Skocz do zawartości

Raptors-Co dalej???


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoc Raptors podpisali wstepnie Duhona :) to bylby naprawde dobry zmiennik dla Altsona :) a trzecim PG bylby Calderon ,ktory by sie ogrywal :) No ale z tego co wiadamo to prawdopodobnie Bulls przebija oferte Raps :( No ale przyanjmniej cos sie dzieje :D to juz cos :D

 

Nie wiem jak wyglada sytuacja w naszym solary cap , ale uwazam ze Raps powinni zapolowac na jakis wolnych agentow .Moim zdaniem najlepszy bylby Curry , pasowalby bardzo do Raps . Razem z Boshem mogliby stworzyc bardzo silny duet podkoszowy :D wtedy byla nawet szansa cos osiagnac w PO .No ale to sa tylko marzenia scietej glowy :( bo nie wierze zeby kogolwiek dobrego nasz GM zatrudnil :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więc wam daje to zwalnianie zawodników? Jedynie uniknięcie płacenia luxury tax, a dopóki nie wydajecie pieniędzy z własnej kieszeni, to nie powinno was to zbytnio obchodzić. Są też minusy. Zwolnieni zawodnicy wzmocnią przeciwników, no i oczywiście dalej będą na liście płac Toronto.

Powiem tak... Zwalniać też trzeba umieć i to z głową :) A o to że zwolnieni zawodnicy wzmocnią przeciwników to bym się najmniej martwił :D:D:D

 

Natomiast co do Duhona to jest to raczej news w stylu "Jak można cwanie wyciągnąć pieniądze od własnego klubu". Sytuacja z Duhonem jest dla mnie książkowym tego przykładem. A co do Currego to jakos słabo mi sie to widzi i to jeszcze na dodatek gracz na pozycję która w Toronto jest wyjątkowo obsadzona - Bosh, Villanueva, Bonner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze sie wydawalo ze Curry to Center :idea: poprawcie mnie jesli sie myle :P a na centrze nie ma nikogo dobrego niestety :(

Z Currego taki sam center jak i z Bosha czyli jak na moj gust żaden... To jest moim zdaniem gracz na 4... Tam moze pokazać pełnię swych możliwości... Ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze sie wydawalo ze Curry to Center :idea: poprawcie mnie jesli sie myle :P a na centrze nie ma nikogo dobrego niestety :(

Z Currego taki sam center jak i z Bosha czyli jak na moj gust żaden... To jest moim zdaniem gracz na 4... Tam moze pokazać pełnię swych możliwości... Ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli :)
Nie wtrąciłem się wcześniej, bo mateo66 już dobrze zwrócił uwagę. Jednak widzę, że czegoś nie rozumiesz. Curry to typowy (jak na nasze czasy) center. [btw widziałeś go na oczy? oglądałeś w życiu choć jeden jego mecz?] Nie wychodzi na obwód. Większość punktów zdobywa z pomalowanego i to z pod samego kosza. Bosh ma tak samo? No to widzę, że zorientowany jesteś :) mi się wydawało, że Bosh ucieka choć trochę na półdystans. On jest za słaby fizycznie do gry takiej, typowej dla centra, siłowej i podkoszowej.

Do tego warunki fizyczne Curry ma odpowiednie. Wzrost i masa są ok. Bosh o ile pamiętam jest chudzielcem i to właśnie brak masy nie pozwala mu grać przeciwko innym centrom. Przewyższają go i siłą i masą. Jest za to od nich szybszy i dlatego gra na PF.

Pomijam fakt, że Bosh nie chce grać na C ze względu na swoje warunki fizyczne, a Curry zawsze grał jako C i nigdy nie miał z tym problemów jak Bosh.

A jaką to pełnię swoich możliwości może pokazać Curry na PF :?: bardzo jestem ciekaw.

Tyson Chandler - on jest zawodnikiem (centrem) w typie Bosha. Wzrost odpowiedni dla centra, ale masa i siła nie te.

