Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Bo obaj bladzicie w stereotypowym podejsciu...

rozwiń proszę ;]

 

OK, tzn jak uwzgledniasz w ocenie ta kontuzjogennosc?

powiem tak: Sławek ma tak mocny skład, że nawet bez Noah to jest drużyna na top4...

 

W jaki sposob taki uklad dawalby Top3 ligi? Zagadka nie jest Westbrook?

 

a co zagadkowego jest w RW? opuści te 15 spotkań i wróci mocny jak zawsze.

 

Tzn co Ci sie podoba w tej druzynie poza Top3 skladu?

jak to co? przecież uwielbiam E. Gordona ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK, ale pytalem odnosnie kontuzjogennych?

Przeciez np druzyna Slawka inaczej wyglada jak sie patrzy na srednie, a na totale.

Nie wiem jak Ty, ale ja na razie nie mam pełnego kalendarza kontuzji, wiec branie pod uwage zdarzen hipotetycznych jest malo sensownym podejsciem.

 

Nie, ale jak nie pochodza od centrow to Aminu niewiele daje... nie wspominajac o tym, ze moze wyleciec. Pewnie, ze mozna bloki podreperowac z FAsow, ale jak Ty wiesz dobrze odbywa sie to kosztem innych kategorii... zwlaszcza w 15-osobowej lidze.

Dlatego mowie, ze on nie musi panikowac jak niektorzy i robic nieprzemyslane ruchy. Z tym co ma powinien sie liczyc w blokach - nawet jesli ich nie wygra.

 

OK... ale w ten sposob nie malujesz najlepszego mozliwego wariantu danej druzyny?

Pisalem o dobraniu mozliwie najlepszego profilu, czyz nie?

 

Taaaaa, z rookimi by to nie przeszlo... ale stanelo na Kanterze i KG ;-)

Takze centra juz mam.

Skoro jestes z siebie zadowolony, to nie pozostaje nic innego jak pogratulowac. Chociaz QAS'owi powinienem w takim układzie chyba kupić w nagrodę jakiś mały sportowy wóz ;-)

 

To wg mnie mylisz sie odnosnie Sandersa... duzo wiecej minut = duzo wiecej pudel...

A ziutki typu Korver czy Calderon to dopiero czesto wedruja na linie!

To znaczy uwazasz, ze Sanders bedzie grał po 45 minut?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiń proszę ;]

To byla proba trash talku odnosnie projekcji... nic to nie znaczylo ;-) 

Chocby dlatego, ze nie wiem dokladnie jak robisz swoje...

 

powiem tak: Sławek ma tak mocny skład, że nawet bez Noah to jest drużyna na top4...

Przeciez nie chodzi tylko o Noah. Ilyasova juz jest kontuzjowany, a Sanders, Calderon i Manu tez realistycznie opuszcza wiele gier... a do tego dorzucic losowe urazy, ktore kazdemu sie zdarzaja i Slawek moze miec szpital z pelna lawka. O ile na srednich zgadzamy sie co do jego teamu, wg mnie na totalach juz tak rozowo to nie bedzie wygladac.

 

a co zagadkowego jest w RW? opuści te 15 spotkań i wróci mocny jak zawsze.

Aha, nie wiedzialem, ze to juz postanowione ;-)

Znaczy np nic nie moze stracic po kontuzji? A jego gra bynajmniej na skillu sie nie opierala... Zreszta wystarczy, ze kilkanascie gier bedzie dochodzil do formy i juz to sie odbije mocno na jego wartosci.

