Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Za pozno ta rada ;-) Bo przygarnalem go 2 dni temu.

 

Swoja droga, szykuje nam sie drugi FAAB Bid z wieloma druzynami na raz... to kto da najwiecej?

Ariza pokazal w pierwszym meczu, ze bylo warto sie o niego bic...

 

Ale skoro to Ariza, to w drugim pokaże dlaczego to był błąd. I w trzecim. I w czwartym... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bulek, chyba dalej świętuje rewelacyjny debiut MCW i w ogóle nie potrzebuje "słabych" występów CP3 ;)

No chyba ze zakładał ze Curry go zniszczy i go celowo posadził na BN ale nie przypuszczam ;)

 

No to musiało zaboleć :-(

To był prawdopodobnie najlepszy mecz Paula w tym sezonie.

 

Poza tym mialem nadzieje, ze Curry pojdzie na po dwa rekordy NBA w trójkach (12 Bryanta i Marshalla) oraz TO i pobije 14 strat Kidda z 2000 roku.

Ależ rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że ok. 30$ wystarczy na Plumlee, ale wolałem być pewien więc wykorzystując nadwyżkę z draftu zagrałem wasz "all-in".

Miejmy nadzieję że to nie był jednorazowy występ i da mi potrzebne Reb i blk.

 

BTW DeAndre pokazał dzisiaj za co go lubią kibice na całym świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak myślałem że ok. 30$ wystarczy na Plumlee, ale wolałem być pewien więc wykorzystując nadwyżkę z draftu zagrałem wasz "all-in".

Miejmy nadzieję że to nie był jednorazowy występ i da mi potrzebne Reb i blk.

Czyli udało się! No to gratulacje.

 

BTW DeAndre pokazał dzisiaj za co go lubią kibice na całym świecie ;)

 

Faktycznie - mnie zawsze cieszy gdy center konkurencji zalicza 3/9 FG i 3/12 FT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że ok. 30$ wystarczy na Plumlee, ale wolałem być pewien więc wykorzystując nadwyżkę z draftu zagrałem wasz "all-in".

Okazalo sie, ze by wystarczylo wlasnie 30$ ;-)

Az 7 GMow zlozylo oferte! Z czego 3 dokladnie na 25$ ;-)

 

Swoja droga, wczorajsze mecze to ladny przyklad na roznice w stylu gry miedzy konferencjami. Jakby dwa inne sporty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki MCW będzie robił z siebie Chrisa Paula, dopóty będę się liczył w stawce. No a pomyśleć, że bałem się o asysty.

 

Harden gra fajnie, ale co on by mi pomógł? Wysforowałby na czołowe miejsce w punktach i może na 15 pkt w stealach, ale bym stracił w stratach i zbiórkach.

 

Na razie to jest miło, oby tak dalej. Tylko, że teraz Kaman i Garnett, moge zyskac w rebsach, ale z 1 zlecę. Jednego jestem pewny, jesli Evans i Waiters taką noc jak ostatnio częściej powtórzą, nie będę się o nic martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... nie dość, że połamał się Beverley, to jeszcze Westbrook ozdrowiał.

Słabo to wygląda jak dla mnie. OKC gra źle (no bo i jak ma grać dobrze samym Durantem), nie chcą tracić dystansu i przyspieszyli powrót Westbrooka, któremu generalnie nic nie jest, ale w normalnych warunkach siedziałby i jeszcze się leczył. To się może źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda jak dla mnie. OKC gra źle (no bo i jak ma grać dobrze samym Durantem), nie chcą tracić dystansu i przyspieszyli powrót Westbrooka, któremu generalnie nic nie jest, ale w normalnych warunkach siedziałby i jeszcze się leczył. To się może źle skończyć.

Oj, żebyś widział moje zaskoczenie dziś rano widząc, że RW wrócił a u mnie na benchu jeszcze sobie siedzi ;p Tego się nie spodziewałem, sądziłem, że jeszcze z 2 tyg na niego co najmniej poczekam. Byleby nic mu się nie stało a będzie świetnie. Swoją drogą aż zabawne jest to w porównaniu z Rose'm - Po 3ch meczach wrócił absencji RW, toż to szybciej niźli po karze J.R. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słabo to wygląda jak dla mnie. OKC gra źle (no bo i jak ma grać dobrze samym Durantem), nie chcą tracić dystansu i przyspieszyli powrót Westbrooka, któremu generalnie nic nie jest, ale w normalnych warunkach siedziałby i jeszcze się leczył. To się może źle skończyć.

 

Ano nie chce być pestymistą itd, ale mielismy juz w lidze przykład pięknej kariery która zaostała zmarnowana przez zbyt szybki powrót zawodnika do gry. Kto wie czy Brandon Roy dalej by nie grał na wysokim poziomie gdyby kiedyś nie postanowił być dobrym żołnierzem i wrócić do drużyny mimo, że nie powinien.

Pozostaje trzymac kciuki za Russa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ano nie chce być pestymistą itd, ale mielismy juz w lidze przykład pięknej kariery która zaostała zmarnowana przez zbyt szybki powrót zawodnika do gry. Kto wie czy Brandon Roy dalej by nie grał na wysokim poziomie gdyby kiedyś nie postanowił być dobrym żołnierzem i wrócić do drużyny mimo, że nie powinien.

Pozostaje trzymac kciuki za Russa.

Trzeba być optymistą :) Zakładam, że RW wrócił bo już był gotowy, a nie na gwałt chcieli wygrać parę meczy więcej na początku sezonu w OKC. W końcu później to może odbić się im czkawką. Oby jednak to była przemyślana decyzja i Russel wrócił bo już mógł i jest w dobrej kondycji.

 

Jeszcze niech tylko powoli wróci do grania Bynum a będzie genialnie. Nawet kontuzję Harrisa przeboleję (w końcu jakiś niewypał z połamańcem musi być ^^) póki Lance gra jak gra (plus oby Jrue robił swoje) - wtedy oddanie Howarda i tak nie jest takie złe dla mnie, choć liczyłem na niezgorsze występy Tobiasa.

 

ps. w sumie jakby kto chciał jakiegoś rozgrywajka (a mam 3ch całkiem przyzwoitych ^^) tom otwarty na oferty. Najchętniej na graczy PF+C bo kto wie czy Bynum jednak nie pójdzie grać w inne gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.