Skocz do zawartości

Raptors-Co dalej???


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze go zwolniono tylko szkoda ze na koniec sezonu, bo teraz rynek jest pusty i az szkoda wydawac te 5 mln na graczy któzy pozostali, nie pamietam nazwisk, ale jak tak długo nie mają pracy to raczej nie są najatrakcyjniejsi. Do tego poszedl jeszcze Watson o którym myslałem, wiec moim zdaniem jedyna opcja jest pozostawnienie kasy do wydania w innym terminie, za rok czy za 2. Tak wogóle to nie wiem po co bylo zwalniac ZO jak jestesmy 2 mln przed Salary :wink: Wydaje sie ze jak wszystkie te kontrakty odejda to Raps niedługo bedą jednym z kandydatów na najblizszych(nie koniecznie jeden rok) rynkach wolnych agentów.

 

2. Trade ... hmm. Raczej nie, te ruchy miały chyba na celu zwolnienie miejsca w rosterze, gdyż mieliśmy za dużo graczy. A swoją drogą trade będzie pewnie miał miejsce, jeśli Babcock na siłe będzie poszukiwał trzeciego PG.

W sumie to trundo okreslic, wydaje sie ze to raczej do tego nie prowadzi, ale liga jest nieprzewidywalna wiec trzeba byłoby spytac Bobcocka. Co do trzeciego PG, to moim zdaniem nie trzeba szukac na siłe, jak nie znajdzie sie nic ciekawego to jest jeszce Cook, który koniec poprzedniego sezonu miał obiecujacy. Jonesa za mocno bym nie chciał,bo on bardziej nadaje sie na strzelca, co oznaczaloby ze jego obowiazki(obowiazki PG, rozgrywanie) w tym okresie przejałby zapewne Rose, choc po rozsądnej cenie nie wykluczam ze mogłby zagrac w koszulce Raptors.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co teraz szukac juz PG,bo zostali sami przecietniacy oprocz Jones'a,ktory chcialby pewnie duzo kasy,poza tym nie pasowalby do team'u.

Niech Babock podpisze Cook'a,bo sie skonczy na tym ze Cook gdzies pojdzie,nikogo nie bedzie na juz na rynku,i zostaniemy tylko z Calderonem ktory jest wielka niewiadoma :?

 

Mial przejsc do nas Best za Milt'a ale teraz to juz chyba nieaktualne?

 

Jak nie bedzie juz nikogo na PG, to zawsze Babock moze sie ze mna skontaktowac-100000$ starczy...no i zebym tylko zagral chociaz raz dluzej niz 2min 8) :wink:

Wspierajcie mnie chlopaki to kupe pamiatek i autografow przywiaze za rok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze nie ma najmniejszego sensu na sile probowac sciagnac 3 PG , niech podpisza Cook'a jest mlody, tani i zna juz troche druzyne :) Moze znowu bedzie mial przeblyski tak jak pod koniec ubieglego sezonu :)

 

Ja licze bardzo na Calderona :)mam nadzieje ze bedzie z niego dobry zmiennika Alstona, a pozatym jest jeszcze w rosterze Alvin ,ktory moze wreszcie wyzdrowieje i przypomni sobie jak sie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co teraz szukac juz PG,bo zostali sami przecietniacy oprocz Jones'a,ktory chcialby pewnie duzo kasy,poza tym nie pasowalby do team'u.

Jesli mowisz o Damonie to przede wszystkim nie PG.

Zas jesli o ile jestem na bierzaco to Watson jest jeszcze wolny i z tego co wiem to znacznie spuscil z tonu jesli chodzi o wymagania finansowe od poczatku off-seasonu. A Earl zdaje sie zdawac jednym z lepszych kaskow na rynku FA tego lata wsrod PG, dla mnie po Danielsie byl najlepszym dostepnym jako FA tego lata PGiekiem (GP oczywiscie nie licze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zas jesli o ile jestem na bierzaco to Watson jest jeszcze wolny i z tego co wiem to znacznie spuscil z tonu jesli chodzi o wymagania finansowe od poczatku off-seasonu. A Earl zdaje sie zdawac jednym z lepszych kaskow na rynku FA tego lata wsrod PG, dla mnie po Danielsie byl najlepszym dostepnym jako FA tego lata PGiekiem (GP oczywiscie nie licze :) )

Niestety Watson jest juz w Denver i po zabawie i marzeniach o jego zatrudnieniu. Na wczesniejszych stronach widac ze był czesto wymieniany jako ten którego chcemy. A co do pozycji na rynku FA w tym sezonie to sie zgadzam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Watson jest juz w Denver i po zabawie i marzeniach o jego zatrudnieniu.

