Skocz do zawartości

Raptors-Co dalej???


KarSp

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli już dadzą ciała to życzę, żeby moje prognozy tym razem okazały się błędne ;).

Teraz też mam taką nadzieje :? Babcock dał takiego ciała, że aż szkoda mi strzępić języka na jego temat. Z 7 wybrał wysokiego skrzydłowego (nie wiem po co ) Charlie Villanueva. Jego staty z gry w szkole nie są bardzo imponujące, nie wiem czy zasmakuje parkietu przy Boshu i Bonnerze, a nawet jak zostanie to Marshallu, bo na C jest za niski i za "lekki". Drugi wybór to z nr 16 Joey Graham. Ten nawet nawet mi odpowiada, ale mogli wziąć Greena, Grangera czy Warwicka. Graham jest niskim skrzydłowym i będzie walczył z E. Williamsem o miejsce w składzie. Statsy także mało imponujące, ale może się rozwinie. Jest dwa lata starszy od Villanueva (nie było kogoś z krótszym nazwiskiem :wink: ). Kolejne dwa wybory w drugiej rundzie to także młodziutki Roko-Leni Ukic (PG) i Uros Slokar (PF).

 

Później jeszcze odpowiednio skomentuje te wybory, bo dla mnie nie są one wogóle pocieszające. Znowu rok w dupe :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie po tym co sie stało nie jestem w stanie napiasc czegos konstruktywnego, a najchjetniej skopiowałbym tylko opis z gg :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Jestem tak zniesmaczony tymi wybrami, ze nie moge sie opanowac. Po jaki h*j nam Ci gracze? Dobra wzielismy Villanueva czy jakos tak z 7, to juz cos wskazuje ze jest nie tak. Po co nam gracz na pozycje gdzie mamy gwiazde zespołu, czlowieka który ma byc liderem. Wie chyba tylko Bobcock? :evil: Ale stało sie. Głupi ma zawsze szczescie to z 16 mozemy wziasc Greena. Ale wzieslimy Grahama. Moze to byc gracz dobry, ale jednak Green zapowiada sie lepiej. Tutaj jeszcze starasznie nie jestem wkurzony, ale mimo wszystko mógł zrobic lepiej i jezel nie wkurzony to conajmniej zły na niego :? :? W drugiej rundize to sie nie orientuje, ale mam nadzieje ze chcociaz tu nie dalismy ciałą. Ukic podobno niezle rokuje, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby wybrac z tym nr Tafata a Roko by doczekał do nastepnego wyboru. To tyle ode mnie bo po tym dracie wiele sobie obiecywałem, ze polepszy sie zespół, a tutaj wyszła kicha i nawet nie chce mi sie pisac o tej zaprzepaszczonej szansie...

 

PS. Mam nadzieje ze Nawciarz ma racje, ze za szybko sie denerwuje i moze beda z nich dobrzy i przydani gracze, ale na dzien dzisiejszy trudno mi w to uwierzyc :evil:

 

BOBCOCK GO OUT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na jego trady, drafty i wogóle rzadzenie to ja juz sił nie mam. Dla mnie najgorszy GM w całej lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors Co dalej? Piekne pytanie tylko martwi mnie to ze u nas nic sie nie dzieje. W prawie kazdym klubie slychac jakas plotke a u NAs cisza... Czymta juz dlugo serwisy i na nic sie natkonlem. Ja czytam Yahoo i dzisiaj nawet zaczałem realgm a Wróbel hoopshype i nic o Raps nie widac, ja nie wiem co ten Bobcock robi, ale chyba normlanie nic, nawet nie słychac o probie prezdłuzania kontraktów z naszymi FA... Pozostaje czekac, ale ja juz na Bobcocka dawno cierpliwsosc straciłem.. a teraz mnie jeszcze drazni :evil: Jak ktos ma jakas plotke z obozu RAps to niech pisze...

 

Ja iwme tylko ze niedługo bedzie liga letnia w której zaprezentujemy nowe nabytki i zagra tez poprzednie niewypał draftu czyli Araujo. Mma nadzieje ze nie bedzie tak czarno jak ja to widze, ale w sumie nie zanosi sie tez by bylo dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nic się nie dzieje, nie ma o czym pisać, dyskutować i analizować. Prawie każdy zespół ma jakieś plany na lato transferowe, jakieś przymiarki do zmian kadrowych, a w Raptors cisza. Obawiam się, że Babcock obudzi się na zakończenie terminu transferowego przed sezonem i na "szybko" będzie chciał dokonać zmian, chyba niestety niekorzystnych dla Nas.

 

Z ostatnich plotek słyszałem tylko, że Raptors przedłużyli kontrakt z Boshem, wykorzystując "opcję zawodnika" w kontrakcie. Umowa trwać będzie do sezonu 2006/2007. Jest to dobry ruch ze strony Raptors, bo Bosh spisywał się znakomicie w zeszłym sezonie niejeden raz liderując drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.... zaczne od krotkiego podsumowania ubieglego sezonu....

 

CB4 - wyrasta nam na gwiazde pierwszego formatu i to nie tylko w Raptors ale i całej lidze... mam nadzieje ze za 2-3 lata bedzie on nasza chluba i ozdoba :)

 

Skip - dobry gracz powinien zostać aby tylko fochow nie strzelal jak to juz kilka razy robil....

 

Bonner - mile zoskoczenie i cieszy fakt ze chce przedluzyc kontrakt i zostac tu na dluzej

 

Rose - od czasu gdy dostal wiecej minut na parkiecie pokazywal zdolnosci przywodcze ktore nalezy wykorzystac w nastepnym sezonie....

 

Arujo czy cholera wie jak to sie pisze - jakim cudem ten cwok mial tak wysoki numer w drafcie????? aha no tak.... Babcock........