Pozatym jak myślisz, czemu Curry był/jest nazywany Baby Shaq? Bo nosi podobne buty... :?: :lol:

 

btw Curry za MLE do was nie przyjdzie. Taką kwotę Bulls bez problemu wyrównają. A jeśli nie będą chcieli wyrównać tzn że o czymś nie wiecie :)

 

PS. Duhon na back up dla Alstona? :lol: chyba na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodiz o Curry'ego to jestem jak najbardziej za. Szkoda tylko ze nie wynika to z plotek transferowych,a tylko z naszych checi... Eddy napewno poprawił by naszą gre na talbicach, kocha grac w popmalowanym, jak wczesniej zauwazono jest to typowy C. A u nas takich jak na lekarstwo, a jedyny nadajacy sie do gry czyli Woods jest z niewiadomych powodów rzadko wykorzystywany przez trenera.

 

Mam inne ciekawe ploty. Raptors dalej interesuja sie PGsami. NA rynku zostało ich pieciiu: Best, Palacio, Watson, Lue, Jones. Szczerze powiem ze najbardziej z nich odpowiada mi Watson. Najprawdopodobniej jednka 3 ostanich bedzie dla nas za drogich, wiec mamy wybierac miedzy Palacio a Bestem. W sumie bez róznicy, bo obaj prezetnuja podobny poziom. Ja bym jednak tak łątwo nie rezygnował z Watsona. Owszem chce wiekszych pieniedzy, ale przy dobrej pracy manegerskich moze udało by sie namówic go do obnizenia zarobków na rzecz waznej pozycji w zespole. Jnesa bym nie chciał bo chce duzo kasy za nic nadzwyczajnego. Lue tez nie jest szczytem moich marzen. Pamietam sporo jego błędów i ogólnie mozna sie do kilku rzeczy w jego grze przyczepic. Zobaczymy co bedzie

 

PS. z Góry sorry za lideróki, ale nie mam za wiele czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak 'poważnie' mówicie o Duhonie. Od początku było wiadomo, że to transfer mały prawdopodobny. Większość serwisów pisało, że Chris chce grać w Bulls i tam zostanie, a transfer to tylko zobaczenie 'wartości rynkowej' Chris'a i chęć wynegocjonowania jak najbardziej 'przyjaznego' kontraktu dla niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Duhonem była dla mnie z góry przegrana, wiadomobyło, że Bulls go nie oddadzą. Szybciej pozbyli by się Curry'ego niż Duhona.

 

Wracając do plotek o PG to skoro Watson, Jones i Lue są za drodzy to po co wogóle się na nich nastawiać. Pozostaną nam Palacio i Best i tutaj trzeba dokonać wyboru. Choć nie ukrywam miło było by widzieć Jonesa u nas lub Watsona. Wiadomo Jones dużo gra, ma dobre staty i wtedy to on byłby pierwszym PG, Alston rezerwowym, a Calderon dłuższa ławka. Watson także się dobrze prezentuje, poprzedni rok miał dobry i byłby dobrym zapleczem na jedynce.

 

Tak więc jak dla mnie wyglądało by to tak:

1 PG. Jones

2 PG. Alston

3 PG. Calderon

 

lub

 

1 PG. Alston

2 PG. Watson

3 PG. Calderon

 

Lue nawet nie biore pod uwagę, bo dla mnie jest słaby gracz, dużo popełnia błędów, nie lubie go i ma do dupy fryzurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moj gust to Alston bezprzecznie powinien byc pierwszym PG i uwazam ze jest lepszy Jones'a, tylko musi sobie uparzadkowac stosunki z trenerem .