Sorry, my fault!!

Przeczytalem wlasnie newsa, ze kilka dni temu doszlo do tego ruchu transferowego.

Nie chce za bardzo offtopicowac, ale chce dodac tylko, ze dosc dziwny wybor Watsona jednoczesnie dobitnie pokazujacy, ze zalezalo mu tylko na kasie. W Denver dostal cale MLE tj lekko ponad 5 mln na rok jednak minut dla niego tam moze byc tyle co kot naplakal. Dostal tyle kasy ile mniej wiecej rzadal na poczatku off seasonu. Pozniej stonowal ,a teraz gdy znow zobaczyl na horyzoncie wieksza ilosc $ nie zawachal sie. Altruistyczny punkt widzenia mowi mi, ze jak to jest, ze w jednej druzynie z ledwoscia znajdziemy jakiegos w miare dobrego PG (albo w cale) podczas, gdy inny team ma trzech conajmniej solidnych zawodnikow na tej pozycji. Tym subiektwynym akcentem chialem dodac, ze chetnie Watsona widzialem w Seattle gdy bylem juz raczej pewien ze utracimy Danielsa.

 

Powracjac do Denver i Watsona, nie do ruszenia pozycja starting PG Andre Millera oraz ugruntowana pozycja jego back upu czyli Boykinsa. Stad tez miejsca tutaj dla niego za wiele nie widze. Jedyne szansa to raczej czesciowa gra na pozcyji SG gdzie z czasem w Nuggets robi sie co raz biedniej. Jednak gra dwoma nominalnymi SG w zamian za PG jakos bardziej wydaje mi sie do spelnienia niz gra dwoma nominalnymi PG w miejsce SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troche odswiezyc forum bo cos sie ostanio nowe posty nie pojawiaja. Mam dosc Bobcocka :!: :!: :!: :!: NIe dosc ze cały sezon nic nie robi, popełnia głupie błedy, wszystko prowadzi nieracjonalnie to jeszcze na dokladke zachcialo mu sie psuc atomsfere w zespole swoimi głupimi komentarzami :? Jak tak wazny w zespole człowiek(szkoda tylko ze stanowiskiem :? ) moze wygadywac takie rzeczy. Kto jak kto ale on, po tym jak nic nie zrobił dla poprawienia sytaucjii w offseason powinien zachowac spokoj i powiedziec ze chociaz wierzy w sukces. Na szczesice od czegos są jeszcze zawodnicy i ich natychmiastowa reakcja. Zaprzeczenie ze powlacza i chociaz oni wierza w sukces. Szkoda słów. Rob odejdz... Zrobi to lepiej dla Ciebie, dla nas- kibiców i co najwanzniejsze dla zespołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy sie sprostowanie w swietle ostatnio zaistnialych okolicznosci. Moze nie do konca zaisntnialych, bo na razie dosc glosna ostatnio plotka o tradzie na lini Boston-Denver dowodzila by, iz Watson w cale nie szedl tylko za kase. Mozliwe, ze wczesniej cos musial wiedziec o tym tradzie (zwlaszcza, ze plotka o tradzie wyszla na jaw ledwo pare dni po podpisaniu umowy przez Earla), aczkolwiek na razie nie doszedl on do skutku. Zakladajac, ze trade ten dojdzie do skutku wtedy Earl wraz z Boykinsem beda pelnic dosc istotne rle w skladzie Nuggets. Jesli w/w tradu nie bedzie to mozna sie spodziewac, iz jeden z PG Denver zostanie wytradowany i smiem przypuszczac, ze pierwszy w kolejce wlasnie bedzie Watson, bo po co mieli by wyminieac Millera, a Boykins jest juz sprawdzony i znaja jego wartosc. Zas co do wpasowania sie Watsona w roster byc pewnie nie moga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie poprzednika ze to posuniecie to raczej chec zyskania fanów w Japonii, a jak wiadomo w Azjii mozna sporo zyskac. Na szczescie nie tylko on jest kandydatem do tego miejsca. Mam nadzieje mimo wszystko ze wiekszy udział w tym ze Raptors sa nim zainteresowani mialy jednak prezentowane przez niego umiejetnosci. Na to ostanie miejsce dla nas potrzebny jest naprawde ktos porzadny co pomoze w potrezbie a nie ktos za kogo zyskamy torche fanów. Dla nas teraz kibice nie sa najwazniejsi, potrzeba wzmacniac skłąd. Pieniezy narazie nie brakuje wiec moze moim zdaniem obejsc sie bez chwytów marketingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i niezbyt argumentując, ale co tam :]

 

Ku*wa, ten Babcock jest poj*bany! :[ Pozwolicie, że jego wypowiedzi nt. wyników Rapków w nadchodzącym sezonie pozostawię bez komentarza...