 

jak to co? przecież uwielbiam E. Gordona ;]

OK, to niech Ci bedzie czwarty... co z reszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Unstoppables Bulls - na pierwszy rzut oka skład ciekawy, ale po dokładniejszym przeanalizowaniu za dużo znaków zapytania. jasne, może to wszystko wypalić, ale najbardziej optymistyczny scenariusz rzadko jest jednocześnie tym najrealniejszym... tak więc walka o utrzymanie. z ciekawości Marcos - wybierając kierowałeś się statsami, czy bardziej "na czucie" to wszystko było? ;)

 

 

Oczywiście, że analizowałem statsy, ale pamiętajmy że to są statsy zeszłoroczne (też wrzuciłem swoją 11 na BMona ;) ). Mam taką ekipę gdzie o większości śmiało można powiedzieć że powinno być lepiej (DMC, Beal, Lowry, Nene, Harris), a o części że powinni utrzymać poziom (Jrue, DeRozan, Lin, Thompson, Amir), albo niewiele gorzej (Iggy - choć zakładam że jego słabe ft nie będzie miało takiego wpływu bo inaczej będzie grał w GSW).

Przyjąłem założenie że nie biorę żadnych złamasów (yeah, mój zeszłoroczny Bynum), którzy się jeszcze nie pokazali w żadnym preseasonie  ani takich którzy po jakiejś kontuzji się dopiero rozgrywają (wiem, wiem - Nene, ale potrzebowałem centra, mam bo w fbx3 i może przez to go lubię - czyli podświadomie zawyżam jego wartość). Moja lista graczy wczytana do draftu z której wywaliłem wszystko do samego spodu liczyła tylko 55 nazwisk, w tym trochę tych za 1$.

Plan był na wzięcie DMC (my beast), Klaya, Beala, Lowrego, DeRozana, Amira - na tych mi zależało najbardziej, gorzej poszło z drugim i trzecim PG, bo wcześniej liczyłem na Conleya ale za drogo poszedł, no i wtopa z centrami którzy się za szybko rozeszli (Valanciunas i Kanter), kiedy jeszcze nie miałem swojego core wybranego, więc ich odpuszczałem (i to uważam za swój największy błąd bo nie poszli za cenę której nie planowałem płacić, tyle że na tym polega urok typowania przy aukcji) i teraz brakuje mi przede wszystkim blk, reb i fg, które miałem w planie zabezpieczyć.

Dlatego niektóre późniejsze wybory wynikały z łatania składu potrzebami (Nene, Harris) lub zbyt dużą ilością wolnej gotówki (Iggy).

Niepotrzebnie czekałem z kasą na Haywarda który poszedł dużo za drogo a paru kolesi odpuściłem przez to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja na razie nie mam pełnego kalendarza kontuzji, wiec branie pod uwage zdarzen hipotetycznych jest malo sensownym podejsciem.

Czyli dobrze zrozumialem, ze kontuzjogennosc calkiem ignorujesz? 

Nie pisze, ze to zle, ot chce poznac dokladnie zalozenia i wyglada na to, ze w tym elemencie sie roznimy.

 

Dlatego mowie, ze on nie musi panikowac jak niektorzy i robic nieprzemyslane ruchy. Z tym co ma powinien sie liczyc w blokach - nawet jesli ich nie wygra

To z tym sie mocno nie zgadzam, albo bedzie gral jednoczesnie Brandem/Koufosem i innymi takimi typami [ergo poleci w innych kategoriach] albo bedzie cieniowal w blokach. Stawiam na to drugie.

 

Pisalem o dobraniu mozliwie najlepszego profilu, czyz nie?

Tak, ale probuje potwierdzic czy dobrze to zrozumialem. Czyli jednak best-case scenario. To sie nie zgadzam z tym podejsciem bo to sie zdarzy moze 2-3 druzynom.

 

Skoro jestes z siebie zadowolony, to nie pozostaje nic innego jak pogratulowac. Chociaz QAS'owi powinienem w takim układzie chyba kupić w nagrodę jakiś mały sportowy wóz ;-)

Wolalbym kupic tych zawodnikow na drafcie, wiec to wg mnie wyglada gorzej niz powinno, ale skoro uwazacie, ze wtopilem to oczywiscie jest to mozliwe. Trudno sie mowi jesli tak sie stalo... albo wrecz zapraszam innych do wysylania ofert! Z QASem dogadalem sie w kilka wiadomosci w 2 godziny... i jak widac wszyscy uwazaja to za kradziez ;-)

 

To znaczy uwazasz, ze Sanders bedzie grał po 45 minut?