 

A najlepszym zawodnikiem bylby jak dla mnie Watson :) bo to w miare mlody gracz i dosc poukladany . Ale prawde mowiac ciezko bedzie go pozyskac :( Jesli mialbym wybierac miedzy Bestem a Palacio to ja wybieram te drugiego poniewaz jest mlodszy i bardziej perspektywiczny ( w koncu taki budujemy zespol :?: :D ) a Best w tamtym roku kompletnie nic nie pokazal w Nets :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa PG chyba już omówiona. Jak działacze Dinozaurów nas nie posłuchają, będzie niedobrze ;)

 

Ale co z innym pozycjami? Przecież Skipem i Josem meczów nie będziemy wygrywać...

 

Może zacznę od SG. Kogo my tu mamy: Morris i Jalen, może też grać Eric. W sumie pozycja dobrze obsadzona. Rose w S5 bez wątpienia, Mo-Pete chyba też... dlatego Jalena przesunąłbym na pozycje numer trzy z uwagi, że kiedyś na niej grał i radził sobie całkiem nieźle. Mo-Pete, niezły obrońca, dobry w ataku pod warunkiem, że ma dzień. Granie w pierwszej piątce na pewno pozwoliłoby mu rozwinąć skrzydła i dojść do formy jaką prezentował 2, 3 lata temu.

 

SF - Lamond, Eric. Może grać Matt i Aaron (w bardzo trudnej sytuacji :P). Murray już dziadek, ale przyda się jego doświadczenie, dobra trójka i pomoc w obronie. Eric Williams... cóż... mógłby być dobry gdyby wziął się w końcu za grę oraz dostawał więcej minut. Bonner na pewno będzie lepszy (oczywiście jeśli podpiszą z nim kontrakt), Aarona Williamsa już dawno bym wywalił z rosteru... Aha, jest jeszcze nijaki Joey Graham, ale nie mam o nim zielonego pojęcia... Tzn. wiem kto to jest, ale o jego grze nie mogę powiedzieć zbyt dużo :)

 

Silny skrzydłowy, no tutaj chyba jest najlepiej :) Chris, Charilie, Rafael, Matt, Pape. Kolejny bajzel? :P Chyba tak. W S5 zdecydowanie nasz lider - Bosh. Na ławce rookie Villanueva, Bonner i ten Sow. Araujo jako center, bardziej się tam przyda.

 

Środkowy: Loren Woods, wspomniany Rafael Araujo. Może grać Bosh (wiemy, że nie lubi, nie daje czasem rady), Aaron Williams. Tutaj dość krucho :/ Trzeba by kogoś sprowadzić, może jakiś sign'n'trade? Jeśli nie, Woods musi grać na poziomie z początku poprzedniego sezonu, Araujo przejść metamorfozę.

 

C - Rafael Araujo/Loren Woods

PF - Chris Bosh/Matt Bonner/Charlie Villanueva/Aaron Williams/Pape Sow

SF - Jalen Rose/Lamond Murray/Joey Graham

SG - Morris Peterson/Eric Williams

PG - Rafer Alston/Jose Calderon/Milt Palacio/Alvin Williams/Omar Cook

 

Jak sami widzicie, mamy przesyt na PF i PG, brakuje nam zawodników na C i SG. Ja mam parę propozycji wymian, ale nie chcę na razie ich ujawniać (zresztą nie wiem czy są możliwe, muszę sprawdzić zgodnosć cyferek itd.). Napiszcie co wy o tym sądzicie.

 

Jeszcze jedno: mamy obecnie 17 zawodników, roster pomieści 15. Kto wyleci pierwszy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zeby wypadli Alvin Williams i Aaron Willimas

ale biorac pod uwage ze mamy Babocka to poleca pewnie Murrey :( -dostawal malo minut od Mitchell'a :( ,oraz Cook-a szkoda

 

chyba ze Babock pomysli i zostawi Cook'a a wyrzuci Alvina-ktory w mojej opini jest juz spalony-w tym sezonie tez chyba nie pogra??? :?