 

Marshall - gracz zadaniowy szkoda tylko ze jest tak duzo na niego chetnych i pewnie odejdzie z raps a byly z niego pozytek.... mam ciagle w pamieci jego mecz przeciwko philly i 12 trojek.... to pokazuje jego sile....

 

Williams Brothers - jedno słowo.... WON!!!!!!!! nie chce ich więcej widziec w tym zespole!!!! kasy biora mnostwo a nie reprezentuja ze soba NIC...

 

reszte teamu nie wyroznila sie niczym specjalnym.... kazdy mial jakies przeblyski ale niestety nie na dlugo :/ trzeba sie mocno zastanowic kto ma pojsc w odstawke a z kogo beda ludzie.... to juz jest praca dla trenera i Babcocka

 

Draft za nami.... no i sie zacznie.... swoja opinia po tegorocznym drafcie narazilem sie juz kilku osobom wiec napisze ja jeszcze raz i tu mzoe bede mial nowych wrogow :D ale mowiac juz powaznie.... dla mnie ten draft jest OBIECUJACY nawet BARDZO... kazdy patrzy na niego pod katem tego ze nie wzieto gracza ktory moglby zapelnic luke pod koszem.... fakt nie wzieto typowego centra ale wzieto Villanueve ktory dla mnie jest graczem naprawde dobrym a widzialem jesli kilka calych meczy i potrafi on grac zarowno pod samym koszem jak i kilka metrow od niego.... chetnie bym zobaczyl grajacych razem CB4 i Villanueve w tym samym czasie i nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze to zdaloby to rezultat..... nie mamy dobrej 5 ale mamy dwie solidne 4 i trzeba sie na tym oprzec a nie widzialem w tegorocznym drafcie graczy godnych aby zajac miejsce pod koszem w Raps... Chcialbym zeby nasza gra w zblizajacym sie sezonie przypominala troche Phoenix Suns..... oczywiscie z zachowaniem wszelkich proporcji bo nie sadze aby udalo sie osiagnac az takie sukcesy odrazu w pierwszym roku grajac tym skladem ale pozniej kto wie..... dla mnie to bylby dobry wyboor.... nr 16 czyli Graham jest rowniez graczem ktory przed draftem typowny byl do pierwszej 10 a gdzieniegdzie nawet i 5 :!: wiec nie wierze ze to jest niewypal.... w drugim meczu preseasons rzucil on 22 punkty i poprowadzil raps do 2 zwyciestwa.... wiadomo ze to tylko liga letnia ale to tez jest mecz.... byc moze troche slepo wierze w powodzenie tych ruchow transferowych ale co innego nam zostaje??? mysle ze najblizszy sezon bedzie znacznie lepszy niz ubiegly...oby tylko babcock nie popisal sie swoja inteligencja i nie zrobil kolejnej zajebistej wymiany typu "VC w zamian za nic"......

 

 

sory za wszystkie bledy ale pisalem na szybko bo czas mnie goni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft za nami.... no i sie zacznie.... swoja opinia po tegorocznym drafcie narazilem sie juz kilku osobom wiec napisze ja jeszcze raz i tu mzoe bede mial nowych wrogow

Tutaj raczej wrogów nie bedziesz miał, bo to przyjazne forum niezaleznie od pogladów, jezeli umie sie ich bronic podajac trafne argumenty. Zresta dało sie to zauwzyc po wielu dyskusjach love-hate. Jezeli nie bedziesz pisał tak jak Pistons na poczatku, bo teraz chyba stopniowo sie poprawia po porazce w Finale ze Spurs to nie powinienes,s miec wrogów. Witam w gronie Raps, pisz czesto bo jest nas tutaj mało, wiec kazdy fan sie przyda :)

 

Wracajac do draftu to ja byłem bardzo zle nastawiony do wyborów Roba, ale narazie w lidze letniej naszym nowym nabytkom idzie bardzo dobrze. W sumie jak miał byc bust jak Araujo to on od poczatku grał jak koslawy i nie było dnia zeby zagrał dobrze, a w tym roku jest inaczej, wiec moze Bobcock jednak dobrze sie zachował wybierajac tych graczy. Frye spisuje sie duzo gorzej, wiec raczej akurat wybór tego podkoszowca jest dobry.

 

dla mnie ten draft jest OBIECUJACY nawet BARDZO... kazdy patrzy na niego pod katem tego ze nie wzieto gracza ktory moglby zapelnic luke pod koszem.... fakt nie wzieto typowego centra ale wzieto Villanueve ktory dla mnie jest graczem naprawde dobrym a widzialem jesli kilka calych meczy i potrafi on grac zarowno pod samym koszem jak i kilka metrow od niego.... chetnie bym zobaczyl grajacych razem CB4 i Villanueve w tym samym czasie i nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze to zdaloby to rezultat..... nie mamy dobrej 5 ale mamy dwie solidne 4 i trzeba sie na tym oprzec a nie widzialem w tegorocznym drafcie graczy godnych aby zajac miejsce pod koszem w Raps...

