Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio troche nadrabiam:

 

Pacific Rim - wpadl w moje rece przypadkiem - polecam wszystkim, ktorzy lubią coś luźnego z duzą iloscia efektów. Typooowe do wyrzygania kino hollywoodzkie, ale good fun generalnie mocne 6, a nawet 7 /10

 

Equalizer z Denzelem to dla mnie średniak - do kina bym nie poszedl ale w wolnej chwili wszedł całkiem spoko

 

Walk among thombstones to chcialoby sie rzec typowe kino z Neesonem z ostatnich lat - solidna 7/10

 

Maze Runner - wygladal mi na gniota, ale mial w sobie cos intrygujacego taka mocna 5 /10 

 

Predestenation czyli o podróżowaniu w czasie troche inaczej - paradoksalnie ciezko o spojny film z taka tematyka, tutaj nie skupiano sie prawie w ogole na 'efekcie motyla', ale podobalo mi sie, bo w koncu cos innego - solidne 6 moze 7 /10

 

Planeta Małp 2014 - nie jestem fanem tej serii... dla zabicia nudy czemu nie, ale ... 4/10

 

Teenage Ninja Turtles - ze wzgledu na sentyment i Megan Fox 6/10

 

Stonehearst Asylum -  jeden z bardziej podobajacych mi sie filmow ostanio... no i Kate Backinsale <3 mocne 7/10

 

This is where i leave you - komediowo/obyczajowe filmidło - przyjemnie sie ogladalo po stresujacym dniu, Generalnie jest duzy niedostatek takich filmow - odprężających, nie wymagających, ktore jednoczesnie nei są gniotami, dlatego 7-8/10

 

I Orgins - całkiem przyjemne filmidło, o trochę ambitniejszym klimacie dobre 7/10

 

BTW: Django był kozakiem, jeden z najlepszych filmow ostatnich lat, Help spoko, 12YS overrated, ale OK

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interstellar mógł być zrobiony lepiej, ale zdecydowanie też trzeba lubic scifi, aby przetrwać pomysł filmu.

 

Trochę bym wyciął z tego filmu pierdół i niby lekko na siłę Nolan chciał do Odysei się odnieść. Ale pytania odnoście tego czego nie wiemy a możemy sie domyslac i co jest tak naprawdę we wszechświecie mozliwe, we Wszechswiecie gdzie jestesmy niczym to własnie jeśli lubimy tego typu pytania i zastanowienia to jest to film dla nas.

 

Mnie osobiscie SciFi nie ujmuje jako gatunek, ale dobrze zrobiony film zawsze jest dla mnie gratką, a Hans zrobił rewelację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka świetna, fakt. Sam film mógł spokojnie być pół godziny krótszy bez żadnej szkody i łatwiej by było w kinie wysiedzieć. Spodziewałem się więcej super widoczków i efektów, także uważam, że można sobie odpuścić kino i obejrzeć w domu. Oczywiście warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Drop - czekałem na ten film, ze względu na obsadę i się nie zawiodłem. Tom Hardy pokazał, że jest aktorem z najwyższej półki. Gandolfini bez rewelacji. Cała historia całkiem fajna, nie dłuży się i ogląda się bardzo przyjemnie. Jak ktoś liczy na fajerwerki to się pewnie przeliczy, ale ja polecam. Kawał dobrego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandolfini to zawsze dobrze gra. rewelacji oczekiwać nie trzeba ale liczyć na grę z emocjami to tak. /no juz oczekiwać nie będziemy/

 Dlatego jest jednym z moich ulubionych aktorów. Zawsze trzyma poziom, nawet jak rola wydaje się nudna i zwyczajna. Połączenie z Tomem Hardym to był must watch dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysem ;) jeden z najlepszych filmów wojennych jakie widziałem. Scenariusz nie rodem z ulotki do akademii wojskowej nasranej patriotyzmem, tylko bryd smrod jakbys czytal pamietniki wojenne. Oczywiscie to nie film historyczny ale duzy plus

jeden z najlepszych wojennych?! serio Koelner? przecież to jest gniot na równi z niezniszczalnymi - gdzie też jest trochę gore i to ma niby pokazywać "prawdziwą wojnę"... ale poza tym to takie bzdury, że pod względem realizmu ten film jest na tej samej półce co 300. już czterej pancerni i pies byli chyba lepsi. przecież nawet ta scena z tygrysem jest niewiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z najlepszych wojennych?! serio Koelner? przecież to jest gniot na równi z niezniszczalnymi - gdzie też jest trochę gore i to ma niby pokazywać "prawdziwą wojnę"... ale poza tym to takie bzdury, że pod względem realizmu ten film jest na tej samej półce co 300. już czterej pancerni i pies byli chyba lepsi. przecież nawet ta scena z tygrysem jest niewiarygodna.

 

scena z tygrysem jest jak najbardziej wiarygodna. ostatnia scena zepsuła ten film. prawdziwa wojna polega na brudzie ,syfie, problemach psychicznych, pijaństwie i gwałtach a nie jak większości filmach na miłości, patriotyzmie, oddaniu, honorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.