 

--------------------------------------------------------------

 

Lamond Murrey musi zostac,mamy mloda druzyne i Jego doswiadczenie nam sie bardzo przyda,poza tym w trojkach jest nie gorszy niz Marshall i potrafi grac w obronie-a wiadome z tym u nas nie najlepiej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa PG chyba już omówiona. Jak działacze Dinozaurów nas nie posłuchają, będzie niedobrze ;)

Mówiąc wprost DYM BĘDZIE!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Ale co z innym pozycjami? Przecież Skipem i Josem meczów nie będziemy wygrywać...

 

Może zacznę od SG. Kogo my tu mamy: Morris i Jalen, może też grać Eric. W sumie pozycja dobrze obsadzona. Rose w S5 bez wątpienia, Mo-Pete chyba też... dlatego Jalena przesunąłbym na pozycje numer trzy z uwagi, że kiedyś na niej grał i radził sobie całkiem nieźle. Mo-Pete, niezły obrońca, dobry w ataku pod warunkiem, że ma dzień. Granie w pierwszej piątce na pewno pozwoliłoby mu rozwinąć skrzydła i dojść do formy jaką prezentował 2, 3 lata temu.

Tu chyba nie ma co polemizować bo za wielkiego wyboru nie ma choć to już chyba moja "przypadłość" że nie darzę sympatią Mo-Peta ale mam nadzieję że się mylę...

 

SF - Lamond, Eric. Może grać Matt i Aaron (w bardzo trudnej sytuacji :P). Murray już dziadek, ale przyda się jego doświadczenie, dobra trójka i pomoc w obronie. Eric Williams... cóż... mógłby być dobry gdyby wziął się w końcu za grę oraz dostawał więcej minut. Bonner na pewno będzie lepszy (oczywiście jeśli podpiszą z nim kontrakt), Aarona Williamsa już dawno bym wywalił z rosteru... Aha, jest jeszcze nijaki Joey Graham, ale nie mam o nim zielonego pojęcia... Tzn. wiem kto to jest, ale o jego grze nie mogę powiedzieć zbyt dużo :)

jak dla mnie pierwszym graczem an tej pozycji pozostaje Bonner(oczywiście jeśli go podpiszą) bo trzeba ogrywać młodego... Graham to jest spora zagdka bo nie moglem nigdzie dostać jego żadnego meczu z NCAA więc nie wiem jak to wygląda naprawdę ale pamiętam tekst jednego z komentatorów na ESPN podczas relacji z draftu że jest to jeden z 3 najlepiej zbudowanych i najbardziej atletycznych graczy w CAŁYM drafcie 2005 więc cos w tym może jest... OBY... Lamond to już dziadek u ktorego bliżej niż dalej do końca kariery ale w dramtycznych końcówkach może się przydać... Aaron i Eric WON!!!!!!!!!!!!!

 

Silny skrzydłowy, no tutaj chyba jest najlepiej :) Chris, Charilie, Rafael, Matt, Pape. Kolejny bajzel? :P Chyba tak. W S5 zdecydowanie nasz lider - Bosh. Na ławce rookie Villanueva, Bonner i ten Sow. Araujo jako center, bardziej się tam przyda

Tu mamy jak na nasze warunki problem bogactwa bo zdecydowanym faworytem jest CB4 ale za jego plecami jest mocne wsparcie Bonnera i przede wszystkim mojego faworyta, największej niespodzianki tego draftu Charliego Villanuevy... powoli to zaczyna byc obsesja ale ja cholernie w niego wierzę :P

 

Środkowy: Loren Woods, wspomniany Rafael Araujo. Może grać Bosh (wiemy, że nie lubi, nie daje czasem rady), Aaron Williams. Tutaj dość krucho :/ Trzeba by kogoś sprowadzić, może jakiś sign'n'trade? Jeśli nie, Woods musi grać na poziomie z początku poprzedniego sezonu, Araujo przejść metamorfozę.