Dla mnie kazdy draft jest obiecujacy i wierze ze z niego cos bedzie... nawet jak nasz Bobcock zrobi głupote to próbuje siebie oszukac by dojsc do sensu jego wyborów. Pisałem w temacie o drafcie o Villanueve i jakis sens znalazłem, wiec moze nie było tak zle. Meczy jego nie widziaem, ale jak masz jakies linki czy na CD to prosze o kontakt mysle ze sie dogadamy. Piszesz ze mamy dwie solidne czwórki, otóz my ich mamy wiecej i nasz nr7 jeszcze bardziej to zapycha i to jest najwiekszy problem tego wyboru. Bo jest Bosh, który duzo wiecej pokazuje grajac na C, Bonner mówił ze pozostanie, Nie jest do konca wyjasniona sprawa Marshalla,czytałem ze jest dogadanyz Bulls ale nie ma ostatecznej dezycji, wiec tez moze pozostac. Wiec juz ma 3 konkurentów, z których 2 jest na penwo lepszychm, a 3 Bonner nie jest skazany w walce z nim na porazke. Fakt, na C nie ma odpowiedniego kandydata w tym drafcie, ale to nie znaczy ze mamy brac PF. Moim zdaniem powinnismy wziasc najlepszego mozliwego gracza, niezaleznie od pozycji, a mam wrazenie ze Bobcock chciał koniecznie wziasc kogos na frontcourt. Mówiac o pozycji C tez trzeba pamietac ze mamy na niej solidnego gracza, jakim jest Woods, nie ma alternatyw na zmiennika dla niego, bo o Araujo i Murray'u to raczej szkoda gadac... Tutaj własnie pojawia sie problem. Mitchell nie stawia na Lorena, i obawiam sie ze Przesunie Chrisa na 5, co bedzie ogromnym błedem :? Bosh owszem moze byc zmiennikiem na C, ale rzadko tam grywac, i najczesciej przebywac na PF, gdzie moze sie juz liczyc niemal z kazdym w lidze. Jezeli Sam nie popełni tak kluczowego błędu z ustawieniem ekipy podkoszowej, zostanie Marshall czego bardzo bym chciał i do konca bede wierzył, Bonner sie rozwija w dobrym kierunku t nie wiem jak bedzie z czasem dla naszego nowego nabytku :?

 

Chcialbym zeby nasza gra w zblizajacym sie sezonie przypominala troche Phoenix Suns..... oczywiscie z zachowaniem wszelkich proporcji bo nie sadze aby udalo sie osiagnac az takie sukcesy odrazu w pierwszym roku grajac tym skladem ale pozniej kto wie...

Ja bym tego w zadnym wypadku nie chciał :? Szalona koszykówka run gun nie jest dla nas. Mamy strzelców, szalonego Alstona, ale nie chcialbym widziec tutaj drugoich słonc. Te PO pokazały ze bez obrony nie ma szans na mistrzostwo, Spurs ich bili jak małę dzieci, wiec ja mysle ze jak budowac dobry skłąd to od poczatku z głową, z zachowaniem obrony i ataku.

 

.... nr 16 czyli Graham jest rowniez graczem ktory przed draftem typowny byl do pierwszej 10 a gdzieniegdzie nawet i 5 wiec nie wierze ze to jest niewypal....

To akurat nie jest argument, bo ile było bustów w historii NBA? Nawet gracze wybierani z 1 niewiele pokazywali i nie spełniali oczekiwan np Olokwandi czy wybrany tez wysoko "Tractor" Traylor. Wystarczy tez spojrzec blisko, Araujo został wybrny z 8 i nie pokazał nic pozytywnego. Graham był typowany do pierwszej 10 ale rzadko. Do 5 to wogóle nie pamietam.. A Green którego moglismy wziasc był regularnie wymieniany jako jeden z najlepszych tego draftu. W sumie spadł bo nie chciał pokazac słąbosci w obronie, ale jest lepszym strzelcem niz Graham a jak chcesz tutaj Suns to po co nam defence? A tak na powaznie to wszyscy mówia, ze kazdy rozsadny Gm zdecydowałby sie na Greena, lukatoronto na stronie Raps.e-nba.pl pisał o tym ze na ESPN mówili ze ta decyzja Bobcocka jest błędna.. Green to duzo lepszy strzelec, ktos koog potrzebujemy, u nas ostatnio strzelcy sie sypia, wiec trzeba kogos do odciazenia punktowo. Rose jest coraz starszy, Mo Pete przez cały sezon miewał wzloty i upadki formy..

 

byc moze troche slepo wierze w powodzenie tych ruchow transferowych ale co innego nam zostaje???

Mówiac krótko: w*****ć Bobcocka :twisted: Nawet jak ten draft bedzie dobry to ja go nie chcem widzie, wymiana Cartera to głupota stulecia, a wybór araujo conajmniej dekady,...

 

PS. Pozdrawiam kolege z woj. Podlaskiego. Pierwszy na stałe mieszkajacy fan z podlasia na tym forum i od razu fan Raps :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj raczej wrogów nie bedziesz miał, bo to przyjazne forum niezaleznie od pogladów, jezeli umie sie ich bronic podajac trafne argumenty. Zresta dało sie to zauwzyc po wielu dyskusjach love-hate. Jezeli nie bedziesz pisał tak jak Pistons na poczatku, bo teraz chyba stopniowo sie poprawia po porazce w Finale ze Spurs to nie powinienes,s miec wrogów. Witam w gronie Raps, pisz czesto bo jest nas tutaj mało, wiec kazdy fan sie przyda :)

A wiec tak :)

 

Co do wrogow to pisalem to z przymruzeniem oka troche ale zauwazylem ze 90% opini po tegorocznym drafcie to komentarze baardzo sceptyczne natomiast ja za wszelka cene staram sie doszukac pozytywow i nie wiem dlaczego ale znajduje je i to bez wiekszego wysilku :)

 

Wracajac do draftu to ja byłem bardzo zle nastawiony do wyborów Roba, ale narazie w lidze letniej naszym nowym nabytkom idzie bardzo dobrze. W sumie jak miał byc bust jak Araujo to on od poczatku grał jak koslawy i nie było dnia zeby zagrał dobrze, a w tym roku jest inaczej, wiec moze Bobcock jednak dobrze sie zachował wybierajac tych graczy. Frye spisuje sie duzo gorzej, wiec raczej akurat wybór tego podkoszowca jest dobry.

Tutaj trzeba przede wszystkim czasu aby ocenic wybory naszego GM i slusznosc jego decyzji

 

Dla mnie kazdy draft jest obiecujacy i wierze ze z niego cos bedzie... nawet jak nasz Bobcock zrobi głupote to próbuje siebie oszukac by dojsc do sensu jego wyborów. Pisałem w temacie o drafcie o Villanueve i jakis sens znalazłem, wiec moze nie było tak zle. Meczy jego nie widziaem, ale jak masz jakies linki czy na CD to prosze o kontakt mysle ze sie dogadamy.

co do meczy Villanuevy to zapraszam na moja stronke z ktorej mozesz zassac spis razem z cennikiem itp baner masz pod moim postem.....

