znasz się lepiej niż słabiaki z ESPN..

 

co do %ów to faktycznie przesadziłem w tej ocenie rzutowej - jakoś mi tak w pamięci wyszło :smile: - przewiduję 6,5FGM -13,2FGA = 0,492

 

wg mnie wykonalne absolutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh?

Tzn w jakim wariancie bloki Hibberta nie beda kluczowe dla jego wartosci? Bo w kazdym dotychczasowym sezonie byly... wiec o ile nie oczekujesz jakiejs drastycznej zmiany profilu to szczegoly odnosnie projekcji nie maja znaczenia.

 

Dla mnie gracz jednowymiarowy to taki, który poza jedną kategorią nie wnosi nic do drużyny. Nie taki, u którego jedna kategoria dominuje nad innymi. Z drugim podejściem w przypadku Hibberta rzeczywiście dyskutować nie sposób, z pierwszym... Też nie ma już sensu... Za późno ...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.. znasz się lepiej niż słabiaki z ESPN..

 

co do %ów to faktycznie przesadziłem w tej ocenie rzutowej - jakoś mi tak w pamięci wyszło :smile: - przewiduję 6,5FGM -13,2FGA = 0,492

 

wg mnie wykonalne absolutnie

To tyle jesli chodzi o podsumowanie szesnastego dorocznego zjazdu wróżek statystycznych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stotnie, wróżbiarstwo/jasnowidzenie to znacząca część w naszej zabawie. Próbowaliście więc powodzenia u bukmachera? Wiecie np. który gracz rzuci więcej punktów w meczu MH-OCT - LBJ czy Durant? Albo kto zbierze więcej piłek w meczu SAS-SK - Duncan czy Cousins? itd, itp

Nie, my wiemy tylko ile wyjdzie średnio w sezonie. A buki wiedzą, że my wiemy i w związku z tym nie dają możliwości obstawiania takich zakładów. Zresztą komu by się chciało zamrażać kasę na 6 miesięcy na zakłady? Lepiej nią zagrać w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie np. który gracz rzuci więcej punktów w meczu MH-OCT - LBJ czy Durant? Albo kto zbierze więcej piłek w meczu SAS-SK - Duncan czy Cousins? itd, itp

Akurat w roto i fantasy points nas malo interesuja pojedyncze mecze, ot byle totale i srednia w sezonie sie mniej wiecej zgadzaly... a generalnie wg mnie te jednomeczowe zaklady na graczy to typowe rzuty kostka gdzie wieksze szanse sa po stronie bukmacherow.

 

BTW, az 4 GMow zlozylo waiverowego bida na Arize!

A Slawek wygral *tiebreakerem* takze zazarta walka jest nawet o ziutkow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty dzien od draftu prawie minal, ale przed polnoca doszlo do 4 ligowego trejdu ;-)

QAS i Zdunia Squad zamienili sie lawkowiczami w osobie DeAndre i Carona...

To kto leci nastepny? Utrzymamy to tempo, prawda? ;-)

A prócz tego, że macie takie tempo, to wymiany te prowadzą do wzmacniania składów, czy wymieniacie się dla sportu? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na celowniku kolejny trejd. Wiem, że to wygląda dziwnie, ale nie jestem zwolennikiem opierania teamu na dwóch all-starach a potem niech sie dzieje co chce... W fantasy points nigdy bym na to nie poszedł, ale tutaj, no spójrzmy: na punktach tracę (ale czy tak dużo? Garnett zrobi wiecej pkt dla mnie niż Dudley, nawet jesli zagra z 60 meczy; nie mówię ogółem, bo Dudleya i tak bym co mecz nie wystawiał co byłoby to kompletna bzdurą). Idźmy dalej: FT% bez znaczenia, trójki bez znaczenia, asysty do tyłu, przechwyty również, zbiórki, bloki, straty do przodu.

 

Reasumując, liczę, że Garnett wzmocni moją drugą linię. Dudley jest fajnym zadaniowcem na roto, ale ile razy bym go wystawił?

 

To jest roto. Nie patrzmy pod kątem fantasy points. Tutaj lider nie zrobi aż takiej różnicy.

 

Wilkowi przyda się lider na sg/sf po sprzedaży Leonarda. Ja trochę ryzykuję, rozmieniając Hardena, ale nie chcę się przekonywać, jakie miejsce mi da duet Paul-Harden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.