Bosh raczej odpada na C... Z dwójki Araujo Woods wolę tego drugiego... DLACZEGO :?: ... Szczerze pwoiem tak do konca nie wiem ale w tamtym sezonie zrobił na mnie lepsze wrażenie niż te białe drewno szkoda tylko że dostał tak mało szans...

 

Jeszcze jedno: mamy obecnie 17 zawodników, roster pomieści 15. Kto wyleci pierwszy? ;)

WILLIAMSowie!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie ma co polemizować bo za wielkiego wyboru nie ma choć to już chyba moja "przypadłość" że nie darzę sympatią Mo-Peta ale mam nadzieję że się mylę...

Ja nie wiem jak go można nie kochać, a co dopiero nie lubić ;) Jego grą zauroczyć się nie można, ale cenię go za zachowanie, charakter i serce do gry. Prawdziwy wzór ;)

 

Graham to jest spora zagdka bo nie moglem nigdzie dostać jego żadnego meczu z NCAA więc nie wiem jak to wygląda naprawdę ale pamiętam tekst jednego z komentatorów na ESPN podczas relacji z draftu że jest to jeden z 3 najlepiej zbudowanych i najbardziej atletycznych graczy w CAŁYM drafcie 2005 więc cos w tym może jest...

Obyśmy mieli z niego jak największy pożytek...

 

[...] powoli to zaczyna byc obsesja ale ja cholernie w niego wierzę

To dobrze, że stawiamy na młodość i wierzymy w nich, opieramy na nich przyszłość, ale na pewno nie wejdziemy do playoff mając tylko i wyłącznie nadzieje, że nasze pierwszoroczniaki i rookie będą świetnie grali i załatwią sprawę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wypowiem jak widzę nasz skład, bo bardzo lubie omawiać każdego gracza :wink:

 

PG - jak dla mnie duża niewiadoma. Alston, Calderon, kontrakt Alvina, niepodpisany Cook i Palacio. Podejrzewam, że ostatnich dwóch zostanie zwolnionych, a na Alvina będą czekać aż wyzdrowieje. Niestety przeczuwam, że do formy nie powróci.

 

SG - teraz największa dziura w rosterze. Mo Pete i kto ?? Eric, Lamond ?? Chyba najbardziej pasuje Jalen Rose, którego na SF będzie kto inny zastępował. Jak dla mnie potrzebny jest strzelec. Może jeszcze na rynku FA kogoś da się zwerbować.

 

SF - Rose, Bonner, Graham - pewne zaplecze, dobra ławka, w rosterze jest jeszcze E. Williams, ale przy dwójce Graham - Bonner nie ma szans.

 

PF - Bosh nr 1, Villanueva, podpisany już Sow, i może Aaron, także solidne wsparcie, bo nawet Bonner może tu grać

 

C - Woods, Araujo - nie ma innej opcji jak first Center Woods, rezerwa Araujo

 

Z wolnych agentów to naprawdę jest nam potrzebny strzelec, nawet kosztem Jalena, czy Mo Pete'a. Na C nie ma co liczyć, Araujo ma długi kontrakt, Woods jeszcze nie, ale mam nadzieję, że podpiszą z nim, bo inaczej najsłabiej obsadzona pozycja.

 

