Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

LOL. Popyt trzeba generowac! A z Kawhim powinno to byc tak proste jak odebranie lizaka dzieciakowi.

Dopoki nie podasz konkretnego przykladu kto mialby zaoferowac lepsza paczke ignoruje wszystkie docinki ;-) Tzn zawsze je ignoruje, ale dodatkowo wszystkie Twoje argumenty uwazam za wyssane z palca i oderwane od rzeczywistosci tej ligi.

 

Nie ma latwiejszego argumentu niz "mozna bylo klepnac lepszy trejd!". To zdanie jest zawsze prawdziwe!

Ale dopoki nie padnie godna uwagi alternatywa to byl ten lepszy trejd, tylko jeszcze tego nie widzisz... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopoki nie podasz konkretnego przykladu kto mialby zaoferowac lepsza paczke ignoruje wszystkie docinki ;-) Tzn zawsze je ignoruje, ale dodatkowo wszystkie Twoje argumenty uwazam za wyssane z palca i oderwane od rzeczywistosci tej ligi.

 

Nie ma latwiejszego argumentu niz "mozna bylo klepnac lepszy trejd!". To zdanie jest zawsze prawdziwe!

Ale dopoki nie padnie godna uwagi alternatywa to byl ten lepszy trejd, tylko jeszcze tego nie widzisz... :-)

Od Slawka mogles dostac Hibberta. Prosze. Moge dalej docinac, czy po podaniu przykladu zaczniesz zabawe w obalanie jego sensownosci i upieranie sie ze KG i Kanter to zajebista paczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi to fajny gracz na roto akurat, ale może Wilq potrzebował inne opcje? Garnett jest przydatny w fp points, w roto jego przydatność maleje, zwłaszcza w nets spodziewam się spadku stealów... ale Garnek jeszcze ogarnie sprawę. Key playerem tutaj jest jednak Kanter - gość dokona sporego upside'u, spodziewam się dorobku 15-7-1,5, z dwójki Favors-Kanter więcej się spodziewam jednak po turku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Slawka mogles dostac Hibberta. Prosze. Moge dalej docinac, czy po podaniu przykladu zaczniesz zabawe w obalanie jego sensownosci i upieranie sie ze KG i Kanter to zajebista paczka?

Przeciez wyraznie napisalem o lepszej paczce... a nie wiem jakim cudem Hibbert z Top70 jest lepszy niz [w Twojej opinii] Top80 + Top120. O gorszym dopasowaniu Hibberta [za duzo blokow] nie wspominajac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dzien nieobecnosci - 4 strony nowych postow ;)
ja wilka nie znam, nic mi nie wiadomo o jego przeszlosci, czekam az sprawdzi sie w boju.

Pisalem ze negatywna ocena mojego skladu nie miala wplytu na to co napisalem, jak widac nie wszyscy to doczytali, nie lubie takiego wrozenia z niczego. Tak z niczego, bo uwazam ze przed sezonem ciezko cokolwiek wytypowac, wiele naszych zakupow sie nie sprawdzi(oby nie moje ;) ), wielu graczy nie wpasuje sie w nowa druzyne tak jak zakladaja to na rotoworld czy gdziekolwiek indziej, a mecze pre season nijak maja sie do niedalekiej przyszlosci. Gram 3 rok w tej lidze i 3 rok ogólem. W pierwszym wygralem, w drugim bylem 3. , skazywanie mojej druzyny na porazke tylko mnie motywuje i z niecierpliwoscia czekam na start sezonu, zeby pokazac wszystkim jak bardzo sie mylili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key playerem tutaj jest jednak Kanter - gość dokona sporego upside'u

To na pewno i cala ocena trejdu zalezy wlasnie od niego. Jak widac mniej popularna jest wartosc Kantera od Kawhiego... chociaz rok temu sam Kawhi byl w podobnej sytuacji.

 

skazywanie mojej druzyny na porazke tylko mnie motywuje i z niecierpliwoscia czekam na start sezonu, zeby pokazac wszystkim jak bardzo sie mylili

To swoja droga, ale ja liczylem na cos zupelnie innego... o Twoj opis co sie stalo i reakcje na temat Twojej druzyny. Wszystko poszlo zgodnie z planem? Co nie poszlo? Co bys zrobil inaczej gdybys mogl? Moze byc "nic", ale to sie rzadko zdarza ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To na pewno i cala ocena trejdu zalezy wlasnie od niego. Jak widac mniej popularna jest wartosc Kantera od Kawhiego... chociaz rok temu sam Kawhi byl w podobnej sytuacji.

