Skocz do zawartości

Raptors-Co dalej???


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to oglądałem ich kilka meczy z ubiegłego seoznu i zdania nie zmienie. Pozatym nikt nie każe Ci się ze mną zgadzać. Chyba mogę mieć własne zdanie na ten temat, co nie?!?!?!

Jasne, że możesz się ze mną nie zgadzać, tylko nie w takim temacie. W tematach o gustach można mieć inne zdanie, ale jeśli gadamy o kolorze samochodu, to tu nie ma co się nie zgadzać, bo jest tylko 1 możliwa odpowiedź, a własna interpretacja nie ma najmniejszego znaczenia. Curry jest typowym (na tyle na ile to możliwe w dzisiejszych czasach) centrem. Tylko ślepy by tego nie zauważył.

Ale skoro idziesz tak w zaparte, to może wreszcie doczekam się jakichś argumentów :?: Najpierw napisałeś, że Curry jest takim samym "centrem" jak Bosh, potem, że jest lepszy niż Bosh, ale dalej żaden z niego C. Więc czemu tak uważasz? Czekam.

 

Pytanie do Admina: Dlaczego na tym forum nie ma opcji blokowania wpisów pojedyńczych osób :?: :P:D

A po co? Żeby zablokować wszystkich, pisać bzdury i zlewać wszystkie odpowiedzi? To chyba nie o to chodzi :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: widzę, że ciekawy spór się tutaj toczy. Gracze tacy jak Bosh czy Amare mogą grać jako środkowi, chociaż zarówno warunki fizyczne jak i styl gry predysponują ich bardziej do gry jako PF.

 

Jeżeli jednak warunki fizyczne, umiejętności i styl są u jakiegoś gracza takie jak u Eda to jest to środkowy i nic więcej, to akurat nie jest kwestia gustu, upodobań czy czego tam jeszcze Eddy Curry to środkowy, to jeden z prawdziwych centrów, którzy się nie nadają nawet do gry na innej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to oglądałem ich kilka meczy z ubiegłego seoznu i zdania nie zmienie. Pozatym nikt nie każe Ci się ze mną zgadzać. Chyba mogę mieć własne zdanie na ten temat, co nie?!?!?!

Jasne, że możesz się ze mną nie zgadzać, tylko nie w takim temacie. W tematach o gustach można mieć inne zdanie, ale jeśli gadamy o kolorze samochodu, to tu nie ma co się nie zgadzać, bo jest tylko 1 możliwa odpowiedź, a własna interpretacja nie ma najmniejszego znaczenia. Curry jest typowym (na tyle na ile to możliwe w dzisiejszych czasach) centrem. Tylko ślepy by tego nie zauważył.

Ale skoro idziesz tak w zaparte, to może wreszcie doczekam się jakichś argumentów :?: Najpierw napisałeś, że Curry jest takim samym "centrem" jak Bosh, potem, że jest lepszy niż Bosh, ale dalej żaden z niego C. Więc czemu tak uważasz? Czekam.

W tym momencie dla świętego spokoju przyznam Ci rację i mysl sobie co chcesz i pisz co chcesz. Dziś poprostu nie mam sil sie z toba użerać tym bardziej że ta rozmowa jest bez sesnu i nic tak naprawdę nie wnosi do tematu a przecież o to powinno chodzić... Bosh był jest i ma nadzieje zostanie typową 4 a Curry jest centrem z prawdziwego zdażenia. Czy czujesz się usatysfakcjonowany moją odpwiedzią :?: Dowartościowałeś się :?:

 

Pytanie do Admina: Dlaczego na tym forum nie ma opcji blokowania wpisów pojedyńczych osób :?: :P:D