Nie, ale wiecej niz rok temu i bedzie czesciej faulowany ergo juz sie nie bedzie kwalifikowal pod "malo rzutow".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wiLQ w sezonowej formie!
Przeważnie krytykował drafty innych wychwalając swój aby po miesiącu panicznie szukać dziwnych deali które ratowałyby mu tyłek, wywalajac przy okazji na FA graczy którzy potem śnili mu się po nocach.
Tutaj widzę nie poczekał nawet na początek sezonu!
GRATKI liczę na podobną formę w sobotę!:)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli dobrze zrozumialem, ze kontuzjogennosc calkiem ignorujesz? 

Nie pisze, ze to zle, ot chce poznac dokladnie zalozenia i wyglada na to, ze w tym elemencie sie roznimy.

Nie tyle zupełnie ignoruję, co jej nie przeceniam. Mozna dla zabawy żonglować minutami zawodników, produkcją na minutę oraz ilością opuszczonych meczów. A skoro już się tak bawimy to wypada rowniez wziąc pod uwagę analogiczne zmienne dla zawodników pobieranych na zastępstwo. Ale to jest wprowadzanie kilku dodatkowych zmiennych, które są cholernie subiektywne i równie dobrze moznaby rzucać z zamkniętymi oczami w tarczę do gry w darts.

Jasne, ze czasami trafisz, ale częściej jednak nie. Tyle, ze trafienie tu i ówdzie nie uczyni z nikogo eksperta, bo kontuzje czy decyzje trenerów są czynnikami których logicznie nie jesteśmy w stanie przewidzieć (wbrew temu co piszą osoby sprzedające wszelkie poradniki do roto).

Szansa na season ending (czy dowolna inna kontuzję) jest identyczna dla wszystkich obecnie zdrowych zawodników.

Zatem na drafcie wystarczy się ograniczyć do nieprzesadnego inwestowania w złamasów, ale mozna sobie odpuścić zakładanie że Noah opuści 24 mecze, a Calderon 14. Bo równie dobrze mozna sobie wróżyć z fusów czy kurzych flaków. Zarządzanie ryzykiem nie polega na trafnym przewidzeniu wszystkich zdarzeń niepożądanych, a na posiadaniu planu w razie gdyby któres z nich miało miejsce.

 

To z tym sie mocno nie zgadzam, albo bedzie gral jednoczesnie Brandem/Koufosem i innymi takimi typami [ergo poleci w innych kategoriach] albo bedzie cieniowal w blokach. Stawiam na to drugie.

Spoko. Ja stawiam na Tolka Banana.

 

Tak, ale probuje potwierdzic czy dobrze to zrozumialem. Czyli jednak best-case scenario. To sie nie zgadzam z tym podejsciem bo to sie zdarzy moze 2-3 druzynom.

Wydaje mi się, że biorę scenariusz najbardziej prawdopodobny (czyli moje rozumienie strategii innego managera, albo raczej co ja bym robił będąc na jego miejscu).

 

Wolalbym kupic tych zawodnikow na drafcie, wiec to wg mnie wyglada gorzej niz powinno, ale skoro uwazacie, ze wtopilem to oczywiscie jest to mozliwe. Trudno sie mowi jesli tak sie stalo... albo wrecz zapraszam innych do wysylania ofert! Z QASem dogadalem sie w kilka wiadomosci w 2 godziny... i jak widac wszyscy uwazaja to za kradziez ;-)

Sam we wszelkich ocenach wymian zwykle wrzeszczysz "a to nie było lepszej oferty?". I tutaj az sie prosi zeby zrobic to samo. Kawhi jest tak mocno hypowanym zawodnikiem, że ciężko chyba byłoby go sprzedać gorzej.

 

Nie, ale wiecej niz rok temu i bedzie czesciej faulowany ergo juz sie nie bedzie kwalifikowal pod "malo rzutow".

Nie będzie. Nawet jesli srednia minut mu skoczy z 27 do 36, to Sanders nie jest i raczej nie bedzie centralnym punktem ataku, więc ilosc fauli nie skoczy mu dramatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem na drafcie wystarczy się ograniczyć do nieprzesadnego inwestowania w złamasów,

A Slawek to zrobil?

