Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

troche tego nie czaje

po 1 stern "zalatwil" im juz praktycznie sezon, nie wiem po co mieliby wchodzic po raz 3 do tej samej rzeki, tym bardziej, ze po ofercie clippers, widac, ze stern upadl na glowe

 

po 2 kupchak z 1 strony mowi, ze bynum i gasol nie beda juz w zadne transfery mieszani

 

by kilka minut pozniej powiedziec, ze zespol szuka wielkich nazwisk i wciaz pracuja nad kilkoma opcjami

 

gasol dodaje, ze wie iz druzyna szuka wymian, ze trade odoma to tylko poczatek, i ze on wie, iz w kazdym momencie la moze opuscic

 

wiem, ze nic nie wiem. i nawet magic johnson przyznal, ze juz nic nie wie.

 

 

fajnie, ze nie tylko transfery cp3 nie dochodza do skutku, bo dzieki temu zyskalismy josha mcrobertsa. to naprawde fajny grajek z papierami i cieeszy mnie, ze juz na dzien dobry przez zawieszenie bynuma dostanie s5 spot.

 

barnes,kapono i mcroberts zarobia tyle co walton.

 

a odom przyznal, ze spodziewal sie transferu i poprosil sam o trade po fiasku cp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake zacznie trafiać, Bynum się nie połamie, Gasol nie wymięknie, Walton przypomni sobie o swoim IQ w ataku, Metta przypomni sobie jak bronić, Fish trafi tylko trójki tylko w ostatniej minucie, młodzi zaczną gać, a Bryant zacznie się dzielić

 

i będzie dobrze!

 

.... hmm jaki to był adres żeby wysłać list do Mikołaja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w nich wierze.

w zeszlym sezonie naprawde mielismy pod gorke

a to bynum wypadal a to gasol czy odom

pozniej barnes

itd

 

teraz sytuacja wyglada pod tym wzgledem duzo lepiej

choc stracilismy odoma, o mysle, ze lawka jako calosc powinna zyskac. ebanks (podobno swietnie gra na treningach) powinien wywalczyc minuty w rotacji, jest kapono, sa dwaj rookies na pg

 

oczywiscie ciezko by ci rookies czy ebanks z miejsca robili roznice w playoffs ale nie jest zle

 

zobaczymy co mitch wykoluje. chcialbym, by trzonu skladu juz nie ruszal.

 

dla world peace'a to sezon prawdy, moze przypomni sobie jak grac poza trojkatami, choc ja mam wrazenie, ze po mistrzostwie stracil motywacje i szczerze mowiac mam przeczucie, ze ebanks z barnesem ukradna mu sporo minut

 

za tpe sashy chyba nic ciekawego nie znajda, modlmy sie o wyjebanie waltona. za rok, w wakacje bedzie juz wymienialny. prawdopodobnie podpisza jeszcze pod kosz roya murphy'ego, korego kiedys tak bardzo chcielismy.

 

generalnie podoba mi sie nasz 2nd unit, jezeli chodzi o

ilosc X talent/kasa

nie wliczajac oczywiscie waltona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jak prezentuje sie na treningach Morris? brown powinien sie nie jebac i dac mu od poczatku sezonu sporo minut na pg i wchodzic czasem za Kobe a napewno to zaprocentuje. podaje (swietnie to robi) lepiej niz fisher, umie punktowac spod kosza i poldystansu, niezle mija, wspolpracuje dobrze z wysokimi, do tego sam tez jest wysoki i w miare atletyczny jak popatrzylem. do tego dlugie lapy. niech podpatruje Kobe i sie uczy

slaby za trzy ale Ariza czy Brown tez tacy byli a po jakims czasie u nas mozna powiedziec ze sa conajmniej solidni zza linii. rzut ulozony ma niezle wiec pozostaje kwesta treningu

Porownuja go do Andre Millera i jesli kiedys osiagnalby nawet troche nizszy poziom to bedzie wystarczajace na pierwszego pg w Lakers.

mozna porownywac go do Critta?