Pewnych rzeczy nie rozumiem. Skoro mamy nie podpisanych kilku zawodników (Woods, Bonner, Palacio, E. Williams, Cook) to na co czekać. Zwolnić miejsce, kase i niech lecą Cook, Williams, czy Palacio i zatrudnić kogoś z FA. Jest paru graczy, dobrych strzelców tylko rudzyć dupe i podpisywać, albo przynajmniej wyjść z propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, strzelec by się przydał, ale czy my już ich czasem nie mamy? :) CB4 - wszyscy liczymy na to, że będzie jeszcze lepszy niż przed rokiem, a więc punktów powinien zdobywać jeszcze więcej (dajmy na to, że 19 pkt./mecz - na razie ostrożnie ;)). Jalen Rose już w tamtym sezonie miał średnio 18,5 oczka, teraz może być jeszcze lepiej. Razem dają prawie 40 punktów. Skip i Mo-Pete dorzucą kolejne 30, razem 70. Teraz doliczmy ławkę i Woods'a - kolejne 20-25 pkt. W sumie mało (bo do 100 punktów troszeczkę brakuje), ale to jest założenie. Chris może walić nawet 24 pkt./mecz, Rose 21, Mo-Pete jak się by przebudził 17, nasze rookie także mogą zrobić niespodziankę. Wygląda pięknie i jest prawdopodobne... nabrałem optymizmu :D

 

Na rynku jest nijaki Michael Finley, kiedyś dobry strzelec :P W sumie umiejętnościami dorównuje Jalenowi z tym że Rose jest bardziej zwinniejszy, może grać nawet na jedynce... Transfer IMHO nierealny i bez sensu, bo obecnie nas nie stać, a po drugie dla mnie Rose lepszy :) Peaceuar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do plotek o PG to skoro Watson, Jones i Lue są za drodzy to po co wogóle się na nich nastawiać. Pozostaną nam Palacio i Best i tutaj trzeba dokonać wyboru. Choć nie ukrywam miło było by widzieć Jonesa u nas lub Watsona. Wiadomo Jones dużo gra, ma dobre staty i wtedy to on byłby pierwszym PG, Alston rezerwowym, a Calderon dłuższa ławka. Watson także się dobrze prezentuje, poprzedni rok miał dobry i byłby dobrym zapleczem na jedynce.

Ja sie na nich za mocno nie nastawiam> Uwazam tylko ze Watson wcale nie bedzie chciał tak wielkie kasy, a przy dobrych ruchach menagerskich, mozna zmiejszyc jego cene do takiej jaka posiadamy na jego podpisanie. Jonesa to ja bym chetnie widział, ale napewno nie za taka kase jaka chce, dałbym mu moze połowe tego co rzada i wtedy przywitał go z otwartymi ramionami.

 

Tak więc jak dla mnie wyglądało by to tak:

1 PG. Jones

2 PG. Alston

3 PG. Calderon

 

lub

 

1 PG. Alston

2 PG. Watson

3 PG. Calderon

 

Co do pierwszej wersji to sie raczej nie zgodze. Tak rozsadnie patrzac to Skip jest lespzy od Jonesa niemal we wszystkim. DJ to tylko rzuty zza łuku, z rozgrywaniem słabo, przy Shaqu mu idzie lepiej, ale my nie mamy takiego dominatora pod koszem. Dlatego dla mnie wydaje sie ze bedzie on zastpca dla Rafera. Owszem ten tez popełnia błedy, czesto za duzo rzuca, gubi sie w kozłowaniu, ale ja bym to jego uczynił pierwsza jedynka. Tak wogóle to jakbysmy go sciagneli to mółgby tez sie realizowac na SG. Narzekamy na brak strzelców, wiec on bez watpienia dobrze spełnialby tą role. Wtedy tez Calderon mołby byc drugim rozgrywajkiem, wydaje sie ze do konca nie byłby to zły ruch. Z druga wersja juz bardziej sie zgadzam, ale nie wykluczam ze Earl tez byłby bardzo dobry jako first PG. Przede wszystkim jest bardziej ustatkowany i dobrze broni. W rzutach tez napewno nie jest gorszy. Wiec dla mnie tez trudny byłby wybór.

 

Jak na moj gust to Alston bezprzecznie powinien byc pierwszym PG i uwazam ze jest lepszy Jones'a, tylko musi sobie uparzadkowac stosunki z trenerem .