 

Zarządzanie ryzykiem nie polega na trafnym przewidzeniu wszystkich zdarzeń niepożądanych, a na posiadaniu planu w razie gdyby któres z nich miało miejsce.

Hmmmmmm, tzn jaki jest plan Slawka na kilka kontuzji? Bo wg mnie jednak zarzadzanie ryzykiem ma wiekszy zwiazek z unikaniem zawodnikow z historia opuszczania wielu gier niz z pobieraniem zastepcow.

 

 

Wydaje mi się, że biorę scenariusz najbardziej prawdopodobny (czyli moje rozumienie strategii innego managera, albo raczej co ja bym robił będąc na jego miejscu).

Jesli uznajesz sie za lepszego GMa niz wiekszosc uczestnikow ligi... to zawyzasz ich wyniki, czyz nie?

 

Sam we wszelkich ocenach wymian zwykle wrzeszczysz "a to nie było lepszej oferty?". I tutaj az sie prosi zeby zrobic to samo. Kawhi jest tak mocno hypowanym zawodnikiem, że ciężko chyba byłoby go sprzedać gorzej.

Poniewaz jest juz po fakcie mozemy dyskutowac konkretniej. Mozesz mi powiedziec gdzie mialem lepsza oferte? Chocby teoretycznie, a zalozenia sa potrzebne dwa: druzyna ma na sprzedaz centra i potrzebuje SG/SF typu Kawhi/Batum/Green/Tadzio.

 

 

Nie będzie. Nawet jesli srednia minut mu skoczy z 27 do 36, to Sanders nie jest i raczej nie bedzie centralnym punktem ataku, więc ilosc fauli nie skoczy mu dramatycznie

Od kiedy center musi byc centralna postacia by kaleczyc FT%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Slawek to zrobil?

Jak napisałem na poczatku - rozumiem jego decyzje.

 

 

 

Hmmmmmm, tzn jaki jest plan Slawka na kilka kontuzji? Bo wg mnie jednak zarzadzanie ryzykiem ma wiekszy zwiazek z unikaniem zawodnikow z historia opuszczania wielu gier niz z pobieraniem zastepcow.

 

 

Na razie Sławek nie dał mi kontraktu na bycie jego rzecznikiem, wiec o jego planach wiem niewiele.Moze poza tym, ze bedzie dealował.

 

 

 

Jesli uznajesz sie za lepszego GMa niz wiekszosc uczestnikow ligi... to zawyzasz ich wyniki, czyz nie?

 

A uwazam sie za lepszego niz wiekszosc? Pierwsze słyszę! To by przecież zostawiało jakąś niewielką grupkę od której nie byłbym lepszy ;-)

 

 

Poniewaz jest juz po fakcie mozemy dyskutowac konkretniej. Mozesz mi powiedziec gdzie mialem lepsza oferte? Chocby teoretycznie, a zalozenia sa potrzebne dwa: druzyna ma na sprzedaz centra i potrzebuje SG/SF typu Kawhi/Batum/Green/Tadzio.

 

Na lepsza oferte wystarczyło zaczekac do poczatku sezonu. I gdyby wtedy był na bloku, to oferty by sie posypały.

Kawhi jest tak wszechstronnym zawodnikiem, ze problemu ze zbytem nie miałbyś na bank.

 

 

Od kiedy center musi byc centralna postacia by kaleczyc FT%?

 

 

Kaleczyc FT moze niezaleznie od roli, ale to od duzej roli zalezy ilosc FTA. Sanders w tym roku dalej bedzie polegał na zbiórkach w ataku i dobitkach. Ot bedzie wiecej grał, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien od niego oczekiwać 20 rzutów na mecz i bycia centralną postacią ataku.

Poza tym zakładasz, ze nie jest w stanie sie poprawic do poziomu akceptowalnej skutecznosci. Ja niekoniecznie tak uwazam - nawet wiedzac, ze nie ma co liczyc na 80% z linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lepsza oferte wystarczyło zaczekac do poczatku sezonu. I gdyby wtedy był na bloku, to oferty by sie posypały.