 

Piszesz ze mamy dwie solidne czwórki, otóz my ich mamy wiecej i nasz nr7 jeszcze bardziej to zapycha i to jest najwiekszy problem tego wyboru. Bo jest Bosh, który duzo wiecej pokazuje grajac na C, Bonner mówił ze pozostanie, Nie jest do konca wyjasniona sprawa Marshalla,czytałem ze jest dogadanyz Bulls ale nie ma ostatecznej dezycji, wiec tez moze pozostac. Wiec juz ma 3 konkurentów, z których 2 jest na penwo lepszychm, a 3 Bonner nie jest skazany w walce z nim na porazke. Fakt, na C nie ma odpowiedniego kandydata w tym drafcie, ale to nie znaczy ze mamy brac PF.

co do naszgo bogactwa na 4 to nie jestem do konca przekonany.... Marshall cos czuje ze odejdzie bo za wiele klubow nim zaczelo sie interesowac a z tego coc zytalem to Marshall juz nawet dom w Chicago sobie kupil.... Boner jest OK ale narazie baaardzo nierowny i potrzebne jest pole manewru zeby w razie czego miec kogos na zmiane i do tego celu Villanueva nadaje sie moim zdaniem EXTRA..... bedzie konkurencja w skladzie to moze nareszcie beda wymierne efekty....

 

Moim zdaniem powinnismy wziasc najlepszego mozliwego gracza, niezaleznie od pozycji, a mam wrazenie ze Bobcock chciał koniecznie wziasc kogos na frontcourt. Mówiac o pozycji C tez trzeba pamietac ze mamy na niej solidnego gracza, jakim jest Woods, nie ma alternatyw na zmiennika dla niego, bo o Araujo i Murray'u to raczej szkoda gadac... Tutaj własnie pojawia sie problem. Mitchell nie stawia na Lorena, i obawiam sie ze Przesunie Chrisa na 5, co bedzie ogromnym błedem :? Bosh owszem moze byc zmiennikiem na C, ale rzadko tam grywac, i najczesciej przebywac na PF, gdzie moze sie juz liczyc niemal z kazdym w lidze. Jezeli Sam nie popełni tak kluczowego błędu z ustawieniem ekipy podkoszowej, zostanie Marshall czego bardzo bym chciał i do konca bede wierzył, Bonner sie rozwija w dobrym kierunku t nie wiem jak bedzie z czasem dla naszego nowego nabytku :?:

Nie wiem ale jakos zaden z wysokich graczy nie przekonuje mnie zeby grac na 5.... Ten Woods jest wysoki ale chudy jak patyczak i nie do konca sie sprawdza.... fakt ze Mitchell w pewnym momencie za bardzo go odpuscil i nie dawal mu szansy ale probowal wtedy innych rozwiazan z nadzieja ze cos moze z tego bedzie..... przesuniecie CB4 na centra faktycznie byloby bledem ale mysle ze Mitchell widzi ze CB4 nie mzoe grac na tej pozycji caly czas i bedzie on robil bardziej za takiego "falszywego" centra anizeli prawdziwego i na stale....

 

Ja bym tego w zadnym wypadku nie chciał :? Szalona koszykówka run gun nie jest dla nas. Mamy strzelców, szalonego Alstona, ale nie chcialbym widziec tutaj drugoich słonc. Te PO pokazały ze bez obrony nie ma szans na mistrzostwo, Spurs ich bili jak małę dzieci, wiec ja mysle ze jak budowac dobry skłąd to od poczatku z głową, z zachowaniem obrony i ataku.

Ubiegle PO to byly bardzo dziwne rozgrywki a sam final zachodu mysle ze potoczylby sie zupelnie inaczej gdyby nie kontuzja JJ'a..... a co do systemu gry to chcac nie chcac i tak nam blizej do Suns anizeli do Detroit.... Jakoś nie nyobrazam sobie grajach wolno i szczelnie w obronie Raps....

 

To akurat nie jest argument, bo ile było bustów w historii NBA? Nawet gracze wybierani z 1 niewiele pokazywali i nie spełniali oczekiwan np Olokwandi czy wybrany tez wysoko "Tractor" Traylor. Wystarczy tez spojrzec blisko, Araujo został wybrny z 8 i nie pokazał nic pozytywnego. Graham był typowany do pierwszej 10 ale rzadko. Do 5 to wogóle nie pamietam.. A Green którego moglismy wziasc był regularnie wymieniany jako jeden z najlepszych tego draftu. W sumie spadł bo nie chciał pokazac słąbosci w obronie, ale jest lepszym strzelcem niz Graham a jak chcesz tutaj Suns to po co nam defence? A tak na powaznie to wszyscy mówia, ze kazdy rozsadny Gm zdecydowałby sie na Greena, lukatoronto na stronie Raps.e-nba.pl pisał o tym ze na ESPN mówili ze ta decyzja Bobcocka jest błędna.. Green to duzo lepszy strzelec, ktos koog potrzebujemy, u nas ostatnio strzelcy sie sypia, wiec trzeba kogos do odciazenia punktowo. Rose jest coraz starszy, Mo Pete przez cały sezon miewał wzloty i upadki formy.....

Fakt ze z tymi numerami i szczegoolnie prognozami to roznie bywa wiec to nie musi o niczym swiadczyc...

 

Mówiac krótko: w*****ć Bobcocka :twisted: Nawet jak ten draft bedzie dobry to ja go nie chcem widzie, wymiana Cartera to głupota stulecia, a wybór araujo conajmniej dekady....

