Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

przypominam, pooglądajcie dzisiejsze wyniki:

 

CButler i JAnderson na wymianę za jakiegoś niewyszukanego PF/C ale również startującego.

 

To i ja sie dolacze - na sprzedaz startujacy Ariza (pooglądajcie dzisiejsze wyniki), za jakiegos niewyszukanego PG, ale rownież startującego i niekaleczącego FG :-)

 

Co do wiLQowiej oceny Hibberta jako "będącego o jedną kategorię od FA", przypominam sobie, że podobnego argumentu wiLQ użył, gdy chciał ode mnie wyciągnąć Hardena przed dwoma laty. No i co ja mogę, że samych takich jednostronnych nabywam????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek pytanie techniczne... dostalem prosbe o szybsze pchniecie trejdow zeby moc podzialac na FAsach... moge to zrobic? Choc szczerze piszac osobiscie wolalbym nie... bo to w przyszlosci na pewno wywola jakies kontrowersje...

 

przypominam, pooglądajcie dzisiejsze wyniki:

A my przypominamy, ze to preseason ;-)

 

zgoda - jeśli wilq ma takie oceny zawodników to tylko potwierdza moje przypuszczenia jak głęboko można sobie schować jego przedsezonowe prognozy dla poszczególnych lig

Taaaaaa... nie ma to jak wywalic caly proces przez jednego zawodnika.

 

tylko zaznaczę, że zedytowałem swoje przewidywania, ponieważ wcześniej miałem błędy w projekcjach

To czeka Cie wersja trzecia z trejdami? ;-) Ja sie swoich poki co trzymam.

 

o dziwo muszę stanąć w obronie wiLQ jeśli chodzi o tą wymianę, bo dzięki niej znacznie się poprawił

Ale to zla wymiana byla bo oddalem hypowana gwiazde za dwoch leszczy!

 

Karol, nie tyle chodzi o to, czy się wiLQ poprawił, ale o ile mógł się poprawić

Hibbert wcale nie dawalby mi wiekszej poprawy.

 

A odnosnie jego jednowymiarowosci to mnie dziwi, ze to w ogole wzbudzilo jakas reakcje. Wg dowolnego systemu wyceny odejmijcie jego bloki i zobaczcie jaka dawalby w sumie wartosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa... nie ma to jak wywalic caly proces przez jednego zawodnika.

 

 

czepię się jednak tego Hibberta :smile: możesz podać linijkę z jego dorobkiem z Twojej projekcji?

 

czy wierzysz, że jego FG% będzie tak ujowe jak w zeszłym roku i utrzyma średnią PTS na poziomie 12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hibbert wcale nie dawalby mi wiekszej poprawy.

 

A odnosnie jego jednowymiarowosci to mnie dziwi, ze to w ogole wzbudzilo jakas reakcje. Wg dowolnego systemu wyceny odejmijcie jego bloki i zobaczcie jaka dawalby w sumie wartosc.

 

Ale ja przeciez nie do Hibberta piję. Zwyczajnie twierdzę, że wystarczyło poczekać, pozwolić ludziom ochłonąć... Ba, samemu ochłonąć... I na spokojnie pousadawiać się przy stołach negocjacyjnych..

 

No ale komu ja to tłumaczę...

 

Ale co ma wartość Hibberta bez bloków (nawet jeżeli wg Ciebie jest na poziomie FA, w co nie do końca wierzę przy tej głębi ligi, ale niech tam) do jednowymiarowości? To co, na FA są wyłącznie grajki zerowymiarowe?

 

Lorak - przed draftem raczej planowałem na punktach walczyć. Ot, kilka licytacji graczy, którzy pasowaliby mi na ciągniki punktowe poszło zbyt daleko. A że tankuję, dowiedziałem się w sumie od wiLQa :D Sam byłem zbyt zakręcony, by się zorientować wtedy. Teraz już wiem i wszystkie moje ruchy od tej pory służą wzmacnianiu pozostałych kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wierzysz, że jego FG% będzie tak ujowe jak w zeszłym roku

Zalozylem poprawe do 47%.

