Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Też dopiero obejrzełam w ostatni weekend bo ostatnio mam awersję do filmów nakręconych po 2000 roku. I film jest dobry ale nie nazwałbym go dobrym fhuj. 7/10 i tyle - muzyka spoko, wyścigi  spoko ale niedosyt mi pozostał po sposobie prowadzenia samego głównego wątku, jak i przedstawieniu postaci. Podobnież zakończenie

 

To może rozwiń z lekka men. 

Jak chciałeś prowadzić wątek? :)

wstyd. ale dopiero teraz przeczytałem "Blaszany bębenek" i obejrzałem film. podoba mi się ;]

 

 

ja lubisz południowe klimaty to Novecento ;)

Ty czytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może rozwiń z lekka men. 

Jak chciałeś prowadzić wątek? :smile:

 

Jakiś niedosyt pozostawił po mnie ten film. Skrajne postawy głównych bohaterów nie były poza kilkoma momentami widoczne, większość tej rywalizacji rozgrywała się w sferze mentalnej i jakoś nie przekonał mnie sposób prezencji tego konfliktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jeszcze nie widział "La Grande Bellezza" (po polsku - Wielkie Piękno) to niech czym prędzej to zrobi. kawał świetnego kina, piękne obrazki, kilka ładnych myśli i film mówi naprawdę o czymś nie udaje jak większość dzisiejszych produkcji

 

nawet jak komuś nie odpowiada opowieść to ze względów estetycznych ten film nie może się nie podobać, zdjęcia + muzyka na najwyższym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"The Homesman" - świetny western demitologizujący (o w morde jakie trudne słowo! :P ) Dziki Zachód. Tommy Lee Jones powtarza nieco koncepcje z "The Missing" w ktorym zagrał w 2007 roku, ale to nie przeszkadza i dla fanów gatunku naprawdę warto. 8/10

 

"Fury" - jednej z najlepszych od dawna filmów anty-wojennych. Czytałem opinie, że męczy psychicznie i trudno się z nią nie zgodzić. W pewnm momencie trochę za bardzo "zabili go i uciekł", ale kilka słabszych scen jest rekompensowanych perełkami, takimi jak np. pojedynek z niemiecką "panterą". Też 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem parę nowości.

Transcendencja całkiem niezły film, choć co prawda nieco spłycony, ale lekko naciąganą siódemeczkę dam.

Lucy, podobna tematyka do wyżej wymienionej transcendencji, film nastawiony bardziej na akcję jak to w stylu Luca Bessona, ale bez zbędnej sztampy. Co ciekawe w obu filmach Morgan Freeman w bardzo podobnych rolach. Chyba prowadzenie programu w Discovery Channel wpłynął dojść monotonnie na jego wizerunek :)

Sex taśma - boże uchowaj... nie oglądać. Odmóżdżacz, ale kompletnie nieśmieszny, raczej ten z typu żenujący. Na dodatek film chyba w całości zrealizowany z funduszów Apple'a -reklama na reklamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bbyłem na "Służbach". Dobry, podobał mi się, ale... byłby z tego lepszy serial. Tutaj za szybko się momentami wszystko dzieje.

Znam ludzi którzy się tym zajmują powiedzmy zawowodo i wg nich ten film raczej pokazuje jakieś rozgrywki polityczne niż realną pracę służb ale zgodzę się że tam jest wybitne aktorstwo ale temat jest czasem tak bez sensu zagęszczony że wystarczy się na chwilę się zagadać i ma się 15minutowy fragment którego człowiek nie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysem ;) jeden z najlepszych filmów wojennych jakie widziałem. Scenariusz nie rodem z ulotki do akademii wojskowej nasranej patriotyzmem, tylko bryd smrod jakbys czytal pamietniki wojenne. Oczywiscie to nie film historyczny ale duzy plus

 

No właśnie jedni piszą "tygrysem", inni "panterą" więc już sam głupieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna scena, lecz z prawdo historyczno niewiele ma wspólnego(tactics wombatcombatSS). Chodzi mi o to że tygrys nie chciałby skracać dystansu z alianckimi M4, na dużym dystansie był dużo groźniejszy ze względu na świetną 88ke. Anyway ide do kina ;) kurewsko dobrze to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna scena, lecz z prawdo historyczno niewiele ma wspólnego(tactics wombatcombatSS). Chodzi mi o to że tygrys nie chciałby skracać dystansu z alianckimi M4, na dużym dystansie był dużo groźniejszy ze względu na świetną 88ke. Anyway ide do kina ;) kurewsko dobrze to wygląda

 

 

dlatego zobacz film! akurat jest to świetnie pokazane. moja żona w kinie "ten czołg niemiecki był naprawdę taki mocny?" a ja "tak,ale miał słaby tył".

i dalej zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.