Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że wszystko leży w potencjale u mnie, o ile Love i Wallace to sprawdzone firmy, to Iggy w Den, drugi sezon Klaya, Rivers, Marshall, White(Bardzo go lubię), dodatkowo Stiemsma w Min, wszyscy mogą zaskoczyć na co liczę :] No, i żeby Al był zdrowy bo do tego też troszkę bojaźliwie podchodzę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna sprawa, kto mi wytlumaczy pobieranie gosci z FA? z tego co widze trzeba ustawiac cene i czekac 3dni ! czy ktos nie zechce jej podbic. Uwazam ze jest to troche glupie, o ile licytacja ma sens w przypadku graczy ktorzy zostali dopiero co zwolnieni z innej ekipy, o tyle jesli chodzi o graczy z listy, ktorzy leza tam juz jakis czas, jest bezcelowa. Promuje to tylko graczy ktorzy wejda na yahoo raz na tydzien, widza gracza i sobie podbijaja. Podam przyklad, w zeszlym roku nagle wyskakuje taki Lin, zaraz po pierwszym meczu chce go dodac do swojej druzyny, ale nie moge bo jest licytacja. Regula kto pierwszy ten lepszy ma tu lepsze zastosowanie, Ci ktorzy beda aktywni, maja szanse wylowic lepszych graczy z FA, natomiast Ci ktorzy wchodza rzadko, beda duzo tracic.

Mam nadzieje ze wyjasnilem to dosyc jasno i licze ze ktos mi to wytlumaczy ;)

 

#edit

Qas, smieszny z Ciebie czlowiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj po drafcie wszyscy niewydraftowani trafiają na waiver.

 

po kilku dniach wszyscy będą FA.

 

a jak ktoś kogoś wywali to ten staje się waiverem na kilka dni i można go zalicytować, jeśli nikt tego nie zrobi to po kilku dniach staje się FA.

 

już bardziej prościej nie umiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu GMow ze wschodniej konferencji przeglada ten watek, wyciaga wnioski i czy nasze pensje beda podobne... ;-)

 

Dalambert+Brook za Nelson+Taj

niby moi kosztowali jakies 25, a Slawka ponizej 10, ale z moich nie bylem zadowolony (Brooka tylko podbijalem bo byl za tani, a nikt sie nie skusil !), a Nelson i Taj to steale, więc zobaczymy co wyjdzie.

Klasyczny Slawek, kurz z draftu nie odpadl, ale sensowny trejd za potrzebami juz jest na stole...

BTW, ile trwala licytacja? 3 godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet ciut dłużej niż 3h...

 

mi się nie podoba moja ekipa, panikowałem jak musiałem za Hibberta rzucić 34 a potem ktoś Georgea sieknął za 47...

 

no cóż, jedyne pocieszenie że patrzę na inne ekipy i sporo nieporozumień widzę, górna połówka wciąż w zasięgu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wrażenia po aukcji u pozostałych debiutantów?

 

 

Wrażenia jak najbardziej pozytywne i bardzo się ciesze,że zagłosowąłem na tą formę draftu, bo faktycznie okazało sie mega ciekawie..

Gorzej co do samych rezultatów, bo tu juz jestem znacznie mniej optymistycznie nastawiony ;)

 

A skład mimo dobrej zabawy wyszeł mi słaby fc*** :

 

Melo 47$

Paulina 39$

Krystyna Bosz 29$- zjeba totalna

Jrue Hliday 18$

Eric Gordon 23$

Shawn Marion 5$

Meyers Leonard 2$

D.J. Augustin 2$

Omer Asik 6$

Brandon Roy 3$

Raymond Felton 17$

Hedo 3$

Rodney Stuckey 5$

 

Ogólnie mma dziwne wrażenie,że gdyby niejaki QAS nie podbijał 70% moich celów, to draft wyszedłby mi znacznie lepiej ;)

Edytowane przez Tyrion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche chyba nie do konca wiedziales sam kiedy powiedziec nie, bo o Bosha sam sie staralem, a ciagle dawales wiecej i wiecej, a teraz z tego "zjeba totalna" widze ze chyba zalujesz.

jak cos jestem otwarty na propozycje w sprawie Bosha, zobacz moj sklad i powiedz czy kogos nie chcesz, mozna tez zrobic jakas wymiane 2:2 nie koniecznie 1:1

 

ale Gordon dosyc tanio jesli sie nie polamie szybko i moze byc staelem, ale jak to z tymi graczami po kontuzjach typu Bogut, Curry, Zach czy Gordon - zdrowi sa warci 2 albo i 3x tyle za ile poszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serge Ibaka 45 $

LaMarcus Aldridge 46 $

John Wall 24 $

Marcus Thornton 22 $

Monta Ellis 30 $

Jeff Teague 15 $

Emeka Okafor 4 $

Kendrick Perkins 3 $

Rashard Lewis 2 $

Marvan Williams 2 $

Alxsey Shved 1 $

MarShonn Brooks 1 $

Tyler Zeller 2 $

 

Czekam na jakieś ciekawe propozycje. Wszyscy gracze są na wymianę, moża poza Ellisem - za niego trzeba będzie złożyć naprawde niezłą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nic raczej nie skleimy, watpie bys oddal swoje dwie wieze, chyba ze interesuje Cie moze Lee? ale to i tak bedzie ciezko

przegladam wszystkie sklady i ciezko cos wymyslic :P zwlaszcza jesli sezon sie jeszcze nie rozpoczal. W kazdym razie jedna oferta tam do kogos poszla, licze ze niedlugo odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.