 

Tabuse? Czyli już zapadło? Wielka niewiadoma, Calderon jako zmiennik dla huśtawkowego Skip'a? Wiem, że jeszcze nic przesądzone, ale jeśli Toronto szuka wzmocnień na PG takich jak Tabuse czy inne gwiazdki, to naprawdę to już jest DNO. Niedawno narzekaliśmy, że w rosterze jest za dużo jedynek, obecnie ich szukamy... Sytuacja bez sensu. Trzeba było zatrzymać Palacio, a jeśli jego by się nie udało to Cook'a i Williams'a, ale nie, bo pan Bobcock ma plan - spie*dolić roster i Salary Cup tak bardzo, na ile jest to możliwe. Pisss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tym Japoncem wyglada calkiem powaznie :? nie wiem po co nam on :?: W koncu kraza jeszcze plotki o Jay'u Wiliamsie , ktory bylby zdecydowaniem wzmocnieniem .Jakby pogral pare sezonow w Raptorsach to sadze, ze moglby stac sie gwiazda tego zespolu . W koncu przed wypadkiem byl bardzo obiecujacym zawodnikiem . Ja wlasnie jego bym zakontraktowal a nie Japonca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło już trochę czasu od chwili podania news'a dotyczącego zainteresowania Toronto Jayem Williamsem - jak na razie cisza. W tym momencie wielką niewiadomą jest jego forma po wypadku. Małą podpowiedzią jest tutaj stanowisko działaczy Bulls, którzy obiecali Jayowi podpisanie kontraktu, gdy tylko będzie mógł wrócić na parkiet. Williams powrócił (albo inaczej - chce powrócić), był na testach w Bulls, jednak ci nie skusili się go zatrudnić. Czyżby rzeczywiście prezentował się nie najlepiej? Z drugiej strony ruch Chicago w pełni uzasadniony - obwód mają przepełniony i nie potrzebują kolejnego niskiego gracza. Osobiście chciałbym, aby Jay znalazł się w Raptors - pod warunkiem, że jest naprawdę tego wart.

 

Polecam przeczytanie także artykułów, do których linki zamieszczam poniżej. Cieszy mnie postawa naszych zawodników. Jeśli zdanie nt. Toronto zmienia nawet Eric Williams, to w drużynie straszne rzeczy się nie dzieją :) Skip to My Lou także wierzy w awans do p-o. Oby się nie mylił!

 

Rafer Alston - http://slam.canoe.ca/Slam/Basketball/NB ... 6-sun.html

Eric Williams - http://www.torontosun.com/Sports/Basket ... 6-sun.html

Sam Mitchell - http://www.torontosun.com/Sports/Basket ... 93-sun.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukic- Jay Williams to zawodnik po prszejściach, ale jak pisałem w temacie na głównym forum- Raps zaoferowali mu niegwarantowany kontrakt, z którego mogą się w każdej chwili wycofać. Raps jest zbałaganionymn zespołem, i wydaje mi się prowadzonym bez większego pomysłu, za co odpowiedzialny jest wasz GM. Ale z Jayem wykombinował dobrze. Wie, że Williams niezarząda niewiadomo jakiej kasy, a jedynie minut na pokazanie się, wie, że nie traci niż jeśli J-Will okaże się bustem i wie też że zyska (byc może) startującego bądź drugiego PG jeśli plotki o zdrowiu Williamsa okażą się prawdziwe. Wysokiego ryzyka nie ponosi, ale może zyskać sporo, zwłaszcz, że w zespole najbardzoej bije po oczach bieda na rozegraniu.

 

PS: Przez najbliższe lata zapomnijcie o PO- w Raps jest taki bajzel, że szybko się z niego nie wygrzebią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć... ze wszystkim się z tobą zgadzam :P

 

Bałagan w Raptors jest niesamowity, o tym wiemy wszyscy i sporo postów na ten temat zostało napisanych. Rob Babcock musi odejść, tylko wtedy jest szansa, że zespół wreszcie kiedyś się podniesie i będzie miał swoją 'magię' tak, jak za czasów VC-ego...