Kawhi jest tak wszechstronnym zawodnikiem, ze problemu ze zbytem nie miałbyś na bank.

Czyli wystarczylo poczekac az ludzie mnie zaczna zasypywac lepszymi ofertami? Serio to wlasnie napisales? Tzn juz zapomniales, ze grales kiedys w jakiejs lidze? ;-P

Bo zdecydowanie tak to nie wyglada... bedzie jak zwykle kurczowe trzymanie sie tych co zaczeli dobrze i unikanie oddania tych co zaczeli slabo bo to przeciez oczywiste buy-low.

 

Kaleczyc FT moze niezaleznie od roli, ale to od duzej roli zalezy ilosc FTA. Sanders w tym roku dalej bedzie polegał na zbiórkach w ataku i dobitkach. Ot bedzie wiecej grał, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien od niego oczekiwać 20 rzutów na mecz i bycia centralną postacią ataku.

Zes sie uparl tej centralnej postaci ataku, ze chyba Ci placa za ta fraze z google ;-)

I wciaz nie wiem jaki to ma zwiazek z Sandersem... kaleczyc FT% moze i bez tego.

 

Poza tym zakładasz, ze nie jest w stanie sie poprawic do poziomu akceptowalnej skutecznosci. Ja niekoniecznie tak uwazam - nawet wiedzac, ze nie ma co liczyc na 80% z linii.

Ach, czyli koncert zyczen juz zaczales? To spoko, moge zyczyc sobie piosenke? ;-)

 

BTW, wrzucam niedlugo swoje projekcje dla innych lig takze jak chcesz sie pobawic we wrozenie z fusow na wiekszej probce to zapraszam ;-)

 

A propo tradów - rozumiem, iż w końcu jako 1 liga nie bawimy się w żadne cholerne blokowanie? Wilk jest komiszem uczciwym, więc nawet jak mu ktoś zaoferuje LBJ za Humphriesa przykładowo to chyba odrzuci jako weto, w pozostałych przypadkach podobnie?

Nie zwalaj odpowiedzialnosci na mnie. Ustawiona jest opcja "league votes", wiec glosami sie odrzuca wymiany. Ot mam nadzieje, ze kazdy chociaz da szanse wyjasnic co i jak zanim nacisnie ten guzik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz jest juz po fakcie mozemy dyskutowac konkretniej. Mozesz mi powiedziec gdzie mialem lepsza oferte? Chocby teoretycznie, a zalozenia sa potrzebne dwa: druzyna ma na sprzedaz centra i potrzebuje SG/SF typu Kawhi/Batum/Green/Tadzio.

Takie podejście jak prezentujesz, jest wg mnie bez sensu na etapie przed sezonem.

Wielu napalało się na Kawhiego, łącznie z widzeniem go w TOP15 (choć z pensji wynika, że to akurat nie u was). Skoro zatem taki gość jest na sprzedaż, to każdy może być zainteresowany kupnem, bo każdy ma centra, i ewentualnie przemodelowaniem drużyny. Tylko trzeba było zapytać, bo to raczej mało spotykane, by sprzedawać przed sezonem typa z 24 najwyższą ceną za prospekta i starca w nowym zespole. Zresztą - nawet koszt z licytacji jest na twoją niekorzyść o ponad 10%, choć to akurat słaby sposób analizowania równowagi tradu :smile:

 

Natomiast zgadzam się, że czekanie do rozpoczęcia sezonu mija się z celem z powodów, które podałeś. Albo ktoś pójdzie w ciemno, albo w listopadzie pohandlować będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczylo poczekac az ludzie mnie zaczna zasypywac lepszymi ofertami? Serio to wlasnie napisales?

Dokladnie tak. Skoro to pierwsza liga i ludzie sie znaja, to tak - za Leonarda dostalbys znacznie wiecej i moglbys w ofertach przebierac.