Ja to sie dziwie ze kibice w Toronto nie zlinczowali go za te oddanie VC... moze samo oddanie nie bylo az takim zlym ruchem bo VC sie wypalil jzu a Kanadzie ale k**** MAĆ my nic za niego nie dostaliśmy!!!!! nie liczac beznadziejnego Williamsa i Mourninga ktory strzelil focha i nie chcial grac.....

 

PS. Pozdrawiam kolege z woj. Podlaskiego. Pierwszy na stałe mieszkajacy fan z podlasia na tym forum i od razu fan Raps :D

Wieloletniego fana Raps chciałbym dodać o czym przypomina mi codziennie między innymi tatuaż na moim ramieniu

 

PZDR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i villanueva to byl dobry gracz , bo jak na razie sprawdza sie w lidze letniej , ale faktycznie moim zdaniem Green bylby lepszy niz Graham (ktory o dziwo tez dobrze gra :) zreszta jak wszytkie nabytki z draftu :)).Co do zespolu to liderami na nowy sezon powinni byc Bosh i Pete (młodzi obiecujacy gracze) Do tego dochodzi Altson (tez niestary :D:D)i doswiadczony Rose ,młody Boonner ,Woods i ........... tyle chyba.Wiliamsy wszytkie probowal wszytkich wymienic za jednego w miare dobrego gracza :) (ale nikt na to nie pojdzie :P bo nie ma w drugiego takiego glupiego GM jak nasz :((NYK??:D) albo poprostu ich wywalic(lacznie z Arujo) i zwolnic kase :P wziasc za nich jakis mlodych graczy i niech sie rozwijaja :] Podsumowujac jestem optymista :D i wierze ze w tym roku zespol dojdzie do PO :]

P.s Mnie tez zapisac do fanow Raptors kibicuje im od 2001 roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych fanów Raptors na naszym forum :). Mam nadzieje, że troszke się u nas rozkręci :wink:

 

To o czym wspomniał Torontos czyli nadzieja w nowych graczy troche napawa mnie optymizmem. Chyba jak większość byłem niezadowolony z wyborów w drafcie, ale teraz inaczej na patrze. Marshall rzeczywiście chyba na 90% odejdzie więc zwolni się miejsce na PF. Ale tutaj mamy jednak dwóch poważnych kandydatów (z nowo wybranych) to Villanueva i Slokar, który także nieźle sobie radzi w lidze letniej. Troche poniżej moich oczekiwań gra Joey Graham. Spodziewałem się po nim toche więcej punktów i wyższej skuteczności.

 

Mówiąc o naszym "nowym" składzie można różne warianty rozważyć. Ja osobiście jestem za wymianą kilku graczy na czele z braćmi Williams. Do tego dochodzi Pape Sow, który także jest kiepski jak narazie. Jest on wolnym agentem, więc można go zostawić bez konieczności podpisywania umowy na nowy sezon. Oczywiście z FA trzeba zostawić Bonnera i Palacio (albo Cooka, tutaj sam nie wiem). Marshall jako FA zapewne opuści Raptors i pójdzie gdzie indziej, choć jakby chciał u nas grać nie miałbym nic przeciwko :wink:

 

Mateo wspomniał o zwolnieniu kilku graczy. Sytuacja wygląda tak:

 

Peterson, E.Williams, Woods, Bonner i Sow nie mają umowy na następny sezon więc jedynie ich można zwolnić bez większych strat. Aaron Williams ma kontrakt na ten rok więc pozostaje możliwość dorzucenia go do jakiejś wymiany. Kolejna sprawa to niepewny los Alvina Williamsa, który bierze sporo kasy (6mln 300tys. za ten sezon) a pożytku nie ma żadnego z niego, kontuzja. Araujo ma długi kontrakt więc Babcock nie ma zbytnio kogo zwalniać.

 

Wolni agenci: jak na moje oko brakuje nam strzelca i dobrego C, który zdobędzie zaufanie Mitchella. Z takich zawodników są:

 

C - Ilgauskas (ale on chyba zostaje w Cavs)

C - Delambert (ale on chyba zostaje w 76ers)

C - Eddy Curry (ale on chyba zostaje w Bulls)

 

SG - Catino Mobley (jest szansa, jeśli Babcock zacznie działać)

SG - Letrell Sprewell (jak wyżej)

 

Niestety nie ma zbytnio wielkiego wyboru, to są tylko niektórzy FA, ale napewno jedni z lepszych teraz na rynku.

 

Ważna sprawa: jeśli Babcock nic nie zrobi tego lata, czeka nas kolejny stracony sezon :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wróblem :) Taki Sprewell moglby dosyc wzmocnic druzyne. Wtedy tak by wygladal skład:

PG-Alston(Palacio,Cook)

SG-Peterson(Sprewell,Rose)

SF-Rose(Sprewell,Graham))

PF-Bosh(Villanueva,Boonner,Slokar)

C-Woods(Villanueva,Slokar)

Reszta aut zwlaszcza tak jak wspominalem Wiliamsy wszytkie.

Moze z wolnych agentow zatrudnic kogos ?? Jerome James na C?? No ale nasz GM niestety nic nie dziala :/:/:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzeba przede wszystkim czasu aby ocenic wybory naszego GM i slusznosc jego decyzji

Ale prognozy kto i jak to widzi mozna od poczatku wysuwac :)

 

co do meczy Villanuevy to zapraszam na moja stronke z ktorej mozesz zassac spis razem z cennikiem itp baner masz pod moim postem.....

Ile znizki dla: Kolegi z Woj. Podlaskiego?, Fana Raps? Kolegi z Forum?

 

:wink: :wink: :wink:

 

co do naszgo bogactwa na 4 to nie jestem do konca przekonany.... Marshall cos czuje ze odejdzie bo za wiele klubow nim zaczelo sie interesowac a z tego coc zytalem to Marshall juz nawet dom w Chicago sobie kupil.... Boner jest OK ale narazie baaardzo nierowny i potrzebne jest pole manewru zeby w razie czego miec kogos na zmiane i do tego celu Villanueva nadaje sie moim zdaniem EXTRA..... bedzie konkurencja w skladzie to moze nareszcie beda wymierne efekty....

