Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

vanessa moze i fajna ale od poczaku bylo wiadomo, ze to charakterna kobitka

wiadomo jak traktowala obsluge w domu, nie byla lubiana wsrod zon jeziorowcow

sporo przeszla ale tez pokazala chocby w okresie procesu o domniemany gwalt jak mocna psychicznie jest

ostatnio jej sie troche przytylo, wiec nie dziwie sie, ze kobe poszedl na bok

 

masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żona Booza dzielnei czekała :D :twisted:

no proszę, o Boozerze nic nie wiedziałem

el ,mógłbyś coś więcej napisać?

Ale tutaj żadnych sensacji niema, w zeszłe lato jego zona oznajmiła( co właśnie ciekawe po podpisaniu nowego kontraktu przez Booza z Bulls :) ) że jej się znudziło przebywanie z Carlosem, że woli na swojej tłustej dupie siedzieć w Miami i nie chce się jej marznąć w SLC czy Chicago, no i to by było na tyle fakt to tylko plotki ale z tego co pisali to na zołzę wyglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El, fakt, z Boozem coś takiego było dlatego nie za bardzo zależało mu na pozostaniu w SLC. Wybrał Bulls, bo liczył, że to jednak coś większego dla jego "łajf" niż Acron, SLC czy Cleveland, gdzie się dotychczas obracali. Ale żona stwierdziła, że dość tego touru po całym USA i chciała by poszedł za mniejszy hajs albo do Magic albo Heat byle na Florydę. Tylko jest tam pewien feler, który każe mi inaczej na nią spojrzeć: wydaje mi się, że jeszcze w czasie gry w Jazz Carlos w przypływie szczerości wygadał się w wywiadzie radiowym, iż ma bardzo chorego syna, który musi mieszkać w klimacie ciepłym i morskim (coś a la mukoviscydoza, tyle, że nie śmiertelne a przewlekłe). Stąd też, zauważ, Missis Boozer nigdy nie zawitała do SLC, w przeciwieństwie nawet do Okurowej czy Kirilenkowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktokolwiek może lubic Kobiego po tym co ten cymbał odpierdala? Współczuje jego fanom.

 

vanessa moze i fajna ale od poczaku bylo wiadomo, ze to charakterna kobitka

wiadomo jak traktowala obsluge w domu, nie byla lubiana wsrod zon jeziorowcow

sporo przeszla ale tez pokazala chocby w okresie procesu o domniemany gwalt jak mocna psychicznie jest

ostatnio jej sie troche przytylo, wiec nie dziwie sie, ze kobe poszedl na bok

 

NO COMMENT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktokolwiek może lubic Kobiego po tym co ten cymbał odpierdala? Współczuje jego fanom.

 

a co takiego odpierdala czego nie odpierdala większość na jego miejscu ? ja tam współczuję ludziom, którzy podchodzą do życia prywatnego gwiazd w taki sposób jak ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, nagle sie okazalo ze to forum mnichow :D

 

kobe nigdy nie byl moim ulubiencem, imho buc tak samo jak lebron czy garnett, ale i tak zasluguje na szacunek iles razy bardziej od bronka

 

ostatnio jej sie troche przytylo, wiec nie dziwie sie, ze kobe poszedl na bok

a co do tego to ja tez sie nie dziwie. moze mnie jej zdjecia i plotki o niej myla, ale jakos nie oczekuje ze zwiazal sie z nia ze wzgledu na zajebisty charakter, wiedze i inteligencje, wiec tyjac stracilaby swoj jedyny atut. ciekawe czy ona by zostala jakby zbankrutowal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w ogóle nie bardzo rozumiem skąd na forum koszykarskim gdzie siłą rzeczy piszą właściwie sami faceci rozwijają się tego typu dyskusje w innym tonie niż żartobliwy, właśnie z dodanymi zdjęciami i złośliwymi komentarzami :? wpisy takie jak Maćka o lubieniu czy nie lubieniu to w ogóle się nadają na forum dla 12-letnich fanek i przeciwniczek jakiegoś justina bibera czy kogoś takiego, a nie na forum koszykarskim gdzie piszą faceci, nawet ci 12-letni.

 

Jeżeli już się włączyłem w tą głupią dyskusję to powiedziałbym tylko, że bawi mnie tu jakieś zajmowanie stanowiska i pisanie jaki to Kobe jest zły, albo jaka to Vanessa jest chciwą suką. Kobe wiedział co robi żeniąc się bez podpisywania jakiejś umowy przedmałżeńskiej, tak samo jak wiedział później co robi jak zaliczał kolejne panny. Robił to samo co robili Magic, Jordan, Shaq czy to samo co robi zdecydowana większość zawodników, u których to niekoniecznie wyszło jeszcze na jaw jak u tych wyżej wymienionych. Jak ktoś myśli, że Bryant jest tu w mniejszości to pozostaje mu pogratulować naiwności. Nie żałuję też Vanessy no bo sorki czy ona czy inna z żon tych gwiazdorów naprawdę wierzy, że ci mężowie im dochowają wierności ? bez jaj, dodatkowo żona Bryanta poczekała sobie aż stuknie 10 lat małżeństwa co w californii oznacza jakieś dodatkowe korzyści. Nie mówiąc już o całej kasie jaką zgarnie za to, że była panią Bryant przez 10 lat. Niech sobie robią co chcą, ich życie, ilość zaliczanych na boku panienek nie przekłada się z tego co wiem na gorszą formę na parkiecie więc lata mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po cp3 wszystko sie zjebalo i trzeba czekac by cos ogarnac wiekszego.

 

murphy fajny ruch, nawet bardzo tylko czekam jeszcze na kogos kto zastapi odoma przynajmniej...

Kirilenko :?: Chce tylko 9mln/y :mrgreen: i gada podobno z Kings (Jazz go nie wezmą już chyba...) :roll:

Kiedys chyba był laczony z Lakers przy wymianie za Boozera (dawne dzieje) ale nie dziekuje, mamy Peace'a w druzynie :wink:

 

Tylko jeśli założyć, że Bynum i Gasol dostaną co mecz +30 minut, to potrzebujemy na ławkę dwóch gości na kwadrans.

 

Także jako takiego zastępcy Odoma bym się nie spodziewał. Na razie widać głównie doraźne ruchy, Mitch trzyma amunicję na grubszy deal, co oznacza, że musimy się ratować opcjami krótkoterminowymi i ryzykownymi. Dlatego nawet dałbym szansę temu Davisowi (ponoć to jednak nie 8, a 4 tygodnie przerwy go czekają), tylko że Knicks chyba go bardziej chcą, poza tym mamy już 15 graczy w składzie i ktoś musiałby polecieć.

potrzebujemy potrzebujemy, tylko te ruchy bylyby swietne imo gdyby byl ciagle odom - idealne uzupelnienie skladu pod koszem, a tak to ciagle czuje niedosyt, ze to za malo. Ale zobaczymy co pokaze Bynum i co pokaze rynek transferowy.

 

Co do Arena to w sumie juz mi wszystko jedno, bierzmy go jak bylaby opcja, a noz moze cos z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli TPE? Wydaje mi się, że miało być przedłużone tylko do 16., ale może mnie coś ominęło.

 

bb2

 

Fisher, Blake, Morris, Kobe, Goudelock, Kapono, Artest, Ebanks, Barnes, Walton, Gasol, Bynum, Murphy, Mcroberts, Caracter - 15 pod kontraktami. ktoś musi polecieć, żeby przyjść mógł ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.