A po co? Żeby zablokować wszystkich, pisać bzdury i zlewać wszystkie odpowiedzi? To chyba nie o to chodzi :?
Jak może raczyłeś zauważyć tylko z TY się przychrzaniłeś do tego więc nie widzę powodu aby blokować wszystkich. Dlatego to jest ostatnia moja odpowiedź na ten wątek w tym temacie. PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie dla świętego spokoju przyznam Ci rację i mysl sobie co chcesz i pisz co chcesz. Dziś poprostu nie mam sil sie z toba użerać tym bardziej że ta rozmowa jest bez sesnu i nic tak naprawdę nie wnosi do tematu a przecież o to powinno chodzić... Bosh był jest i ma nadzieje zostanie typową 4 a Curry jest centrem z prawdziwego zdażenia. Czy czujesz się usatysfakcjonowany moją odpwiedzią :?: Dowartościowałeś się :?:

No ładnie to wymyśliłeś. Dla świętego spokoju... :lol: nie masz nawet 1 argumentu, ale do tego się nie przyznasz. Trzeba umieć przyznać się do błędu. A co do dowartościowywania się, to ja nie potrzebuję tego robić. Jeżeli konsekwentne zwracanie uwagi i wytykanie błędów jest dla Ciebie dowartościowywaniem, to lepiej nie wchodź na forum, bo to miejsce gdzie ludzie bywają po to, żeby się dowartościowywać

 

Jak może raczyłeś zauważyć tylko z TY się przychrzaniłeś do tego więc nie widzę powodu aby blokować wszystkich. Dlatego to jest ostatnia moja odpowiedź na ten wątek w tym temacie. PZDR

Widzę, że nawet nie zauważyłeś, jak inni próbowali ci wskazać błąd. Zechciej zerknąć stronę albo 2 wcześniej, to zobaczysz, że przedemną zrobił to mateo66, a po mnie jeszcze KarSp i Van. Pozatym jeśli uwarzanie Currego za typowego C jest powodem do blokady to rzeczywiście zablokowałbyś wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spróbuje skończyc OT kolejna cenna informacja z obozu Raptors. Otóz dogadany jest juz kontrakt BOnnera i jak jego agent stwierdził zostały jzu tylko do ustalenia drobne detale nie dotyczac zielonych, czyli przewaznie głównego powodu nie dogadywania sie na linii koszykarz- klub. Kontkrakt jest moim zdaniem odpowiedni. MOze 2 mln to minimalnie za duzo jak na tego gracza, ale w dobie przepłąceń kontrakt jest odpowiedni. Dobrze tez ze dogadali sie na 2 lata, bo jak sie rozwój zawodnika zachamuje to nie mam zapchanego salary na kilkanascie lat. Jesto to gracz efektywny, wiec mysle ze bedziemy mieli z niego pozytek jako zmiennika na 3,lub rzadziej bo tam jest wiekszy ruch 4.

 

Powodzenia Matt :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spróbuje skończyc OT kolejna cenna informacja z obozu Raptors. Otóz dogadany jest juz kontrakt BOnnera i jak jego agent stwierdził zostały jzu tylko do ustalenia drobne detale nie dotyczac zielonych, czyli przewaznie głównego powodu nie dogadywania sie na linii koszykarz- klub. Kontkrakt jest moim zdaniem odpowiedni. MOze 2 mln to minimalnie za duzo jak na tego gracza, ale w dobie przepłąceń kontrakt jest odpowiedni. Dobrze tez ze dogadali sie na 2 lata, bo jak sie rozwój zawodnika zachamuje to nie mam zapchanego salary na kilkanascie lat. Jesto to gracz efektywny, wiec mysle ze bedziemy mieli z niego pozytek jako zmiennika na 3,lub rzadziej bo tam jest wiekszy ruch 4.

 

Powodzenia Matt :!:

Hehe na forach Lakers od razu ponownie spekulacje o transferze Rose'a do Lakers właśnie z Bonnerem, dwu letni kontrakt, skrzydłowy, który chyba za bardzo nie jest Raptors potrzebny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na forach Lakers od razu ponownie spekulacje o transferze Rose'a do Lakers właśnie z Bonnerem, dwu letni kontrakt, skrzydłowy, który chyba za bardzo nie jest Raptors potrzebny

A kogo dostaniemy wzamian? Znajac Bobcocka to pewnie nic dobrego :lol: A co do potrzebnosci to rozumiem ze zart? :) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na forach Lakers od razu ponownie spekulacje o transferze Rose'a do Lakers właśnie z Bonnerem, dwu letni kontrakt, skrzydłowy, który chyba za bardzo nie jest Raptors potrzebny