Fakt, ze z bogactwa zaraz mozemy miec biede, ale ja bym sie na razie nie martwił. Marshall cały czas mówi o odejsciu, juz od konca RS rozmawia podobno z Bulls i narazie nic z tego nie widac konkrentego, z duzje chmury mały deszcz i z braku laku moze zostac u nas :) Bonner moze miec skoki formy, ale od poczatku deklaruje chec pozostania u nas. Moze cos ze mna nie tak, ale mam do niego zaufanie, naprawde w krótkim odstepie czasoym potrafi rzucic sporo koszy, a szczególnie zachwycała mnie w nim skutecznosc :)

 

Nie wiem ale jakos zaden z wysokich graczy nie przekonuje mnie zeby grac na 5.... Ten Woods jest wysoki ale chudy jak patyczak i nie do konca sie sprawdza.... fakt ze Mitchell w pewnym momencie za bardzo go odpuscil i nie dawal mu szansy ale probowal wtedy innych rozwiazan z nadzieja ze cos moze z tego bedzie..... przesuniecie CB4 na centra faktycznie byloby bledem ale mysle ze Mitchell widzi ze CB4 nie mzoe grac na tej pozycji caly czas i bedzie on robil bardziej za takiego "falszywego" centra anizeli prawdziwego i na stale....

Mnie Woods do siebie prezkonuje i to bardzo. Wiadomo teraz nie ma bogactwa na tej pozycji, wiec kazdy gracz który moze byc jak typowy Center jest skarbem, a Loren moze nim byc. jest chudy, ale warto zauwzyc ze radził sobie z o wiele grubsyzm Shaqiem i nie dawał mu pograc, pamietam jak dzis jak był bohaterem, bo zatrzymał Shaqa a Raps pokonali Heat :D Mysle ze warto dac mu szanse, jezeli ktos sie do niego nie przekonuje to niech pomysli o persketywie np Araujo w S5 to od razu wiadomo ze on ma grac. Bosh nigdy nie bedzie typowa piatka, fałszywa moze byc, ale po co fałszowac centra jak mamy prawdziwego? Dla mnie szkoda Bosha zeby sie zmarnował na C, mozemy miec wielkiego PF wiec nie warto tego psuc.

 

Ubiegle PO to byly bardzo dziwne rozgrywki a sam final zachodu mysle ze potoczylby sie zupelnie inaczej gdyby nie kontuzja JJ'a..... a co do systemu gry to chcac nie chcac i tak nam blizej do Suns anizeli do Detroit.... Jakoś nie nyobrazam sobie grajach wolno i szczelnie w obronie Raps....

Dla mnie Finał by sie nie potoczyl inaczej, bo Spurs byli za silni. mieli atak słonc i do tego wielka obrone. ale tutaj nie ma co sie spierać, bo to gdybanie i nikt nikomu niczego racjonalnego nie udowodni :wink: A co do stylu to niestety blizej nam do Suns, i teraz jest taka sprawa ze powinnismy isc w obrone, zeby bilansowac to wszystko a nie isc cały czas w atak, a zapomniec o defensywie. Trzeba sciaganc kogos dobrego do obrony i to bilansowac, zebysmy w sumie byli na równi, moze i nawet z przewaga ataku, bo teraz liga rzadzi obrona i samym atkaiem bedzie trudno gdziekolwiek zajsc..

 

Ja to sie dziwie ze kibice w Toronto nie zlinczowali go za te oddanie VC... moze samo oddanie nie bylo az takim zlym ruchem bo VC sie wypalil jzu a Kanadzie ale k**** MAĆ my nic za niego nie dostaliśmy!!!!! nie liczac beznadziejnego Williamsa i Mourninga ktory strzelil focha i nie chcial grac.....

A tu masz 100% racji. Samo oddanie nie było wielkim błędem o czym swiadczyłą nienajgorsza gra zespołu bez niego, tylko wymiana z Nets była głupota roku. jak pomysle ze mielismy taka oferte z Blazers to az krew zalewa co ten Gm najlepszego zrobił :evil:

 

PS. Takie pytanie z goegrafii naszego województwa :) Wiesz gdzie lezy Brańsk ? :)

 

SG - Catino Mobley (jest szansa, jeśli Babcock zacznie działać)

Powiem Ci mistrzu ze Mobley jest spoko, ale swój wiek juz ma, wiec nie wiem czy w tym wyadpku nie lepiej byłoby zainwestwoc w Rusha. Ale to tylko moje prywatne zdanie :)

 

SG - Letrell Sprewell (jak wyżej)

No, never. To gracz juz któremuz bliza sie emerytura, nie gra juz dobrze, jest do tego rozkapryszoną nie gwiazda a gwiazdzeczka. Zarzyczy sopbie milionów bo nie ma jak rodizny wyzywic :lol: bedzie strajkował i popsuje chemie w zespole. Mówilismy ze Rose sie sypie ze wzgledu na wiek, tak samo jest chyba w przyadpku Spree'go.

 

Jesli chodzi o C to ja tez mysle ze trzeba sie wzmocnic, ale wieksozsc tych lepszych pozostanie jednak w swoich klubach. Wiec teraz mam pytanie: Tylko ja mam takie zaufanie do Woodsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****AA!!!! Prad mi wylaczyli i musze pisac po raz drugi posta :)

A swoja droga szkoda ze tu nie ma opcji selektynego cytowania to by bardzo ulatwilo pisanie i rozmowe na dany temat z drugim forumowiczem….

 

Ale prognozy kto i jak to widzi mozna od poczatku wysuwac :)

Niby tak ale to troche przypomina wrozenie z fusow… ale dobre i to przynajmniej jest jakies zajecie a zreszta pozniej można w trakcie sezonu zobaczyc kto był najblizszy najlepszeo rozwiazania ;)

 

Ile znizki dla: Kolegi z Woj. Podlaskiego?, Fana Raps? Kolegi z Forum?

