Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Murphy jest beznadziejny a był mocarnie przeceniony i w Indianie wiedza o tym dobrze jak nikt inny, koles który zgarnia łatwe piłki pod swoją obręczą i najchętniej stoi za łukiem w ataku, totalne dno po prostu

gość zbierał po 10-11 samych łatwych piłek pod swoją obręczą ?

 

Murphy to dobry ruch, podpisany pewnie za minimum na jeden rok co mają do stracenia ? a do zyskania sporo to jest kolejny ruch mający na celu poprawę spacingu i utrudnienie rywalom skupienia się na Bynumie/Gasolu

 

czyli to jest nasz 15 zawodnik więc zespół najprawdopodobniej będzie wyglądał tak:

Bynum/Caracter

Gasol/McRoberts/Murphy

Barnes/MWP/Ebanks/Walton

Bryant/Kapono/Goudelock

Fisher/Blake/Morris

 

na wykorzystanie TPE z wymiany Lamara nie ma co liczyć, Mitch będzie czekał z tym na wypadek ewentualnej wymiany za Dwighta więc teraz tego nie ruszy. Caracter po tej kontuzji raczej przydatny specjalnie już w ogóle nie będzie w tym roku, przy jego skłonnościach do tycia taka kontuzja go praktycznie eliminuje z rotacji także na ławce pod koszem będziemy mieli Murphy'ego i McRobertsa i pewnie jako PF czasu sporo zobaczy MWP.

 

Jeżeli chodzi o pozycję rozgrywającego to cóż jest jak jest i zmiany bym się tu nie spodziewał mimo, że Davis czy Arenas są do wzięcia i zainteresowani grą w Lakers to nie sądzę by Lakers byli zainteresowani nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki sezon przed Lakers. Kolejny cierń w postaci rozwodu Kobego. Najpierw nieudany trejd, skutkujący skopaniem atmosfery. Później oddanie Odoma za darmo, nowy, podejrzany trener i sezon z widmem wyczekiwania na wielką wymianę. Niezły pakunek przeszkód. Nie widzę ich w tym roku, prędzej jakieś mocne uderzenie w następny sezonie, gdy poukładają sprawy klubowe i osobiste i zrobią w końcu ten wielki deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest ma pełnić rolę 6-th mana czyli Barnes startuje, chociaż ja się szczerze mówiąc zastanowiłbym nad wstawieniem do pierwszej piątki Kapono, jego braki w defensywie najlepiej maskowane będą jednak kiedy będzie grywał razem z Bynumem/Gasolem podobnie w ataku najwięcej czystych pozycji będzie miał z tymi dwoma i Kobe, a nie wchodząc z ławki, ale to raczej miejsca nie będzie miało i będzie pełnił rolę zmiennika dla Bryanta.

to ja bardziej myślałem o Ebanksie, który jest ponoć jedną z jaśniejszych postaci campu i chyba jedyną szansą na poprawę atletyzmu i defensywy na obwodzie. Kapono i Fisher w s5 to jednak o jedną dziurę w obronie za dużo.

 

Kiedyś dałbym się pociąć za taki deal. Dziś mnie to niestety nie rusza:/

kiedyś za minimum dla weteranów to moglibyśmy mieć najwyżej jego prawą nogę ;]

 

murhy i mcroberts to bardziej opcje uzupelnienia skladu mistrzowskiego niz powazne wzmocnienia pod stracie odoma...

poki co zaden ruch ktory robilby znaczaca roznice nie zostal wykonany i dopoki inna gwiazda nie bedzie chciala byc wtrejdowana lub dopoki sezon troche nie potrwa mysle ze nie ma co myslec o sprowadzeniu kogos lepszego i raczej wypadaloby przygotowac sie na to co mamy.

 

po cp3 wszystko sie zjebalo i trzeba czekac by cos ogarnac wiekszego.

 

murphy fajny ruch, nawet bardzo tylko czekam jeszcze na kogos kto zastapi odoma przynajmniej...