 

Sprawa z JW ciekawa - masz racje: obie strony mogą tylko zyskać. Życzę Jayowi, aby powrócił do gry w NBA w dobrej formie, cieszyłbym się jeszcze bardziej, gdy nastąpiło by to w Toronto.

 

[EDIT]

Toronto Raptors zaprosili na testy trzech rozgrywających, którzy mają walczyć o prawo podpisania z kanadyjską drużyną kontaktu. Zaproszeni gracze to: Robert Pack, Tierre Brown oraz Corey Williams. 36-letni Pack w NBA gra już od trzynastu lat (Portland Trail Blazers, Denver Nuggets, Washington Bullets, New Jersey Nets, Dallas Mavericks, Minnesota Timberwolves, New Orlean Hornets). Brown ma 26 lat, ostatnio grał dla Los Angeles Lakers (76 meczów; 4.4 pkt). Brown był już testowany przez Raptors, w 2003 roku grał w barwach tej drużyny w lidze letniej. Corey Williams ma 28 lat i nie grał jeszcze w najlepszej lidze świata. Williams do drużyny z Toronto dołączy na początku października. Jak na razie trójka wymienionych koszykarzy ma podpisane z Toronto nie gwarantowane kontrakty.

 

Za http://www.probasket.pl

Z miejsca odpada Rober Pack, był dobrym rozgrywającym, ale lata świetności ma już za sobą - dziękujemy panu. Tierre Brown jeszcze jakoś się prezentuje, ale to nie jest chyba wymarzony zawodnik przez Babcock'a? To już lepiej niech zostanie Alvin Williams... :/

 

[EDIT 2 :P]

Sorki, że tak na raty, ale powoli docieram do tych informacji ;)

 

The invites also mean an end to Toronto's dalliance with Jay Williams, the former No. 2 draft pick trying to come back after missing two seasons following a motorcycle accident.

 

"Jay has decided to go somewhere else," the general manager said. "We just cannot get in a situation where we can guarantee him anything."

 

Za http://www.thestar.com

I koniec spekulacji o Jayu... :( Szkoda, bo naprawdę na niego liczyłem... Całość możecie przeczytać klikając na poniższy link.

 

http://www.thestar.com/NASApp/cs/Conten ... 0081562040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie szczegoolnie podoba punkt 1

Punkt pierwszy w mojej opinii jest ciekawy i wart rozpatrzenia. Para Bosh-Charlie V jako frontcourt wyglada niezle. Przede wszystkim dwóch przyszłosciowych graczy,. Jeden juz sprawdzony, w przyszłosci postrzegany jako lider zespołu, a drugi wybrany troceh na wysrot z 7 w tegorczonym drafcie, rookie, ale jak pokazał w lidze letniej(wiem, ze to niewiele znaczy, najwazniejsze bedzie to co teraz czyli mecze przedsezonowe i RS) moze byz z niego porzytek. Teraz jest tylko jeden problem który moze byc znaczący? Kto ma zagrac na C? Jezeli ma to byc Bosh to ja podziekuje za takie rozwiazanie bo on najbardziej produktywny jest na PF, tam pokazuje sie ze strony prawdziwego lidera i tam jest jego miejsce. Nie wiem jak jest z vilanuevą, nie widziałem jak dotychczas zadnego meczu z jego udziałem, nie wiem czy nadeje sie do tej roli. Kuszacy jest natomiast fakt jego gry. Teraz nie jeden PF radzi sobie na C, a w jego przypadku na samym początku wazne wydaje sie byc minuty spędzane na parkiecie. Mógłby wstępnie pokazac swoje umiejetnosci oraz zdobyc troche doswiadczenia. Do tego wszystkiego kłopoty z centrami, nie mamy nikogo na tą pozycje. W sumie jest solidny Woods, ale mu szansy gry nie daje Mitchell, a tak pozatym to chyba tylko ja w niego tak wierze :wink: Jezeli Charlie nadeje sie do gry na 5 to jestem za takim wariantem.

 

Raps jest zbałaganionymn zespołem, i wydaje mi się prowadzonym bez większego pomysłu, za co odpowiedzialny jest wasz GM.

