Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Plac Zbawiciela jest mindfuckiem to... Sam nie wiem co..

Może nie tyle mindfuckiem,co na prawde skłania do refleksji,poważna rozkmina co do kredytów i rynków developerskich,czy warto się w to pakować,no i rola matki nadopiekuńczej też daje do myślenia.

 

Ogólnie jak wygląda wasze TOP 5 filmów?Mam straszne zaległości jeżeli chodzi o filmy i poszukuje ciekawych tytułów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ostatnio na TVP Kultura, "Wymyk". jak na polski film wywarł na mnie dobre wrażenie.

Ale ten film wisi na Więckiewiczu i bez niego byłby dość słaby . Zresztą Więckiewicz to rzadki przypadek w polskim kinie dobrego aktorstwa i byłby gwiazdą światową gdyby grał w angielsko lub francusko języcznych filmach a tak to po prostu ma pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten film wisi na Więckiewiczu i bez niego byłby dość słaby . Zresztą Więckiewicz to rzadki przypadek w polskim kinie dobrego aktorstwa i byłby gwiazdą światową gdyby grał w angielsko lub francusko języcznych filmach a tak to po prostu ma pecha.

 

Więckiewicz jest świetny i w ogóle, ale pisanie o tym, że ma pecha jest trochę jednak nie na miejscu bo jestem pewien, że w samej Polsce jest wielu (100?) aktorów czy profesjonalnych czy pół profesjonalnych, którzy są podobnie utalentowani i prezentują podobny poziom nie mieli tylko szczęścia być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. niestety, tak wygląda życie

 

anyway, bardzo lubię Więckiewicza i uważam, że jest bardzo dobry w tym co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten film wisi na Więckiewiczu i bez niego byłby dość słaby . Zresztą Więckiewicz to rzadki przypadek w polskim kinie dobrego aktorstwa i byłby gwiazdą światową gdyby grał w angielsko lub francusko języcznych filmach a tak to po prostu ma pecha.

 

Słaby byłby film czy Więckiewicz?

 

Dla mnie Więckiewicz tam nie gra żadnego wielkiego aktorstwa. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anyway, bardzo lubię Więckiewicza i uważam, że jest bardzo dobry w tym co robi

 

Przyjmuję do wiadomości, ja też lubię jego grę aktorską.

 

Ostatnio widziałem "Seks po dzieciach" i ze spokojnym sumieniem mogę go nie polecić. Owszem, jest kilka scen zabawnych, ale całość można ocenić na (trochę naciągane) 5/10. Gra aktorska bez fajerwerków, pomysł może i ok, ale raczej zrobiłbym na ten temat film poważny lub całkowicie głupią komedię. A tak wyszła ni to komedia, nie to film o życiu przez wielkie "CIU".

 

P.S. Polityczna poprawność również jest, może to kogoś zniechęci ;)

 

Edyta:

 

PS

Czy ktoś kojarzy bodajże pierwszą nakręconą parodię, która swego czasu na VHSie nosiła tytuł "UKF" ? Parodia Rambo i Indiany Jonesa?

 

Oglądane 100lat temu bawiło. A teraz? Musiałbym zobaczyć raz jeszcze :)

http://www.filmweb.pl/film/Ultrakr%C3%B3tkie-1989-31665

Edytowane przez Anyway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos oglądał Annie Hall z 1977?

Film Woddy Allena. Nie wiem jak wy, ale już zdecydowałem że Allena za bardzo nie lubię. Wiem, ze niby jest sup jeśli sie lubi jego postać, bo jest niekonwencjonalny, ale ja jestem przejedzony tym wszytskim. uwaza sie go za twórcę komediowego, który osadza wszytsko w realiach niemilego świata.

Tak czy siak - ile można słuchać nt Żydów i cały czas NY?

Nosz kurna - jakby robił ciagle ten sam film o tej samej tematyce z innymi ludźmi.

1977 to wczesny Woody, no chyba można okreslić to jako prime, kompletnie mnie nie zachwycił. Jego niekonwekcjonalizm jest słaby bo ja potrafię nawet bardziej zaśmiać się z rzeczywistosci niśli on w filmach. Jest irytujacy. Związek w którym tam był wcale nie emanuje chemia choć chyba próbuje nam wmówić, iż jest ...

eee nie chce mi sie pisać , nie zachwyca mnie i już !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annie Hall wymiata. Dialogi zwłaszcza są mistrzowskie, choć specyficzne i nie każdemu przypadną do gustu.

 

Nie widziałem wszystkich jego filmów, ale zasadniczo te nowsze mniej mi się podobają. Ale ogólnie jako filmy dla rozrywki są bardzo spoko. Gorzej ma sam Allen bo wiele związków z jego filmów jest na bazie jego realnych. Od kiedy się o tym dowiedziałem nie zazdroszczę człowiekowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.