A kogo dostaniemy wzamian? Znajac Bobcocka to pewnie nic dobrego :lol: A co do potrzebnosci to rozumiem ze zart? :) 8)
Kończące się kontrakty czyli Medka + George + Divac + wybór w pierwszej rundzie draftu od Miami. Może bez rewelacji, ale czyścicie salary :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe na forach Lakers od razu ponownie spekulacje o transferze Rose'a do Lakers właśnie z Bonnerem, dwu letni kontrakt, skrzydłowy, który chyba za bardzo nie jest Raptors potrzebny

A kogo dostaniemy wzamian? Znajac Bobcocka to pewnie nic dobrego :lol: A co do potrzebnosci to rozumiem ze zart? :) 8)
Kończące się kontrakty czyli Medka + George + Divac + wybór w pierwszej rundzie draftu od Miami. Może bez rewelacji, ale czyścicie salary :)

Miałem właśnie napisać odpowiedź, alebyłeś szybszy z tym, że Pietras źle zareklamowałeś naszych graczy, jeszcze nie chcieliby ich wziąć a to przecież bardzo, naprawdę bardzo wartościowe chłopaki. Po kolei Stanisław, to jest praktycznie biały Antoine Walker, no poza panowaniem nad piłką, i brakiem rzutu za trzy, ale to nawet lepiej, George to zawodni, który lada chwila zrealizuje swój potencjał, świetny strzelec i defensor, no aż żal mi go oddawać, no i Vlade to już w ogóle promocja kontrakt do wykupienia za dwa miliony i wraca pierwszym samolotem do LA, ale żeby nie było, że was naciągamy, dorzuciłbym jeszcze do wyboru Vujacica albo Cooka, co z tego, ze nie mają pojęcia o obronie, komu tam defensywa potrzebna, to jak bierzecie :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie napisać odpowiedź, alebyłeś szybszy z tym, że Pietras źle zareklamowałeś naszych graczy, jeszcze nie chcieliby ich wziąć a to przecież bardzo, naprawdę bardzo wartościowe chłopaki. Po kolei Stanisław, to jest praktycznie biały Antoine Walker, no poza panowaniem nad piłką, i brakiem rzutu za trzy, ale to nawet lepiej, George to zawodni, który lada chwila zrealizuje swój potencjał, świetny strzelec i defensor, no aż żal mi go oddawać, no i Vlade to już w ogóle promocja kontrakt do wykupienia za dwa miliony i wraca pierwszym samolotem do LA, ale żeby nie było, że was naciągamy, dorzuciłbym jeszcze do wyboru Vujacica albo Cooka, co z tego, ze nie mają pojęcia o obronie, komu tam defensywa potrzebna, to jak bierzecie :?: :D

Ty Van pracujesz w TV Markecie :?: :roll: :wink:

Jeśli nie to się zgłoś, bo talent zmarnujesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka szmatka o Curry'm się skończyła więc przejdźmy do konkretów na temat Raptors. Otóż wymiana "proponowana przez Vana i Pietrasa" wogóle nie wchodzi w grę. Pewnie zapytacie dlaczego ?? Juz szybko tłumaczę:

 

Otóż w planach Pana Babcocka nie ma wzmianki o zatrudnianiu kilku graczy z kończącymi się kontraktami, a już napewno nie ma wzmianki o wysokich graczach. Jest za to plotka, że kilku graczy miało by zostać zwolnionych w tym Lamond Murray, Aaron Williams i nie wykluczone, że Eric Williams. Chodzi o zwolnienie miejsca w rosterze Raps dla innych graczy. Zważywszy na fakt, że Babcock poszukuje trzeciego rozgrywającego wymiana z Lakers go nie satysfakcjonuje (Divac, Medko, Gerorge to nie PG).

 

Van chciał nam dorzucić Cooka i Vujacica, ale ...