 

Goudelock to bedzie drugi Fisher tak mi sie widzi

 

i mysle ze gdyby nie oddali Lamara z czystym sumieniem mozna wtedy oddac Gasola i Bynuma za Howarda plus Nelsona zamiast Turka sprobowac wyciagnac...Howard Odom McRoberts Caracter plus moze Murphy ekstra. lub podpisujac McRobertsa bez wymian mozna dac z czystym sercem minuty na sf Odomowi i tez biedy by nie bylo. ale mleko juz sie wylalo niestety. Odom i jego wartosc zostaly srednio wykorzystane. ciezko mi sobie wyobrazic ze przychodzi do nas ktos mocny w tym offseason

 

na poczatku sezonu beda problemy pod koszem i nie zdziwie sie jesli Thomas zostanie w skladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem Cie o niego spytac... na filmikach na yt wydawal sie w miare atletyczny hmmm trudno.

 

kogo byc wystawil jako s5 pg w lakers? fish blake morris?

 

chcialbym JR jesli wroci z chin, niestety nie mamy za co. chociaz TPE za sashe by wystarczylo - tylko musialby teraz wrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra marzenia o CP3 zakończone więc czas na powrót do rzeczywistości

 

podoba mi się to podpisanie McRobertsa za taką kasę, zarobi mniej w dwa lata niż Kwame w rok :) brakuje mi w tej drużynie jednak jeszcze na ławce ciągle jakiegoś prawdziwego 7-footera, jakiegoś pionka nawet, który jak mamy Pau i Bynuma może praktycznie w ogóle nie grać, ale przy okazji foul trouble czy czegoś poważniejszego mieć na wszelki wypadek te centymetry nawet kogoś w typie Mbengi.

 

Co do rozgrywającego jak zostajemy z tym co mamy to jak dla mnie nie ma wątpliwości Blake dostaje blisko 30minut i koniec. Fishera starałbym się ograniczyć do kilkunastu minut na mecz i to dzielonych między pozycjami PG/SG.

 

Ten sezon jest tak trudny do przewidzenia, że nawet nie chce mi się wyrokować gdzie go skończymy. Zakładając, że Kobe i Pau nie obniżą poziomu to x-factorem jest oczywiście Bynum. Nie ma Phila, nie ma Lamara więc dostanie wreszcie tyle czasu i okazji do wykazania się ile będzie chciał i potrzebował. Jak się jednak znowu połamie to nie tylko potwierdzi opinie o sobie jakie wiele osób w tej chwili powtarza, ale praktycznie pogrzebie szanse Lakers w tym sezonie (nie mówiąc już o jakiejś przyszłości )bo przy tak napiętym grafiku Gasol by nam pewnie zszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze salary jest obecnie na poziomie 86 baniek (wlaczajac josha i rookies)

miami dobre 10 baniek mniej, tak btw

 

ida chude lata?

myslicie, ze decyzje mitcha nie maja podloza finansowego?

 

ciezko bedzie przy tym kontrakcie kb obudowac go za rok, czy 2

 

dziwi mnie, ze nie wykorzysuja amnestii ale moze wciaz czekaja na to, jak bedzie gral metta?

luke powinien poleciec, tym bardziej, ze nie ma phila i nie musi byc kierowca. to w sumie 11,5 baniek oszczednosci. chyba, ze mitch cos wie, czego my nie wiemy i czeka, az schodzacy kontrakt luke'a za rok zyska podwojnie na wartosci, bo pod nowym cba i podatkiem, kluby bardzo beda chcialy obnizyc koszty

 

z 2 strony z sashy nic nie udalo sie ugrac...

 

zatem co? albo kobe zacznie grac na miare swojego kontraktu (i bynum oraz pau)

albo jestesmy w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.