Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Starks przecież prawie całą karierę, prócz jednego sezonu jechał na ok. 12-13 ppg przy 40 %fg, więc nie wiem czego był liderem..

to kto byl wspoliderem tamtych Knicks?

poza tym zaraz sie okaze ze zbiorek mial za malo, jeszcze jakies wymagania? :D

jak mialbym mowic o tamtych Rileyowskich Knicks to Starks przychodzi do glowy jako drugi po Ewingu, a charakterowo/mentalnie to nawet pierwszy, symbol druzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie druzyny przegraly frajersko, ale Kings niespecjalnie lubie bo nikogo fajnego oprocz Divaca tam nie bylo. w Portland byli sami zajebisci vets ktorzy zaslugiwali na mistrzostwo. Pippen, Sabonis, Steve Smith, Schrempf, do tego mlodzi Sheed, Bonzie Wells i JO... zajebisty team. ale oba te mistrzostwa sa mocno rozdmuchane, mowi sie o 3peat Lakers jakby to byla nie wiadomo jaka dynastia, a tak naprawde osobno powinno sie mowic o Lakers 01 (ktorzy byli all-time teamem) i Lakers 00/02 ktorzy mogliby przeruchac serie z wieloma mistrzami z tej dekady, a nawet z finalistami konferencji.

lol zespół robi 3-peata, a ty że mistrzostwa rozdmuchane. no trudno żeby co roku Lakers miażdżyli ligę jak w '01. w całej historii NBA tylko trzy ekipy wygrały trzy razy pod rząd: Celtics w epoce kamienia łupanego, Bulls i właśnie LA. to właśnie odróżnia mistrzów jednego sezonu, od takich repeatujących: ci drudzy potrafią zdobyć tytuł, kiedy nie wszystko układa się po ich myśli i niekoniecznie trafiają na play-off z optymalną formą.

 

Blazers nie przegrali z powodu jakiegoś pecha, po pierwsze opadli z sił co po latach przyznał Pippen, po drugie o ładnych kilka minut za wcześnie zaczęli grać na czas.

 

Z Sacramento była wyrównana seria, KIngs się posrali w g7 i tyle. Sędziowanie w szóstym meczu było odpowiedzią na stronnicze gwizdki w game 5. Liga chciała siedmiu meczów.

 

albo "Spurs powinni dostać tylko pół pucharu"

 

good times

ale to za 1999 :P

Nie, to też był temat z 2003 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos, wymieniłeś graczy dość znanych więc dziwne bym ja (albo ktokolwiek inny z tego forum) ich nie znał. Żaden z nich jednak nie pasuje - ci goście (jak np. Anthony Mason) załapali się z raz w karierze do ASG albo do NBA-Teams więc gdzie im tam do takiego O'Neala (już o Nashu nie wspominając).

 

Ktoś wspomniał Bryanta. Kobe niby kryteria spełnia ale on grzał ławę tylko w pierwszym sezonie gdy miał zaledwie 19 lat więc to trochę oddzielna kategoria. Trzeba pamiętać, że Nash tym 4 PG w Phoenix był w wieku 23 lat, a Jermaine O'Neal gdy miał 22 lata to nadal był 11 graczem w rotacji Blazers więc obaj nie byli wcale tacy młodzi. Dlatego ich wybicie się jest bardziej spektakularne niż Bryanta skoro ci dwaj mając 22, 23 lata nadal ledwo łapali się do składu meczowego a potem jednak zrobili karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo "Spurs powinni dostać tylko pół pucharu"

 

good times

ale to za 1999 :P

Nie, to też był temat z 2003 :)

Pamiętne "Go Spurs, a liga pójdzie z torbami"? :)

 

szkoda, że tej dyskusji nie ma już w sieci, ale była kwintesencją rywalizacji Lakers fanów z Lakers hatersami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy Mitch cos jeszcze kombinuje czy na ta chwile sklad jest juz zamkniety? jakies plotki?

 

jesli wyciagniemy 5-5 w pierwszych 10 meczach bede naprawde zadowolony. ciezki poczatek bez AB

 

 

ubieralem dzis choinke i wpadlem na pomysl trade'u houston-lakers-magic:

Lakers in: Howard, Turkoglu, Lowry, Williams, Hill

Lakers out: Bynum, Gasol, Blake, Artest, Caracter

 

Magic in: Bynum, Scola, Artest

Magic out: Howard, Turkoglu

 

Rockets in: Gasol, Blake, Caracter

Rockets out: Scola, Lowry, Williams, Hill

 

 

TPE i picki za Tyrusa do bobcats (beasy niestety nierealny :P )

 

pg: lowry, morris, fisher

sg: kobe, williams, goudelock

sf: barnes, ebanks, kapono, walton

pf: tyrus, turkoglu, mcroberts

c: howard, murphy

 

ps. w 2k12 para tyrus-howard rozpierdala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie może nazwę tematu na Science Fiction and dreams.

?

jak bardzo ten trade rozni sie od tych:

gasol bynum <-> howard turkoglu

Gasol <-> martin scola dragic pick

 

otis bedzie mial pomalu noz na gardle a lakers nie oddadza gasola i bynuma dostajac w zamian tylko howarda i turkoglu, nie ma na to szans i bynum scola to moim zdaniem interesujacy pakiet za howarda na ktory otis moze pojsc. williams hill i lowry zamiast martina dragicia i picka to tez nie jest jakis sf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

jak bardzo ten trade rozni sie od tych:

gasol bynum <-> howard turkoglu

Gasol <-> martin scola dragic pick

może miał na myśli ubieranie choiny w twoim wykonaniu? :roll:

 

trade super dla Magic, fajny dla Lakers i hujowy dla Rox

wy (lakersfani) to w ogóle widzę lubicie siedzieć i wymyślać te trade'y. Tylko fabuły się trochę różnią. Czekam na coś w stylu: "siedziałem sobie na klopie i nagle do głowy wpadł mi taki oto całkiem realny trade.." :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

jak bardzo ten trade rozni sie od tych:

gasol bynum <-> howard turkoglu

Gasol <-> martin scola dragic pick

może miał na myśli ubieranie choiny w twoim wykonaniu? :roll:

 

trade super dla Magic, fajny dla Lakers i hujowy dla Rox

wy (lakersfani) to w ogóle widzę lubicie siedzieć i wymyślać te trade'y. Tylko fabuły się trochę różnią. Czekam na coś w stylu: "siedziałem sobie na klopie i nagle do głowy wpadł mi taki oto całkiem realny trade.." :wink:

Może i c***owy dla rox, ale wlasnie to chcieli zrobic 2 tygodnie temu wiec to ich sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

jak bardzo ten trade rozni sie od tych:

gasol bynum <-> howard turkoglu

Gasol <-> martin scola dragic pick

może miał na myśli ubieranie choiny w twoim wykonaniu? :roll:

 

trade super dla Magic, fajny dla Lakers i hujowy dla Rox

wy (lakersfani) to w ogóle widzę lubicie siedzieć i wymyślać te trade'y. Tylko fabuły się trochę różnią. Czekam na coś w stylu: "siedziałem sobie na klopie i nagle do głowy wpadł mi taki oto całkiem realny trade.." :wink:

tylko ze przy transferze Paula chcieli dac taki duzy pakiet za samego gasola, wiec nie wiem czy taki niefajny dla nich ten trade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.