 

btw. davis juz jest out 8 - 10 weeks (znow kontuzja plecow) wiec ogolnie nie sadze by byl przydatny w tym sezonie, skoro znow sie polamal...a szkoda bo liczylem na niego ze moze zagrac na przyzwoitym poziomie ale ten fakt mnie zniecheca...

Tylko jeśli założyć, że Bynum i Gasol dostaną co mecz +30 minut, to potrzebujemy na ławkę dwóch gości na kwadrans.

 

Także jako takiego zastępcy Odoma bym się nie spodziewał. Na razie widać głównie doraźne ruchy, Mitch trzyma amunicję na grubszy deal, co oznacza, że musimy się ratować opcjami krótkoterminowymi i ryzykownymi. Dlatego nawet dałbym szansę temu Davisowi (ponoć to jednak nie 8, a 4 tygodnie przerwy go czekają), tylko że Knicks chyba go bardziej chcą, poza tym mamy już 15 graczy w składzie i ktoś musiałby polecieć.

 

Murphy jest beznadziejny a był mocarnie przeceniony i w Indianie wiedza o tym dobrze jak nikt inny, koles który zgarnia łatwe piłki pod swoją obręczą i najchętniej stoi za łukiem w ataku, totalne dno po prostu

facet miał sezony na poziomie 15-10, w karierze trafia 39% trójek, to się z kosmosu nie wzięło.

 

pytanie jak jest z jego zdrowiem i czy jest w stanie wrócić do porównywalnej formy co przed kontuzją. jeśli tak to absolutny steal. jeśli nie to cóż, może przynajmniej będzie w stanie dać 10 minut solidnej zmiany.

 

przestali grac picki z kilku powodow:

1. glownie dlatego, ze wtedy pau byl centrem, odom rozciagal gre i to przynosilo efekty, bylo wiecej miejsca

z bynumem i ceglujacym artestem juz nie bylo to taki latwe

 

2.problemem bylo tez to, ze i pau i kb mieli regres w vs mavs czy hornets ich picki przynosily wiecej szkody niz pozytku. kobe wkozlowywal sobie pilke w nogi, gasol ja tracil... itd

 

 

nie zdziwilbym sie gdyby messina nie podrzucil brownowi pomyslu z graniem na 2 wysokie zaslony wysokich (barnes i kobe w rogach) steve blake jako pg, to b. czesto gra sie w europie

 

 

generalnie wiaze z nowym coachem i taktyka spore nadzieje, bo odnosilem wrazenie, ze trojkaty bardzo czesto nie ulatwialy nam gry majac 2ftooterow i pudlujacego rona/mette

 

no i kobe podobno cofnal zegar w nogach

sam się ostatnio zastanawiałem nad tymi pickami i nadal nie rozumiem, czemu tak rzadko korzystaliśmy z tej opcji w ostatnich latach. zwłaszcza, kiedy egzekucja trójkątów siadała. spacing to nie jest wystarczające wytłumaczenie, bo jeśli go brakuje to triangle też siada.

 

polecam obejrzeć choćby ten filmik

 

 

Jeśli chodzi o dwie wysokie zasłony, to zdecydowanie tak, taką zagrywką przecież Mavs wygrali finały i z naszym zestawieniem jak najbardziej oczekiwałbym tego rozwiązania, zwłaszcza, że pozyskaliśmy dwóch wysokich z rzutem. tyle że piłkę dałbym w ręce Bryantowi, nie Blake'owi.

 

Podoba mi się to, że staliśmy się underdogiem. Cała ta sprawa z CP3 i odejściem Odoma sprawiła, że ludzie jak zwykle przesadzają z reakcjami, już zaczynam widzieć jakieś teksty czy wejdą do play-off, a bodaj na sportcenter nikt nie wytypował Lakers jako przyszłorocznego finalistę. Dobrze. Główną siłą zespołu jest nadal tercet Kobe, Gasol i Bynum, tu się nic nie zmieniło, pytanie czy wreszcie zobaczymy całą trójkę w dobrej formie na wiosnę.