Niestety prawda, Raps są fatalnie prowadzeni i nie mam zadnych wątpliwosci ze najlepszym ruchem jaki moze zrobic dla klubu Bobcock to opuszczenie swojego stanowiska. Ja cały czas mam nadzieje ze uda sie cos zrobic dobrego dla klubu, cos co odmieni Raps, sprawi ze znowu bedą realnie liczyc sie w walce o PO(a nie tylko wiara wiernych fanów), w 2 nadchodzace offseasony. Zwolni sie kilka niepotrzebnych kontrakaktów, miedzy m. in. nic nie wnoszacego Aarona Williamsa czy ogromny psujacego chemie i coraz mniej znaczącego Rose'a. Prosze niech tylko nie bierze sie za to Bobcock :!:

 

PS: Przez najbliższe lata zapomnijcie o PO- w Raps jest taki bajzel, że szybko się z niego nie wygrzebią

Nadzieja umiera ostatani :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie szczegoolnie podoba punkt 1

Punkt pierwszy w mojej opinii jest ciekawy i wart rozpatrzenia. Para Bosh-Charlie V jako frontcourt wyglada niezle. Przede wszystkim dwóch przyszłosciowych graczy,. Jeden juz sprawdzony, w przyszłosci postrzegany jako lider zespołu, a drugi wybrany troceh na wysrot z 7 w tegorczonym drafcie, rookie, ale jak pokazał w lidze letniej(wiem, ze to niewiele znaczy, najwazniejsze bedzie to co teraz czyli mecze przedsezonowe i RS) moze byz z niego porzytek. Teraz jest tylko jeden problem który moze byc znaczący? Kto ma zagrac na C? Jezeli ma to byc Bosh to ja podziekuje za takie rozwiazanie bo on najbardziej produktywny jest na PF, tam pokazuje sie ze strony prawdziwego lidera i tam jest jego miejsce. Nie wiem jak jest z vilanuevą, nie widziałem jak dotychczas zadnego meczu z jego udziałem, nie wiem czy nadeje sie do tej roli. Kuszacy jest natomiast fakt jego gry. Teraz nie jeden PF radzi sobie na C, a w jego przypadku na samym początku wazne wydaje sie byc minuty spędzane na parkiecie. Mógłby wstępnie pokazac swoje umiejetnosci oraz zdobyc troche doswiadczenia. Do tego wszystkiego kłopoty z centrami, nie mamy nikogo na tą pozycje. W sumie jest solidny Woods, ale mu szansy gry nie daje Mitchell, a tak pozatym to chyba tylko ja w niego tak wierze :wink: Jezeli Charlie nadeje sie do gry na 5 to jestem za takim wariantem.
w tym calym pomysle wydaje mi sie ze chodzi bardziej o to ze wlasnie nie bedzie typowego gracza na pozycje 5 tylko beda dwie 4 i bedzie preferowana szybka gra bo charlie pomimo swojej postury znakomicie sie nadaje do szybkiego ataku wiec ja jestem za tym zeby nie szukac na sile gracza na pozycje 5 tylko dostosowac system do tych zawodnikow jakich mamy a mysle ze mamy calkiem ciekawe perspektywy. a woods zamiast villanuevy w pierwszej 5 to dla mnie zupelna pomylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak... do rozpoczęcia sezonu równo miesiąc, obozy przygotowawcze tuż, tuż, a my nadal nie mamy trzeciego rozgrywającego. Ci, co dostali zaproszenie na camp nie wydają się zbytnio interesującymi kąskami i z pewnością nie można o nich mówić, że będą wzmocnieniem Raptors. Ja osobiście liczę na Alvin'a Williams'a. Oby ten zawodnik szybko powrócił do swojej formy sprzed kontuzji, wtedy naprawdę na jedynce byłoby nieźle. Jako S5 Skip wspomagany przez dobrze grającego Alvin'a, a jako alternatywa - Jose Calderon. Co do tego ostatniego - coraz mniej zaczynam wierzyć w jego talent - w Mistrzostwach Europy nie pokazał nic spektakularnego... :/

 

Co do innych pozycji - trudno w tej chwili powiedzieć, jak mocne one będą. Na pewno mamy braki na środku - bo tam jest tylko klasyczny center - Woods. Zarówno Charlie jak i Aaron Williams to raczej PF, ale podoba mi się pomysł, o którym pisał Torontos. Oby to wypaliło bez żadnych konsenkwencji... szczególnie w zbiórkach w ataku, gdy nikt nie będzie pchał się pod kosz do zbiórki. Może się tak zdarzyć, gdy Chris & Charlie będą grali daleko od obręczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.