 

dorzuciłbym jeszcze do wyboru Vujacica albo Cooka, co z tego, ze nie mają pojęcia o obronie, komu tam defensywa potrzebna

Tych rozgrywających nie biore z powodu jaki sam podałeś Van :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż w planach Pana Babcocka nie ma wzmianki o zatrudnianiu kilku graczy z kończącymi się kontraktami, a już napewno nie ma wzmianki o wysokich graczach.

 

Spokojnie Wróble jeszcze się okarze ze Mitch jest mistrzem a Babcock odwrotnie :wink: Jak by Van był GM-em LAL to sam bym wziol tych gości po takim zareklamowaniu:o

 

dorzuciłbym jeszcze do wyboru Vujacica albo Cooka, co z tego, ze nie mają pojęcia o obronie, komu tam defensywa potrzebna

Tych rozgrywających nie biore z powodu jaki sam podałeś Van :wink: .

 

Zauważ Wróbel ze Cook nie jest rozgrywającym, tylko graczem podkoszowym :lol: Pozatym tutaj zrobilbyś błąd Vujacic to taki zawodnik który może poderwac całą drużynę , Cook zreszta to samo - w duecie są fenomenalni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka szmatka o Curry'm się skończyła więc przejdźmy do konkretów na temat Raptors. Otóż wymiana "proponowana przez Vana i Pietrasa" wogóle nie wchodzi w grę. Pewnie zapytacie dlaczego ?? Juz szybko tłumaczę:

 

Otóż w planach Pana Babcocka nie ma wzmianki o zatrudnianiu kilku graczy z kończącymi się kontraktami, a już napewno nie ma wzmianki o wysokich graczach. Jest za to plotka, że kilku graczy miało by zostać zwolnionych w tym Lamond Murray, Aaron Williams i nie wykluczone, że Eric Williams. Chodzi o zwolnienie miejsca w rosterze Raps dla innych graczy. Zważywszy na fakt, że Babcock poszukuje trzeciego rozgrywającego wymiana z Lakers go nie satysfakcjonuje (Divac, Medko, Gerorge to nie PG).

 

Tym co miałoby spowodować, że Raptors by na to poszli, nie jest oczywiście to wszystko co ja napisałem, ale dokładnie to co napisał Pietras, wasza drużyna oszczędza kilkanaście milionów z drugiego roku kontraktu Rose'a. Nie jest istotne czy nasze śmieci wam pasują z punktu widzenia potrzeb na poszczególnych pozycjach, ważne jest, że oszczędzacie kasę, dla kibiców to może mało istotne, ale dla klubu myślę, że tak.

 

Czytałem plotkę o rozmowach na temat tej wymiany, podaną z dwóch różnych źródeł, także zajrzałem na forum Raptors i tam widziałem, że wszyscy byliby wręcz zachwyceni tą wymianą, podobno Rose nie jest zbyt zadowolony z gry w Raptors, wam też się go nie opłaca trzymać, ma kontrakt, którego długość pasuje do planów Lakers, jest typem zawodnika, który wręcz idealnie nadaje się do trójkątów, wielokrotnie chwalił Bryanta i Jacksona, mówił, że dla Lakers mógłby nawet grać za darmo a było to podczas zeszłorocznych finałów, a nie kiedy odnosiliśmy sukcesy.

 

To wszystko co napisałem wcale nie musi oznaczać, że to dojdzie do skutku, pewnie nie, ale jakieś rozmowy były toczone, obie strony wykazały zainteresowanie więc nie wykluczałbym takiej możliwości :)

 

Jeszcze jedno, nie wykluczałbym niekorzystnego dla was pozbycia się Rose'a z jeszcze jednego powodu- wasz GM, chyba o jego dziwnych decyzjach nie muszę wam przypominać, i mówię to jako kibic drużyny, której GM dokonał podobno najgorszej wymiany w historii tej ligi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Van, wielu kibicom Raptors "wypad" Rose'a szedł by na reke. Ja jestem przychylny wywalenia go, bo ostatnio marudzi na trenera, na kolegów itp. Czytałem na forum Real GM, jak było sporo propozycji, analiz wymian z jego udziałem.