 

Alston od DJa wydaje sie byc lepszym graczem, o czym pisze wyzej. Z Watsonem mam wątpliwosci. Co do stosunków z trenerem, to nie wiem czemu, ale teraz bardziej przychylam sie ku zdaniu Mitchella. Przede wszystkim Rafer jest od rozgrywania, powininen sie kontrolowac, nie zakozłowywac sie. Poza tym za duzo rzucał jak na rozgrywajka, poczuł sie liderem zespołu, odpalał za duzo rzutów, a bilans meczy kiedy zdobył wiecej niz 20 pkt jest bardzo ujemny. Powinien zdobywac ok12-15 pkt i conajmniej połowe tego asyst.

 

Jeszcze jedno: mamy obecnie 17 zawodników, roster pomieści 15. Kto wyleci pierwszy?

Zgadzam sie z Torontosem. " Williamsowie :!: Tylko sie zastanawiam ze jest tez Alvin Williams, który raczej nie pogra, wiec ktos z tej trójki jak dla mnie, tak czy siak Williamsowie

 

Jak sami widzicie, mamy przesyt na PF i PG, brakuje nam zawodników na C i SG. Ja mam parę propozycji wymian, ale nie chcę na razie ich ujawniać (zresztą nie wiem czy są możliwe, muszę sprawdzić zgodnosć cyferek itd.). Napiszcie co wy o tym sądzicie.

Ja przesytu na pozycji PF nie widze bo: Bonner moze tez grac na SF i tam zapełnic luki. Aaron Williams i Pape Sow raczej niewiele pokazuja dobrego swoja gra. Wiec jest ich tam 3, czyli w sam raz, biorac pod uwage ze niestety najgorsze co moze byc czyli koniecznosc moze wymusic gre Bosha na C... Ja bajzlu nie widze. PG przesyt? hmm mocno wątpliwe... Palacio jeszcze nie jest nasz, narazie FA, Alvin Williams raczej sobie nie zagra, kontuzja go meczy i na wiele z jego strony bym nie liczył, Cook jak Palacio nie podpisany chyba ze cos przegapiłem. Co do pozycji SG to tez nie jest tragicznie, bo moze zejsc Rose, a na SF zostanie Graham i Bonner.

 

To dobrze, że stawiamy na młodość i wierzymy w nich, opieramy na nich przyszłość, ale na pewno nie wejdziemy do playoff mając tylko i wyłącznie nadzieje, że nasze pierwszoroczniaki i rookie będą świetnie grali i załatwią sprawę...

Narazie nie, ale kto wie co bedzie za kilka lat :?: Bosh juz jest dobry, Vilanueva i Graham moga sie rozwinac na miare mozliwosci. Calderon tez ma czas, jego najlepszy okres powinien nadejsc. Narazie beda niestety wysokie picki w drafcie wiec tez szansa na kolejnych młodych-zdolnych.

 

teraz największa dziura w rosterze. Mo Pete i kto ?? Eric, Lamond ?? Chyba najbardziej pasuje Jalen Rose, którego na SF będzie kto inny zastępował.

Przychylam sie do tego zdania. NIe ma raczej nikogo, wiec trzeba bedzie niestety wykrozystawc Rose'a który na SF ma zmiane. Jesli chodzi o rynek FA to jest DJ, który moze tutaj byc niezłym benchem, tylko zeby z ceny spuscił...

 

Fakt, strzelec by się przydał, ale czy my już ich czasem nie mamy?

Strzelec to dla mnie gracz który rzuca z dystansu, czesto trafia, niekoczniecznie zdobywa wiele punktów. Potrafi wejsc z łąwki dodac troche punktów, przełamac zespoł celnym rzutem/rzutami. A z takich u nas w zespole widze tylko Petersona i Rose'a.