Hehehe odezwij się na gg albo maila to pogadamy na pewno nie zedre z Ciebie jak i reszty uzytkownikow tego forum :)

 

Fakt, ze z bogactwa zaraz mozemy miec biede, ale ja bym sie na razie nie martwił. Marshall cały czas mówi o odejsciu, juz od konca RS rozmawia podobno z Bulls i narazie nic z tego nie widac konkrentego, z duzje chmury mały deszcz i z braku laku moze zostac u nas :) Bonner moze miec skoki formy, ale od poczatku deklaruje chec pozostania u nas. Moze cos ze mna nie tak, ale mam do niego zaufanie, naprawde w krótkim odstepie czasoym potrafi rzucic sporo koszy, a szczególnie zachwycała mnie w nim skutecznosc :)

Teraz tak sobie siedze i mysle i rzeczywiscie masz racje. Coraz bardziej realna staje się opcja ataka ze Marshall duzo mowi a skonczy się an tym ze zostanie u nas…. Z czego nie ukrywam cieszylbym się ;) co do Bonnera to nie spodziewam się po nim ze będzie zniego gwiazda pierwszego formatu ale stac go na pewno aby zostac znakomitym graczem do zadan „specjalnych” w czym na pewno może mu pomoc swietna skutecznosc która w zacietej koncowce mam nadziej zedzie zaskakiwal rywali kiey to najwieksze gwiazdy naszego zespolu będą szczelnie kryte

 

Mnie Woods do siebie prezkonuje i to bardzo. Wiadomo teraz nie ma bogactwa na tej pozycji, wiec kazdy gracz który moze byc jak typowy Center jest skarbem, a Loren moze nim byc. jest chudy, ale warto zauwzyc ze radził sobie z o wiele grubsyzm Shaqiem i nie dawał mu pograc, pamietam jak dzis jak był bohaterem, bo zatrzymał Shaqa a Raps pokonali Heat :D Mysle ze warto dac mu szanse, jezeli ktos sie do niego nie przekonuje to niech pomysli o persketywie np Araujo w S5 to od razu wiadomo ze on ma grac. Bosh nigdy nie bedzie typowa piatka, fałszywa moze byc, ale po co fałszowac centra jak mamy prawdziwego? Dla mnie szkoda Bosha zeby sie zmarnował na C, mozemy miec wielkiego PF wiec nie warto tego psuc.

Mnie woods nie przekonuje a dzis po Ty jak napisales o jego meczach przeciwko Heat obejrzalem oba pojedynki zrowno ten wygrany w Miami na wyjezdzie jak i ten przegrany we wlasnej hali…. Fakt ze na wyjezdzie zagral on swietne zawody ale z calym szacunkiem do tego gracza takie mecze polowa cetrow tej ligi gra co drugi mecz a u niego te spotkanie było wjatkowe i w przekroju calego sezonu blizej mu do gry z meczu u siebie niż z tego na wyjezdzie….

 

Dla mnie Finał by sie nie potoczyl inaczej, bo Spurs byli za silni. mieli atak słonc i do tego wielka obrone. ale tutaj nie ma co sie spierać, bo to gdybanie i nikt nikomu niczego racjonalnego nie udowodni :wink: A co do stylu to niestety blizej nam do Suns, i teraz jest taka sprawa ze powinnismy isc w obrone, zeby bilansowac to wszystko a nie isc cały czas w atak, a zapomniec o defensywie. Trzeba sciaganc kogos dobrego do obrony i to bilansowac, zebysmy w sumie byli na równi, moze i nawet z przewaga ataku, bo teraz liga rzadzi obrona i samym atkaiem bedzie trudno gdziekolwiek zajsc…

Finaly zachodu z poprzedniego roku i wogoole caly sezon w wykonaniu zespolu z Arizony to temat na zupelnie inne opowiadanie ale to nie czas i miejsce na nie :) Napisze tylko ze jestem zwolennikiem teg stylu bo wniosl on do NBA powiew jakiejs swizosci innosci a nie nudnej i statycznej gry… zreszta tak w ubieglym sezonie gralo nie tylko Suns ale i Sonics przez dlugi okres, Heat, Nets po przyjsciu VC, a nawet czasem i Washington…. A co laczy te wszystkie zespoly??? Nie maja centra z prawdziwego zdarzenia (oprocz Heat którzy maja ich az 2) ale to tak jak mowilem inna historia….

 

Samo oddanie nie było wielkim błędem o czym swiadczyłą nienajgorsza gra zespołu bez niego, tylko wymiana z Nets była głupota roku. jak pomysle ze mielismy taka oferte z Blazers to az krew zalewa co ten Gm najlepszego zrobił :evil:

To nie była glupota roku… to była najwieksza glupota w 10-letniej historii klubu i jedna z wiekszych w NBA!!! Zreszta to dopiero zobacza kibice i GM naszego zespolu jak VC rozegra caly sezon w barwach nets i pokaze pelnie swoich umiejetnosci…. Zreszta w Nets szykuje się niezla armia „szybowcow” bo do VC bardzo powaznie jest przymierzany Stromile Swift… to może być zabojcza mieszanka….

 

Takie pytanie z goegrafii naszego województwa :) Wiesz gdzie lezy Brańsk ? :)

Czy ja wiem gdzie lezy Brańsk?? Hehehe Jasne ze wiem bo mam tam rodzinke u ktorej zreszta byłem kilka dni temu :)

 

SG - Catino Mobley (jest szansa, jeśli Babcock zacznie działać)

Mobley?? Czemu nie warto powalczyc… zapadly mi w pamieci jego swietne mecze w Sacramento… Jka dla mnie lepsza opcja niż Rush no ale napwno ciezej go będzie zdobyc….