 

Przyznam się, że poprzedniego posta napisałem za szybko, nie spojrzałem na to wszystko "z boku". Wiadomo mi było jedynie, co zamierza Babcock. Teraz po wnikliwym przyjrzeniu się sprawie uważam, że nie było by to złe.

 

Jeśli dobrze rozumiem oddajemy Lakers TYLKO Rose'a a dostajemy Divaca, który wykupuje swój kontrakt, Devean George'a i Medvedenko z kończącymi się kontraktami oraz wybór w drafcie 2006 od Miami Heat.

 

W tej sytuacji napewno będzie trzeba kogoś zwolnić, gdyż roster mamy za duży. Wtedy lecą chyba wspomniami Williams brothers albo Murray. W sumie jak dla mnie całkiem opłacalny trade. Przy założeniu, że Medko i George polecą za rok mamy duużo kasy na wydanie na jakiś FA i zrobieniu dobrych "zakupów" w post season.

 

Ciekawi mnie zdanie fanów Lakers jak widzą ten trade z punktu widzenia korzyści dla swojego zespołu, jak i opinia fanów Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie Wróbel - oprócz Rose'a podobno miałby lecieć też podpisany właśnie Bonner, chociaż jak to będzie wyglądać nikt pewności nie ma.

 

Dla mnie wymiana jest korzystna dla obu zespołów. Wy dostajecie miejsce w salary. Pozatym George jest lepszym SF niż wszyscy wasi pozostali (po odejściu Rose'a) razem wzięci :) My za to za nadbywających graczy dostajemy Rose'a, który będzie mógł zmieniać graczy na pozycjach 1-3 i dzięki swojej uniwersalności wprowadza fajną rotację. Pozatym idealnie pasuje do wizji wysokiego rozgrywającego Jacksona. O wszystkim z resztą pisał już Van na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocno mieszane uczucia. na tyle ze wczoraj wieczorem nie chciałem pisac co o tym mysle bo to wymaga głębszego przemyslenia... Przede wszystkim pozbycie sie kontrkatu Rose'a daje nam ogromne mozliwosci na rynku wolnych agentów w następne lato i nie powiem ze jest to mocno kusząca propozycja. Przelotnie spojrzałem w salary i zauwazyłem że kontrakt po tym sezonie konczy sie np dla Bena, jest tez Parker. Amare ma team option. W sumie to sa porpozycje narazie nierealne, ale pomazyc zawsze mozna :wink: Mysle ze mozna byłoby za zaoszczedzone 16 mln na Jalenie znalezc kilku solidnych graczy, którzy wspomogli by nasz roster. Ale z drugiej strony bardzo szkoda mi Bonnera, gracz młody, juz niezły, dobrez wykorzystujacy minuty na parkiecie. Do tego cały sezon pójdzie w tył bo Jalen to jeden z obecnych liderów Raptors. Wątpie by ci gracze go zastąpili. Z drugiej strony pozbycie sie Rose'a z salary rok pózniej daje tez sporo mozliwosci powalczenia o wolnych agentów a wtedy na rynku bedzie James, Wade, Melo, Yao. DO tego sezony Bosh moze byc juz bardzo dobrym graczem i moze ktos z jego kolegów z tego samego draftu zechec z nim zagrac. Podsumowujac byłbytm bardziej na nie niz na tak. Z marudzacym Rose'em przetrwamy jeszcze te 2 lata, a rynke wtedy wydaje sie dawac wieksze mozliwosci niz po zakonczeniu tegorocznych rozgrywek. Takie moje zdanie :)

 

Ciekawi mnie zdanie fanów Lakers jak widzą ten trade z punktu widzenia korzyści dla swojego zespołu, jak i opinia fanów Raptors.

Ja juz wiem jakie oni widzą z tego korzysci. Chca nas wrobic bo sami chca walczyc w lato 2007 i cały roster do tego przystosowuja. Juz ja czytałem o planach Kupchaka na ich forum :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem oddajemy Lakers TYLKO Rose'a a dostajemy Divaca, który wykupuje swój kontrakt, Devean George'a i Medvedenko z kończącymi się kontraktami oraz wybór w drafcie 2006 od Miami Heat.