 

Na rynku jest nijaki Michael Finley, kiedyś dobry strzelec W sumie umiejętnościami dorównuje Jalenowi z tym że Rose jest bardziej zwinniejszy, może grać nawet na jedynce... Transfer IMHO nierealny i bez sensu, bo obecnie nas nie stać, a po drugie dla mnie Rose lepszy Peaceuar

Bardzo chetnie tylko ze jest taki problem ze mozemy o nim pomazyc bo chce zdobyc pierscien i przebiera w zespołąch które maja na to szanse, a wiadomo jak jest w Raps. Piszesz ze kiedys dobry strzelec, dla mnie nadal nim jest, mimo ze coraz czesciej miewa słąbsze mecze.

 

Pozdrawiam i witam po przerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest nijaki Michael Finley, kiedyś dobry strzelec :P W sumie umiejętnościami dorównuje Jalenowi z tym że Rose jest bardziej zwinniejszy, może grać nawet na jedynce... Transfer IMHO nierealny i bez sensu, bo obecnie nas nie stać, a po drugie dla mnie Rose lepszy :) Peaceuar :P

Finley w Raps :?: Niezbyt prawdopodobne I nie wiem czy do końca rozsądne... Ma już swoje lata i być może jest jeszcze z niego niezły strzelec ale jak długo :?: Zresztą on sam sobie zdaje z tego sprawe dlatego szuka klubu gdzie mógłby jeszcze powalczyć o "pierścionek"... Teraz jest bardzo blisko SUNS... Czyli jednym słowem gracz dla nas nieosiągalny i nie wiem czy do końca potrzebny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że jeśli by porównywac już to Curry bardziej sie nadaje na centra niż Bosh ale mnei nie przekonuje... Tak czy siak ani Curry ani Chandler ani tym bardziej Duhon nie jest dla nas więc są tylko czysto iluzoryczne szanse że któryś z tych zawodników mógłby do nas trafić...

Zabawny jesteś. Jak dla ciebie Curry nie jest typowym C to mogę ci poradzić tylko jedno - obejrzyj któryś mecz Bulls z tych co sprzedajesz (o ile jakiś masz), bo tylko się kompromitujesz :?

 

A jak już tu jestem to się jeszcze wtrącę. Nie czytałem wszystkiego, więc mam nadzieję, że nie powtórzę czyjegoś posta.

Tak więc jak dla mnie wyglądało by to tak:

1 PG. Jones

2 PG. Alston

3 PG. Calderon

 

lub

 

1 PG. Alston

2 PG. Watson

3 PG. Calderon

Zgodzę się, że Alston jest za miękki na NBA i nie nadaje się on jako pierwszy rozgrywający, ale na pewno nie można go wywalać z S5 kosztem DJa. Damon jest przydatny wszędzie tam gdzie są indywidualności seryjnie podwajane. Wtedy może wykorzystać swój największy i niestety jedyny mocny atut czyli rzut za 3.

Z drugą opcją się też nie zgodzę. Watson może nie jest rozgrywającym idealnym, ale na pewno bardziej zrównoważonym i pewnym. Do tego świetny obrońca. Można by się spierać, ale ja bym postawił na Watsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że jeśli by porównywac już to Curry bardziej sie nadaje na centra niż Bosh ale mnei nie przekonuje... Tak czy siak ani Curry ani Chandler ani tym bardziej Duhon nie jest dla nas więc są tylko czysto iluzoryczne szanse że któryś z tych zawodników mógłby do nas trafić...

Zabawny jesteś. Jak dla ciebie Curry nie jest typowym C to mogę ci poradzić tylko jedno - obejrzyj któryś mecz Bulls z tych co sprzedajesz (o ile jakiś masz), bo tylko się kompromitujesz :?
Po pierwsze to oglądałem ich kilka meczy z ubiegłego seoznu i zdania nie zmienie. Pozatym nikt nie każe Ci się ze mną zgadzać. Chyba mogę mieć własne zdanie na ten temat, co nie?!?!?!

 

Pytanie do Admina: Dlaczego na tym forum nie ma opcji blokowania wpisów pojedyńczych osób :?: :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.