 

SG - Letrell Sprewell (jak wyżej)

Sprewell w Toronto??? TYLKO NIE TO!!!!!!!! Naprawde cenie tego gracza od czasow 99 roku kiedy to w skroconym sezonie prawie sam prowadzil Knicks do finalu NBA ale opcje ze sprowadzaniem do druzyny podstarzałych gwiazd już przerabialismy np. na przykladzie Olajuwona…. A zreszta niech Spree idzie do innego zespolu który da mu wiecej kasy bo przeciez musi za cos rodzine wyzywic :P:D:D:D

 

Jesli chodzi o C to ja tez mysle ze trzeba sie wzmocnic, ale wieksozsc tych lepszych pozostanie jednak w swoich klubach. Wiec teraz mam pytanie: Tylko ja mam takie zaufanie do Woodsa?

Na razie chyba tylko ty w niego wierzysz :) ale licze na to ze przekona on mnie jak i innych forumowiczow do siebie swoimi wystepami w nadchodzacym sezonie…. Co do innego wysokiego to można by troche sprobowac pokombinowac z wymianami nawet tak drastycznymi jak oddaniem williamsow arujo i np. kogos jeszcze(w przypadku dobrej oferty nawet Woodsa) za dobrego jednego gracza pod kosz…. Można sprobowac jakiejs wymiany laczonej np. pomiedzy 3 czy nawet 4 klubami czy do jakiegos gracza dolozyc kase… opcji jest naprawde wiele tyle tylko żeby nasz GM ruszyl w koncu dupe i zaczal coś robic zebysmy nie obudzili się jak juz będzie po wszystkim…. A na razie niestety to nam zagraza….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie u nas dzieje nowego, szkoda tylko ze nic o podpisywniu FA nie słychac...

 

Po pierwsze to koljena niekoprzystan informacja w sprawie Marshalla, tym razem do walki właczaja sie Wizards i daja całe MLE. I po co było budowac dom w Chciago jak nie bedzei sie tam gralo? :twisted: W sumie ja jestem coraz spokojniejszy o pozostanie Donyella w Raps, bo co raz to dostaje nowe oferty, kazdy przesciga sie jak go sciagnac, a narazie z nikim sie nie dogadal i jest tego daleki i narazie obstawiam ze bedzie tak ze z amęłj chmury duzy deszcz i zostanie on u NAs :D

 

Druga mniej korzystna sprawa dotyczy tego ze nasi rookies juz sa kontuzjowani. Mam nadzieje ze to tylko drobne urazy, wszystko dobrze sie wyjasni do RS i tam beda zdrowi i przydatni.

 

Kolejna wiadomosc dotyczy podpisania Ukicia, ale w tym sezonie zagra on jeszcze w Europie, a dopiero po tym albo dopiero za 2 lata przeniesie sie do ligi zawodowej. W sumie bardzo dobry ruhc bo mamy Alstona, Palacio i jeszce ewentulanie Cooka wiec by nie pograł, a tka na Starym Kontynencie nabierze doswiadczenia.

 

EDIT

jeszcze kilka zdan co do posta Torontosa. Nie wszystko cytuje bo w sumie dyskusja jest juz zakonczona, bo juz sie chyba wszystko wyjasniło.

Czy ja wiem gdzie lezy Brańsk?? Hehehe Jasne ze wiem bo mam tam rodzinke u ktorej zreszta byłem kilka dni temu

 

Jak mówiłem na gg musimy sie obowiazkowo na basket umówic jak bedziesz :!: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall to dobry gracz ale uwazam ze Raptors juz niepotrzebny na PF mamy duzy natlok mlodych, dobrych,utalentowanych graczy :D no chyba ze zatrzymac i wymienic na kogos :?: ale i tak raczej nie zostanie u nas

Właśnie to jest dobry pomysł. Starać się go zatrzymać u nas prawie za wszelką cenę, a później go oddać w jakieś wymianie. Z drugiej strony pamiętamy jak się skończyło zatrzymanie Cartera i późniejsza wymiana. Oby tym razem się to nie powtórzyło. Ważne żeby nie zostać z niczym i pozwolić mu odejść od nas za darmo, bez korzyści dla zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak znajac naszego GM'a to nic nie zrobi :P slyszalem gdzies ze Raptors sa zainteresowani Antonio Danielsem. W sumie nie wiem czy potrzebny nam taki gracz , ale Daniels mimo wszytko to dobry gracz i zawsze byloby szersze pole manweru na pozycjach PG,SG :D Mimo wszytko jednak ma bardzo duzy wybor ofert wiec ciezko aby wybral wlasnie Raptors :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na odwrót... Z dużej chmury mały deszcz

O to własnie chodziło :) Z pospiechu sie lekko pomylilem :x

 

Wracajac do Marshalla to pomysł Mateo66(6 :wink: ) i Wróbla to mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony jest kilku graczy na PF, ale bez niego jest 3, jeden zawsze moze dostac kontuzji(odpukac), villanueva mimo ze dobrze spisuje sie w lidze letnie to narazie jest to wielka niewiadomo jak zagra w NBA. Poza tym Donyella mozna przesunac na SF, gdzie taki strzelec jak on sie przyda. Moja propozycja jest taka, by narazie spróbowac go podpisac, zobaczyc jak sie to wszystko w sezonie ułozy i dopiero potem ewentulane wymiany. Tylko jest jeszcze jeden kłopot, Bobcock sie do tego nie nadaje i pewnie jak juz bedzie chciał zrobic trade to z gorszym skutkiem dla zespołu niz bez niego :? Ale chyba o podobny trade, zeby poczekac Wam tez chodziło :)

 

Co do Danielsa to raz ze zapewne naas nie wybierze bo ma ciekawe oferty, a dwa to to ze nam narazie PG nie jest potrzebny, bo mamy Alstona, Palacio i Cooka, wiec mozna byłoby lepiej sporzytkowac nasze MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.