 

Oczekuję więcej determinacji, prostszej ofensywy, skupionej w większym stopniu na pickach i post upach (oby nie było to tylko zbyt statyczne), dobrego sezonu naszych trzech najlepszych graczy i poprawy w defensywie. Dla mnie kluczowe pytania w tej chwili to oczywiście co z pg, czy Bynum będzie zdrowy (pytanie aktualne jak co roku) i czy weterani wytrzymają napięty kalendarz.

 

Ja na zachodzie nie widzę w tym roku szczególnie groźnej konkurencji, najgroźniejszym rywalem są młodzi wilcy z Thunder vs. stare zmęczone nogi Lakers, reszty się nie obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras ja też bym dał szansę Ebanksowi, ale jakoś mimo wszystko nie widzę go przebijającego się do rotacji, chociaż chciałbym się mylić

 

ja się cały czas zastanawiam po co oni trzymają w składzie tego Waltona :? nie chcą na nim zastosować amnestii tylko zostawić sobie tą opcję na później ok, ale przecież mogliby się pewnie jakoś z nim dogadać i po prostu wykupić jego kontrakt. Phila już nie ma, trzymając go w składzie i tak płacą mu za nic i tu się nic nie zmieni w tej kwestii. Walton nie nadaję się na inną pozycję niż SF gdzie w rotacji ma przed sobą w tej chwili czterech gości + Bryanta, który też tam jakieś minuty będzie dostawał.

 

Nie mają w tej chwili wolnego miejsca w składzie więc nie mają możliwości podpisania kogokolwiek nie zwalniając, któregoś z młodych graczy, z których zawsze jest nadzieja, że coś tam jeszcze będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki - nie wygląda mi to na Vanessę. albo bardzo dziwnie wyszła

 

Van - pełna zgoda co do Waltona. amnestię trzymają imo dla Artesta, Walton po tym sezonie będzie w ostatnim roku kontraktu, więc bo pewnie będą chcieli upchać w jakimś dealu. tak czy inaczej, jego miejsce mogłoby się przydać choćby na takiego Barona.

 

Co do Ebanksa, to trochę myślenie życzeniowe z mojej strony, ale dla zespołu byłoby najlepiej, gdyby się przebił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez wydaje sie ze na tej drugiej fotce to nie Vanessa. Ale wszystkie podobne wiec wiadomo ze Kobe raczej w takich laskach gustuje i nie pukal nic przypadkowego :P

ale żonka fajniejsza tak czy inaczej od tej panienki zapodanej przez @Jędras, to dużo wyjaśnia dlaczego też spadła mu skuteczność, poprostu na starośc oko już nie te :D

 

ps. dobra fotka to czy nie co luki zapodał i tak faktu to nie zmienia że ta Vannesa to bardzo ładna babeczka Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanessa moze i fajna ale od poczaku bylo wiadomo, ze to charakterna kobitka

wiadomo jak traktowala obsluge w domu, nie byla lubiana wsrod zon jeziorowcow

sporo przeszla ale tez pokazala chocby w okresie procesu o domniemany gwalt jak mocna psychicznie jest

ostatnio jej sie troche przytylo, wiec nie dziwie sie, ze kobe poszedl na bok

 

mam tylko nadzieje, ze nie wyjda z tego kolejne afery, choc to tylko kwestia czasu

skoro powodem rozwodu, jest to, iz wg vanessy kb nie byl fair w stosunku do niej

zreszta kobe stoi tu na straconej pozycji

 

zatem kobe sporo bedzie musial zaplacic, zeby wyjsc z twarza bez wiekszej burzy medialnej

im wiecej teraz straci, tym mniej wyjdzie na zew, i mniej bedzie musial nadrabiac

 

mj, tez sie rozszedl i jak pokazuja slupki, wcale nie musi to zle wplywac na opinie publiczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.