 

 

Tzn juz zapomniales, ze grales kiedys w jakiejs lidze? ;-P

Bo zdecydowanie tak to nie wyglada... bedzie jak zwykle kurczowe trzymanie sie tych co zaczeli dobrze i unikanie oddania tych co zaczeli slabo bo to przeciez oczywiste buy-low.

Aha. Czyli uwazasz, ze za Leonarda absolutnym maxem bylo otrzymanie zawodnika z Top80 i ziutka ktory w porywach moze wskoczy do Top120. Nie mam wiecej pytan Prosze Wysokiego Sądu.

 

 

Zes sie uparl tej centralnej postaci ataku, ze chyba Ci placa za ta fraze z google ;-)

I wciaz nie wiem jaki to ma zwiazek z Sandersem... kaleczyc FT% moze i bez tego.

A ja mowie, ze moze sobie kaleczyc, bo to bylby problem dopiero przy drastycznym wzroscie FTA, ktorego moznaby sie spodziewac tylko przy rownie drastycznym wzroscie Usg%. A to nie bedzie mialo miejsca.

 

 

Ach, czyli koncert zyczen juz zaczales? To spoko, moge zyczyc sobie piosenke? ;-)

Alez prosze bardzo!

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście jak prezentujesz, jest wg mnie bez sensu na etapie przed sezonem. Wielu napalało się na Kawhiego, łącznie z widzeniem go w TOP15 (choć z pensji wynika, że to akurat nie u was).

Tzn wielu sie napalalo... ale moze nie w tej lidze? Drobiazgi kurde ;-)

Nikt ode mnie by nie kupil Kawhiego za Top15. Nawet jakby zaczal sezon na takim poziomie by do tego nie doszlo.

 

Skoro zatem taki gość jest na sprzedaż, to każdy może być zainteresowany kupnem, bo każdy ma centra

Ponawiam pytanie do Ciebie, bo Leszczur spekal, kto mialby mi zaoferowac lepsza oferte? Chocby teoretycznie.

 

Wg mnie trejdy to kwestia podazy i popytu. W 15-druzynowej lidze z 2 centrami wbrew pozorom malo druzyn ma centrow na sprzedaz. A nawet jak ktos ma to potrzebuje np PG, ktorego mu nie zaoferuje.

 

Natomiast zgadzam się, że czekanie do rozpoczęcia sezonu mija się z celem z powodów, które podałeś. Albo ktoś pójdzie w ciemno, albo w listopadzie pohandlować będzie ciężko.

Pewnie, generalnie ludzie sie nie wymieniaja na poczatku sezonu bo chca zobaczyc co maja i dopiero dzialac. A ja nie cierpie takiego podejscia bo jeszcze w czasie draftu widze swoje potrzeby i nadwyzki. Po co mam czekac miesiac by sie dowiedziec, ze np grupa centrow bedzie miala mocne wysokie statsy i potrzebe w statsach niskich?

 

Wrzucaj, wrzucaj - czekam z niecierpliwością, bo nie wiem kogo wywalać ;]

Wrzucilem do II... ale chyba spodziewasz sie bardziej szczegolowej wersji niz planowalem ;-)

 

Dokladnie tak. Skoro to pierwsza liga i ludzie sie znaja, to tak - za Leonarda dostalbys znacznie wiecej i moglbys w ofertach przebierac.

Coraz bardziej te koncepcje sa oderwane od realiow lig fantasy...

Kiedy ostatnio "przebierales w ofertach"??? Bo ja chyba nigdy.

 

Aha. Czyli uwazasz, ze za Leonarda absolutnym maxem bylo otrzymanie zawodnika z Top80 i ziutka ktory w porywach moze wskoczy do Top120.

Ach, bo wyniki juz znamy i to rozstrzygniete... nie ma mozliwosci bym wyzej cenil Kantera czy Garnka?

 

 

 

Zastanawiałem się czy o Kawhiego nie pytać grubym dealem Deron+Varejao <-> Kawhi+ Millsap/Ellis + tam jeszcze coś dograć i myślałem nad tym intensywnie, ale w końcu się nie zdecydowałem. Tak więc chyba Wilku tanio Kawhiego sprzedałeś ;).

