Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po przeczytaniu wiesz co czytałeś? :tongue:

 

 

 

 

 

 

*oczywiście żartuje. Ale bardziej pisałem o przeciętnym człowieku, który w jakimś stopniu delektuje się czytaniem i nie odbywał kursów szybkiego czytania.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit jest spoko. Dupy nie urywa, ale jednak jak sie wywali tyle hajsu to zawsze coś fajnego wyjdzie.

 

Btw, nie wiem jak można przeczytać Hobbita w 5 godzin. Moja wersja ma coś koło 300 stron więc trzeba by nadupcać ponad 50/h. Not fukin doable.

60 dokładnie, very doable

 

 

bardziej mrocznej, w stylu władcy pierścieni a nie plastikowa ekranizacja dla młodzieży 

Jak wspomniał RaPPaR, to przecież baśń. Poza tym, po sukcesie władcy i informacji, że będą trzy części mogliście się spodziewać do kogo będzie skierowany. Nie miałem dużych oczekiwań co do fabuły i bawiłem się nieźle. Spodziewałem się, że efekty zrobią na mnie wrażenie i zrobiły duże. Zwłaszcza w intro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 dokładnie, very doable

 

 

Jak wspomniał RaPPaR, to przecież baśń. Poza tym, po sukcesie władcy i informacji, że będą trzy części mogliście się spodziewać do kogo będzie skierowany. Nie miałem dużych oczekiwań co do fabuły i bawiłem się nieźle. Spodziewałem się, że efekty zrobią na mnie wrażenie i zrobiły duże. Zwłaszcza w intro ;)

 

jeśli jest Baśń to chciałbym poczuć klimat. a dialogi i skupienie się na poszczególnych bohaterach powoduje taką papkę. nawet we Władcy Pierścieni dialogi i gra aktorska oddawały klimat (czasami były jakieś żart holiłudzkie ale dało się to zjeść).

 

oglądałem ostatni film z Denzelem Equalizer , przyjemne kino bez fajerwerków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Before I go to sleep - średniawa 5/10 na początku wydaje się fajny, im dalej w las tym gorzej.

A walk among the tombstones - 7/10 film z bardzo fajnym klimatem, co prawda fabularnie szału nie robi, ale jest bardzo fajnie nakręcony i oglądając go czułem się jakbym czytał dobrą książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frei Wille(2006) - niemiecki film o gwalcicielu, który wychodzi na wolność po prawie dziewięciu latach i próbuje żyć normalnie.

 

Polecam. Na początku czułem odrazę do głównego bohatera, która potem nieoczekiwanie przerodziła się we współczucie.

 

Momentami szokujący.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest Baśń to chciałbym poczuć klimat. a dialogi i skupienie się na poszczególnych bohaterach powoduje taką papkę. nawet we Władcy Pierścieni dialogi i gra aktorska oddawały klimat (czasami były jakieś żart holiłudzkie ale dało się to zjeść).

I dlatego właśnie Hobbit jest takim gniotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oglądałem ostatni film z Denzelem Equalizer , przyjemne kino bez fajerwerków. 

 

No co Ty - największe gówno jakie widziałem od lat. Te zwolnione akcje gdzie każda drzazga jest widoczna. Beznadziejna fabuła

 

A w ogóle pół filmu ciągnie się jak flaki z olejem i nie wiadomo o co biega po czym nagle z powodu pobicia następuje seria absurdów totalnych - ja to raczej odradzam każdemu bo to chyba najgorszy film na jakim byłem w kinie od 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty - największe gówno jakie widziałem od lat. Te zwolnione akcje gdzie każda drzazga jest widoczna. Beznadziejna fabuła

 

A w ogóle pół filmu ciągnie się jak flaki z olejem i nie wiadomo o co biega po czym nagle z powodu pobicia następuje seria absurdów totalnych - ja to raczej odradzam każdemu bo to chyba najgorszy film na jakim byłem w kinie od 5 lat

Według mnie ten film jest dobrym filmem i nie pierdol mi ze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Django - mocno się zawiodłem, ledwo 5,5/10 głównie za Waltza.Dużo nic nie wnoszących dłużyzn.

Inne filmy Tarantino lubisz? Jeśli tak, to dziwna ta ocena.

 

Dla mnie Django to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Idealnie trafia w mój gust i już chyba ze 4 razy oglądałem w całości na spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie podoba mi się zbytnio fakt zajmowania się przez QT w kolejnych filmach problemami społecznymi i historycznymi to jednak Django jak produkt rozrywkowy był przegenialny. ;)

 

Ja ostatnio obejrzałem kilka filmów, na które miałem chętkę od pewnego czasu:

 

The Help - bardzo miłe zaskoczenie, bo po 12 years a slave i Django właśnie miałem trochę przesyt kina o ucisku czarnych, ale okazało się że jeżeli obraz jest po prostu dobry to zawsze sprawi przyjemność - fajna rola murzynek i Emmy Stone, bardzo przyjemna muzyka i prosta, rzetelna, wiarygodna historia, która naprawdę mocno dotyka i wzbudza emocje;

 

Book Thief - szrot, szrot, szrot. Oddajcie mi 2 godziny z życia! 

 

Ida - nudny i przeceniany. Historia ciekawa, postacie tez, jednak technika reżyserska Pawlikowskiego działa na mnie usypiająco. Ale tragedia żydowska jest, więc może jakoś oskar się trafi.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.