A skąd! Ich sytuacja nie była nawet podobna! Za sezon 2011/12 Kawhi był już w Top100 rankingu monstera. Kanter za zeszły sezon jest w Top250. Delikatna różnica - nieprawdaż?

Ba - wydaje mi sie ze jestem wręcz niepoprawnie wielkim optymistą widząc Kantera w Top120!

A dodajmy jeszcze do tego kontuzje (które podobno lubisz umieszczać w swoich prognozach) Enesa, fakt, że jeszcze do siebie nie doszedł po operacji i cała logika Twojej argumentacji wali się niczym domek z kart.

 

A jeszcze dwa słowa odnośnie Hibberta. Dopóki nie dajemy punktów ujemnych za overkill - nadmiar jakiejkolwiek statystyki nie jest żadnym problemem. Spieraliśmy się o to rok temu przez dobrą połowę sezonu, więc teraz też nie dojdziemy do porozumienia. Dlatego uwagę jakoby Hibbert nie był lepszym materiałem potraktuję jako dobry dowcip i zasłonę dymną przed naszym sobotnim draftem kiperka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokręcona Ferajna mistrz bulwersujących propsów. Stary naprawdę...

 

nawet nie mam oporów żeby taką żenadę upublicznić, niech się rookasy uczą jakich propozycji składać nie warto bo się traci prestiż:

 

Bynum+Boozer za Rose+Valanciunas ????????

 

Hehe. Złamas Bynum za złamasa Rose'a oraz sprawdzony weteran Boozer za nieopierzonego Valanciunasa.

Że też nie skoczyłeś na tę ofertę niczym jastrząb na gołębia... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibberta to by dostal w okamgnieniu, pewnie by jeszcze cos donegocjowal.

Niewykluczone, ze dostalby lepszego centra.

Ale teraz to juz nie ma co gdybac.

 

Nie analizowalem teamu wiLQa, on sam tez potrafi zaskoczyc od kompletnie niespodziewanej strony, wiec skoro twierdzi, ze mu taki deal pasuje - good for him :-)

W koncu nie mam monopolu na rozumienie potrzeb kazdego z rywali.

 

Jedno mnie tylko dziwi - dlaczego wiLQ tak boisz sie tych blokow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jedno mnie tylko dziwi - dlaczego wiLQ tak boisz sie tych blokow??

W konferencji poświęciliśmy na to długie tygodnie i za cholerę nie kumam. Może ma alergię?

Koncepcja ze sprzedażą nadwyżek jest oczywista, ale uczynić z pozbycia się konkretnej statystyki cel sam w sobie - nieomal bez względu na konsekwencje - jest czymś czego nie ogarniam swoim małym szczurzym móżdżkiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręcona Ferajna mistrz bulwersujących propsów. Stary naprawdę...

 

nawet nie mam oporów żeby taką żenadę upublicznić, niech się rookasy uczą jakich propozycji składać nie warto bo się traci prestiż:

 

Bynum+Boozer za Rose+Valanciunas ????????

A czytać to qrwa umiesz? Dałem taką ofertę z dopiskiem 'Może zainteresowany kimś u mnie byłbyś' i przekazaniem pałeczki w Twoją stronę. Wolałeś zacząć robić sobie jaja ze mnie? To spierdalaj. I nie, nie czuję się winny i przepraszać nie będę. Za nic. Za te słowa również, bo nie spodobał mi się ton tego posta i tyle w temacie.

 

Na szczęście są jeszcze osoby umiejące czytać notki w ofertach a nie oburzające się jak bachor, który dostał nie takiego jak chciał lizaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym po pijaku wcisnął accept to byś nie przyjął honorowo ? ; )

Wierz czy nie ale bym nie przyjął. Zresztą by się narobiło dodatkowo rabanu, że byłby block takiego trade'u.

 

ps. gdybym nie dał notki do tego trade'u i byś odpisał co odpisałeś - miałbym pretensje do siebie co najwyżej za głupotę. Jednak dałem notkę i sądziłem, że po prostu potraktujesz to jak luknięcie na mój skład, zobaczenie czy coś byś chciał i wstęp do negocjacji. Widać się przeliczyłem. Takie też podejście zraża mnie do występowania z propozycjami, bo co - mam od razu z grubej rury oferując best co mam dawać?

 

ps2. może i w teamie mam paru połamańców ale nawet taki połamany Westbrook rokuje nieźle. Bynum to już trochę więcej wiary, ale wciąż uważam, że Bynum w tym roku będzie grał i powoli te 13$ się zwróci, więcej - uważam, że to będzie jeden ze steali tego draftu. No chyba, że chłop dalej będzie grał w kręgle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.