 

Ale ja przeciez nie do Hibberta piję. Zwyczajnie twierdzę, że wystarczyło poczekać, pozwolić ludziom ochłonąć... Ba, samemu ochłonąć... I na spokojnie pousadawiać się przy stołach negocjacyjnych..

Przeciez wiesz jak to jest z negocjacjami, najpierw jest faza pt chce zobaczyc co mam, pozniej jest mala probka i hot/cold start, a gdy wreszcie przyjdzie chec na negocjacje bo widac plusy i minusy druzyny to juz minela 1/4 sezonu. W zwiazku z tym gdy chodzi o podstawowe potrzeby pozycji czy kategorii wg mnie lepszy jest slabszy trejd teraz niz troche lepszy w grudniu. Bo bedzie mial on wiekszy wplyw na druzyne.

 

Ale co ma wartość Hibberta bez bloków (nawet jeżeli wg Ciebie jest na poziomie FA, w co nie do końca wierzę przy tej głębi ligi, ale niech tam) do jednowymiarowości?

Jak jedna kategoria odpowiada za ogromna czesc jego wartosci to sie chyba nazywa jednowymiarowosc? Poza tym nie musisz mi nic wierzyc, wg Monstera 8-cat bez blokow w zeszlym sezonie Hibbert bylby poza Top200.

W tym moze bedzie wyzej dzieki FG%, ale tak czy inaczej to rejony lawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem poprawe do 47%.

 

 

a u mnie jest poprawa (coś jak na ESPN) do 0,49 i 16 PTS/g

 

a do tego poziomu wystarczą mu przecież tylko średnio 2 rzuty celne zamiast dwóch pudeł, na nieco większej próbie. do tego wygląda na to, że poprawił też i tak solidne jak na centra FT%

 

poprzedni sezon po All-Star, nie wspominając o PO, pokazał, że spokojnie go na to stać. typek poradził sobie z jakąś niepewnością, która go tłumiła, przypakował i dla mnie staje się jednym z największych potencjalnych potworków nowej fali  na pozycjach PF/C (Favors, Cousins i jeszcze kilku w mniejszej skali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest poprawa (coś jak na ESPN) do 0,49 i 16 PTS/g

 

a do tego poziomu wystarczą mu przecież tylko średnio 2 rzuty celne zamiast dwóch pudeł, na nieco większej próbie. do tego wygląda na to, że poprawił też i tak solidne jak na centra FT%

 

poprzedni sezon po All-Star, nie wspominając o PO, pokazał, że spokojnie go na to stać. typek poradził sobie z jakąś niepewnością, która go tłumiła, przypakował i dla mnie staje się jednym z największych potencjalnych potworków nowej fali  na pozycjach PF/C (Favors, Cousins i jeszcze kilku w mniejszej skali)

Ja mam obawy odnośnie tego, czy on jest w stanie intelektualnie podołać grze na wysokim poziomie przeciwko różnym zawodnikom. W PO było mu łatwo, bo grał długo z tymi samymi. A tu się będzie w kółko zmieniać i to co działało wczoraj jutro już nie musi. To właśnie może powodować niepewność i utratę panowania nad swoimi zagraniami.

Ale i tak bym go wolał od Kantera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obawy odnośnie tego, czy on jest w stanie intelektualnie podołać grze na wysokim poziomie przeciwko różnym zawodnikom. W PO było mu łatwo, bo grał długo z tymi samymi. A tu się będzie w kółko zmieniać i to co działało wczoraj jutro już nie musi. To właśnie może powodować niepewność i utratę panowania nad swoimi zagraniami.

Ale i tak bym go wolał od Kantera ;]

a wg mnie u niego jest problem z utrzymaniem wyższego poziomu motywacji a nie z IQ jak u innych 7-footerów.

dodanie masy do 2,18 wzrostu, dodanie inteligentnego partnera w ataku jak Scola jako zmiennik Westa + parę innych szczegółów upewnia mnie, że bliżej tu do pozytywnego przełomu niż utrzymania poziomu sprzed roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.