Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę juz to od zakładania dzikiej poprawy od prawie każdego drugoroczniaka i spuszczanie do Top300 każdego zawodnika który skończył 30 lat.

LOL, bo to przeciez jedyna alternatywa i ktokolwiek tak wlasnie robi ;-P

 

BTW, my tu gadu gadu, a dzisiaj pierwsze mecze!

Jestem szczegolnie ciekawy Lakers czy to bedzie FBowa pustynia czy zrodlo wielu ciekawych ziutkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LOL, bo to przeciez jedyna alternatywa i ktokolwiek tak wlasnie robi ;-P

Jak zwykle wiLQ nie załapałeś delikatnej róznicy między opisem nastroju przyświecającego kleceniu projekcji a konkretnym rankingiem.

Duncana sami "wykańczaliśmy" od kilku sezonów. Nasha, Kidda i kilku innych też. Przy okazji czyniąc mega inwestycje w prospektów (tu juz nie bede sypał nazwiskami, zebys nie zboczył z torów logiki mojej argumentacji).

Łatwiej jest ulec pokusie nadziei na poprawę wyników prospekta niż zaakceptować nieunikniony spadek produkcji dziadygi.

Ale najlepsze jest to, ze w obu przypadkach zwykle przeszacowujemy. A zatem bezpieczniej jest zainwestować w dziada i cieszyć się, że nie spadł tak mocno jak się tego spodziewaliśmy niż być rozczarowanym, że Beasley (dobra - jedno nazwisko musze wrzucic) znowu nie dorasta do oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAL wszyscy będą stabilni...

Gasol wróci do formy, Nash utrzyma spadek, Farmar będzie kaleczył jak za dawnych lat, Blake będzie grał znów ponad swój przeciętny poziom (przynajmniej do czasu powrtu Kobasa), Young będzie pudłował 2/3 rzuty w czym przebić go będzie chciał Williams ;)))

 

Szkoda mi jedynie Jordana Hilla, który wg mnie ma warunki na spokojne DD na 55% FG z min 1 STl i ponad 1,5 BLK, a MDA dalej gra swoją szaloną koszykówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ano, jakby koniec kariery... wreszcie do czegos sie przyda Lakersom tych 3 PG w skladzie ;-)

Swoja droga, na dzien dobry dwoch contenderow mocno zawiodlo...

i o co chodzilo z tymi blokami w Pacers???? Nie za duzo ich tam kurde? ;-)

Ale przeciwko komu te bloki? Banda bawiących się młodziaków, które falami próbują robić wjazdy na kosz i nadziewaja sie raz po raz, bo nie ma komu oddać piłki.

Jak juz West blokuje 5 razy to cos musi byc powaznie nie w porządku z przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciwko komu te bloki? Banda bawiących się młodziaków, które falami próbują robić wjazdy na kosz i nadziewaja sie raz po raz, bo nie ma komu oddać piłki.

Tak czy inaczej sie liczy ;-)

 

Jak juz West blokuje 5 razy to cos musi byc powaznie nie w porządku z przeciwnikiem.

Znaczy sugerujesz, ze przeciwko Magic bedzie wiecej takich gier?

Spojrz jak krotka jest lista druzyn z 18+ blokami - http://bkref.com/tiny/GZEiW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znaczy sugerujesz, ze przeciwko Magic bedzie wiecej takich gier?

Sugeruję że przy takiej taktyce jak we wczorajszym meczu będa blokowani bardzo często.

 

Spojrz jak krotka jest lista druzyn z 18+ blokami - http://bkref.com/tiny/GZEiW

 

A co to zmienia? JSrednio druzyny sa blokowane po 4.5-5 razy. Druzyny fatalne - po 6-7 razy. Magic beda blizej tego drugiego przedziału - nawet jesli juz ani razu nie dostana wiecej niz 12 blokow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to zmienia? JSrednio druzyny sa blokowane po 4.5-5 razy. Druzyny fatalne - po 6-7 razy. Magic beda blizej tego drugiego przedziału - nawet jesli juz ani razu nie dostana wiecej niz 12 blokow.

Toz od poczatku mnie zaszokowala sama ich ilosc, wiec to jakby kluczowa roznica czy bedzie ich 18 czy 10 ;-)

 

Swoja droga, teatrzyk malej probki czas zaczac... DeAndre i Boozer najlepszymi graczami w lidze!

Rose jednym z najgorszych i na FAsy go! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Toz od poczatku mnie zaszokowala sama ich ilosc, wiec to jakby kluczowa roznica czy bedzie ich 18 czy 10 ;-)

Nie wiem czy kluczowa. Przeciez sam widzisz, ze 18 jest wynikiem ekstremalnym i raczej szybko sie nie powtorzy. Dziś jadą z Wolves. Jesli Love da nawet marne 3 bloki, to mozliwe, ze Magic pójdą na rekord wszechczasów ;-)

 

Swoja droga, teatrzyk malej probki czas zaczac... DeAndre i Boozer najlepszymi graczami w lidze!

Rose jednym z najgorszych i na FAsy go! ;-)

 

Sprzedawac poki mozna! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, teatrzyk malej probki czas zaczac... DeAndre i Boozer najlepszymi graczami w lidze!

To co, który po Boozer superstar się zgłasza ;)

 

Swoją drogą Rose'owi i Deng'owi niezbyt meczyk z Miami wyszedł. Oby dalej było lepiej (dla mnie szczególnie w przypadku Denga ^^ bo Boozer i Taj zagrali dobrze). Cieszy mnie też gra Lance'a, oby tak dalej i by Granger za szybko nie wrócił ;D

 

Jutro już solidna porcja 14 meczyków i będzie się działo. Jak dobrze, że sezon się zaczął. Nareszcie ^^

 

ps. chyba screenshota muszę walnąć lidze teraz - kto wie czy jeszcze na pierwszym miejscu będę kiedyś ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą Rose'owi i Deng'owi niezbyt meczyk z Miami wyszedł. Oby dalej było lepiej (dla mnie szczególnie w przypadku Denga ^^ bo Boozer i Taj zagrali dobrze).

Mnie ciekawi w sumie jak Noah sie czuje, bo zagrał ledwie 20 minut i niezbyt błysnął (poza pierwszą kwartą gdy zbierał to co Heat pudłowali).

 

Cieszy mnie też gra Lance'a, oby tak dalej i by Granger za szybko nie wrócił ;D

Nie wiem czy przypadkiem Granger (gdy juz w koncu wroci za 3, 4 czy 6 tygodni) nie bedzie wychodził z drugim składem. A póki co Lance ma wymiatać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego tym razem wybrał curling :grin:

 

Myślisz że biega ze szczotką czy puszcza czajniki? No chyba że sam jest czajnikiem.

BTW moje duo na C zaliczyło monster start ;) To jeszcze teraz dobiorę zaskakującego C z FA i będzie fajnie.

Ridnałer czy Ridnur jak kto woli mam nadzieję że też wykorzysta wolne miejsce na PG w MIL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślisz że biega ze szczotką czy puszcza czajniki? No chyba że sam jest czajnikiem.

BTW moje duo na C zaliczyło monster start ;) To jeszcze teraz dobiorę zaskakującego C z FA i będzie fajnie.[/size]

W tym tygodniu polecamy Vitora Faveraniego!

 

Ridnałer czy Ridnur jak kto woli mam nadzieję że też wykorzysta wolne miejsce na PG w MIL ;)[/size]

 

Popieram! Luke "I am your Father!" Ridnour ma grać! Q-rwa mać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.