Jak takie byly alternatywy to ja dziekuje bardzo ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn wielu sie napalalo... ale moze nie w tej lidze? Drobiazgi kurde ;-)

Nikt ode mnie by nie kupil Kawhiego za Top15. Nawet jakby zaczal sezon na takim poziomie by do tego nie doszlo.

Za Top15 nie, ale za Top30, to już niewykluczone.

 

Ponawiam pytanie do Ciebie, bo Leszczur spekal, kto mialby mi zaoferowac lepsza oferte? Chocby teoretycznie.

January już sam się zgłosił ;] Nie wiem kto miałby, ale wiem, że można było zapytać i tylko o to chodzi. Może okazałoby się, że wybrałeś najlepszą dostępną ofertę, a może nie. Teraz to jest gdybologia.

 

Wrzucilem do II... ale chyba spodziewasz sie bardziej szczegolowej wersji niz planowalem ;-)

 

No właśnie jestem zupełnie rozczarowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Top15 nie, ale za Top30, to już niewykluczone.

Fajnie, ale jesli Kawhi bedzie gral na Top30 to wg mnie wyjde dobrze na wymianie, ktora klepnalem... to po co mam czekac na sezon? A jakos nikt nie wspomina o sytuacji gdy Kawhi zaczalby slabo... ani o sytuacji gdy Kanter zaczyna dobrze...

 

January już sam się zgłosił ;]

Z oferta, ktorej bym kijem nie dotknal ;-)

 

Nie wiem kto miałby, ale wiem, że można było zapytać i tylko o to chodzi. Może okazałoby się, że wybrałeś najlepszą dostępną ofertę, a może nie. Teraz to jest gdybologia.

Ach, o to chodzi... to dla jasnosci dodam, ze pytalem innych GMow... albo dostalem odmowe albo standardowe podraftowe reakcje typu "moze w sezonie nad czyms pomysle". Jak na tym mam opierac swoja strategie to dziekuje bardzo.

 

No właśnie jestem zupełnie rozczarowany :smile:

Zrobilem dokladna analize dla swojej ligi... takze bierz przyklad!

Jak chcesz byc dobrym komiszem powinienes zrobic to dla wlasnej dywizji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn wielu sie napalalo... ale moze nie w tej lidze? Drobiazgi kurde ;-)

Nikt ode mnie by nie kupil Kawhiego za Top15. Nawet jakby zaczal sezon na takim poziomie by do tego nie doszlo.

Aha, czyli w sytuacji gdy nie ma opcji na Top15, to nie ma innego wyjscia niz paczka Top80 i Top120. Postaram sie zapamietac :-)

 

Wg mnie trejdy to kwestia podazy i popytu. W 15-druzynowej lidze z 2 centrami wbrew pozorom malo druzyn ma centrow na sprzedaz. A nawet jak ktos ma to potrzebuje np PG, ktorego mu nie zaoferuje.

LOL. Popyt trzeba generowac! A z Kawhim powinno to byc tak proste jak odebranie lizaka dzieciakowi.

 

Pewnie, generalnie ludzie sie nie wymieniaja na poczatku sezonu bo chca zobaczyc co maja i dopiero dzialac. A ja nie cierpie takiego podejscia bo jeszcze w czasie draftu widze swoje potrzeby i nadwyzki. Po co mam czekac miesiac by sie dowiedziec, ze np grupa centrow bedzie miala mocne wysokie statsy i potrzebe w statsach niskich?

Skoro nie wiedziales w czasie draftu, to co tam jeden miesiac ;-)

 

 

Coraz bardziej te koncepcje sa oderwane od realiow lig fantasy...

Kiedy ostatnio "przebierales w ofertach"??? Bo ja chyba nigdy.

No i wlasnie Kawhi jest zawodnikiem ktory dalby Ci poznac smak przebierania.

 

Ach, bo wyniki juz znamy i to rozstrzygniete... nie ma mozliwosci bym wyzej cenil Kantera czy Garnka?

Mozesz, ale nie musiales sprzedawac Kawhiego, zeby ich kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.