 

Odpowiem tak, nie wiem jaka miałaby to być kombinacja graczy, czy w grę wchodziłaby tylko wymiana Lakers-Raptors, czy jakaś większa między trzema drużynami, czy w ogóle cokolwiek na linii LA-Toronto dojdzie do skutku. Powiem tak Lakers muszą się pozbyć tych kończących się kontraktów: Divac, Medvedenko i George, w dalszej kolejności w razie potrzeby mogliby polecieć także Jones, Cook i Vujacic, albo nawet Chris Mihm, ale to tylko pod warunkiem jakiejś większej wymiany, która sprowadziłaby na jego miejsce innego środkowego. Może być też tak, że Lakers byli zainteresowani pozyskaniem Rose'a, ale tylko wtedy gdyby nie udało im się ściągnąć Mckie czy Andersona, teraz kiedy Mckie jest w Lakers możliwe, że będą woleli jakiegoś małego szybkiego zmiennika, a kończące się kontrakty poświęcą na wzmocnienie strefy podkoszowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie o tej planowanej wymianie... Jak dla mnie ta sytuacja ma kilka aspektów... Jeśli się pozbywać to tylko Rose'a pomimo że jest to jeden z najlepszych strzelców w Toronto... Bonnera raczej moim zdaniem powinno się zatrzymać bo już w tamtym seznie pokazał on momentami że może byc z niego naprawde dużo pożytku... Tak naprawdę ta wymiana jest "inwestycją" na przyszłość czyli wyczyszczeniem salary i przygotowanem się do walki o jakiegoś pożądnego gracza w następne lato... Choć jak pomyślę że to na GM będzie walczyl o tego gracza to nie wiem dlaczego ale zaczynam wątpić w powodzenie tego wszystkiego... Ale trzeba być dobrej myśli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie - jestem zdania podobnego co KarSp. Oddanie teraz Rose'a właściwie spisuje nas na straty, Chris sam nie poprowadziłby drużyny. Oczywiście ktoś go może wspomóc, na to przecież wszyscy liczymy, ale Jalen zawsze jakąś podporą będzie, jest szybki, potrafi punktować, podawać, ma doświadczenie.

 

Inwestycja na przyszłość - czyścimy salary cup, no OK, ale naprawdę wierzycie w to, że taki Wade czy Amare chcieliby grać później w Raptors? Wszyscy wiemy, że NIEKTÓRZY zawodnicy niebyt lubią Kanadę (z wielu przyczyn...) i czasem wolą grać w innym klubie, nawet za mniejsze pieniądze. Zresztą może pójść nie tylko o to... Oczywiście nie musielibyśmy odrazu pozyskiwać superstar'a, tylko zawodników przydatnych, na dobrym poziomie, ale tutaj wracamy do punktu wyjścia, bo... my mamy przyzwoitych zawodników, przynajmniej ja tak uważam. Sami przecież mówimy o nich w superlatywach, o Macie, o Chrisie, o Skipie itd.

 

Gdzieś mi się obiło o uszy (chyba na e-basket.pl), że Mourice Evans został na lodzie, bo prawdopodobnie Kings nie przedłużą z nim kontaktu, a wcześniej zainsteresowani (Spurs i T-Wolves) nie mają już zbytnio kasy na niego. W związku z tym musi chyba podpisać kontrakt za minimum, liczył na 4 mln $ za sezon. Wiem, że u nas także jest nieciekawa sytuacja z salary cup, ale może byśmy sobie go tak wzięli? :) W sumie na pierwszy rzut oka trade bez sensu, bo mamy przesyt na PF, ale Mourice może grać także na... SF. Wtedy już kompletnie musiałby ktoś wylecieć, najpierw Aaron Williams, Alvin (choć ja dałbym mu szansę, a zwolnił np. Cook'a) no i chyba Eric Williams.

 

Z okazji urodzin chciałbym złożyć życzenia naszemu nowo nabytemu złotku - Charliemu Vilanuevie, niech chłopak w nadchodzącym sezonie będzie grał ponad miarę oczekiwań - tym samym zrobi prezent sobie i nam, kibicom Raptors :) Peaceuar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.